Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا مدرسه حقوقی ادینبورگ

ما برای چشم انداز بین المللی و بین رشته ای ما شناخته شده است، ما بیش از 300 سال در قبال آموزش و تحقیقات قانونی بوده ایم.

1707 پایه و اساس دانشکده حقوق، که اکنون به عنوان دانشکده حقوق ادینبورگ شناخته می شود، که در دانشکده تاریخی قدیمی در قلب ادینبورگ واقع شده است، از طرف دادگاه های قانون و مجلس اسکاتلند است.

با تحصیل در دانشکده حقوق ادینبورگ، شما به یک جامعه پر جنب و جوش، فعال از محققان جهان، متخصصان حقوقی و دانش آموزان در تمام مراحل آموزش خود می پیوندید.

رتبه بندی

در انتخاب محل تحصیل، یک دانشگاه با شهرت قوی ممکن است در فهرست اولویت های شما بسیار بالا باشد و نام دانشگاه ادینبورگ یکی از آن هاست که در سراسر جهان تاثیر زیادی دارد.

  • رتبه چهارم دانشگاه های عالی رتبه جهانی حقوقی در رتبه چهارم.
  • 25th در جهان و 6th در انگلستان برای قانون در 2018 QS رتبه بندی دانشگاه های جهان توسط موضوع: قانون.
  • 4 در انگلستان برای قدرت تحقیقاتی، بر اساس کیفیت و وسعت تحقیقات ما (Research Fortnight Power Rank، REF 2014).

شهر

پایتخت اسکاتلند یک شهر زیبا و تاریخی است که به طور منظم به عنوان یکی از مکانهای مطلوب برای زندگی در جهان رای داده است. به اندازه کافی بزرگ برای ارائه چیزی برای همه، اما به اندازه کافی کوچک به عنوان احساس خانه، ادینبورگ یک مدرن، پیچیده و زیبا اروپا شهرستان با جامعه متنوع و چند فرهنگی است.

  • پردیس دانشگاه دومین زیباترین در انگلستان (Times of High Education، 2017) است.
  • ادینبورگ در 20 بهترین دانشجویان جهان رتبه دوم قرار دارد، در انگلستان دوم (بهترین شهرهای دانشجویان QS 2017).
  • ادینبورگ دومین رتبه در دنیا برای کیفیت زندگی (دویچه بانک، 2017) بود.
  • بر طبق یک نظرسنجی که توسط اداره پست بیمه مسافرتی در سال 2015 انجام شد، ادینبورگ سومین شهر امن در جهان نامگذاری شد.

ما از شما حمایت می کنیم تا به اهداف حرفه ای خود برسید

همه دانش آموزان ما به یک مشاور حرفه ای قانون حقوقی دسترسی دارند که می تواند به شما کمک می کند تا برنامه ریزی و توسعه حرفه ای خود را ارائه دهید.

ما همچنین مهارت های مفیدی را در تدریس و ارزیابی ما ایجاد می کنیم، مهارت های نوشته شده و ارائه دانشجویان ما، توانایی های ارتباطی و تحلیلی را تقویت می کنیم، همچنین دانش خود را در زمینه انتخاب شده خود توسعه می دهیم.

شما بخشی از یک شبکه چشمگیر خواهید بود

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشکده حقوق ادینبورگ، شما مستقیما از دانشگاهیان یاد می گیرید که کار آنها بر سیاست و عمل تاثیر می گذارد، هم در اینجا در انگلستان و هم در سراسر جهان.

شما در کنار دانشجویانی که از طیفی استثنایی از کشورها و زمینه های حرفه ای یا تحصیلی می آیند و چشم اندازهای آنها تنها غنی سازی بحث های کلاس را خواهید آموخت.

البته وقت شما با ما همه چیز در مورد مطالعه نیست. این دانشگاه انتخابی بزرگی برای جوامع دانشجویی برای پیوستن به شما دارد یا می توانید با جوامع تحصیلات تکمیلی خود در دانشکده حقوق دانشکده حقوق مشورت کنید تا به شما در ایجاد دوستی در خارج از کلاس کمک کنید.

جوامع دانشجویی

ادبیات دانشکده حقوق ادینبورگ رویدادهای اجتماعی را برای کمک به دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده حقوق دانست تا از یکدیگر مطلع شوند.

Connections Law of Edinburgh یک انجمن فارغ التحصیلان به طور خاص برای فارغ التحصیلان LLM یا MSc است. این گروه رویدادهای شبکه های منظم را با دانشجویان سابق سازماندهی می کند.

ما گزینه های زیادی را پیشنهاد می کنیم

این که آیا شما در حال تحصیل در مقطع دکترا هستید و یا یک برنامه تدریس می کنید، می توانید مقیاس های منحصر به فردی از موضوعات ارائه شده در اینجا را از عدالت کیفری به قانون تجاری یا مالکیت معنوی به مقررات بانکی بین المللی پیدا کنید.

شما می توانید با ما در اینجا در ادینبورگ و یا از راه دور با تشکر از برنامه های یادگیری آنلاین ما.

مکان ها

ادینبورگ

Address
David Hume Tower
George Square
Edinburgh

EH8 9JX ادینبورگ, اسکاتلند, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید