توضیحات رسمی را مطالعه کنید

منچستر مت با میراث افتخارآمیز به سال 1824 باز می گردد. ما همچنین با بیش از 38000 دانشجو یکی از بزرگترین دانشگاه های انگلیس هستیم.

ما طبق 200 دانشگاه برتر جهان زیر 50 سال طبق رتبه بندی رتبه بندی دانشگاه های دانشگاه آزاد تایمز بالاتر ، که در زمره تعهد ما به ارائه و پشتیبانی از تحقیق و تدریس با کیفیت قرار گرفته است ، در بین 200 دانشگاه برتر جهان زیر 50 سال قرار گرفته ایم.

امکانات

ما امکانات عالی از جمله بیش از 4000 رایانه شخصی دانشجویی و همچنین یک کتابخانه در محوطه دانشگاه داریم که 24/7 در طول مدت باز است. ما همچنین یک برنامه سرمایه گذاری 400 میلیون پوندی برای تقویت امکانات آموزشی و پژوهشی ، ساختمان ها و فضاهای عمومی برنامه ریزی شده داریم.

پژوهش

85٪ از تحقیقات ما مطابق با چهارچوب تعالی تحقیقات (REF) 2014-21 تأثیرات "پیشرو در جهان" یا "بین المللی عالی" داشته و دانشکده تجارت ما دارای اعتبار معتبر AACSB و AMBA است که آن را در میان گروه نخبه ای از مدارس تجاری در سراسر جهان قرار می دهد. .

پشتیبانی دانشجویی

ما کارکنان بسیار باتجربه ای داریم که مشاوره شغلی و دروس رایگان در زمینه زبان انگلیسی ارائه می دهند و همچنین یک دفتر بین المللی اختصاصی برای اطمینان از اینکه دانشجویان بین المللی از تمام پشتیبانی های لازم برای موفقیت برخوردار می شوند ، برخوردار هستیم.

حقایق کلیدی

  • تجربه دانشجویی: ما بیش از 3500 دانشجوی بین المللی از بیش از 140 کشور جهان داریم
  • موقعیت مکانی عالی: منچستر بهترین شهر انگلستان برای زندگی در (* بررسی جهانی قابلیت زنده بودن 2018 است)
  • قابلیت دسترسی: ما طیف وسیعی از بورس های تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی تا 5000 پوند داریم
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Manchester Metropolitan University

LLM ما در تمرین حقوقی با LPC مهارت های لازم و دانش لازم را برای آموزش به عنوان وکالت و مهارت های تحقیق حقوقی در سطح کارشناسی ارشد فراهم می کند که می تواند به شما در ایستا ... [+]

آموزش وکالت خود را با یک LLM ترکیب کنید. دانش تخصصی حقوقی کسب کرده و در بازار مشاغل رقابتی ایستادگی کنید.

بررسی اجمالی

LLM ما در تمرین حقوقی با LPC مهارت های لازم و دانش لازم را برای آموزش به عنوان وکالت و مهارت های تحقیق حقوقی در سطح کارشناسی ارشد فراهم می کند که می تواند به شما در ایستادگی در بازار مشاغل رقابتی کمک کند.

آماده کار است

عنصر LPC به گونه ای طراحی شده است که شما را برای زندگی به عنوان وکیل آماده کند. این عملی ، تعاملی است و توسط متخصصان حقوقی باتجربه ارائه می شود که می دانند برای موفقیت در محل کار چه چیزی لازم است. وقتی مطالعه می کنید ، یاد خواهید گرفت که مانند یک وکیل فکر کنید و رفتار کنید.... [-]

بریتانیا منچستر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

International students: Introducing our University

Location address
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

Manchester, انگلستان, M15 6BH GB
Social Media