Manchester Metropolitan University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این دانشگاه در حال برنامه ریزی سرمایه گذاری بزرگ سرمایه 400 میلیون پوند برای امکانات، ساختمان ها و فضاهای عمومی است و دانشگاه سبز انگلیس است **.

محوطه دانشگاه ما در میان مکان های مشهور موسیقی، هنر، خرید و ورزش و دومین شهر بزرگ چین در انگلستان قرار دارد. منچستر "بهترین شهر برای زندگی در بریتانیا" و یکی از 10 شهر هیجان انگیز جهان است.

85٪ از تحقیقات ما دارای اثرات "جهانی" یا "بین المللی عالی" است، مدرسه معماری ما در رتبه پنجم در جهان قرار دارد "و مدرسه کسب و کار ما دارای مجوز اعتبار AACSB معتبر است، و آن را در میان گروه نخبگان مدارس کسب و کار در سراسر جهان قرار می دهد.

ما دانش آموزان خود را با حوادث به طور منظم استخدام، از جمله کارگاه های آموزشی، شبکه های صنعتی، سخنرانان مهمان و نمایشگاه های حرفه ای، و همچنین مشاوره شغلی در طول تحصیلات خود و برای 3 سال پس از فارغ التحصیلی، ارائه می دهیم.

دانشگاه دارای مشارکت دانشگاهی در سراسر جهان است. این شامل مشارکت آموزشی مشترک است که در آن مدارس Manchester Metropolitan University با شرکای محلی تحویل داده می شود، مشارکت دانشجویان با 121 دانشگاه و همکاری های پژوهشی تحویل داده می شود.

منچستر مت یک تعداد محدودی از بورس های معاون حقوقی موجود را در دسترس می گذارد، هر کدام به ارزش 5000 پوند *. این بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی است که در ماه سپتمبر 2018 یا ژانویه 2019 در یک دوره کارشناسی یا کارشناسی تحصیلات تکمیلی ثبت نام می کنند.

* بار جدید تحصیلی دانشگاه های دانشگاهی رتبه بندی 2017

** مردم و سیاره دانشگاه لیگ 2017

† Global Lifeability Survey 2017 توسط واحد اطلاعات اکونومیست

‡ دوران زندگی شهر 2018

§REF 2014-2021

‖QS دانشگاه رتبه بندی بر اساس موضوع 2017

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Law Diplomas » بازدید کنید Law LLM » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

LLM (کارشناسی ارشد حقوق)

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2019 بریتانیا Manchester + {تعداد} بیشتر

LL.M تدریس به شما فرصتی برای گسترش دانش خود را از قانون و توسعه مهارت های تحقیقاتی پیشرفته حقوقی، LL.M تدریس خواهد شد چشم انداز آینده خود را با اضافه کردن یک معیار قانونی تحصیلات تکمیلی در سطح بین المللی به مهارت های و تجربه های موجود خود را چشم انداز آینده را به چشم انداز. [+]

بررسی اجمالی

اگر شما آمادگی کار حرفه ای حقوقی خود را در یک جهت خاص می گیرید، LLM گامی عالی است.

این دوره برای توسعه دانش خود از قانون طراحی شده است در حال توسعه مهارت های پیشرفته حقوقی قانونی خود را. شما می توانید LLM خود را گسترده نگه دارید، و یا شما می توانید در یکی از چهار زمینه متخصص:

قانون برابریقانون اروپاحقوق بشرقانون و جامعه

حفاری های عمیق تر

شما از متخصصان دانشگاهی و تمرین حرفه ای های حقوقی یاد می گیرید، زیرا شما به طور دقیق تر در مورد چگونگی و چرا قانون شکل گرفته و نحوه استفاده از آن را بررسی می کنید.... [-]


دانشنامه

دیپلم فارغ التحصیل در قانون (آزمون حرفه ای عمومی)

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2019 بریتانیا Manchester + {تعداد} بیشتر

پیگیری حرفه ای حقوقی خود را با دوره تبدیل دیپلم فارغ التحصیل در قانون (GDL) پیگیری کنید. طراحی شده برای دانش آموزانی که خواستار چالش ها و پاداش های حرفه ای حقوقی هستند، اما دارای مدرک کارشناسی در مقررات قانونی یا کسانی نیستند که دارای تجربه کاری قابل توجه هستند، اما هیچ صلاحیت رسمی ندارند. [+]

بررسی اجمالی

دیپلم فارغ التحصیل در حقوق (GDL) یک دوره تبدیل است. اگر دارای مدرک کارشناسی غیر قانونی هستید، می توانید به شما کمک کنید تا اولویت اول خود را به سرعت کسب کنید. فقط یک سال است که پایه هایی را که برای ایجاد یک حرفه حقوقی لازم دارید، قرار دهید.

تمرکز قوی در توسعه مهارت های حقوقی عملی شما وجود دارد. ما همچنین به شما در توسعه دانش پایه حقوقی نیاز داریم که در بخش کار کنید.

این مقدمه ای عالی برای قانون و یک مرحله ای برای کسب مدارک حقوقی بیشتر است، مانند دوره ی حقوقی برای تبدیل شدن به یک وکیل یا دوره آموزش حرفه ای کارشناسی ارشد برای تبدیل شدن به یک کارفرما.... [-]


دیپلم کارشناسی ارشد در زمینه حقوق قانونی (LPC)

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2019 بریتانیا Manchester + {تعداد} بیشتر

برنامه LPC در دانشکده حقوق منچستر برای شما به عنوان یک وکیل آماده شده است تا شما را به شروع کامل و دقیق برای حرفه شما آماده کند. با تمرکز بر شبیه سازی وضعیت های حقوقی واقعی، البته عملی و تعاملی است، با استفاده از کارگاه های آموزشی و روش های آموزش موثر پشتیبانی شده توسط مواد آنلاین، برای کمک به توسعه مهارت های عملی و نظری مورد نیاز برای عمل قانونی. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از همان ابتدا فکر کنید و رفتار کنید. [+]

بررسی اجمالی

تمرین مهارت های قانونی خود را در شرایط زندگی. و آخرین نظریه را از متخصصان علمی یاد بگیرید. دانشکده حقوق منچستر به شما بهترین در هر دو جهان را در جامعه دانشگاهی حمایت می کند.

این که آیا از یک مطالعه موردی در یک گروه کار می کنید یا در مورد رفتار حرفه ای از یک رهبر در این زمینه مشغول به کار هستید، ما شما را برای زندگی به عنوان وکیل آماده می کنیم. ما دانش حقوقی خود را در حال توسعه در حالی که کاوش در سمت تجاری از آنچه که برای موفقیت لازم است.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Manchester Metropolitan University,
All Saints Building, All Saints

Manchester, England, M15 6BH GB
رسانه های اجتماعی