Nottingham Trent University - Nottingham Law School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده حقوق ناتینگهام یکی از است بزرگترین مدارس حقوق دانشگاه در انگلستان با اعتبار برای نوآوری و ارائه بالاترین استانداردهای آموزش های حقوقی و آموزش و پرورش. ماموریت ما این است برای آماده سازی دانشجویان برای مشاغل آینده خود را و ما باید یک پیشینه ثابت در استخدام دانشآموختگان. اعتبار این مدرسه برای خود صحبت می کنند.

تعالی آموزش

لینک های ما با شرکت های پیشرو قانون محلی، ملی و بین المللی و اتاق های Barristers در "ما در خط مقدم آموزش و پرورش قانونی است. NTU در ده دانشگاه برتر در انگلستان برای تعدادی از دانش آموزان مصرف ساله دوره های کار آموزی (HESA 2013-14) است. برنده جایزه ما حقوقی پروژه مرکز مشاوره بیش از 100 فرصت برای به دست آوردن پاداش، تجربه عملی قانونی فراهم می کند. شما می توانید توسط کارکنان قانونی واجد شرایط که دارای تجربه عملی واقعی در صنعت قانونی و نیز دانشگاهیان برجسته، که تحقیقات درایوهای دوره های ما تدریس می شود. ما می دانیم که مطالعه انعطاف پذیر است به طور فزاینده مهم، ارائه برنامه های تمام وقت، پاره وقت و آموزش از راه دور. همه مدارک تحصیلی در مقطع کارشناسی قانون ما توسط وکلا مقررات سازمان استاندارد و نوار انجمن ها به عنوان مدارک تحصیلی قانون مقدماتی شناخته شده است. تمرین دوره حقوقی ما به طور مداوم در بالاترین درجه بندی ممکن است توسط قانون جامعه / وکلا مقررات سازمان تا به حال از زمان آغاز آن دریافت کرده است. ما در یکی از تنها نه موسسات آموزشی تایید شده توسط هیئت استانداردهای نوار به ارائه دوره های آموزشی حرفه ای نوار. ما در ارائه طیف گسترده ای از LLMs، هر دو علمی و حرفه ای، و همچنین برنامه های دکترا و حرفه ای دکترا. ما در اولین بار به ارائه LLM تمام وقت در مهارت های وکالت خارج از ایالات متحده بودند. ما همچنین ارائه طیف متمایز از تحمل و CPD دوره جایزه برای پزشکان، از جمله گواهی حرفه ای ما در تجارت به عنوان تمرین و گواهی کارشناسی ارشد در خدمات حقوقی مقررات. دارای امتیاز بسیار دیپلم تحصیلات تکمیلی ما در دوره تبدیل قانون دارای نرخ پاس بیش از 90٪ است. کالیبر بالا از تحقیق در دانشکده حقوق ناتینگهام شده است در زیر REF 2014 شناخته شده است. بیش از 88 درصد از خروجی پژوهش مدرسه که مورد بررسی قرار گرفت مشخص شد که از کیفیت حداقل بین المللی به رسمیت شناخته شده است.

محل می شود

امکانات برجسته دانشکده حقوق ناتینگهام، از جمله دادگاه ساختگی، یک 13 میلیون £ کتابخانه، بیش از 7،000 ایستگاه های کاری کامپیوتر و مرمت ساختمان های جدید، اطمینان حاصل شود دانش آموزان ما باید بهترین محیطی که در آن به یاد بگیرند. ما یک بخش کامل از کتابخانه اختصاص داده شده به دانشکده حقوق ناتینگهام که شامل مجلات، کتاب های درسی، متون پزشک، گزارش و قوانین. فرصتهای شغلی و استخدام خدمات اختصاص داده شده برای دوره های حرفه ای ما دانش آموزان با راهنمایی و کمک فراهم می کند در جستجوی خود را برای یک قرارداد آموزش و یا تلمذ. فرصت های هیجان انگیز برای تحصیل در اروپا با برنامه تابستانی بین المللی مدارس ما وجود داشته باشد. چرا زندگی حرفه ای خود را با یادگیری یک زبان خارجی افزایش است، پیوستن به یکی از بسیاری از باشگاه ها و جوامع ما، از جمله سافلکس جامعه قانون، و یا حفظ تناسب در امکانات ورزشی عالی ما؟

مکان ها

ناتینگهام

Address
Nottingham Trent University
Burton Street

NG1 4BU ناتینگهام, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید