توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه

ما در یکی از جدید ترین دانشگاه بریتانیا، اما ما باید سابقه آموزش حرفه ای رفتن بیش از 150 سال است. ما در سال 2007 از موسسه کامبریا از هنر، کالج سنت مارتین و دانشگاه Cumbrian از UCLan تشکیل شد. با نقاط قوت دانشگاهی در آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، ورزش، هنرهای تجسمی و نمایشی، علوم انسانی، علوم اجتماعی، حقوق و جرم شناسی، علم، در خارج از منزل، جنگلداری و مطالعات زمین ما یک دوره بزرگ برای شروع کار شما داشته باشد.

دانشگاه های ما در کارلایل، لنکستر و رسمی بازی جنگ خان می باشد. این پر جنب و جوش، امن، شهرستانها دانش آموز پسند با کمتر از حد متوسط ​​هزینه زندگی هستند. حمل و نقل عالی هستند. ما در شبکه راه آهن خط اصلی غرب ساحل و نزدیک به بزرگراه M6. کارلایل به لنکستر در حدود یک ساعت در یک ماشین یا قطار است. لنکستر به منچستر فقط 55 دقیقه نیمه سرویس راه آهن ساعتی است.

دانشگاه جمع و جور و واقع در راه رفتن فاصله از مراکز شهرستان می باشد. خارج از منزل بزرگ در آستان ما از پارک های مرکز شهرستان به پارک های ملی و باشگاه ها و جوامع دانشگاه است کمک خواهد کرد شما را به استفاده از همه که محیط اطراف دیدنی و جذاب ما باید ارائه دهد.

کوچک و دوستانه

گروه مورد مطالعه کوچک ما اجازه می دهد که برای ارائه یک تجربه شخصی و آموزگار اختصاص داده شده که می تواند شما را از طریق مطالعات خود را حمایت می کنند. تیم پشتیبانی دانش آموز ما، که می تواند با همه چیز از مهارت های آکادمیک به شما دادن با اولین گام خود را در نردبان شغلی پشتیبانی کمک، آگاه و آسان به دسترسی از طریق هاب حمایت از دانشجویان ما هستند.

دانشگاه کوچک و دوستانه این معنی است که در حالی که شما با ما مطالعه بخشی از جامعه دانشگاهی کل، از جمله کارکنان و دانشگاهیان و همچنین دانش آموزان از سراسر تمام دوره های ما به شما هستند.

ما همچنین دانشگاه در لندن، و Lillyhall، وورکینگتون، به طوری که ما می توانیم دوره نزدیک به جایی که شما ارائه دهد.

مشارکت گسترش

این دانشگاه دارای تعهد شرکت به، و سابقه، آموزش عالی در دسترس منطقه ای، ملی و بین المللی. در مرکز ماموریت دانشگاه ارائه یک تجربه دانشجو قابل دسترسی و برجسته است و هدف ما برای اطمینان از عنوان بسیاری از مردم به نفع ممکن است از فرصت تحول ارائه شده توسط آموزش عالی است. این شامل دیدن بسیاری از دانش آموزان از کمتر پس زمینه برخوردار در آموزش عالی، موفق شوند.

تعهد به کیفیت

دانشگاه به ارائه دوره های با کیفیت بالا که به حمایت از اشتغال آینده از دانش آموزان متعهد است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLB

University of Cumbria

است تاکید قوی به ایجاد مهارت های عملی در کنار ماژول قانون دقیق تر و گروه ما کوچک نگه داشته به طوری که ما می توانیم به شما می دانید و شما را با حمایت شخصی ارائه وجود دارد. ... [+]

قانون LLB چرا با ما تحصیل کنم؟

مدرک حقوق ما این است که در بالای 15 دوره قانون در کشور * رتبه بندی، به طور کامل توسط انجمن حقوق و مشترک علمی مرحله هیئت معتبر و تدریس توسط معلمان مشتاق در دانشگاه و کار حرفه ای قانونی را تجربه کرد.

دانش آموزان در مشتری مهارت های مصاحبه، مذاکره مبتنی بر تیم و مهارت های میانجیگری با فرصت به انجام مصاحبه و مذاکره با مشتریان آموزش دیده،.

است تاکید قوی به ایجاد مهارت های عملی در کنار ماژول قانون دقیق تر و گروه ما کوچک نگه داشته به طوری که ما می توانیم به شما می دانید و شما را با حمایت شخصی ارائه وجود دارد.... [-]

بریتانیا City of Carlisle Whitehaven London Lancashire  + 1 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

University of Cumbria - International Study