توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Law در لندن، بیرمنگام، بریستول، چستر، گیلدفورد، لیدز، منچستر و ناتینگهام، و همچنین دوره های GDL و LPC ما در دانشگاه اکستر، دانشگاه ریدینگ و دانشگاه لیورپول، و در دانشگاه لیدز دوره LPC ما نیز در سپتامبر 2019 در دانشگاه استرالیا انگلیا تدریس می شود. پیش از این کالج قانون، ما در نوامبر 2012 به دانشگاه اعطا شدیم. مدرسه کسب و کار ما از دانشگاه های حقوق دانشگاه در لندن بلومزبری، بیرمنگام، لیدز و منچستر

آنچه که واقعا ما را از دیگر دانشگاه ها جدا می کند، اعتقاد ما است که دانش آموزان ما باید در زمینه های واقع بینانه، حرفه ای و معاصر یاد بگیرند. ما در تمرین مبتنی بر تمرکز تمرکز می کنیم و دانش آموزان را به پایگاه داده خالی خدمات شغلی و شغلی خود دسترسی می دهیم به محض پذیرفتن محل با ما. از طریق برنامه طرفداران بونو، دانشجویان حقوق می توانند مهارت های خود را با کار کردن در موارد واقعی قبل از فارغ التحصیلی، استخراج کنند.


دانشگاه های متعدد در سراسر انگلستان:

با دانشگاهی که در هشت شهر پر جنب و جوش و جالب انگلستان قرار دارد، دانشگاه Law انتخاب محل های مختلفی برای تحصیل را ارائه می دهد. همه نزدیک به رشد مراکز تجاری، شرکت های حقوقی و حمل و نقل هستند. ما همچنین دوره های مختلف آنلاین را ارائه می دهیم.

برای مقطع کارشناسی حقوق، دوره های پلیس و جرم شناسی: شما می توانید از هشت دانشگاه در هشت شهر در سراسر انگلستان انتخاب کنید. ما همچنین دارای امکانات تغییر نامحدود ما است که اجازه می دهد دانش آموزان دوره کارشناسی LLB برای مطالعه در یک، دو یا چند پردیس برای مطالعه زندگی در شهرهای مختلف در طول مطالعات خود (* T


آموزش نوآورانه:

ما در تدریس و تمرکز انرژی خود در توسعه روش های نوین و بسیار موثر آموزش و یادگیری متمرکز هستیم که دانشجویان را برای حرفه حرفه ای خود آماده می کنند. ما بیش از 250 وکیل مدافع و دادگستری داریم و قضات را به عنوان معلمان خود داریم، که ما را قادر می سازد تا به شما در توسعه مهارت های عملی که می تواند همه را در شروع کار حرفه ای خود در قانون ایجاد کند.


فرصت های شغلی و مشاغل:

ما در یکی از بزرگترین مشاغل حقوقی و خدمات اشتغال در انگلستان با یک تیم از بیش از 30 کارشناس، داریم.

خدمات حقوقی اختصاص یافته به دانشگاه Law به دانشجویان دسترسی به فرصت های شغلی و فرصت های حرفه ای و جای خالی قانونی را در اسرع وقت آنها را قبول می کنند. نتیجه عالی آمار اشتغال:

· 92٪ از تمام وقت دانشجویان انگلستان LLB که در سال 2017 فارغ التحصیل می شوند و یا در شش ماه پس از موفقیت آمیز بودن دوره، کارشان را تضمین می کنند.

محیط حمایتی:

هدف ما حمایت از دانش آموزان بیشتر از هر زمینه ای است که پیش از این برای دستیابی به جاه طلبی های شغلی خود داشته باشند، به همین دلیل است که ما طیف گسترده ای از بورس های تحصیلی و طرح های حقوقی را ارائه می دهیم، از جمله فرصت های فرصت های شغلی در قانون، .

تمام دانش آموزان فرصت استفاده کامل از امکانات و خدمات ما را دارند.

خدمات پشتیبانی از معلولیت برای مدیریت هر موردی که ممکن است در طول تحصیلتان داشته باشید، شامل کمک های موقت به علت آسیب یا بیماری است.

خدمات جامع و کارآفرینی ما در زمینه آموزش CV، تکنیکهای مصاحبه و راهنمایی عمومی حرفه ای، و همچنین ارائه فرصت های فراوان برای افزایش تجربه و مهارت های شما کمک می کند. در همین حال، کلینیکهای طرفداران بونو شما را در فرصت شغلی با مشاغل وکلا در موارد حقوقی حقوقی مشغول به تحصیل می کنند.

امکانات کتابخانه و امکانات آموزشی:

سوئیت های مجهز به فناوری اطلاعات ما، کتابخانه های جامع قانون، مناطق مطالعه و مطالعات خلوت و پر جنب و جوش اجتماعی برای همه نیازهای مطالعه شما فراهم می شود. خدمات کتابخانه ما دسترسی به بیش از 20،000 کتاب در خارج از دانشگاه و برای پیدا کردن آنچه که شما نیاز دارید که شما به آن نیاز دارید دسترسی داشته باشید.

زندگی دانشجویی:

شما از طیف وسیعی از فعالیت های تعاملی و پر جنب و جوش در داخل و خارج از کلاس درس لذت خواهید برد. بازی های تجاری، محاکمات خرد و رقابت های مذاکره تنها برخی از تمرین های عملی است که شما در آن شرکت خواهید کرد تا مهارت های حقوقی خود را توسعه دهید. در اوقات فراغت شما می توانید به تعدادی از باشگاه ها و جوامع، تیم های ورزشی و کمیته های جمع آوری کمک کنید، یا حتی خودتان را شروع کنید، و همچنین لذت بردن از آرامش بخش زندگی اجتماعی دانشجویان.

انجمن دانشجویان:

همه دانش آموزان به صورت خودکار عضو انجمن دانشجویی دانشگاه (SA) می باشند. SA با داشتن نمایندگی قوی از همکاران دانشجویی، با افزایش دانش دانشجویان و تجربیات آکادمیک خود، متعهد است.

طیف گسترده ای از باشگاه ها و جوامع در هر یک از دانشگاه های ما تحت مدیریت SA وجود دارد. در اینجا فقط چند مثال از باشگاه هایی که اخیرا اجرا کرده ایم آمده است:

· باشگاه ورزشی ماجراجویی

· کیک باشگاه

· انجمن خیریه

·فوتبال

· شبکه زنان

یوگا

دوره های آموزشی:

حقوق کارشناسی، پلیس و جرمشناسی:

دوره های کارشناسی کارشناسی ما دوره های آموزشی دانشگاهی را با مهارت های قانونی عملی ارائه می دهد تا زمینه های ضروری برای شروع سفر خود را به کارهای مختلف ارائه دهد.

بیش از 90٪ از معلمان LLB ما وکلای واجد شرایط هستند، تجربه عملی زیادی را برای تحصیل شما به ارمغان می آورند. دوره های ما به صورت تمام وقت، سریع و یا دوره های آنلاین در دسترس هستند، بنابراین شما می توانید روش مطالعه را انتخاب کنید که به بهترین وجه شما نیاز دارد. بسیاری از دوره های ما نیز با گزینه سال تاسیس می آیند. علاوه بر این، ما در حال حاضر در مقطع کارشناسی در پلیس و جرم شناسی ارائه می دهیم.

مدرسه تابستانی بین المللی، برلین:

به عنوان بخشی از تعهد مداوم ما برای حمایت از جاه طلبی ها، ما دانش آموزان کارشناسی 2019 ما فرصت حضور در مدرسه تابستانی بین المللی رهبری در برلین را ارائه می دهیم، جایی که شما می توانید مهارت های کلیدی استخدام را توسعه دهید و این شهر هیجان انگیز را با دانش آموزان ULaw همکار خود ULaw .

این برای همه دانشجویان کارشناسی دانشگاه Law University و ULaw . اگر در پایان سال تحصیلی دوم سال تحصیلی خود در مدرسه تابستانی رهبری ما درخواست تحصیلات خود را با ما در ماه سپتمبر 2019 در یک دوره سه ساله آغاز کنید. اطلاعات بیشتر در وب سایت دانشگاه حقوق، به سایت: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/ مراجعه کنید.


مقررات ورود و پرداخت:

الزامات ورود و هزینه ها به صورت دوره ای متفاوت است - برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ورود، هزینه ها، گزینه های تامین مالی و بورس تحصیلی و بورسیه ها، از وب سایت دانشگاه حقوق بازدید کنید.

دانش آموزان بین المللی:

اگر در دانشگاه حقوق تحصیل کنید، به دانش آموزان از بیش از 120 ملیت مختلف می پیوندید، که به یک جامعه بین المللی پر رونق در سراسر دانشگاه های ما کمک می کند.

ما یک تیم خدمات پشتیبانی دانشجویی داریم که برای ارائه مشاوره و راهنمایی مرتبط با رفاه اینجا هستند. و اطلاعات در مورد شرایط ویزا را می توان در وب سایت دانشگاه حقوق یافت.


اقامت - کارشناسی ارشد:

برای دانشجویان کارشناسی ما، ما مسکن را با ارائه دهندگان خدمات تحصیلی دانشجویان بریتانیایی سازماندهی کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که در کنار تحصیل با ما محل زندگی راحتی داشته باشید. اقامت معمولا در آپارتمان های مشترک و یا در بعضی موارد استودیوهای مستقل وجود دارد.

برای دانشجویان کارشناسی، ما سال اول تحصیل خود را به شما پیشنهاد می دهیم، اگر ما را به عنوان انتخاب شرکت خود پذیرفته اید و برای سال های ورود به محل اقامت تا 30 مارس در سال ورود *


روزها و رویدادهای باز:

روزهای باز ما یک راه عالی برای پیدا کردن در مورد دوره های ما، بررسی امکانات ما، و دیدار با معلمان و دانش آموزان فعلی است. مذاکرات، جلسات طعم دهنده و تورهای مذکور خواهد بود و شما می توانید از سوالات خود بپرسید. ما روز خود را به عنوان جالب و تعاملی که ممکن است.

از زمان به زمان، ما همچنین روزهای باز اینترنتی را برای دوره های ما ارائه می دهیم. بنابراین اگر شما نمیتوانید آن را به یکی از روزهای بازانه دانشگاهی ما بسپارید، هنوز هم این فرصت را دارید تا آنچه را که در دانشگاه قانون است مطالعه کنید و از سؤالات خود به صورت آنلاین بپرسید.

برای دانشجویان بین المللی، با دیدن ما در یک رویداد خارج از کشور، می توانید بیشتر در مورد تحصیل با ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مکان های بریتانیا:

دوره های کارشناسی کارشناسی در 8 دانشگاه در دسترس هستند: بیرمنگام، بریستول، چستر، گیلدفورد، لیدز، لندن بلومزبری، منچستر و ناتینگهام.

اطلاعات بیشتر در مورد همه مکان های ما در وب سایت دانشگاه حقوق، صفحه مکان.

دانشگاه حقوق

133 خیابان بزرگ هامپتون

بیرمنگام

B18 6AQ

دانشگاه حقوق

معبد سیرک

معبد راه

بریستول

BS1 6HG

دانشگاه حقوق

کریستلتون هال

فلفل خیابان

کریستلتون

چستر

CH3 7AB

دانشگاه حقوق

مانور Braboeuf

جاده پورتسموث

گیلدفورد

سوری

GU3 1HA

دانشگاه حقوق

پارک رد 15-16

لیدز

LS1 5HD

دانشگاه حقوق

خیابان فروشگاه 14

لندن

WC1E 7DE

دانشگاه حقوق

خیابان نیویورک 2

منچستر

M1 4HJ

دانشگاه حقوق

1 رویال استاندارد محل

ناتینگهام

NG1 6FS

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLB

The University of Law Undergraduate Programmes

دوگانه با IE دانشگاه، اسپانیا. یک برنامه چهار ساله. شما یک تجربه یادگیری واقعا بین المللی را خواهید آموخت که در آن سه سال تحصیل با دانشگاه IE و چهارمین سال در دانشگاه Law ... [+]

LL.B قانون مدنی و انگلیسی

دوگانه با IE دانشگاه، اسپانیا. یک برنامه چهار ساله. شما یک تجربه یادگیری واقعا بین المللی را خواهید آموخت که در آن سه سال تحصیل با دانشگاه IE و چهارمین سال در دانشگاه Law تجربه خواهد کرد. دانش آموزان موفق، هر دو مدرک تحصیلی اسپانیایی و مدرک تحصیلی در انگلستان و ولز را دریافت خواهند کرد. Dual-LLB به شما کمک خواهد کرد که یک نمای برجسته ایجاد کنید و شما را در راه تبدیل شدن به یک حرفه حرفه ای بین المللی قرار دهید. تمام برنامه های کاربردی به طور مستقیم به IE دانشگاه ساخته شده است.... [-]

بریتانیا لندن اسپانیا کلاهبرداری
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

LLB (Hons) Law ما با کسب و کار بین المللی سه سال تمام وقت به شما کمک خواهد کرد که شروع به حرفه ای در بخش های قانونی یا بین المللی تجاری. این مقطع حقوق مقدماتی است که شما ... [+]

LLB (Hons) Law با کسب و کار بین المللی

قانون LLB (Hons) ما با کسب و کار بین المللی سه سال تمام وقت به شما کمک می کند تا حرفه ای خود را در بخش های حقوقی یا بین المللی تجاری شروع کنید. این یک مدرک تحصیلی حقوقی است و شما را قادر می سازد تا به مرحله بعدی آموزش حقوقی بروید. هر ماژول توسط متخصصان باتجربه ای از دنیای حقوق و تجارت تدریس می شود و چشم انداز عملی لازم برای شغل خود را به شما ارائه می دهد. در ژوئن سال 2019 در چارچوب تعالیم تعالی و پیامدهای دانشجویی (TEF) به دانشگاه حقوقی رتبه نقره داده شد. ما پیدا شدیم که برای دانش آموزان خود تدریس ، یادگیری و نتایج با کیفیت بالا ارائه دهیم و به طور مداوم از الزامات سختگیرانه ملی برای انگلیس بالاتر می بریم. تحصیلات.... [-]

بریتانیا لندن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

قانون LLB (Hons) ما با کسب و کار بین المللی چهار سال تمام وقت به شما کمک خواهد کرد که شروع به حرفه ای در بخش های قانونی یا بین المللی تجاری. این مقطع حقوق مقدماتی است که ... [+]

LLB (Hons) Law با کسب و کار بین المللی با سال تاسیس

قانون LLB (Hons) ما با کسب و کار بین المللی چهار سال تمام وقت به شما کمک می کند تا حرفه ای خود را در بخش های حقوقی یا بین المللی تجاری شروع کنید. این یک مدرک تحصیلی حقوقی است و شما را قادر می سازد تا به مرحله بعدی آموزش حقوقی بروید. هر ماژول توسط متخصصان باتجربه ای از دنیای حقوق و تجارت تدریس می شود و چشم انداز عملی لازم برای شغل خود را به شما ارائه می دهد. سال اول یک سال بنیادین است ، که تمرکز آن بر توسعه درک بخش حقوقی و مهارتهای اصلی مورد نیاز برای انجام دوره کامل است. در ژوئن سال 2019 در چارچوب تعالیم تعالی و پیامدهای دانشجویی (TEF) به دانشگاه حقوقی رتبه نقره داده شد. ما پیدا شدیم که برای دانش آموزان خود تدریس ، یادگیری و نتایج با کیفیت بالا ارائه دهیم و به طور مداوم از الزامات سختگیرانه ملی برای انگلیس بالاتر می بریم. تحصیلات.... [-]

بریتانیا لندن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

با تمرکز آکادمیک با مهارت های حقوقی عملی، در یک محیط کسب و کار مانند، LLB شما را فراهم می کند زمینه های ضروری است که آیا شما متعهد به داشتن وکیل هستید یا مایل به کشف سایر ... [+]

LLB (Hons) قانون

LLB ما با تركیب سختگیری دانشگاهی و مهارتهای عملی عملی در محیطی شغلی ، زمینه های اساسی را برای شما فراهم می كند كه آیا به وكیل بودن متعهد هستید یا می خواهید سایر گزینه های شغلی را كشف كنید. در ژوئن سال 2019 در چارچوب تعالیم تعالی و پیامدهای دانشجویی (TEF) به دانشگاه حقوقی رتبه نقره داده شد. ما پیدا شدیم که برای دانش آموزان خود تدریس ، یادگیری و نتایج با کیفیت بالا ارائه دهیم و به طور مداوم از الزامات سختگیرانه ملی برای انگلیس بالاتر می بریم. تحصیلات.... [-]

بریتانیا گیلدفورد لندن چستر منچستر بریستول بیرمنگام لیدز ناتینگهام  + 5 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

قانون ما با جرم شناسی یک دوره حقوق سه ماهه است. این دوره بر موضوعات کلیدی قانونی و انواع جنبه های مختلف جنایی، از جمله جنایت، عدالت کیفری و رفتار جنایی تمرکز دارد. ... [+]

LLB (Hons) قانون با جرم شناسی

قانون ما با جرم شناسی یک مدرک تحصیلی حقوق سه ساله است. این دوره به مباحث اصلی حقوقی و جنبه های مختلف جنایت ، از جمله جرم ، عدالت کیفری و رفتار مجرمانه می پردازد. ماژول های این قانون عمدتاً توسط وکلای حرفه ای و دارای سطح بالایی از شهریه چهره به چهره ارائه می شود. این دوره با استفاده از قانون و جرم شناسی در دنیای واقعی دارای تمرکز عملی است. قابلیت اشتغال در این دوره به شما می دهد تا دانش علمی و مهارتهای کلیدی قابل انتقال را در اختیار کارفرمایان امروزی قرار دهید. این دوره برای دانشجویانی که به دنبال ادامه کار در بخش حقوقی یا به طور خاص در سیستم دادرسی کیفری هستند ایده آل است.... [-]

بریتانیا گیلدفورد لندن منچستر بریستول بیرمنگام لیدز ناتینگهام  + 4 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

قانون LLB (Hons) ما با جرم شناسی با سال تحصیلی پایه تحصیلی چهار ساله است. این دوره بر موضوعات کلیدی قانونی و انواع جنبه های مختلف جنایی، از جمله جنایت، عدالت کیفری و رفتا ... [+]

LLB (Hons) قانون با جرم شناسی با سال تاسیس

قانون LLB (Hons) ما با جرم شناسی با سال پایه یک مدرک تحصیلی واجد شرایط چهار ساله است. این دوره به مباحث اصلی حقوقی و جنبه های مختلف جنایت ، از جمله جرم ، عدالت کیفری و رفتار مجرمانه می پردازد. ماژول های این قانون عمدتاً توسط وکلای حرفه ای و دارای سطح بالایی از شهریه چهره به چهره ارائه می شود. این دوره با استفاده از قانون و جرم شناسی در دنیای واقعی دارای تمرکز عملی است. قابلیت اشتغال در این دوره به شما می دهد تا دانش علمی و مهارتهای کلیدی قابل انتقال را در اختیار کارفرمایان امروزی قرار دهید. این دوره برای دانشجویانی که به دنبال ادامه کار در بخش حقوقی یا به طور خاص در سیستم دادرسی کیفری هستند ایده آل است. سال اول یک سال بنیادین است ، که تمرکز آن بر توسعه درک بخش حقوقی و مهارتهای اصلی مورد نیاز برای انجام دوره کامل است. در ژوئن سال 2019 در چارچوب تعالیم تعالی و پیامدهای دانشجویی (TEF) به دانشگاه حقوقی رتبه نقره داده شد. ما پیدا شدیم که برای دانش آموزان خود تدریس ، یادگیری و نتایج با کیفیت بالا ارائه دهیم و به طور مداوم از الزامات سختگیرانه ملی برای انگلیس بالاتر می بریم. تحصیلات.... [-]

بریتانیا گیلدفورد لندن منچستر بریستول بیرمنگام لیدز ناتینگهام  + 4 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

قانون LLB (Hons) ما با دولت و سیاست یک مدرک تحصیلی حقوقی است که در طی سه سال تحصیل با گزینه هایی که بر دولت و سیاست تمرکز دارد، مورد مطالعه قرار می گیرد. این هدف در دانش ... [+]

LLB (Hons) قانون با دولت و سیاست

قانون LLB (Hons) ما با دولت و سیاست یک مدرک تحصیلی حقوقی است که در طی سه سال تحصیل با گزینه هایی که بر دولت و سیاست تمرکز دارد، مورد مطالعه قرار می گیرد. این هدف در دانش آموزانی است که مایل به دنبال کردن حرفه ای در بخش های قانونی یا وسیع تر دولتی، مرکزی و محلی یا بخش تجاری هستند و علاقمند به دولت و سیاست هستند. این یک تمرکز عملی است، با قابلیت استخدام در دوره یکپارچه شده است. سطح بالایی از آموزش و پرورش چهره به چهره وجود دارد که برای ماژول های قانونی عمدتا توسط وکلا حرفه ای واجد شرایط ارائه می شود.... [-]

بریتانیا لندن لیدز
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

قانون LLB (Hons) ما با دولت و سیاست با سال تاسیس درجه حقوقی درجه تحصیل بیش از چهار سال است. سال اول، یک سال پایه است که بر توسعه درک بخش حقوقی و مهارت های کلیدی مورد نیاز ... [+]

LLB (Hons) قانون با دولت و سیاست با سال تاسیس

قانون LLB (Hons) ما با دولت و سیاست با سال تاسیس درجه حقوقی درجه تحصیل بیش از چهار سال است. سال اول، یک سال پایه است که بر توسعه درک بخش حقوقی و مهارت های کلیدی مورد نیاز برای انجام LLB (Hons) قانون با حکومت و درجه سیاست متمرکز است. سپس سه سال بعد، قانون مدرک لیسانس تمام وقت را با دوره دولت و سیاست دنبال کنید.

الزامات دورهمتقاضیانی که دارائی 48 نمره UCAS از حد... [-]
بریتانیا لندن لیدز
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

قانون LLB (Hons) ما با سال تحصیلی یک دوره تحصیلی عالی است که بیش از چهار سال تحصیل کرده است. سال اول سال پایه است که بر توسعه درک بخش حقوقی و مهارت های کلیدی مورد نیاز بر ... [+]

LLB (Hons) قانون با سال تاسیس

قانون LLB (Hons) ما با سال پایه ، یک مدرک حقوق کیفی است که بیش از چهار سال مطالعه شده است. سال اول یک سال بنیادین است ، که تمرکز آن بر ایجاد درک در مورد بخش حقوقی و مهارتهای اصلی مورد نیاز برای اخذ مدرک حقوق LLB (Hons) است. سه سال پس از آن دوره LLB تمام وقت ما را دنبال کنید. در ژوئن سال 2019 در چارچوب تعالیم تعالی و پیامدهای دانشجویی (TEF) به دانشگاه حقوقی رتبه نقره داده شد. ما پیدا شدیم که برای دانش آموزان خود تدریس ، یادگیری و نتایج با کیفیت بالا ارائه دهیم و به طور مداوم از الزامات سختگیرانه ملی برای انگلیس بالاتر می بریم. تحصیلات.... [-]

بریتانیا گیلدفورد لندن منچستر بریستول بیرمنگام لیدز ناتینگهام  + 4 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

LLB (Hons) با عدالت کیفری دارای سه ماه حقوق قانونی است که به دانشجویانی که مایل به پیروی از حرفه در بخش های حقوقی یا عامه تربیتی یا در نظام عدالت کیفری گسترده و حرفه های ... [+]

LLB (Hons) قانون با عدالت کیفری

LLB (Hons) با عدالت کیفری دارای سه ماه حقوق قانونی است که به دانشجویانی که مایل به پیروی از حرفه در بخش های حقوقی یا عامه تربیتی یا در نظام عدالت کیفری گسترده و حرفه های مرتبط هستند، در نظر گرفته شده است. علاوه بر مطالعه موضوعات کلیدی قانونی، شما همچنین گزینه های مجازات کیفری را بررسی می کنید که سازمان ها و موسسات قانون را بررسی می کنند، به نقش ها، مسئولیت ها و اختیار خود و همچنین مسائل مربوط به پاسخگویی در ارتباط با تحولات جاری در عدالت کیفری می پردازند.... [-]

بریتانیا لندن بیرمنگام لیدز
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

LLB ما (Hons) با عدالت جرم و جنایت با سال تاسیس درجه حقوقی تحصیلی است که بیش از 4 سال تحصیل کرده است. این هدف در مورد دانشجویانی است که مایل به دنبال کردن حرفه ای در بخش ... [+]

LLB (Hons) قانون با عدالت کیفری با سال تاسیس

LLB ما (Hons) با عدالت جرم و جنایت با سال تاسیس درجه حقوقی تحصیلی است که بیش از 4 سال تحصیل کرده است. این هدف در مورد دانشجویانی است که مایل به دنبال کردن حرفه ای در بخش های حقوقی یا گسترده تر تجاری یا در سیستم عدالت کیفری گسترده و حرفه های مرتبط هستند. علاوه بر مطالعه موضوعات کلیدی قانونی، شما همچنین گزینه های مجازات کیفری را بررسی می کنید که سازمان ها و موسسات قانون را بررسی می کنند، به نقش ها، مسئولیت ها و اختیار خود و همچنین مسائل مربوط به پاسخگویی در ارتباط با تحولات جاری در عدالت کیفری می پردازند. سال اول سال پایه ای است که بر توسعه درک بخش حقوقی و مهارت های کلیدی مورد نیاز برای اجرای قانون LLB (Hons) تمرکز دارد. پس از آن سه سال پس از آن دوره تمام وقت ما، LLB (Hons) قانون با عدالت کیفری است.... [-]

بریتانیا لندن بیرمنگام لیدز
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

قانون LLB (Hons) ما با نوآوری و فناوری قانونی یک مدرک تحصیلی واجد شرایط ۳ ساله است. این در حالی است که دانشجویانی که مایل به انجام حرفه ای در بخش حقوقی یا تجارت گسترده تر ... [+]

LLB (Hons) قانون با نوآوری و فناوری حقوقی

قانون LLB (Hons) ما با نوآوری و فناوری قانونی یک مدرک تحصیلی واجد شرایط ۳ ساله است. این در حالی است که دانشجویانی که مایل به انجام حرفه ای در بخش حقوقی یا تجارت گسترده تر هستند و علاقه مند به تمرین قانونی قرن بیست و یکم هستند. علاوه بر مطالعه مباحث اصلی حقوقی ، ماژول های نوآوری حقوقی و فناوری حقوقی را نیز مطالعه خواهید کرد. این دوره شامل حوزه حقوقی مانند هوش مصنوعی ، blockchain ، بازاریابی ، روانشناسی تجارت و تجزیه و تحلیل فرآیند است.... [-]

بریتانیا لندن منچستر لیدز ناتینگهام  + 1 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

قانون LLB (Hons) ما با نوآوری و فناوری حقوقی با سال پایه ، یک مدرک تحصیلی قانونی است که بیش از 4 سال مطالعه شده است. این در حالی است که دانشجویانی که مایل به انجام حرفه ا ... [+]

LLB (Hons) قانون با نوآوری و فناوری قانونی با سال تاسیس

قانون LLB (Hons) ما با نوآوری و فناوری حقوقی با سال پایه ، یک مدرک تحصیلی قانونی است که بیش از 4 سال مطالعه شده است. این در حالی است که دانشجویانی که مایل به انجام حرفه ای در بخش حقوقی یا تجارت گسترده تر هستند و علاقه مند به تمرین قانونی قرن بیست و یکم هستند. علاوه بر مطالعه مباحث اصلی حقوقی ، ماژول های نوآوری حقوقی و فناوری حقوقی را نیز مطالعه خواهید کرد. این دوره شامل حوزه حقوقی مانند هوش مصنوعی ، blockchain ، بازاریابی ، روانشناسی تجارت و تجزیه و تحلیل فرآیند است. سال اول یک سال بنیادین است ، که تمرکز آن بر ایجاد درک در مورد بخش حقوقی و مهارتهای اصلی مورد نیاز برای اخذ مدرک حقوق LLB (Hons) است. سه سال بعد ، دوره تمام وقت ما ، قانون LLB (Hons) با نوآوری و فناوری قانونی را دنبال کنید.... [-]

بریتانیا لندن منچستر لیدز ناتینگهام  + 1 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

در قانون LLB ما با کسب و کار درجه، شما موضوعات کلیدی قانونی و مهارت های مربوط به درک گسترده در سراسر طیف وسیعی از زمینه های قانونی، مورد نیاز برای به دست آوردن درجه حقوقی ... [+]

LLB (Hons) قانون با کسب و کار

در قانون LLB با مدرک شغلی ، مباحث اصلی حقوقی و مهارتهای مرتبط را برای دستیابی به درک گسترده در طیف وسیعی از حوزه های حقوقی ، لازم برای اخذ مدرک حقوق قانونی لازم ، مطالعه خواهید کرد. تمرکز عملی با استفاده از قانون و تجارت در دنیای واقعی با اشتغالزایی در این دوره است. برای دانشجویانی که مایل به گذراندن یک مدرک حقوق سه ساله با تمرکز عملی هستند ، اما مایل هستند گزینه های خود را برای یک حرفه در دنیای تجارت قانونی یا گسترده تر باز نگه دارند. در ژوئن سال 2019 در چارچوب تعالیم تعالی و پیامدهای دانشجویی (TEF) به دانشگاه حقوقی رتبه نقره داده شد. ما پیدا شدیم که برای دانش آموزان خود تدریس ، یادگیری و نتایج با کیفیت بالا ارائه دهیم و به طور مداوم از الزامات سختگیرانه ملی برای انگلیس بالاتر می بریم. تحصیلات.... [-]

بریتانیا گیلدفورد لندن منچستر بریستول بیرمنگام لیدز ناتینگهام  + 4 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

در قانون LLB ما با کسب و کار با دوره سالن بنیاد، شما موضوعات کلیدی قانونی و مهارت های مربوط به درک گسترده در طیف وسیعی از زمینه های قانونی، مورد نیاز برای به دست آوردن مد ... [+]

LLB (Hons) قانون با کسب و کار با سال تاسیس

در قانون LLB ما با تجارت با مدرک سال پایه ، شما مباحث اصلی حقوقی و مهارتهای مرتبط را مطالعه خواهید کرد تا درک گسترده ای را در طیف وسیعی از حوزه های قانونی کسب کنید ، لازم برای اخذ مدرک تحصیلی قانونی. تمرکز عملی با استفاده از قانون و تجارت در دنیای واقعی با اشتغالزایی در این دوره است. برای دانشجویانی که مایل هستند گزینه های خود را برای فعالیت در دنیای قانونی یا گسترده تر باز نگه دارند. سال اول یک سال بنیادین است ، که تمرکز آن بر توسعه درک بخش حقوقی و مهارتهای اصلی مورد نیاز برای انجام دوره کامل است. در ژوئن سال 2019 در چارچوب تعالیم تعالی و پیامدهای دانشجویی (TEF) به دانشگاه حقوقی رتبه نقره داده شد. ما پیدا شدیم که برای دانش آموزان خود تدریس ، یادگیری و نتایج با کیفیت بالا ارائه دهیم و به طور مداوم از الزامات سختگیرانه ملی برای انگلیس بالاتر می بریم. تحصیلات.... [-]

بریتانیا گیلدفورد لندن منچستر بریستول بیرمنگام لیدز ناتینگهام  + 4 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

این دوره طراحی شده است که متمرکز ترین حرفه حقوقی در دسترس است. برای دانش آموزانی که مایل به مطالعه دوره تمرکز فشرده تمرین در دو سال هستند و مایل به دنبال حرفه ای در بخش ق ... [+]

LLB (Hons) قانون شتاب گرفت

این دوره به گونه ای طراحی شده است که متمرکزترین درجه حقوق حرفه ای موجود باشد. برای دانشجویانی که مایل به گذراندن یک دوره فشرده عملاً متمرکز در طی دو سال هستند ، و مایل هستند که حرفه خود را در بخش حقوقی دنبال کنند. این یک مسیر سریع تر و سریع تر است ، توسط همان مدرسان تدریس می شود و از همان روش های تدریس با کیفیت بالا به عنوان مدرک حقوق سه ساله ما استفاده می کند. در ژوئن سال 2019 در چارچوب تعالیم تعالی و پیامدهای دانشجویی (TEF) به دانشگاه حقوقی رتبه نقره داده شد. ما پیدا شدیم که برای دانش آموزان خود تدریس ، یادگیری و نتایج با کیفیت بالا ارائه دهیم و به طور مداوم از الزامات سختگیرانه ملی برای انگلیس بالاتر می بریم. تحصیلات.... [-]

بریتانیا لندن ناتینگهام
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Law Undergraduate Programmes

درجه LLB ما (Hons) Senior Status به طور خاص برای فارغ التحصیلانی که مایل به تبدیل به مطالعه قانون هستند طراحی شده است. علاوه بر گرفتن مدرک تحصیلی در دو سال، شما می توانید ... [+]

وضعیت ارشد LLB

درجه LLB ما (Hons) Senior Status به طور خاص برای فارغ التحصیلانی که مایل به تبدیل به مطالعه قانون هستند طراحی شده است. علاوه بر گرفتن مدرک تحصیلی در دو سال، شما می توانید سه گزینه LLB برای بهبود چشم انداز حرفه خود را مطالعه کنید. برای دانش آموزان خارج از کشور، این درجه همچنین ممکن است شما را در صلاحیت محرمیتان مجازات کند (متقاضیان علاقه مند باید قبل از انجام دوره، هرگونه معافیت احتمالی را با صلاحیت خانه خود بررسی کنند).... [-]

بریتانیا لندن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Switch it Up – Study our LLB, Your Way

ULaw We Support Your Ambition

A World of Opportunity – International Student Journey (Uzbekistan)

ULaw Bloomsbury Open Day Centre Visit

Address
Braboeuf Manor, Portsmouth Road, St Catherines
GU3 1HA گیلدفورد, انگلستان, بریتانیا
وب سایت
تلفن
+44 (0)1483 216000