The University of Law Undergraduate Programmes

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Law در لندن، بیرمنگام، بریستول، چستر، گیلدفورد، لیدز، منچستر و ناتینگهام، و همچنین دوره های GDL و LPC ما در دانشگاه اکستر، دانشگاه ریدینگ و دانشگاه لیورپول، و در دانشگاه لیدز دوره LPC ما نیز در سپتامبر 2019 در دانشگاه استرالیا انگلیا تدریس می شود. پیش از این کالج قانون، ما در نوامبر 2012 به دانشگاه اعطا شدیم. مدرسه کسب و کار ما از دانشگاه های حقوق دانشگاه در لندن بلومزبری، بیرمنگام، لیدز و منچستر

آنچه که واقعا ما را از دیگر دانشگاه ها جدا می کند، اعتقاد ما است که دانش آموزان ما باید در زمینه های واقع بینانه، حرفه ای و معاصر یاد بگیرند. ما در تمرین مبتنی بر تمرکز تمرکز می کنیم و دانش آموزان را به پایگاه داده خالی خدمات شغلی و شغلی خود دسترسی می دهیم به محض پذیرفتن محل با ما. از طریق برنامه طرفداران بونو، دانشجویان حقوق می توانند مهارت های خود را با کار کردن در موارد واقعی قبل از فارغ التحصیلی، استخراج کنند.


دانشگاه های متعدد در سراسر انگلستان:

با دانشگاهی که در هشت شهر پر جنب و جوش و جالب انگلستان قرار دارد، دانشگاه Law انتخاب محل های مختلفی برای تحصیل را ارائه می دهد. همه نزدیک به رشد مراکز تجاری، شرکت های حقوقی و حمل و نقل هستند. ما همچنین دوره های مختلف آنلاین را ارائه می دهیم.

برای مقطع کارشناسی حقوق، دوره های پلیس و جرم شناسی: شما می توانید از هشت دانشگاه در هشت شهر در سراسر انگلستان انتخاب کنید. ما همچنین دارای امکانات تغییر نامحدود ما است که اجازه می دهد دانش آموزان دوره کارشناسی LLB برای مطالعه در یک، دو یا چند پردیس برای مطالعه زندگی در شهرهای مختلف در طول مطالعات خود (* T


آموزش نوآورانه:

ما در تدریس و تمرکز انرژی خود در توسعه روش های نوین و بسیار موثر آموزش و یادگیری متمرکز هستیم که دانشجویان را برای حرفه حرفه ای خود آماده می کنند. ما بیش از 250 وکیل مدافع و دادگستری داریم و قضات را به عنوان معلمان خود داریم، که ما را قادر می سازد تا به شما در توسعه مهارت های عملی که می تواند همه را در شروع کار حرفه ای خود در قانون ایجاد کند.


فرصت های شغلی و مشاغل:

ما در یکی از بزرگترین مشاغل حقوقی و خدمات اشتغال در انگلستان با یک تیم از بیش از 30 کارشناس، داریم.

خدمات حقوقی اختصاص یافته به دانشگاه Law به دانشجویان دسترسی به فرصت های شغلی و فرصت های حرفه ای و جای خالی قانونی را در اسرع وقت آنها را قبول می کنند. نتیجه عالی آمار اشتغال:

· 92٪ از تمام وقت دانشجویان انگلستان LLB که در سال 2017 فارغ التحصیل می شوند و یا در شش ماه پس از موفقیت آمیز بودن دوره، کارشان را تضمین می کنند.

محیط حمایتی:

هدف ما حمایت از دانش آموزان بیشتر از هر زمینه ای است که پیش از این برای دستیابی به جاه طلبی های شغلی خود داشته باشند، به همین دلیل است که ما طیف گسترده ای از بورس های تحصیلی و طرح های حقوقی را ارائه می دهیم، از جمله فرصت های فرصت های شغلی در قانون، .

تمام دانش آموزان فرصت استفاده کامل از امکانات و خدمات ما را دارند.

خدمات پشتیبانی از معلولیت برای مدیریت هر موردی که ممکن است در طول تحصیلتان داشته باشید، شامل کمک های موقت به علت آسیب یا بیماری است.

خدمات جامع و کارآفرینی ما در زمینه آموزش CV، تکنیکهای مصاحبه و راهنمایی عمومی حرفه ای، و همچنین ارائه فرصت های فراوان برای افزایش تجربه و مهارت های شما کمک می کند. در همین حال، کلینیکهای طرفداران بونو شما را در فرصت شغلی با مشاغل وکلا در موارد حقوقی حقوقی مشغول به تحصیل می کنند.

امکانات کتابخانه و امکانات آموزشی:

سوئیت های مجهز به فناوری اطلاعات ما، کتابخانه های جامع قانون، مناطق مطالعه و مطالعات خلوت و پر جنب و جوش اجتماعی برای همه نیازهای مطالعه شما فراهم می شود. خدمات کتابخانه ما دسترسی به بیش از 20،000 کتاب در خارج از دانشگاه و برای پیدا کردن آنچه که شما نیاز دارید که شما به آن نیاز دارید دسترسی داشته باشید.

زندگی دانشجویی:

شما از طیف وسیعی از فعالیت های تعاملی و پر جنب و جوش در داخل و خارج از کلاس درس لذت خواهید برد. بازی های تجاری، محاکمات خرد و رقابت های مذاکره تنها برخی از تمرین های عملی است که شما در آن شرکت خواهید کرد تا مهارت های حقوقی خود را توسعه دهید. در اوقات فراغت شما می توانید به تعدادی از باشگاه ها و جوامع، تیم های ورزشی و کمیته های جمع آوری کمک کنید، یا حتی خودتان را شروع کنید، و همچنین لذت بردن از آرامش بخش زندگی اجتماعی دانشجویان.

انجمن دانشجویان:

همه دانش آموزان به صورت خودکار عضو انجمن دانشجویی دانشگاه (SA) می باشند. SA با داشتن نمایندگی قوی از همکاران دانشجویی، با افزایش دانش دانشجویان و تجربیات آکادمیک خود، متعهد است.

طیف گسترده ای از باشگاه ها و جوامع در هر یک از دانشگاه های ما تحت مدیریت SA وجود دارد. در اینجا فقط چند مثال از باشگاه هایی که اخیرا اجرا کرده ایم آمده است:

· باشگاه ورزشی ماجراجویی

· کیک باشگاه

· انجمن خیریه

·فوتبال

· شبکه زنان

یوگا

دوره های آموزشی:

حقوق کارشناسی، پلیس و جرمشناسی:

دوره های کارشناسی کارشناسی ما دوره های آموزشی دانشگاهی را با مهارت های قانونی عملی ارائه می دهد تا زمینه های ضروری برای شروع سفر خود را به کارهای مختلف ارائه دهد.

بیش از 90٪ از معلمان LLB ما وکلای واجد شرایط هستند، تجربه عملی زیادی را برای تحصیل شما به ارمغان می آورند. دوره های ما به صورت تمام وقت، سریع و یا دوره های آنلاین در دسترس هستند، بنابراین شما می توانید روش مطالعه را انتخاب کنید که به بهترین وجه شما نیاز دارد. بسیاری از دوره های ما نیز با گزینه سال تاسیس می آیند. علاوه بر این، ما در حال حاضر در مقطع کارشناسی در پلیس و جرم شناسی ارائه می دهیم.

مدرسه تابستانی بین المللی، برلین:

به عنوان بخشی از تعهد مداوم ما برای حمایت از جاه طلبی ها، ما دانش آموزان کارشناسی 2019 ما فرصت حضور در مدرسه تابستانی بین المللی رهبری در برلین را ارائه می دهیم، جایی که شما می توانید مهارت های کلیدی استخدام را توسعه دهید و این شهر هیجان انگیز را با دانش آموزان ULaw همکار خود ULaw .

این برای همه دانشجویان کارشناسی دانشگاه Law University و ULaw . اگر در پایان سال تحصیلی دوم سال تحصیلی خود در مدرسه تابستانی رهبری ما درخواست تحصیلات خود را با ما در ماه سپتمبر 2019 در یک دوره سه ساله آغاز کنید. اطلاعات بیشتر در وب سایت دانشگاه حقوق، به سایت: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/ مراجعه کنید.


مقررات ورود و پرداخت:

الزامات ورود و هزینه ها به صورت دوره ای متفاوت است - برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ورود، هزینه ها، گزینه های تامین مالی و بورس تحصیلی و بورسیه ها، از وب سایت دانشگاه حقوق بازدید کنید.

دانش آموزان بین المللی:

اگر در دانشگاه حقوق تحصیل کنید، به دانش آموزان از بیش از 120 ملیت مختلف می پیوندید، که به یک جامعه بین المللی پر رونق در سراسر دانشگاه های ما کمک می کند.

ما یک تیم خدمات پشتیبانی دانشجویی داریم که برای ارائه مشاوره و راهنمایی مرتبط با رفاه اینجا هستند. و اطلاعات در مورد شرایط ویزا را می توان در وب سایت دانشگاه حقوق یافت.


اقامت - کارشناسی ارشد:

برای دانشجویان کارشناسی ما، ما مسکن را با ارائه دهندگان خدمات تحصیلی دانشجویان بریتانیایی سازماندهی کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که در کنار تحصیل با ما محل زندگی راحتی داشته باشید. اقامت معمولا در آپارتمان های مشترک و یا در بعضی موارد استودیوهای مستقل وجود دارد.

برای دانشجویان کارشناسی، ما سال اول تحصیل خود را به شما پیشنهاد می دهیم، اگر ما را به عنوان انتخاب شرکت خود پذیرفته اید و برای سال های ورود به محل اقامت تا 30 مارس در سال ورود *


روزها و رویدادهای باز:

روزهای باز ما یک راه عالی برای پیدا کردن در مورد دوره های ما، بررسی امکانات ما، و دیدار با معلمان و دانش آموزان فعلی است. مذاکرات، جلسات طعم دهنده و تورهای مذکور خواهد بود و شما می توانید از سوالات خود بپرسید. ما روز خود را به عنوان جالب و تعاملی که ممکن است.

از زمان به زمان، ما همچنین روزهای باز اینترنتی را برای دوره های ما ارائه می دهیم. بنابراین اگر شما نمیتوانید آن را به یکی از روزهای بازانه دانشگاهی ما بسپارید، هنوز هم این فرصت را دارید تا آنچه را که در دانشگاه قانون است مطالعه کنید و از سؤالات خود به صورت آنلاین بپرسید.

برای دانشجویان بین المللی، با دیدن ما در یک رویداد خارج از کشور، می توانید بیشتر در مورد تحصیل با ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مکان های بریتانیا:

دوره های کارشناسی کارشناسی در 8 دانشگاه در دسترس هستند: بیرمنگام، بریستول، چستر، گیلدفورد، لیدز، لندن بلومزبری، منچستر و ناتینگهام.

اطلاعات بیشتر در مورد همه مکان های ما در وب سایت دانشگاه حقوق، صفحه مکان.

دانشگاه حقوق

133 خیابان بزرگ هامپتون

بیرمنگام

B18 6AQ

دانشگاه حقوق

معبد سیرک

معبد راه

بریستول

BS1 6HG

دانشگاه حقوق

کریستلتون هال

فلفل خیابان

کریستلتون

چستر

CH3 7AB

دانشگاه حقوق

مانور Braboeuf

جاده پورتسموث

گیلدفورد

سوری

GU3 1HA

دانشگاه حقوق

پارک رد 15-16

لیدز

LS1 5HD

دانشگاه حقوق

خیابان فروشگاه 14

لندن

WC1E 7DE

دانشگاه حقوق

خیابان نیویورک 2

منچستر

M1 4HJ

دانشگاه حقوق

1 رویال استاندارد محل

ناتینگهام

NG1 6FS

مکان ها

گیلدفورد

Address
Braboeuf Manor,
Portsmouth Road,
St Catherines

GU3 1HA گیلدفورد, انگلستان, بریتانیا
وب سایت
تلفن
+44 (0)1483 216000

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید