Read the Official Description

کسب مدرک تحصیلی عالی دانشگاه لندن در هر جای دنیا.

در سال 1858، ما قدیمی ترین ارائه دهنده یادگیری از راه دور و انعطاف پذیر در جهان شدیم، به دانش آموزان اجازه می دادیم که در سطح تحصیلات ابتدایی خود در کشورهای خود تحصیل کنند. ما بیش از 50،000 دانش آموز در بیش از 180 کشور باقی مانده است.

به کلاس جهانی بپیوندید

شهرت جهانی ما توسط 18 نهاد عضو و نه موسسات پژوهشی تخصصی پشتیبانی می شود. در میان این ها، برخی از دانشگاه های برتر دانشگاهی جهان از جمله دانشگاه کالج لندن، کالج لندن کالج و دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن هستند.

این مؤسسات رهبری دانشگاهی را برای دوره های ما فراهم می کنند، و این اطمینان حاصل می شود که مدارک تحصیلی توسط دانشگاه ها، کارفرمایان و سازمان های حرفه ای و قانونی خاص مورد ارزیابی قرار می گیرند.

موفقیت شما بر اساس رشته ای از تعالی و یکپارچگی دانشگاهی است. با توجه به اعتبار بالا موسسات عضو و فرایندهای تضمین کیفیت ما، امتیاز دانشگاه لندن از همان استاندارد بالا است، در هر کجا که برای آن مطالعه کنید.

فاصله، یادگیری آنلاین و انعطاف پذیر

اگر می خواهید حرفه ای خود را بسازید یا تغییر دهید یا موضوعی را دنبال کنید که به شما الهام بخش است، می توانید پیشنهاد کنید:

· انعطاف پذیری

· مواد مطالعه

· پشتیبانی آموزشی

· مدارک حقوقی

شما همچنین می توانید در یک مرکز آموزشی محلی ثبت نام کنید که ما برای حمایت از دوره انتخابی خود تأیید کرده ایم.

مطالعه در سرعت به شما مناسب است

شما لازم نیست که زندگی خود را به اتمام برسانید تا با ما مطالعه کنید. دوره های مطالعه انعطاف پذیر ما - با گزینه های تمام وقت و یا نیمه وقت - به شما اجازه می دهد تا به مطالعات خود در مورد خانواده و تعهدات کاری خود بپردازید.

در هر کجا که هستید، مطالعه کنید

اگر برای کار به مسافرت بروید یا قصد سفر به خارج را داشته باشید، نگران نباشید - می توانید مطالعات خود را با شما انجام دهید. شما همچنین می توانید امتحانات خود را در مراکز امتحان در سراسر جهان انجام دهید.

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLB

University of London (LLB)

LLB کلاس جهانی ما از جایگاه بین المللی است. این اولین گام در حرفه ی هزاران وکلا تمرین کننده در سراسر جهان بوده است. ... [+]

LLB کلاس جهانی ما از جایگاه بین المللی است. این اولین گام در حرفه ی هزاران وکلا تمرین کننده در سراسر جهان بوده است.

ساختار دوره و مدولا

LLB ما به مسیرها تقسیم شده است. انتخاب شما به تعدادی از عوامل بستگی دارد:

آیا می خواهید برای تحصیل در مقطع لیسانس تحصیلی (که اکثر ماژول های شما از پیش تعیین شده) یا یک درجه غیر مجاز (که به شما اجازه می دهد بیشتر انتخاب کنید)؟آیا مدرک تحصیلی دارید که شما را برای تحصیلات تکمیلی واجد شرایط می کند؟ (مطالعه 9modules برای تکمیل، به جای معمول 12)... [-]
بریتانیا UK Online