University of Westminster

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ما تاریخ طولانی و افتخار از همکاری بین المللی و مشارکت جهانی از مشارکت های تحقیقاتی ما، همکاران، دانش آموزان و فارغ التحصیلان از سراسر جهان، روابط با دانشگاه های جهانی و ارائه فرصت های الهام بخش و عملی برای دانش آموزان ما است.

به رسمیت شناختن در آخرین رتبه بندی رتبه بندی دانشگاه های برتر دانشگاه تایمز که در رتبه یازدهم در جهان برای چشم انداز بین المللی رتبه بندی شده است علاوه بر رتبه بندی 28 در جهان برای چشم انداز بین المللی در رتبه دانشگاه های دانشگاه تایمز رتبه ی دانشگاه های جوان است تعهدی به تعهد ما به جهانی نامزدی.

ما به یک مرکز تدریس و تحقیق پیشرفته و یک موسسه متمرکز در زمینه تمرین، خانه داریم. در طول تاریخ طولانی ما، دانشجویان را از تمام حوزه های زندگی از سراسر جهان به جامعه دانشگاهی متعهد به برتری تحصیلی، تعامل فرهنگی و غنی سازی شخصی استقبال می کنیم. تجربه تحصیلات ما خارج از کلاس و در سراسر مرزها گسترش می یابد. دانش آموزان به یکی از بزرگترین برنامه های تحصیل در خارج از کشور دسترسی دارند، هر ساله از 1000 دانش آموز از ایالات متحده، ژاپن و سراسر اتحادیه اروپا استقبال می کنند و مشارکت با تقریبا 80 دانشگاه در 20 کشور که دانش آموزان می توانند بخشی از دوره خود را بخوانند. ما متعهد به نسل بعدی شهروندان جهانی است.

تحقیق جهانی ما، که در مشارکت با موسسات آموزشی و صنایع در سراسر جهان تولید می شود، تاثیر واقعی دارد. ماژولهای دوره ای که دانشجویان را قادر می سازد تا با موسسات خیریه کار کنند و شرکت های اجتماعی را توسعه دهند، برای تحقیق در مورد روش های پیشگام جدید برای مبارزه با آتش سوزی جنگل های بزرگ، وست مینیستر به تغییر زندگی مردم در سطح بین المللی ادامه می دهد.

آینده ما به عنوان یک موسسه واقعا جهانی است، زیرا ما اطمینان می دهیم که کل جامعه وست مینیستر همکاران، دانشجویان و فارغ التحصیلان ما «شهروندان جهانی» هستند که می توانند با آینده و شکل دادن به جهان کمک کنند.

مکان ها

لندن

University Of Westminster

Address
University of Westminster
309 Regent Street

W1B 2HW لندن, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 20 7911 5000