Ghent University Law School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

حتی اگر شرکت در LLM و کارشناسی ارشد برنامه نیاز به حمایت مالی کافی، تصمیم گیری پذیرش می صرف نظر از متقاضی رسیده ' بازدید کنندگان مالی به معنی شخصی است. تصمیمات بعدی در مورد کمک های مالی به دانش آموزانی که نیاز به حمایت مالی خارجی دارند ، می توانند امکان سنجی مالی درخواست خود را ارزیابی کنند.

دانشکده حقوق

پوپه

این دانشکده از بیش از 80 استاد و حدود 90 دستیار تشکیل شده است که علاوه بر تدریس ، بطور گسترده به تحقیق ، نوشتن ، سخنرانی و خدمات عمومی مشغول هستند. بسیاری از اعضای آن در زمینه تخصص خود دارای شهرت بین المللی هستند ، در پروژه های ملی و بین المللی شرکت می کنند و به عنوان متخصص در تهیه سیاست های عمومی فراخوانده می شوند. در برنامه های LLM ، چندین استاد خارجی با اعتبار بین المللی دانشکده را برای دوره های خاص تقویت می کنند.

Ghent University Law School نخست وزیر سابق بلژیک ، گای ورهوشتشت و سایر وزرای برجسته دولت فدرال بلژیک و دولت های فلانم ، اعضای دیوان محاسبات ، دادگاه قانون اساسی و شورای دولت در بلژیک در بین فارغ التحصیلان خود حساب می کنند.

LLM

برنامه LLM شامل سه LLM ' تخصصی است که دانشجویان آینده تحصیلات تکمیلی می توانند از آن انتخاب کنند ، یعنی:

12883_program_highlights.png

12880_3.png

  • تسلط بر تحقیقات حقوقی انگلیسی و تحقیق حقوقی و مهارتهای ارائه برای وکلا
  • سمینار دوره سقوط درمورد تهیه قراردادهای تجاری
  • حمایت مالی کافی ، همانطور که در فرم درخواست ذکر شده است ، یا از طریق کمک های مالی شخصی یا از طریق کمک های مالی. لطفا توجه داشته باشید که شهریه برنامه LLM 5624،30 یورو است.
  • برای پذیرش در برنامه LLM با تمام مدارک لازم.

تصمیمات مربوط به کمک های مالی دانشگاه پس از تصمیم گیری در مورد پذیرش گرفته می شود.

کمک مالی

محل

تحصیل در گنت درست است که در قلب اروپا کار کند! بروکسل و بسیاری از موسسات اتحادیه اروپا فقط یک قطار کوتاه ، راحت و راحت با هتل فاصله دارند. لاهه ، لوکزامبورگ و استراسبورگ همه سرمایه های مهم نهادی خود به خودشان کمتر از یک سفر یک روزه از اینجا هستند و به همراه بروکسل در طول مدت اقامت شما از اکثر آنها بازدید خواهیم کرد. و البته ، برای کسانی از شما که می خواهید کلانشهرهای بزرگ اروپا را کشف کنید ، گنت دروازه ای خارق العاده است.

گنت دانشکده حقوق است که در Universiteitstraat 4-6، 9000 گنت، بلژیک واقع شده است. ساختمان اداری اصلی دانشگاه گنت ، رکتاتور ، در Sint-Pietersnieuwstraat 25 ، 9000 Gent در بلژیک واقع شده است.

12884_student_life.png

دانشگاه و دانشکده حقوق ما با دانشگاه های متعددی در سراسر جهان دارای برنامه های تبادل است. دانشکده حقوق هر ساله صدها دانشجوی خارجی را جذب می کند. کلاس LLM شما این تنوع فرهنگی را منعکس می کند. اساتید و اساتید LLM شما شامل متخصصان بین المللی می شوند. در نتیجه تجربه LLM شما در گنت بسیار بیشتر از یک آموزش دانشگاهی خواهد بود. همچنین این یک تجربه فرهنگی یک بار در طول زندگی خواهد بود. شما با افراد جالب و با استعدادی از سراسر دنیا ملاقات خواهید داشت ، مطالعه خواهید کرد و زندگی خواهید کرد. شما می توانید این جای یک انسان غنی شده و روشنفکر بودن با یک درک بهتر از امروز ترک ' بازدید کنندگان جهان و با اوراق قرضه و روابط که بسیاری از مرزها عبور. برای برداشتهای بیشتر از عکس ، لطفاً به صفحه FB ما مراجعه کنید و در آنجا مرتباً با نکات و فعالیتهای فعلی به روزرسانی می شود - به صورت آکادمیک و خارج از برنامه: www.facebook.com/llmugent.

مکان ها

گنت

Ghent University

Address
Ghent University Law School
Universiteitstraat 4

BE-9000 گنت, فلاندرها, بلژیک
تلفن
+32 (0)9 264 97 00

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید