Ghent University Law School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

build

دانشگاه گنت یک دانشگاه پرآوازه است. شعار ما "جرأت فکر کردن" است: جایی که 37،000 دانش آموز و 8،000 کارمند تشویق می شوند تا یک روش تفکر انتقادی را اتخاذ کنند. پلورالیسم و تعهد اجتماعی، پایه و اساس فلسفه ما است، همانند تنوع، مشارکت و تفکر مستقل.

دانشکده حقوق و جرم شناسی دانشگاه گنت برنامه های کارشناسی ارشد زیر را ارائه می دهد:

- LLM در حقوق بین الملل و اروپا

- LLM در حقوق تجارت بین المللی

- LLM در حقوق اتحادیه اروپا

- کارشناس ارشد علوم دریایی

- کارشناسی ارشد حقوق و اقتصاد اروپا

- کارشناسی ارشد بین المللی علوم تحقیقات پیشرفته در جرم شناسی.

اگرچه مشارکت در برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد نیاز به حمایت مالی کافی دارد، تصمیم گیری های پذیرش بدون در نظر گرفتن منابع مالی متقاضی صورت می گیرد. تصمیمات بعدی در مورد کمک های مالی به دانش آموزانی که نیاز به حمایت مالی خارجی دارند، امکان سنجی امکان سنجی کاربرد مالی آنها را می دهد.

دانشگاه گنت یکی از مؤسسات برجسته آموزش عالی و تحقیقاتی در کشورهای کم است. دانشگاه گنت واقع در یک شهر تاریخی ، دوستانه دانشجویی در قطب فرهنگی و اقتصادی اروپا ، دانشگاه گنت شریک فعال در طیف گسترده ای از شبکه های همکاری آموزشی ، علمی و صنعتی ملی و بین المللی است. اگرچه دانشگاه گنت رسماً دانشگاه هلندی زبان است ، اما انگلیسی و دانشجویان و کارکنان آن به طور گسترده صحبت می کنند. علاوه بر این ، دانشجویان بین المللی می توانند طیف گسترده ای از دوره ها و برنامه های انگلیسی مانند برنامه های LLM و MSc ما را انتخاب کنند.

11 دانشکده دانشگاه گنت شامل 125 بخش است که برنامه های با کیفیت بالا و مبتنی بر تحقیق را در طیف وسیعی از رشته های دانشگاهی ارائه می دهند. جمعیت دانشجویان بین المللی (5/11٪) به کیفیت و تنوع آموزش و تحقیق دانشگاه گنت می گویند. دانشگاه گنت 61st بهترین دانشگاه در رتبه بندی شانگهای در سال 2018 است. تمام این عوامل، همراه با تمرکز بین المللی قوی، دانشگاه گرنت را یک دانشگاه برتر در اروپا می داند.

دانشکده حقوق

peoppe

دانشکده حقوق در مرکز تاریخی شهر گنت واقع شده است. در حالی که اشغال چندین ساختمان تاریخی از قرن هفدهم و نوزدهم، دارای امکانات آموزشی مدرن از جمله کتابخانه های عالی و امکانات رایانه ای است.

زبان رسمی تالیف هلندی است، به جز برنامه های تحصیلات تکمیلی انگلیسی مانند LLM

هیئت علمی شامل بیش از 80 استاد و حدود 90 دستیار است که علاوه بر تدریس، به طور گسترده در تحقیقات، نوشتن، سخنرانی و خدمات عمومی مشغول به فعالیت هستند. بسیاری از اعضای آن در زمینه تخصصی خود دارای شهرت جهانی هستند، در پروژه های ملی و بین المللی مشارکت دارند و به عنوان متخصص در تهیه سیاست های عمومی فراخوانده می شوند. در برنامه های LLM، چند استاد خارجی با شهرت بین المللی تقویت دانشکده برای دوره های خاص است.

دانشکده حقوق گنت مرکز مدرک ژان مونت اتحادیه اروپا است که برای تخصص و منابع موجود برای قانون اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده است. با موسسات اتحادیه اروپا در مجاورت آن، دانشکده حقوق گنت ارائه می دهد تمام امکانات لازم برای مطالعه عمیق قانون و عمل اتحادیه اروپا و قانون کسب و کار بین المللی است. دانش آموزان همچنین می توانند از کتابخانه ای عالی بهره مند شوند که به عنوان مرکز مستند سازی اروپا دو برابر می شود.

با داشتن دانش آموزان حدود 4000 دانش آموز، Ghent University Law School در حال حاضر یکی از بزرگترین مدارس قانون در هر دو Flanders و بلژیک است. بسیاری از فارغ التحصیلان آن به عنوان مقامات دولتی، قضات، اعضای شرکت های داخلی و بین المللی و یا استادان حقوق در سایر دانشگاه های بلژیک و خارجی نقش مهمی در نظام حقوقی ایفا می کنند.

Ghent University Law School شمارش در میان فارغ التحصیلان آن یک بلژیکی، نخست وزیر سابق، پسر Verhofstadt، و سایر وزرای برجسته دولت و فلاندرز دولت فدرال بلژیک، اعضای دیوان عالی کشور، دادگاه قانون اساسی و شورای دولت در بلژیک.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Ghent University Law School ، لطفا www.ugent.be/re را ببینید.

برنامه LLM

llm

برنامه LLM متشکل از سه LLM تخصصی است که از آن می توان دانشجویان تحصیلات تکمیلی آینده ای را انتخاب کرد، یعنی:

 • LLM در حقوق بین الملل و اروپا؛ یا
 • LLM در حقوق تجارت بین المللی؛ یا
 • LLM در قانون اتحادیه اروپا.

ماهیت تخصصی این برنامه به دانش آموزان اجازه می دهد مهارت ها و صلاحیت های خاص خود را در زمینه های به سرعت در حال توسعه اتحادیه اروپا توسعه دهند. سه برنامه LLM دانش آموزان را قادر به طراحی دوره خود را از مطالعات مطابق با اولویت های شغلی خود است. این امر آنها را قادر می سازد تا در مورد بسیاری از مسائل مربوط به موضوع حقوق بین الملل مورد استفاده قرار گیرند. با این وجود، هرچند ممکن است دوره های تخصصی و متناسب با نیازهای دانش آموزان، مشترکا مشترک باشند، این است که همه این سه برنامه LLM به طور مناسب برای دانش آموزان خارج از اتحادیه اروپا مناسب هستند و نیاز به پیشینه ای کامل در مقررات اتحادیه اروپا دارند و برای کسانی که از در اتحادیه اروپا که می خواهند از مطالعه ولایتی قانون ملی فرار کنند.

به طور خلاصه، برنامه Ghent University Law School LLM Ghent University Law School یک قدم مهم برای وکلا و حرفه ای هایی است که نیاز به آگاهی از قوانین اتحادیه اروپا و / یا موسسات اتحادیه اروپا برای توسعه شغلی خود دارند. برای اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از دوره های تخصصی، دانش آموزان توصیه می شود تا از وب سایت رسمی برنامه LLM بازدید کنند.

برای سال تحصیلی 2020-2021 از تاریخ 1 اکتبر 2019 از طریق http://www.law.ugent.be/alt="llm/application-form درخواست کنید!

نکات برجسته برنامه LLM

12883_program_highlights.png

برنامه های تحصیلی LLM در دانشگاه گنت اطمینان حاصل می کند که فعالیت های اضافی برنامه ریزی حرفه ای و حرفه ای هر ساله به مطالعات LLM در دانشگاه گنت افزوده می شود تا بتوانید CV خود را تقویت کنید (برای اینکه شما یک کار جالب در موسسات و سازمان های اروپایی یا بین المللی داشته باشید، شرکت های حقوقی و مشاوره برجسته).

12880_3.png

دوره عملی "مهارت برای وکلا"

این درس اصلی LLM در ابتدا برای توسعه مهارت های دانشجویان حقوق و بهبود مهارت و سواد خواندن، مشاوره، استفاده و نوشتن انگلیسی حقوقی، و همچنین توسعه مهارت های ارتباطی و ارائه ارائه شده است. امروزه این دوره هر روز هیجان انگیز و عملی است!

دوره ارتقا یافته "مهارت برای وکلا" شامل بلوک های زیر است:

 • تسلط بر حقوق و انگیزه های حقوقی و تحقیقاتی و ارائه شده برای وکلا
 • تمرین کردن به عنوان یک وکیل بین المللی و شناختن در مورد زندگی در یک شرکت حقوقی
 • سمینار دوره سقوط در تهیه پیش نویس قرارداد تجاری
 • مذاکره و واسطه
 • مجموعه سخنرانی ها توسط وکلای مدافع، سیاستمداران و اقتصاددانان سراسر جهان.

به شما دانش ، مهارت ها و تکنیک هایی را می دهد تا از روز اول کار خود را تحت تأثیر کارفرمای خود قرار دهید.

مشارکت در دادگاه های حقوقی

اخیرا دانشجویان ما LLM به عنوان بخشی از برنامه درسی رسمی خود، امکان استثنایی برای شرکت در دادگاه های حقوقی کسب کرده اند.

تجربهی دست اول را در دادخواهی دریافت کنید و ثابت کنید که شما با مشارکت در یکی از مسابقات قضایی داوری زیر یک دانشآموز انگیزه و متعهد هستید:

 • دادگاه حقوق بین الملل اروپا
 • دادگاه بین المللی بازرگانی بین المللی Willem C. Vis
 • مسابقه دیوان بین المللی دادسرای بین المللی جی.اس.

"حقوقی درمانگاه: حقوق بشر" به عنوان یک دوره انتخابی

دانش آموزان در یک کلینیک حقوقی به اصطلاح در پروژه های زندگی واقعی، در گروه های کوچک کار می کنند. پروژه ها می توانند تحقیق، گزارش یا مشاوره ای را برای سازمان های فعال در زمینه حقوق بشر تحویل دهند. آنها همچنین می توانند در مورد تهیه پرونده ی پرونده ای که در دادگاه مطرح می شوند، متضرر شوند. کلینیک حقوقی دانشجویان ثبت نام برای کار آینده خود را در یک محیط حرفه ای و متنوع بین المللی و رقابتی ملی و بین المللی آماده می کند.

طرح کارآموزی تابستانی

برنامه های LLM ما سعی می کند به طور مداوم به عنوان یک پلت فرم برای یک قدم به جلو در حرفه های دانش آموزان ما: ما ارائه می دهیم برخی از سخنرانی حرفه ای گرا و مربیگری به دانشجویان LLM خود را به منظور بهتر آماده شدن آنها را برای فرآیند درخواست های مختلف و مصاحبه ها منجر به اشتغال بالقوه بین المللی . ما همچنین فرصت های دانشجویان LLM برای ایجاد شبکه در سخنرانی های مختلف و رویدادهای مهمان ارائه می دهیم.

ما اخیرا یک برنامه کارآموزی تابستان (بدون پرداخت) یک ماهه برای فارغ التحصیلان LLM ارائه دادیم. هدف ما مطابقت با منافع فارغ التحصیلان برتر و کارفرمایان احتمالی و ارائه دانش آموزان دشوار است که به نمرات عالی دست یافتند و باعث شد تا استادان انگیزه خود را برای موفقیت در دانشکده حقوق گنت، قانون شرکت ها و سازمان های غیر دولتی!

برنامه مذهبی

ما این برنامه را راه اندازی کرده ایم تا بتوانید در مورد برنامه های حرفه ای خود صحبت کنید و برخی از دانشآموزان باهوش و با تجربه خود را که از طریق سخنرانی های مختلف و جلسات مربیگری به اشتراک می گذارند و دانش و تجربه عملی خود را با شما، وکلا در تشکیل، به اشتراک بگذارید!

شرایط ورود

دانشجویان واجد شرایط پذیرش هستند اگر معیارهای پذیرش زیر را انجام دهند:

 • داشتن مدرک تحصیلی، یعنی درجه ای که در کشور مبدأ آن، واجد شرایط برای انجام حرفه های قانونی است. دانش آموزان در سال آخر تحصیلات تکمیلی خود ممکن است اعمال می شود و ممکن است به طور مشروط پذیرفته شوند، در صورت موفقیت آمیز بودن تحصیلات خود.
 • به طور انحصاری، پس از بررسی برنامه درسی خود و با توجه به توانایی های در دست آنها، کاندیدانی که دارای مدرک قانونی نیستند نیز ممکن است پذیرفته شوند. در چنین مواردی، پذیرش ممکن است با محدودیت هایی در ارتباط با دوره های مورد نظر قرار گیرد.
 • برای ارائه مدرک مهارت کافی انگلیسی (مناسب برای همه زبان انگلیسی غیر زبان مادری ما نیاز به حداقل نمره 560 برای TOEFL مقاله، 95 برای TOEFL مبتنی بر اینترنت و یا 7 برای آیلتس است. با این حال، ممکن است برای به دست آوردن معافیت برای نامزدهای احتمالی که یک دوره تحصیلی حداقل یک ساله (برابر 60 ECTS اعتبار) را در یک موسسه آموزش عالی انگلیسی زبان (با ارائه یک سند مربوطه که گواهی تکمیل چنین برنامه ای است) را به پایان رسانده است).
 • حمایت مالی کافی ، همانطور که در فرم درخواست ذکر شده است ، یا از طریق کمک های مالی شخصی یا از طریق کمک های مالی. لطفا توجه داشته باشید که شهریه برنامه LLM 5624،30 یورو است.
 • برای درخواست پذیرش در برنامه LLM با تمام اسناد مورد نیاز درخواست.

مراحل درخواست سال تحصیلی 2020-2021 از اول اکتبر 2019 باز است! در اینجا درخواست کنید: http://www.law.ugent.be/llm/application-form

روش درخواست

روند انتخاب توسط کمیته روابط بینالملل دانشکده حقوق هماهنگ شده است. در انتخاب دانشجویان، کمیته به پتانسیل علمی، جدی بودن هدف و انگیزه توجه می کند. انتخاب، ادای احترام نه تنها به عملکرد قبلی متقاضی بلکه همچنین توانایی وی در انجام یک کارآموزی در مدرک لیسانس و کمک به گروه LLM است.

دانشکده حقوق گنت در برابر هر متقاضی بر اساس نژاد، رنگ، ملیت یا منشاء قومی، مذهب، سن، جنسیت، گرایش جنسی، وضعیت زناشویی یا والدین، معلولیت، درآمد و یا منابع مالی شخصی تبعیض آمیز نیست.

با وجودی که مشارکت در برنامه LLM نیازمند حمایت مالی کافی است، تصمیم گیری در مورد پذیرش بدون در نظر گرفتن مبالغ شخصی متقاضی صورت می گیرد. تصمیمات بعدی در مورد کمک های مالی به دانش آموزانی که نیاز به حمایت مالی خارجی دارند، امکان سنجی امکان سنجی کاربرد مالی آنها را می دهد.

هزینه تحصیل و تحصیل

دانشگاه گنت یک دانشگاه ایالتی است و سیاست آن این است که شهریه را به حداقل برسانید (برای برنامه LLM ، 5624،30 یورو است). با این وجود ، دانشگاه چند کمک هزینه برتر را ارائه می دهد که جزئیات مربوط به آنها را می توان در وب سایت دانشگاه مشاهده کرد.

خود برنامه LLM برای کمک هزینه تحصیلی برای کمک به هزینه زندگی در گنت در دسترس نیست. از سوی دیگر، برنامه LLM تعداد محدودی از بورس تحصیلی یا اخراج جزئی و کامل تحصیلی را بسته به محدودیت های بودجه آن و نیاز متقاضیان ارائه می دهد.

با این حال، مهم است بدانیم که محدودیت های مالی به طور معمول تعداد کمک های مالی / تخفیف را به سطح بسیار پایین تر از تقاضای آنها کاهش می دهد. بدین ترتیب متقاضیان به شدت خواستار حمایت مالی خود از طریق ابزار شخصی یا مداخله شخص ثالث می باشند.

تصمیم گیری در مورد کمک مالی دانشگاه پس از تصویب تصمیم گیری پذیرفته می شود.

کمک مالی

کاندیدان LLM تشویق می شوند تا راه هایی برای کمک مالی خارج از برنامه LLM را کشف کنند. با این وجود باید تأکید کرد که برنامه LLM نمیتواند پشتیبانی فنی یا لجستیکی برای این پروسه های درخواست خارجی، به غیر از توصیه نامه و / یا تأیید درخواست یا انتخاب، در صورت لزوم، ارائه دهد.

محل

grad

برای مطالعه در گنت درست است که در قلب اروپا کار کنید! بروکسل و بسیاری از موسسات اتحادیه اروپا فقط سوار قطار کوتاه، راحت و راحت هستند. لاهه، لوکزامبورگ و استراسبورگ تمام سرمایه های اصلی نهاد خود را به درستی می گیرند و کمتر از یک سفر روزانه از اینجا هستند و همراه با بروکسل ما اکثر آنها را در طول اقامت خود می بینیم. و البته، برای کسانی که مایل به کشف بزرگ شهرهای بزرگ اروپا هستند، گنت یک دروازه فوق العاده است.

با دسترسی مستقیم به شبکه راه آهن با سرعت بالا در اروپا و با یک فرودگاه بین المللی بزرگ تقریبا در نوک انگشتان شما، شما می توانید از پاریس، لندن، برلین و بسیاری دیگر از مقصد هیجان انگیز در قطره کلاه را ببینید. ما مشغول به کار خواهیم بود، اما شما همچنین زمان خود را برای کشف بعضی از شهرهای بزرگ اروپا به راحتی خواهید داشت و به حداقل خواهد رسید.

دانشکده حقوقی گنت در دانشگاه هاروارد 4-6، 9000 گنت، بلژیک واقع شده است. ساختمان اداری اصلی دانشگاه گنت، ریاست، در Sint-Pietersnieuwstraat 25، 9000 گنت، بلژیک واقع شده است.

محل اقامت

با دانشگاه و سایر موسسات آموزش عالی، شهر گنت دارای حدود 50000 دانش آموز است. بنابراین بازار مسکن قابل درک است. برای دانشجویان خارجی ورودی، یافتن مکان مناسب مناسب است اما ممکن است نیاز به تلاش و انعطاف پذیری داشته باشد. اساسا دو راه برای یافتن مسکن مناسب وجود دارد: از طریق بازار خصوصی یا از طریق مسکن دانشگاه.

پس از پذیرش در برنامه LLM، می توانید اقامت در خوابگاه های دانشگاه درخواست کنید.

زندگی دانشجویی

12884_student_life.png

دانشگاه و مدرسه حقوق ما برنامه های تبادل با دانشگاه های متعدد در سراسر جهان است. دانشکده حقوق هر سال صدها دانشجوی خارجی را جذب می کند. کلاس LLM شما این تنوع فرهنگی را بازتاب می دهد. استادان و استادان LLM شما شامل بازدید از کارشناسان بین المللی می شود. تجربه LLM شما در گنت، در نتیجه، بسیار بیشتر از تحصیلات دانشگاهی است. این نیز یک تجربه فرهنگی یکبار در طول زندگی است. شما با افراد جالب و با استعداد از سراسر جهان ملاقات، مطالعه و زندگی خواهید کرد. شما این مکان را یک انسان غنی و روشنگر با درک بهتر دنیای امروز و با پیوندها و روابطی که مرزهای بسیاری را می بینید، ترک خواهید کرد. برای نمایش عکس های بیشتر، لطفا از صفحه FB ما بازدید کنید که در آن اغلب با راهنمایی های ارزشمند و فعالیت های جاری، به صورت یکسان به صورت علمی و غیر حرفه ای به روز می شود: www.facebook.com/llmugent.

مکان ها

گنت

Ghent University

Address
Ghent University Law School Universiteitstraat 4
BE-9000 گنت, فلاندرها, بلژیک
تلفن
+32 (0)9 264 97 00