Ghent University Law School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ساختن

دانشگاه گنت دانشگاه مشاغل با درخواست بین المللی است. شعار ما این است که "جرات به فکر می کنم": که در آن 37،000 دانش آموزان و کارکنان 8،000 اعضای تشویق به اتخاذ یک رویکرد تفکر انتقادی است. کثرت گرایی و تعهد اجتماعی سنگ بنای فلسفه ما، فقط به عنوان تنوع، مشارکت و تفکر مستقل.

حتی اگر شرکت در برنامه LLM نیاز به حمایت مالی کافی، تصمیم گیری پذیرش هستند بدون در نظر گرفتن امکانات مالی شخصی متقاضی رسیده است. تصمیمات بعدی با توجه به کمک های مالی اجازه خواهد داد که دانش آموزانی که حمایت مالی خارجی نیاز برای ارزیابی امکان سنجی مالی کاربرد آنها.

دانشگاه گنت یکی از برجسته آموزش و پژوهش نهادهای بالاتر در کشورهای کم است. واقع در یک شهرستان دانش آموز پسند تاریخی در مرکز فرهنگی و اقتصادی اروپا، دانشگاه گنت یک شریک فعال در طیف گسترده ای از شبکه های ملی و بین المللی همکاری های آموزشی، علمی و صنعتی است. اگر چه دانشگاه گنت رسما به عنوان یک دانشگاه هلندی زبان، انگلیسی به طور گسترده ای توسط هر دو دانش آموزان و کارکنان سخن گفته است. علاوه بر این، دانشجویان بین المللی می تواند طیف گسترده ای از دوره ها و برنامه انگلیسی مانند این برنامه LLM را انتخاب نمایید.

11 دانشکده دانشگاه گنت 'ثانیه 125 گروه شامل، ارائه با کیفیت بالا، برنامه های مبتنی بر تحقیق در طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی. جمعیت دانشجویی بین المللی (11.5٪) گواه کیفیت و تنوع آموزش و پژوهش دانشگاه گنت است. دانشگاه گنت 62 بهترین دانشگاه در شانگهای رتبه بندی در سال 2016 است. همه این عوامل، همراه با تمرکز قوی بین المللی، باعث می شود دانشگاه گنت یک دانشگاه رتبه در اروپا است.

دانشکده حقوق

peoppe

دانشکده حقوق در مرکز تاریخی از شهرستان گنت واقع شده است. در حالی که اشغال تعدادی از ساختمان های تاریخی از قرن هفدهم و نوزدهم، آن را تا امکانات آموزشی مدرن از جمله کتابخانه های عالی و امکانات کامپیوتر به خوبی مجهز شده است.

زبان رسمی تدریس هلندی است، به جز برای برنامه های خاص زبان انگلیسی کارشناسی ارشد از جمله برنامه های LLM است.

دانشکده متشکل از بیش از 80 استاد و حدود 90 دستیار است که، علاوه بر تدریس، به طور گسترده در تحقیق، نوشتن، سخنرانی و خدمات عمومی است. بسیاری از اعضای آن دارای شهرت بین المللی در این زمینه خود را از تخصص، مشارکت در پروژه های ملی و بین المللی می شوند و بر به عنوان کارشناسان در آماده سازی سیاست های عمومی نامیده می شود. در این برنامه LLM، چند تن از اساتید خارجی با شهرت بین المللی تقویت دانشکده برای دوره های خاص.

دانشکده حقوق گنت اتحادیه اروپا "ژان مونت مرکز تعالی"، به رسمیت شناخته برای تخصص خود و منابع موجود خود را برای قانون اتحادیه اروپا است. با نهادهای اتحادیه اروپا در مجاورت آن، دانشکده حقوق گنت همه امکانات لازم را برای مطالعه در عمق از قانون و عمل از اتحادیه اروپا و قانون کسب و کار بین المللی ارائه می دهد. دانش آموزان همچنین می توانید از کتابخانه عالی، که به عنوان یک مرکز اسناد اروپا دو برابر بهره مند شوند.

با جمعیت دانشجویی از حدود 4،000 دانشجو، دانشکده حقوق دانشگاه گنت در حال حاضر یکی از بزرگترین دانشکده های حقوق در هر دو فلاندر و بلژیک. بسیاری از فارغ التحصیلان آن نقش برجسته در نظام قانونی به عنوان مقامات دولتی، قضات، اعضای شرکت های حقوقی داخلی و بین المللی و یا به عنوان استادان حقوق در دانشگاه های دیگر بلژیک و خارجی بازی کند.

دانشکده حقوق دانشگاه گنت شمارش در میان فارغ التحصیلان آن، نخست وزیر سابق بلژیک و رهبر حزب ALDE، پسر Verhofstadt و سایر وزرای برجسته دولت و فلاندرز دولت فدرال بلژیک، اعضای دیوان عالی کشور، دادگاه قانون اساسی و شورای دولت در بلژیک.

برای اطلاعات بیشتر در دانشکده حقوق دانشگاه گنت، لطفا www.ugent.be/re مراجعه کنید.

برنامه

LLM

برنامه LLM متشکل از سه LLM تخصصی است که دانش آموزان فارغ التحصیل آینده نگر ممکن است از، یعنی هم را انتخاب کنید:

 • LLM در حقوق بین الملل و اروپا؛ یا
 • LLM در قانون کسب و کار بین المللی؛ یا
 • LLM در قانون اتحادیه اروپا است.

ماهیت تخصصی برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان به منظور توسعه مهارت ها و تخصص های ویژه در مناطق در حال توسعه به سرعت در حال از قانون اتحادیه اروپا. سه برنامه LLM دانش آموزان با فرصت برای طراحی البته خود را از مطالعات انجام شده در مطابق با اولویت های حرفه ای خود را فراهم می کند. را قادر می سازد آنها را برای به دست آوردن تخصص در بسیاری از مسائل مربوطه و موضعی از قوانین بین المللی. با این وجود، حتی اگر دوره شاید تخصصی و با توجه به نیازهای دانش آموزان، آنچه که مشترک به اشتراک گذاری این است که هر سه برنامه LLM هستند و ایده آل برای دانش آموزان از خارج از اتحادیه اروپا که نیاز به یک پس زمینه کامل در مقررات اتحادیه اروپا و برای کسانی که از مناسب متناسب با در اتحادیه اروپا که می خواهند به فرار از مطالعه استانی قانون ملی است.

در کوتاه مدت، برنامه دانشگاه گنت دانشکده حقوق LLM را تشکیل سنگ پله قابل توجهی را برای وکلا و حرفه ای که نیاز به دانش قانون اتحادیه اروپا و / یا نهادهای اتحادیه اروپا برای توسعه حرفه ای خود را. برای کسب اطلاعات بیشتر مربوط به هر یک از دوره های تخصصی، دانش آموزان توصیه به وب سایت رسمی شرکت برنامه LLM است.

درخواست برای سال تحصیلی 2017-2018 از 2016 اکتبر 1 از طریق http://www.law.ugent.be/llm/application-form!

از نکات برجسته برنامه

گنت دانشکده حقوق LLM برنامه اطمینان حاصل شود که فعالیت های جدید حرفه گرا فوق برنامه در حال سالانه به مطالعات LLM در دانشگاه گنت اضافه به طوری که برای تقویت رزومه خود را (برای شما را به امن یک کار جالب در موسسات و سازمان های اروپایی و بین المللی، قانون برجسته و شرکت های مشاوره).

دوره عملی "مهارت های برای وکلا"

این دوره LLM هسته ای شده است در ابتدا به توسعه مهارت های دانشجویان حقوق و به بهبود سلامت روانی و سواد خود را در خواندن، مشاوره، با استفاده از و نوشتن زبان انگلیسی حقوقی، و همچنین توسعه مهارت های ارتباطی و ارائه طراحی شده است. امروزه این دوره است همیشه هیجان انگیز و عملی!

"مهارت برای وکلا" به روز رسانی دوره شامل بلوک های زیر است:

 • تسلط انگلیسی قانونی و پژوهش و ارائه مهارت های قانونی برای وکلا
 • تمرین به عنوان یک وکیل بین المللی و رسیدن به در مورد زندگی مطمئن شوید در یک شرکت حقوقی
 • سمینار دوره سقوط در تهیه پیش نویس قرارداد تجاری
 • مذاکره و میانجیگری
 • سخنرانی های پیشرو وکلا، ضمیمه، سیاستمداران و اقتصاددانان از سراسر جهان است.

دادن به شما از دانش، مهارت ها و تکنیک های تحت تاثیر قرار دادن کارفرمای شما از روز اول در محل کار - این چیزی است که ما برای هدف!

شرکت در دادگاه موت،

همانطور که از سال تحصیلی 2016-2017 و بعد دانش آموزان LLM ما امکان استثنایی از شرکت در موت، دادگاه به عنوان بخشی از برنامه های درسی رسمی خود را به دست آورده اند.

برخی از تجربه دست اول در خواهش و ثابت کند که شما یک دانش آموز با انگیزه و اختصاص داده شده است با شرکت در یکی از محکمه های تمثیلی زیر است:

 • قانون موت، دادگاه اروپایی
 • ویلم C. ویس دادگاه بین المللی داوری تجاری موت،
 • جساپ مسابقه بین المللی دادگاه موت، PH.

تابستان کارآموزی طرح

برنامه LLM ما را امتحان کنید به طور مداوم به عنوان یک پلت فرم برای یک گام به جلو در حرفه از دانش آموزان ما در خدمت: ما در ارائه برخی از سخنرانی های حرفه گرا و مربیگری به دانش آموزان LLM ما به منظور بهتر آنها برای فرآیندهای نرم افزار های مختلف و مصاحبه منجر به اشتغال بالقوه بین المللی آماده . ما همچنین ارائه فرصت های دانش آموزان LLM ما برای شبکه های مختلف در طول سخنرانی مهمان و حوادث.

همانطور که از سال تحصیلی 2016-2017 ما یک برنامه کارآموزی 1 ماه تابستان (غیر پرداخت می شود) برای بالا و سه فارغ التحصیلان LLM معرفی. دانش آموزان سخت کوش که بالای نمرات اساتید با انگیزه خود را به دست آورد و به موفقیت را تحت تاثیر قرار خواهد شد فرصتی برای کارآموز در دانشکده حقوق گنت، شرکت های حقوقی و سازمان های غیر دولتی ارائه شده است!

برنامه آموزشی

ما این برنامه را به طوری که شما می توانید از طرح های حرفه ای خود را مورد بحث و گرفتن برخی از مشاوره از فارغ التحصیلان روشن و با تجربه ما که خواهد آمد و به اشتراک گذاری دانش و تجربه عملی با شما، وکلا در تشکیل، از طریق سخنرانی های مختلف و جلسات مربیگری راه اندازی کرده اند.

شرایط ورود

دانش آموزان واجد شرایط برای پذیرش هستند اگر آنها تحقق معیار پذیرش به شرح زیر:

 • به یک مدرک، قانون، یعنی درجه ای که در کشور مبدا آن باعث می شود که واجد شرایط به ورزش حرفه قانونی است. دانش آموزان در سال آخر خود را از مطالعات کارشناسی ممکن است اعمال شوند و ممکن است مشروط پذیرفته، موضوع را به اتمام موفقیت آمیز مدرک خود را.
 • فوق العاده، پس از بررسی برنامه درسی خود و با در نظر تواناییها و ظرفیتهای خود را به دست آورد، نامزدها که در رشته حقوق ندارد نیز ممکن است پذیرفته می شوند. در چنین شرایطی، پذیرش ممکن است به محدودیت با توجه به دوره های به دنبال داشته باشد ساخته شده موضوع.
 • به ارائه اثبات تسلط به زبان انگلیسی کافی (قابل اجرا به تمام زبان مادری غیر انگلیسی. ما نیاز به یک حداقل نمره 560 برای تافل کاغذی، 95 برای تافل مبتنی بر اینترنت یا 7 برای IELTS. با این حال، امکان به دست آوردن معافیت برای نامزدهای احتمالی که دوره مطالعه حداقل یک سال (برابر با 60 ECTS اعتبار) در تکمیل کرده اند وجود دارد انگلیسی زبان موسسه آموزش عالی (پس از ارائه یک سند مربوطه اثبات تکمیل چنین برنامه )).
 • به حمایت مالی کافی، همانطور که در فرم درخواست نشان داد، یا از طریق امکانات مالی شخصی و یا از طریق کمک های مالی. لطفا توجه داشته باشید که شهریه برای برنامه LLM 5424،10 یورو است.
 • برای درخواست پذیرش به برنامه LLM با تمام اسناد مورد نیاز است.

روند درخواست برای سال تحصیلی 2017-2018 به عنوان 1 اکتبر 2016 خواهد بود! درخواست در اینجا: http://www.law.ugent.be/llm/application-form

روش کاربرد

روند انتخاب توسط کمیته روابط بین الملل دانشکده حقوق هماهنگ باشد. در انتخاب دانش آموزان، کمیته از توان بالقوه حساب علمی، عزمی راسخ و انگیزه طول می کشد. انتخاب ادای احترام، نه تنها به عملکرد گذشته متقاضی بلکه به او / او معتقد توانایی به خوبی انجام دهد در یک برنامه LLM خواستار و به منظور کمک به گروه LLM است.

دانشکده حقوق گنت در برابر هر متقاضی بر اساس نژاد، رنگ، ملیت، تابعیت یا قومیت، مذهب، سن، جنسیت، گرایش جنسی، وضعیت تاهل و یا پدر و مادر، نقص، درآمد و یا امکانات مالی شخصی قائل نمی شود.

حتی اگر شرکت در برنامه LLM نیاز به حمایت مالی کافی، تصمیم گیری پذیرش هستند بدون در نظر گرفتن امکانات مالی شخصی متقاضی رسیده است. تصمیمات بعدی با توجه به کمک های مالی اجازه خواهد داد که دانش آموزانی که حمایت مالی خارجی نیاز برای ارزیابی امکان سنجی مالی کاربرد آنها.

شهریه و هزینه ها

دانشگاه گنت یک دانشگاه دولتی است و سیاست خود است که برای حفظ شهریه به حداقل (برای برنامه LLM، آن است که 5424،10 یورو). با این حال، دانشگاه فراهم می کند چند کمک های مالی استاد، که جزئیات آن را می توان در وب سایت از دانشگاه پیدا شده است.

این برنامه LLM خودی خود دارای هیچ بودجه در دسترس برای کمک هزینه تحصیلی برای حمایت از هزینه های زندگی در گنت. از سوی دیگر، برنامه LLM را ارائه می کند تعداد محدودی از کمک هزینه تحصیلی (http://www.law.ugent.be/llm/news/ghent-llm-scholarship-fund-launched-apply-now) یا جزئی / کامل چشم پوشی از شهریه، بسته به بودجه محدود خود و بر نیاز متقاضیان.

(صندوق بورس تحصیلی است که در حمایت از متقاضیان استعداد و با انگیزه که نمی توانیم برای پوشش هزینه های مطالعات آنها بود. بورس های تحصیلی را به شهریه LLM تنها پوشش میدهد. مقدار دقیق یک بورس تحصیلی می تواند با توجه به نیازهای متقاضی و بودجه موجود متفاوت است. سفر مخارج زندگی و پوشیده نیست.) با این حال، مهم است بدانیم که محدودیت های مالی معمولا تعداد بورس های تحصیلی / چشم پوشی به یک سطح به خوبی زیر تقاضای خود را کاهش دهد. متقاضیان بنابراین قویا به لحاظ مالی خود حمایت، هم از طریق ابزارهای شخصی و یا از طریق مداخله شخص ثالث.

تصمیم گیری در کمک های مالی دانشگاه پس از تصمیم گیری پذیرش گرفته شده است.

کمک مالی

نامزدهای LLM را تشویق به کشف راه برای کمک های مالی خارجی به برنامه LLM. البته لازم به تاکید است که این برنامه می توانید هر LLM پشتیبانی فنی و یا تدارکاتی برای این فرآیند نرم افزار های خارجی، به غیر از توصیه نامه ها و / یا تأیید از برنامه و یا انتخاب، که در آن مورد نیاز ارائه نمی دهد.

محل

گرادیان

برای تحصیل در گنت است که واقعا به کار در قلب اروپا! بروکسل و بسیاری از نهادهای اتحادیه اروپا خود را فقط با یک قطار کوتاه، راحت و مناسب سوار به دور است. لاهه، لوکزامبورگ، و استراسبورگ تمام مراکز نهادی عمده ای در حق خود هستند همه کمتر از سفر یک روزه از اینجا، و همراه با بروکسل ما بسیاری از آنها در طول اقامت خود مراجعه کنید. و البته، برای کسانی از شما که می خواهید برای کشف کلان شهرهای بزرگ اروپا، گنت یک دروازه فوق العاده است.

با دسترسی مستقیم به شبکه راه آهن با سرعت بالا در اروپا و با یک فرودگاه بزرگ بین المللی تقریبا در نوک انگشتان شما، شما قادر به بازدید از پاریس، لندن، برلین و مقصد بسیاری از هیجان انگیز تر در قطره از کلاه خواهد بود. ما به شما مشغول نگه دارید، اما شما همچنین زمان به کشف برخی از شهرستانها بزرگ در اروپا به راحتی خود را خواهد داشت و خواهد حداقل سر و صدا.

دانشکده حقوق گنت است که در Universiteitstraat 4-6، 9000 گنت، بلژیک واقع شده است. ساختمان اداری اصلی دانشگاه گنت، ریاست دانشگاه است، در سن-Pietersnieuwstraat 25، 9000 گنت، بلژیک واقع شده است.

اسکان

با دانشگاه و دیگر موسسات آموزش عالی آن، شهرستان گنت جمعیت دانشجویی از حدود 50،000 پناه داده است. بازار مسکن است بنابراین قابل درک است کشیده شده است. برای دانشجویان خارجی ورودی پیدا کردن محل اقامت مناسب است کاملا شدنی است اما ممکن است برخی از تلاش و انعطاف پذیری نیاز دارد. اساسا به پیدا کردن مسکن مناسب دو راه وجود دارد: از طریق بازار خصوصی، و یا از طریق مسکن دانشگاه.

اگر شما برای مسکن دانشگاه انتخاب کردن، اتاق در دسترس خواهد بود از 16 سپتامبر به بعد ساخته شده است. شما می توانید محل اقامت در خوابگاه دانشگاه پس از ورود خود را به برنامه LLM را درخواست کنید. پرداخت هزینه نرم افزار غیر قابل بازپرداخت خود را پس از ورود به برنامه می دهد بخش مسکن این امکان را به تصویب محل اسکان خود در خوابگاه دانشگاه. با این حال، تنها تعدادی از اتاق ها برای دانش آموزان LLM محفوظ و در سفارش به درخواست و پرداخت ساخته شده اجاره.

زندگی دانشجویی

دانشگاه و قانون مدرسه ما برنامه های تبادل با دانشگاه های متعدد در سراسر جهان است. دانشکده حقوق هر سال جذب صدها نفر از دانشجویان خارجی. کلاس LLM خود را به این تنوع فرهنگی است. استادان LLM خود را و استادان شامل بازدید از کارشناسان بین المللی. تجربه LLM خود را در گنت، به عنوان یک نتیجه، شود بسیار بیشتر از تحصیلات آکادمیک. همچنین یک تجربه فرهنگی بار در طول عمر باشد. شما دیدار خواهد کرد، مطالعه، و زندگی می کنند، با افراد جالب و با استعداد از سراسر جهان است. شما می توانید این محل یک انسان غنی شده و روشن با درک بهتری از جهان امروز و با اوراق قرضه و روابط که عبور از مرزهای بسیاری از ترک. www.facebook.com/llmugent: علمی و فوق برنامه به طور یکسان - برای برداشت عکس بیشتر، لطفا صفحه FB ما که در آن ما به طور مرتب با راهنمایی های ارزشمند و فعالیت های فعلی به روز رسانی مراجعه کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید Law LLM » بازدید کنید MScs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

LLM در قانون اتحادیه اروپا

Campus تمام وقت 10  September 2019 بلژیک Ghent

LLM در قانون اتحادیه اروپا بهترین از تجربه و تخصص مشهور دانشکده حقوق گنت در اتحادیه اروپا ارائه [+]

LLM در قانون اتحادیه اروپا بهترین از تجربه و تخصص مشهور دانشکده حقوق گنت در قانون اتحادیه اروپا ارائه برای دانش آموزان مشتاق به تخصص در قانون و نهادهای اتحادیه اروپا است. با ترکیبی دقیق از دوره اصلی اجباری و دوره های تخصصی انتخابی، دانش آموزان همه جانبه سطح بالا آموزش قانون اتحادیه اروپا دریافت، در حالی که حفظ آزادی تمرکز بر حرفه ای یا تحقیق نیازهای شخصی. دانشکده حقوق گنت 'ژان مونت مرکز تعالی' اتحادیه اروپا، به رسمیت شناخته شده برای تخصص خود را و منابع در دسترس خود را برای قانون اتحادیه اروپا است. با نهادهای اتحادیه اروپا در مجاورت آن، دانشکده حقوق گنت همه امکانات لازم را برای مطالعه در عمق از قانون و عمل از اتحادیه اروپا ارائه می دهد. دانش آموزان همچنین می توانید از کتابخانه عالی، که به عنوان یک مرکز اسناد اروپا دو برابر بهره مند شوند. با همیشه در حال گسترش و بیشتر ادغام اتحادیه اروپا، و در یک محیط قانونی تا کنون جهانی بیشتر، LLM ارائه می دهد مدرک حقوق اضافی است که ابزاری در بازار کار بین المللی است. ماهیت تخصصی برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان به منظور توسعه مهارت ها و تخصص های ویژه در مناطق در حال توسعه به سرعت در حال از قانون اتحادیه اروپا. در کوتاه مدت، برنامه دانشگاه گنت دانشکده حقوق LLM را تشکیل سنگ پله قابل توجهی را برای وکلا و حرفه ای که نیاز به دانش قانون اتحادیه اروپا و / یا نهادهای اتحادیه اروپا برای توسعه حرفه ای خود را.... [-]


LLM در قانون کسب و کار بین المللی

Campus تمام وقت 10  September 2019 بلژیک Ghent

LLM در قانون کسب و کار بین المللی برنامه های شاخص برای دانش آموزان به دنبال تخصص در است [+]

LLM در قانون کسب و کار بین المللی برنامه های شاخص برای دانش آموزان به دنبال تخصص در جنبه های حقوقی بین المللی از عمل کسب و کار در دنیای جهانی شده است. در حالی که اجازه می دهد یک درجه از انتخاب شخصی، آن را هدایت دانش آموزان به سمت بلوک های کلیدی ساختمان حقوقی قانون کسب و کار بین المللی، تضمین مدرک پیشرفته با ارزش افزوده واقعی در زندگی حرفه ای کسب و کار گرا. LLM گنت در قانون کسب و کار بین المللی اجازه می دهد تا دانش آموزان برای به دست آوردن دانش عمیق در مورد تمام مناطق عمل و در آینده با هدف یا در حال حاضر وکیل و خرید و فروش با تجاری، شرکت ها، اوراق بهادار و بانکداری مسائل حقوقی، و همچنین بین المللی اقتصادی در خانه وکیل تجربه قانون است. این برنامه بر اساس موسسه مالی مالی معروف ساخته شده است، این برنامه با استفاده از تخصص استادان خود از جمله متخصصان با تجربه در زمینه هایی مانند M & A، مالکیت معنوی و داوری، به شما تجربیات عملی را می دهد. همه دوره ها در LLM تمرکز یا در مقررات اتحادیه اروپا در سطح و یا استفاده از یک رویکرد حقوق تطبیقی. این برنامه ایده آل برای دانش آموزان از خارج از اتحادیه اروپا که نیاز به یک پس زمینه کامل در مقررات اتحادیه اروپا و برای کسانی که از درون اتحادیه اروپا که می خواهند به فرار از مطالعه استانی قانون ملی مناسب است. نکته: روند درخواست برای سال تحصیلی... [-]


LLM در قوانین بین المللی و اروپایی

Campus تمام وقت 10  September 2019 بلژیک Ghent

برنامه LLM در قانون اروپا به محیط قانونی اتحادیه اروپا اختصاص یافته است. که محیط زیست شامل قانون اتحادیه اروپا به عنوان مثل، بلکه قوانین بین المللی و دولت عضو [+]

LLM با در حقوق بین الملل و اروپا ارائه می دهد وسیعترین طیف از گزینه های موجود برای دانش آموزان با حرفه ای بین المللی و یا جهت گیری پژوهش. این اجازه می دهد دانش آموزان به دست چین دوره از ثروت از موضوعات از اروپا (EU) و یا ارتباط بین المللی، قادر می سازد یک برنامه آموزشی متناسب با منافع شخصی خود و حرفه ای نیاز دارد. دانشکده حقوق دانشگاه گنت است یک آرایه وسیعی از دوره های زبان انگلیسی در انواع زیادی از مسائل مربوط به قانون اروپایی و بین المللی است. برنامه LLM دانش آموزان فراهم می کند با این فرصت را به طرح درس خود را از مطالعه بر اساس اولویت های حرفه ای خود را. را قادر می سازد آنها را برای به دست آوردن تخصص در بسیاری از مسائل مربوطه و موضعی از قوانین بین المللی. برای دانشجویان به طور گسترده توسعه مهارت ها و دانش خود را برای یک شغل با ابعاد بین المللی، این برنامه ارائه می دهد بهترین آماده سازی شخصی امکان پذیر است. در حالی که قادر به دانش آموزان که بر روی سوژه خاص مورد علاقه تمرکز، آن را نیز به طور کامل با ظرفیت نیازهای آن دسته از دانشجویان که به دنبال آموزش و پرورش عمومی قانون اروپایی و بین المللی. با ترکیبی از ماژول های مهارت های علمی و عملی، برنامه دانش آموزان برای زندگی حرفه ای بین المللی است که به طور فزاینده واقعیت حرفه ای قانون در سراسر جهان آماده می کند. نکته: روند درخواست... [-]


ویدئو ها

Introducing Ghent University

تماس

Ghent University

آدرس Ghent University Law School Universiteitstraat 4
BE-9000 Ghent, Flanders, بلژیک
وب سایت http://www.law.ugent.be/llm/
تلفن +32 (0)9 264 97 00