توضیحات رسمی را مطالعه کنید

build

دانشگاه گنت یک دانشگاه پرآوازه است. شعار ما "جرأت فکر کردن" است: جایی که 37،000 دانش آموز و 8،000 کارمند تشویق می شوند تا یک روش تفکر انتقادی را اتخاذ کنند. پلورالیسم و تعهد اجتماعی، پایه و اساس فلسفه ما است، همانند تنوع، مشارکت و تفکر مستقل.

اگرچه مشارکت در برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد نیاز به حمایت مالی کافی دارد، تصمیم گیری های پذیرش بدون در نظر گرفتن منابع مالی متقاضی صورت می گیرد. تصمیمات بعدی در مورد کمک های مالی به دانش آموزانی که نیاز به حمایت مالی خارجی دارند، امکان سنجی امکان سنجی کاربرد مالی آنها را می دهد.

دانشگاه گنت یکی از موسسات آموزش عالی و تحقیقاتی در کشورهای کم درآمد است. دانشگاه گنت در یک شهر تاریخی و دوستدار دانشجویی در مرکز فرهنگی و اقتصادی اروپا، شریک فعال در انواع مختلفی از شبکه های همکاری های آموزشی، علمی و صنعتی ملی و بین المللی است. گرچه دانشگاه گنت به طور رسمی یک دانشگاه هلندی است، زبان انگلیسی به طور گسترده توسط دانشجویان و کارکنان صحبت می شود. علاوه بر این، دانشجویان بین المللی می توانند طیف گسترده ای از دوره های زبان و برنامه های زبان انگلیسی مانند برنامه های LLM را انتخاب کنند.

11 دانشکده دانشگاه گنت شامل 125 بخش است که برنامه های با کیفیت بالا و مبتنی بر تحقیق را در طیف وسیعی از رشته های دانشگاهی ارائه می دهند. جمعیت دانشجویان بین المللی (5/11٪) به کیفیت و تنوع آموزش و تحقیق دانشگاه گنت می گویند. دانشگاه گنت 61st بهترین دانشگاه در رتبه بندی شانگهای در سال 2018 است. تمام این عوامل، همراه با تمرکز بین المللی قوی، دانشگاه گرنت را یک دانشگاه برتر در اروپا می داند.

دانشکده حقوق

peoppe

دانشکده حقوق در مرکز تاریخی شهر گنت واقع شده است. در حالی که اشغال چندین ساختمان تاریخی از قرن هفدهم و نوزدهم، دارای امکانات آموزشی مدرن از جمله کتابخانه های عالی و امکانات رایانه ای است.

زبان رسمی تالیف هلندی است، به جز برنامه های تحصیلات تکمیلی انگلیسی مانند LLM

هیئت علمی شامل بیش از 80 استاد و حدود 90 دستیار است که علاوه بر تدریس، به طور گسترده در تحقیقات، نوشتن، سخنرانی و خدمات عمومی مشغول به فعالیت هستند. بسیاری از اعضای آن در زمینه تخصصی خود دارای شهرت جهانی هستند، در پروژه های ملی و بین المللی مشارکت دارند و به عنوان متخصص در تهیه سیاست های عمومی فراخوانده می شوند. در برنامه های LLM، چند استاد خارجی با شهرت بین المللی تقویت دانشکده برای دوره های خاص است.

دانشکده حقوق گنت مرکز مدرک ژان مونت اتحادیه اروپا است که برای تخصص و منابع موجود برای قانون اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده است. با موسسات اتحادیه اروپا در مجاورت آن، دانشکده حقوق گنت ارائه می دهد تمام امکانات لازم برای مطالعه عمیق قانون و عمل اتحادیه اروپا و قانون کسب و کار بین المللی است. دانش آموزان همچنین می توانند از کتابخانه ای عالی بهره مند شوند که به عنوان مرکز مستند سازی اروپا دو برابر می شود.

با داشتن دانش آموزان حدود 4000 دانش آموز، Ghent University Law School در حال حاضر یکی از بزرگترین مدارس قانون در هر دو Flanders و بلژیک است. بسیاری از فارغ التحصیلان آن به عنوان مقامات دولتی، قضات، اعضای شرکت های داخلی و بین المللی و یا استادان حقوق در سایر دانشگاه های بلژیک و خارجی نقش مهمی در نظام حقوقی ایفا می کنند.

Ghent University Law School در میان فارغ التحصیلان خود، نخست وزیر سابق بلژیک و رهبر حزب ALDE، گای وراگوستاد و دیگر وزرای برجسته دولت فدرال بلژیک و دولت های فلاندی، اعضای دادگاه کیفری، دادگاه قانون اساسی و شورای حکومت در بلژیک.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Ghent University Law School ، لطفا www.ugent.be/re را ببینید.

برنامه LLM

llm

برنامه LLM متشکل از سه LLM تخصصی است که از آن می توان دانشجویان تحصیلات تکمیلی آینده ای را انتخاب کرد، یعنی:

 • LLM در حقوق بین الملل و اروپا؛ یا
 • LLM در حقوق تجارت بین المللی؛ یا
 • LLM در قانون اتحادیه اروپا.

ماهیت تخصصی این برنامه به دانش آموزان اجازه می دهد مهارت ها و صلاحیت های خاص خود را در زمینه های به سرعت در حال توسعه اتحادیه اروپا توسعه دهند. سه برنامه LLM دانش آموزان را قادر به طراحی دوره خود را از مطالعات مطابق با اولویت های شغلی خود است. این امر آنها را قادر می سازد تا در مورد بسیاری از مسائل مربوط به موضوع حقوق بین الملل مورد استفاده قرار گیرند. با این وجود، هرچند ممکن است دوره های تخصصی و متناسب با نیازهای دانش آموزان، مشترکا مشترک باشند، این است که همه این سه برنامه LLM به طور مناسب برای دانش آموزان خارج از اتحادیه اروپا مناسب هستند و نیاز به پیشینه ای کامل در مقررات اتحادیه اروپا دارند و برای کسانی که از در اتحادیه اروپا که می خواهند از مطالعه ولایتی قانون ملی فرار کنند.

به طور خلاصه، برنامه Ghent University Law School LLM Ghent University Law School یک قدم مهم برای وکلا و حرفه ای هایی است که نیاز به آگاهی از قوانین اتحادیه اروپا و / یا موسسات اتحادیه اروپا برای توسعه شغلی خود دارند. برای اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از دوره های تخصصی، دانش آموزان توصیه می شود تا از وب سایت رسمی برنامه LLM بازدید کنند.

از تاریخ 1 اکتبر 2018 برای سال تحصیلی 2019-2020 از طریق http://www.law.ugent.be/alt="llm/application-form درخواست دهید

نکات برجسته برنامه LLM

12883_program_highlights.png

برنامه های تحصیلی LLM در دانشگاه گنت اطمینان حاصل می کند که فعالیت های اضافی برنامه ریزی حرفه ای و حرفه ای هر ساله به مطالعات LLM در دانشگاه گنت افزوده می شود تا بتوانید CV خود را تقویت کنید (برای اینکه شما یک کار جالب در موسسات و سازمان های اروپایی یا بین المللی داشته باشید، شرکت های حقوقی و مشاوره برجسته).

12880_3.png

دوره عملی "مهارت ها برای وکلا"

این درس اصلی LLM در ابتدا برای توسعه مهارت های دانشجویان حقوق و بهبود مهارت و سواد خواندن، مشاوره، استفاده و نوشتن انگلیسی حقوقی، و همچنین توسعه مهارت های ارتباطی و ارائه ارائه شده است. امروزه این دوره هر روز هیجان انگیز و عملی است!

دوره ارتقاء مهارت های وکلا شامل بلوک های زیر است:

 • تسلط بر حقوق و انگیزه های حقوقی و تحقیقاتی و ارائه شده برای وکلا
 • تمرین کردن به عنوان یک وکیل بین المللی و شناختن در مورد زندگی در یک شرکت حقوقی
 • سمینار دوره سقوط در تهیه پیش نویس قرارداد تجاری
 • مذاکره و واسطه
 • مجموعه سخنرانی ها توسط وکلای مدافع، سیاستمداران و اقتصاددانان سراسر جهان.

دادن دانش، مهارت ها و تکنیک های شما برای اولین بار در کار به کارفرمای شما تاثیر می گذارد - این چیزی است که ما برای آن هدف داریم!

مشارکت در دادگاه های حقوقی

اخیرا دانشجویان ما LLM به عنوان بخشی از برنامه درسی رسمی خود، امکان استثنایی برای شرکت در دادگاه های حقوقی کسب کرده اند.

تجربهی دست اول را در دادخواهی دریافت کنید و ثابت کنید که شما با مشارکت در یکی از مسابقات قضایی داوری زیر یک دانشآموز انگیزه و متعهد هستید:

 • دادگاه حقوق بین الملل اروپا
 • دادگاه بین المللی بازرگانی بین المللی Willem C. Vis
 • مسابقه دیوان بین المللی دادسرای بین المللی جی.اس.

"حقوقی درمانگاه: حقوق بشر" به عنوان یک دوره انتخابی

دانش آموزان در یک کلینیک حقوقی به اصطلاح در پروژه های زندگی واقعی، در گروه های کوچک کار می کنند. پروژه ها می توانند تحقیق، گزارش یا مشاوره ای را برای سازمان های فعال در زمینه حقوق بشر تحویل دهند. آنها همچنین می توانند در مورد تهیه پرونده ی پرونده ای که در دادگاه مطرح می شوند، متضرر شوند. کلینیک حقوقی دانشجویان ثبت نام برای کار آینده خود را در یک محیط حرفه ای و متنوع بین المللی و رقابتی ملی و بین المللی آماده می کند.

طرح کارآموزی تابستانی

برنامه های LLM ما سعی می کند به طور مداوم به عنوان یک پلت فرم برای یک قدم به جلو در حرفه های دانش آموزان ما: ما ارائه می دهیم برخی از سخنرانی حرفه ای گرا و مربیگری به دانشجویان LLM خود را به منظور بهتر آماده شدن آنها را برای فرآیند درخواست های مختلف و مصاحبه ها منجر به اشتغال بالقوه بین المللی . ما همچنین فرصت های دانشجویان LLM برای ایجاد شبکه در سخنرانی های مختلف و رویدادهای مهمان ارائه می دهیم.

ما اخیرا یک برنامه کارآموزی تابستان (بدون پرداخت) یک ماهه برای فارغ التحصیلان LLM ارائه دادیم. هدف ما مطابقت با منافع فارغ التحصیلان برتر و کارفرمایان احتمالی و ارائه دانش آموزان دشوار است که به نمرات عالی دست یافتند و باعث شد تا استادان انگیزه خود را برای موفقیت در دانشکده حقوق گنت، قانون شرکت ها و سازمان های غیر دولتی!

برنامه مذهبی

ما این برنامه را راه اندازی کرده ایم تا بتوانید در مورد برنامه های حرفه ای خود صحبت کنید و برخی از دانشآموزان باهوش و با تجربه خود را که از طریق سخنرانی های مختلف و جلسات مربیگری به اشتراک می گذارند و دانش و تجربه عملی خود را با شما، وکلا در تشکیل، به اشتراک بگذارید!

شرایط ورود

دانشجویان واجد شرایط پذیرش هستند اگر معیارهای پذیرش زیر را انجام دهند:

 • داشتن مدرک تحصیلی، یعنی درجه ای که در کشور مبدأ آن، واجد شرایط برای انجام حرفه های قانونی است. دانش آموزان در سال آخر تحصیلات تکمیلی خود ممکن است اعمال می شود و ممکن است به طور مشروط پذیرفته شوند، در صورت موفقیت آمیز بودن تحصیلات خود.
 • به طور انحصاری، پس از بررسی برنامه درسی خود و با توجه به توانایی های در دست آنها، کاندیدانی که دارای مدرک قانونی نیستند نیز ممکن است پذیرفته شوند. در چنین مواردی، پذیرش ممکن است با محدودیت هایی در ارتباط با دوره های مورد نظر قرار گیرد.
 • برای ارائه مدرک مهارت کافی انگلیسی (مناسب برای همه زبان انگلیسی غیر زبان مادری ما نیاز به حداقل نمره 560 برای TOEFL مقاله، 95 برای TOEFL مبتنی بر اینترنت و یا 7 برای آیلتس است. با این حال، ممکن است برای به دست آوردن معافیت برای نامزدهای احتمالی که یک دوره تحصیلی حداقل یک ساله (برابر 60 ECTS اعتبار) را در یک موسسه آموزش عالی انگلیسی زبان (با ارائه یک سند مربوطه که گواهی تکمیل چنین برنامه ای است) را به پایان رسانده است).
 • برای حمایت مالی کافی، همانطور که در فرم درخواست نشان داده شده است، یا از طریق مالی شخصی یا از طریق کمک مالی. لطفا توجه داشته باشید که هزینه تحصیل برای برنامه LLM 5524،30 یورو است.
 • برای درخواست پذیرش در برنامه LLM با تمام اسناد مورد نیاز درخواست.

روند درخواست سال تحصیلی 2019-2020 از اکتبر 2018 باز است! درخواست اینجا: http://www.law.ugent.be/llm/application-form

روش درخواست

روند انتخاب توسط کمیته روابط بینالملل دانشکده حقوق هماهنگ شده است. در انتخاب دانشجویان، کمیته به پتانسیل علمی، جدی بودن هدف و انگیزه توجه می کند. انتخاب، ادای احترام نه تنها به عملکرد قبلی متقاضی بلکه همچنین توانایی وی در انجام یک کارآموزی در مدرک لیسانس و کمک به گروه LLM است.

دانشکده حقوق گنت در برابر هر متقاضی بر اساس نژاد، رنگ، ملیت یا منشاء قومی، مذهب، سن، جنسیت، گرایش جنسی، وضعیت زناشویی یا والدین، معلولیت، درآمد و یا منابع مالی شخصی تبعیض آمیز نیست.

با وجودی که مشارکت در برنامه LLM نیازمند حمایت مالی کافی است، تصمیم گیری در مورد پذیرش بدون در نظر گرفتن مبالغ شخصی متقاضی صورت می گیرد. تصمیمات بعدی در مورد کمک های مالی به دانش آموزانی که نیاز به حمایت مالی خارجی دارند، امکان سنجی امکان سنجی کاربرد مالی آنها را می دهد.

هزینه تحصیل و تحصیل

دانشگاه گنت یک دانشگاه دولتی است و سیاست آن حداقل کم کردن هزینه تحصیل است (برای برنامه LLM 5524،30 یورو). با این حال، دانشگاه چندین کمک هزینه اضافی را فراهم می کند، جزئیات آن را می توان در وب سایت دانشگاه یافت.

خود برنامه LLM برای کمک هزینه تحصیلی برای کمک به هزینه زندگی در گنت در دسترس نیست. از سوی دیگر، برنامه LLM تعداد محدودی از بورس تحصیلی یا اخراج جزئی و کامل تحصیلی را بسته به محدودیت های بودجه آن و نیاز متقاضیان ارائه می دهد.

با این حال، مهم است بدانیم که محدودیت های مالی به طور معمول تعداد کمک های مالی / تخفیف را به سطح بسیار پایین تر از تقاضای آنها کاهش می دهد. بدین ترتیب متقاضیان به شدت خواستار حمایت مالی خود از طریق ابزار شخصی یا مداخله شخص ثالث می باشند.

تصمیم گیری در مورد کمک مالی دانشگاه پس از تصویب تصمیم گیری پذیرفته می شود.

کمک مالی

کاندیدان LLM تشویق می شوند تا راه هایی برای کمک مالی خارج از برنامه LLM را کشف کنند. با این وجود باید تأکید کرد که برنامه LLM نمیتواند پشتیبانی فنی یا لجستیکی برای این پروسه های درخواست خارجی، به غیر از توصیه نامه و / یا تأیید درخواست یا انتخاب، در صورت لزوم، ارائه دهد.

محل

grad

برای مطالعه در گنت درست است که در قلب اروپا کار کنید! بروکسل و بسیاری از موسسات اتحادیه اروپا فقط سوار قطار کوتاه، راحت و راحت هستند. لاهه، لوکزامبورگ و استراسبورگ تمام سرمایه های اصلی نهاد خود را به درستی می گیرند و کمتر از یک سفر روزانه از اینجا هستند و همراه با بروکسل ما اکثر آنها را در طول اقامت خود می بینیم. و البته، برای کسانی که مایل به کشف بزرگ شهرهای بزرگ اروپا هستند، گنت یک دروازه فوق العاده است.

با دسترسی مستقیم به شبکه راه آهن با سرعت بالا در اروپا و با یک فرودگاه بین المللی بزرگ تقریبا در نوک انگشتان شما، شما می توانید از پاریس، لندن، برلین و بسیاری دیگر از مقصد هیجان انگیز در قطره کلاه را ببینید. ما مشغول به کار خواهیم بود، اما شما همچنین زمان خود را برای کشف بعضی از شهرهای بزرگ اروپا به راحتی خواهید داشت و به حداقل خواهد رسید.

دانشکده حقوقی گنت در دانشگاه هاروارد 4-6، 9000 گنت، بلژیک واقع شده است. ساختمان اداری اصلی دانشگاه گنت، ریاست، در Sint-Pietersnieuwstraat 25، 9000 گنت، بلژیک واقع شده است.

محل اقامت

با دانشگاه و سایر موسسات آموزش عالی، شهر گنت دارای حدود 50000 دانش آموز است. بنابراین بازار مسکن قابل درک است. برای دانشجویان خارجی ورودی، یافتن مکان مناسب مناسب است اما ممکن است نیاز به تلاش و انعطاف پذیری داشته باشد. اساسا دو راه برای یافتن مسکن مناسب وجود دارد: از طریق بازار خصوصی یا از طریق مسکن دانشگاه.

پس از پذیرش در برنامه LLM، می توانید اقامت در خوابگاه های دانشگاه درخواست کنید.

زندگی دانشجویی

12884_student_life.png

دانشگاه و مدرسه حقوق ما برنامه های تبادل با دانشگاه های متعدد در سراسر جهان است. دانشکده حقوق هر سال صدها دانشجوی خارجی را جذب می کند. کلاس LLM شما این تنوع فرهنگی را بازتاب می دهد. استادان و استادان LLM شما شامل بازدید از کارشناسان بین المللی می شود. تجربه LLM شما در گنت، در نتیجه، بسیار بیشتر از تحصیلات دانشگاهی است. این نیز یک تجربه فرهنگی یکبار در طول زندگی است. شما با افراد جالب و با استعداد از سراسر جهان ملاقات، مطالعه و زندگی خواهید کرد. شما این مکان را یک انسان غنی و روشنگر با درک بهتر دنیای امروز و با پیوندها و روابطی که مرزهای بسیاری را می بینید، ترک خواهید کرد. برای نمایش عکس های بیشتر، لطفا از صفحه FB ما بازدید کنید که در آن اغلب با راهنمایی های ارزشمند و فعالیت های جاری، به صورت یکسان به صورت علمی و غیر حرفه ای به روز می شود: www.facebook.com/llmugent.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Ghent University Law School

برنامه LLM در قانون اروپا به محیط حقوقی اتحادیه اروپا اختصاص دارد. این محیط شامل قانون اتحادیه اروپا به عنوان مثل، بلکه قانون بین المللی و دولت عضو است ... [+]

LLM در حقوق بین الملل و اروپا ارائه می دهد طیف گسترده ای از گزینه های موجود برای دانش آموزان با حرفه ای یا گرایش بین المللی پژوهش. این اجازه می دهد تا دانش آموزان دوره های دستی را از مقوله های متنوع اروپایی (اتحادیه اروپا) و یا ارتباط بین المللی، فراهم می کند برنامه های آموزشی متناسب با منافع شخصی و نیازهای شغلی خود را. Ghent University Law School دارای طیف گسترده ای از دوره های زبان انگلیسی در مورد انواع مختلف حقوق اروپا و بین المللی است. برنامه LLM دانش آموزان را قادر می سازد تا دوره های خود را با توجه به اولویت های شغلی خود طراحی کنند. این امر آنها را قادر می سازد تا در مورد بسیاری از مسائل مربوط به موضوع حقوق بین الملل مورد استفاده قرار گیرند. برای دانشجویانی که به دنبال توسعه مهارت و دانش خود برای حرفه ای با ابعاد بین المللی هستند، این برنامه بهترین آمادگی شخصی را ارائه می دهد. در حالیکه دانشجویان قادر به تمرکز بر موضوعات خاص مورد علاقه خود هستند، همچنین به نیازهای دانشجویانی که به دنبال آموزش عمومی قانونی اروپایی و بین المللی می باشند، کاملا متناسب است. این برنامه با ترکیبی از ماژول های مهارت های علمی و عملی، این برنامه دانشجویان را برای زندگی حرفه ای بین المللی آماده می کند که به طور فزاینده ای از حرفه های قانون در سراسر جهان است.... [-]

بلژیک گنت
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ghent University Law School

LLM در قانون اتحادیه اروپا بهترین مدرک تخصص دانشکده حقوق گنت در اتحادیه اروپا را ارائه می دهد ... [+]

LLM در قانون اتحادیه اروپا بهترین دانش تخصص دانشکده حقوق گنت را در قانون اتحادیه اروپا برای دانش آموزانی که مایل به تخصص در قانون و موسسات اتحادیه اروپا هستند، ارائه می دهد. با ترکیب دقیقی از دوره های اصلی اجباری و دوره های تخصصی تخصصی، دانش آموزان آموزش عالی در سطح اتحادیه اروپا را در دست می گیرند، در حالی که آزادی تمرکز بر روی حرفه های شخصی یا نیازهای تحقیقاتی را حفظ می کنند. دانشکده حقوق گنت مرکز "مرکز تحسین برانگیز ژان مونت" اتحادیه اروپا است که برای تخصص و منابع موجود برای قانون اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده است. با موسسات اتحادیه اروپا در مجاورت آن، دانشکده حقوق گنت ارائه می دهد تمام امکانات لازم برای مطالعه جامع قانون و عمل اتحادیه اروپا. دانش آموزان همچنین می توانند از کتابخانه ای عالی بهره مند شوند که به عنوان مرکز مستند سازی اروپا دو برابر می شود. LLM مدرک لیسانس فوق العاده ای دارد که در بازار کار بین المللی نقش مهمی دارد. ماهیت تخصصی این برنامه به دانش آموزان اجازه می دهد مهارت ها و صلاحیت های خاص خود را در زمینه های به سرعت در حال توسعه اتحادیه اروپا توسعه دهند. به طور خلاصه، برنامه Ghent University Law School LLM Ghent University Law School یک قدم مهم برای وکلا و حرفه ای هایی است که نیاز به آگاهی از قوانین اتحادیه اروپا و / یا موسسات اتحادیه اروپا برای توسعه شغلی خود دارند. برنامه درسی: http://www.law.ugent.be/llm/llm-european-union-law... [-]

بلژیک گنت
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Ghent University Law School

LLM در حقوق بین الملل کسب و کار یک برنامه گل سرسبد برای دانش آموزان به دنبال تخصص در ... [+]

LLM در حقوق بین الملل کسب و کار یک برنامه گل سرسبد برای دانش آموزان است که به دنبال تخصص در جنبه های قانونی بین المللی از عمل کسب و کار در جهان جهانی ما است. در حالی که اجازه می دهد درجه ای از انتخاب شخصی، آن را هدایت دانش آموزان به سمت کلیدی بلوک های قانونی از قانون کسب و کار بین المللی، تضمین درجه پیشرفته با ارزش افزوده واقعی در یک حرفه ای کسب و کار گرا. LLM LLG در حقوق بین الملل کسب و کار اجازه می دهد دانش آموزان در عمق دانش در مورد تمام زمینه های تمرین و با هدف وکلا در آینده و یا در حال حاضر با تجربه و مشاور داخلی در رابطه با مسائل حقوقی، تجاری، اوراق بهادار و بانکداری، و همچنین اقتصاد بین المللی قانون این برنامه بر مبنای موسسه مالی مالی معروف ساخته شده است، این برنامه متشکل از تخصص اساتید خود با متخصصان با تجربه در زمینه هایی مانند M... [-]

بلژیک گنت
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Introducing Ghent University