Read the Official Description

به دانشگاه آزاد بروکسل خوش آمدید!

بروکسل، یک شهر در مقیاس انسانی

در قلب اروپا، فقط 1h20 با قطار از پاریس، 1h30 از آمستردام، و 1h50 از لندن و کلن، بروکسل ارائه می دهد تمام مزایای استفاده از یک شهرستان سرمایه و کیفیت زندگی در یک شهر بزرگ و پر جنب و جوش. بروکسل خانه را به تمام نهادهای بزرگ اروپا است. این جایگاه رسمی اتحادیه اروپا و بسیاری دیگر از نهادهای تصمیم گیری سیاسی و اقتصادی است، و دارای تعداد فزاینده ای از کسب و کار، سازمان ها و کارشناسان بین المللی.

سنت طولانی از مهمان نوازی و ارز در سبزترین سرمایه در اروپا به معنای بازدید کنندگان و ساکنان به طور یکسان می توانید ترکیبی گسترده ای از مواد غذایی و موسیقی جهان لذت می برند، در حالی که کرکسهای فرهنگ می توانید از یک میزبان از موزه ها و نشان می دهد را انتخاب کنید. واقع در قلب شهرستان، دانشگاه آزاد بروکسل یا ULB نیز ارائه می دهد بسیاری از فعالیت های فرهنگی، جشن و ورزش. دیگر محوطه دانشگاه و مناطق اطراف آن بسیار جذاب، ارائه ترکیبی درست بین مطالعه و اوقات فراغت.

چند فرهنگی و بین المللی

به عنوان یک دانشگاه چند فرهنگی با یک سوم از دانشجویان و محققان از خارج از کشور، روابط بین الملل یک واقعیت روزانه برای دانشگاه آزاد بروکسل است، درست مثل شهرستان از بروکسل خود، یکی از شهرستانها جهان شمول ترین در جهان است. همکاری با دانشگاه از سراسر جهان است تا در هر دو آموزش و پژوهش به برنامه های مختلف تحرک اروپا پا شده است، قدردانی در یک قسمت بزرگ است. علاوه بر برنامه های تحرک دانشجویی، دانشگاه ارائه می دهد متنوع برنامه های یکپارچه با شرکای خارجی، از جمله استاد مشترک و دکترا. تعدادی از این برنامه های معتبر دریافت کرده اند اراسموس موندوس مجوز رسمی.

موقعیت برون به دنبال آن در ارتباط با اروپا و جهان است در تعدادی از قراردادها، همکاری و مشارکت خاص منجر با برخی از دانشگاه های برتر جهان راه اندازی. با سالها تجربه در صحنه بین المللی، دانشگاه راه اندازی UNICA، شبکه ای از 45 دانشگاه پیشرو اروپا که شامل بیش از یک میلیون دانش آموزان است. همچنین یکی از اعضای موسس انجمن بین المللی از دانشگاه های دولتی (IFPU) است. بین المللی موسسه به طریق زیر لنگر:

همکاری مرزی با نورد-پاس-د-کالاس (لیل) منطقه از فرانسه سیاست شرکای ارجح برای ساخت مشترک، در دراز مدت، فعالیت های با حدود ده نهاد (به ویژه آکسفورد، پاریس VI، برکلی، مونترال، UBC در ونکوور، فودان در شانگهای) چند موسسات تخصصی و مراکز از جمله انستیتو D 'مطالعات européennes (قطب تحقیقات ژان مونه)، این شرکت Solvay بروکسل دانشکده اقتصاد و مدیریت، دانشکده بهداشت و سلامت عمومی، مرکز مطالعات کانادا، مطالعات چک، و غیره گفت و گو اقیانوس اطلس و باز به کشورهای در حال ظهور

در طول سال، و با وجود منابع محدود، ULB است قادر به حفظ سطح آن از تعالی و مسئولیت عمومی و اجتماعی آن بوده است. دانشگاه معتقد است که می تواند در ایجاد یک جهان عادلانه تر و دموکراتیک با کمک یک رابطه اعتماد، یک بعد مهم و بی طرفی مورد نیاز در دنیای جهانی کمک کند.

تحقیقات ابتکارانه

چهار علمی جایزه نوبل، یک مدال فیلدز، سه جایزه ولف و دو ماری کوری جوایز شواهد بیشتر از سنت دیرین دانشگاه از برتری هستند.

دانشگاه آزاد بروکسل یکی از اعضای فعال منطقه پژوهش است و تقریبا در درگیر 130 پروژه تامین شده توسط 7 برنامه چارچوب اروپا. در طول چند سال گذشته، این 7 کمک های مالی شروع از منطقه پژوهشی اروپا (ERC) برای تامین مالی پژوهش در پزشکی، اقتصاد، ریاضیات، جامعه شناسی، علوم سیاسی و یا، و همچنین 2 جستجوی پیشرفته گرانت در هوش مصنوعی و فیزیک به دست آورد. علاوه بر این، موسسه دانشگاه برای مطالعات اروپا به عنوان یک به رسمیت شناخته شده "مرکز تحقیقات ژان مونه اروپا"برای کار خود را در پیوستن به اتحادیه اروپا.

استانداردهای آموزشی بالا

دانشگاه آزاد بروکسل دارای 13 دانشکده، مدارس و موسسات تخصصی که پوشش تمام رشته ها، از نزدیک با ترکیب ورودی های علمی و پژوهشی. این ارائه می دهد تقریبا 40 رشته کارشناسی و 235 برنامه های تحصیلات تکمیلی. همچنین شرکای 20 مدرسه دکترا، با تقریبا 1600 دکترا در حال پیشرفت است. برخی از برنامه های استاد ما تمرکز بر روی transdisciplinarity، در حالی که دیگران تأکید بیشتر بر روابط بین المللی از طریق استادان اروپایی درجه، و یا در چندزبانگی. ما مشغول به کار نیز در همکاری نزدیک با VUB (دانشگاه وریج بروکسل - دانشگاه بروکسل فلاندرز زبان) برای تعدادی از سال است.

اومانیسم، مسئولیت فردی ...

"این دانشگاه آزاد بروکسل پایگاه آموزش و پژوهش خود را در اصل از پرس و جو به صورت رایگان. این ادعا، در همه حوزه ها، استقلال در قضاوت و رد مفهوم مبتنی بر اقتدار از دانش است. " (ماده 1 اساسنامه ULB). یکی از ویژگی های خاص از آموزش ULB است که به ارائه به دانش آموزان آزادی های شخصی خود را در حالی که همچنین با حمایت لازم ارائه آنها. آن را به دانش آموزان خود را به استفاده از فرصت ها و فرم های متعددی از پشتیبانی که در دسترس آنها باشد: دانشگاه است که در نتیجه یک مدرسه از مسئولیت.

... و نوآوری

نوآوری قابل توجه ترین در سطح کارشناسی ارشد معرفی شده است. این برنامه ها، که برخی از آنها در طول شب و در تعطیلات آخر هفته تدریس، در خاص در هدف بزرگسالان کار، و هم بر اساس تازه در حال ظهور نیازهای اجتماعی و اقتصادی (euromarketing، اداره امور شرکت، و غیره)، و یا در تحقیقات پیشرفته (زیبایی شناسی و فلسفه هنر، فلسفه علم، بیوانفورماتیک، و غیره). دوره های جدید و نوآورانه از این طبیعت ساخت خود را در سنت طولانی ULB از ULB در حالی که در حال توسعه آن را بیشتر در مسیرهای جدید.

تمرکز بر تنوع زبانی و فرهنگی

به عنوان یک دانشگاه فرانسوی زبان، بسیاری از دوره ها در دانشگاه آزاد بروکسل در فرانسه تحویل داده است. با این حال، تعداد فزاینده ای از درجه کارشناسی ارشد تا حدی یا به طور کامل به زبان انگلیسی داده. دانشگاه ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های فرانسه، قبل و در طول سال تحصیلی، برای کمک به دانشجویان بین المللی خود مهارت های زبانی خود را بهبود بخشد.

یک دانشگاه متعهد

دانشگاه آزاد بروکسل تعیین شده است را به هر کس شانسی برای ادامه تحصیل آموزش عالی و توسعه داده است طیف وسیعی از طرح حمایت از دانشجویان: به عنوان مثال، حمایت مالی و روانی، راهنمایی، کلاس های فرانسوی، و غیره دانشگاه همچنین در خارج از دانشگاه پشتیبانی علمی فراهم می کند. یکی از نمونه های قابل توجه یک برنامه پشتیبانی برای دانش آموزان underachieving متوسطه (اسکولاکانتوریوم) که اهدا شد است جایزه یونسکو کومنیوس. از آنجا که پایه و اساس آن در سال 1834، در دانشگاه آزاد بروکسل شده است از نزدیک در بحث های جاری در درگیر تفکر انتقادی و آزادی. این شامل مخالفت صریح به دیکتاتوری و دیگر موارد نقض حقوق بشر ملی، حمایت از فرصت های برابر و قایق از دیگر مسائل اجتماعی. او پس از تاسیس یکی از اولین سازمان های غیر دولتی (CEMUBAC)، دانشگاه همچنان ادامه دارد به یک نقش فعال در کمک های توسعه و همکاری بین المللی بازی کند.

اروپایی و بین المللی، استقبال و مستقل، متعهد و پویا، دانشگاه آزاد بروکسل همچنین می توانید در قریب به اتفاق آن به حساب شبکه فارغ التحصیلان جهانی (امارات متحده عربی)، بهترین سفیران دانشگاه. بر اساس اصل از پرس و جو رایگان است که استدلال مستقل و رد همه دگم فرض، دانشگاه آرمان اصلی خود به عنوان یک نهاد رایگان است که بصورتی پایدار و محکم در دفاع از ارزش های دموکراتیک و حقوق بشر را حفظ کرده است.

آزادی از پرس و جو و مشارکت

دانشگاه آزاد بروکسل پایگاه آموزش و پژوهش خود را در اصل از پرس و جو رایگان و همواره امکان داده دانش آموزان خود نقش فعال و مشارکتی در زندگی دانشگاه و در ارزیابی از آموزش آنها دریافت خواهید کرد. در واقع اصل از پرس و جو رایگان است که در قضاوت مستقل و رد یک دیدگاه مبتنی بر اقتدار دانش تاسیس شده است، در اساسنامه دانشگاه گنجانده شده است.

در نتیجه، ULB یکی از معدود دانشگاه بلژیکی، و یا حتی اروپا که در آن دانش آموزان در همه نهادهای تصمیم گیری نشان داده است. در همان روح، یک روش ارزیابی معلم سیستماتیک در عمل برای بیش از بیست سال بوده است، و در ارزیابی خود از معلمان خود دانش آموزان توانایی های آموزشی است.

Programs taught in:
انگلیسی
فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Université libre de Bruxelles - ULB

LL.M. یک برنامه پیشرفته فارغ التحصیلی است که برای گسترش دانش و تخصص قانونی خود در زمینه های سریع در حال تغییر قوانین بین المللی کسب و کار طراحی شده است ... [+]

LL.M. یک برنامه تمام وقت است که از اکتبر تا ژوئن اجرا می شود. دوره ها به دو ترم تقسیم می شوند و امتحانات در ژانویه و ژوئن برگزار می شود. دانش آموزان مجاز به برگزاری جلسه دوم امتحانات در اواخر اوت - آغاز سپتامبر می باشند. LL.M. نامزدانی که با موفقیت برنامه را تکمیل می کنند LL.M. در حقوق بین الملل کسب و کار از Université Libre de Bruxelles (دانشگاه بروکسل، ULB)، که توسط مقامات علمی بلژیکی (Communauté française) در چارچوب برنامه آموزش مداوم به رسمیت شناخته شده است.... [-]

بلژیک Brussels

Presentation of the LL.M. in International Business Law

Université Libre de Bruxelles
Address
Avenue Franklin Roosevelt 50 1050 Bruxelles
1050 Brussels, بلژیک
وب سایت
تلفن
+32 2 650 38 72