Hasan Kalyoncu University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخچه HKU

Hasan Kalyoncu University از ادیان مختلف، زبان ها، نژادها، فرهنگ ها و تمدن ها در غازیانتپ، جاده ای بزرگ از جاده ابریشم تاریخی، یک زندگی جدید را به عنوان یک کالج گرا از نظر "آموزش، تحقیق و نوآوری" آغاز کرده است.

اولین سال تحصیلی، دانشکده مهندسی و معماری و اقتصاد، اداری و علوم اجتماعی در دانشکده سه بخش در دانشگاه ما آغاز شد. در سال تحصیلی 2011-2012، دو دانشکده جدید به این دانشکده ها اضافه شد و شروع به دریافت دانش آموزان برای دانشکده حقوق و علوم بهداشت دانستند.

هدف از آن این است که فارغ التحصیلان خود را به عنوان ثروت، تحقیق، سوال، با توجه به قانون و ارزش های دموکراتیک در جهان که در بازار رقابتی قرار می گیرند، پذیرفت. قصد دارد به فارغ التحصیلان کمک کند. همه فرصت های ممکن برای ایجاد دانش علمی را با مردم به اشتراک می گذارند، مورد بحث قرار می گیرند و راه حلی برای حل مشکلات خود پیدا می کنند.

چشم انداز

یک دانشگاه جهانی با چشم انداز آینده

Hasan Kalyoncu University ، فارغ التحصیلان با اعتماد به نفس، پژوهشگر و کارآفرین را پیش بینی می کند که متعهد به حمایت از ارزش های اخلاقی و فضایل تمدن هستند، برای چالش های صنایع مربوطه مناسب هستند.

Hasan Kalyoncu University به جهانی بودن علم معتقد است و قصد دارد که یک موسسه عالی آموزشی با احترام و Hasan Kalyoncu University بزرگ باشد. این دانشگاه آماده و آماده است تا فارغ التحصیلان آینده خود را برای یک دنیای بسیار رقابتی، که در آن مرزها دیگر وجود نداشته باشد، آموزش دهند.107091_107066_manzara.jpg

سیاست کیفیت ما

هدف ما آموزش نسل های آینده برتری است که به توسعه اقتصادی و اجتماعی هر دو منطقه و کشور کمک خواهد کرد.

چرا باید HKU را انتخاب کنم؟

باز به جهان

جهانی سازی ضروری برای دانش آموزان دانشگاه در مورد کشورهای مختلف، فرهنگ ها و دانشگاه ها را ایجاد کرده است. در Hasan Kalyoncu University ما فرصتهاي فرهنگي Hasan Kalyoncu University فراهم ميکنيم، مانند:

  • کمک به دانش آموزان برای مطالعه بخشی از برنامه آماده سازی انگلیسی در خارج از کشور.
  • شرکت در برنامه های تبادل اراسموس برای تکمیل بخشی از آموزش خود در دانشگاه های کشورهای عضو اتحادیه اروپا.
  • اشتراک دانشگاه مشابه با سخنرانان و دانشجویان فرهنگ های مختلف.
  • سازماندهی دیدارهای متقابل با دانشگاه های سراسر جهان.

با هم ما قوی تریم!

با توجه به استراتژی اتحادیه اروپا در مورد شکل گیری جوامع مبتنی بر دانش، ما همچنان به ایجاد روابط نزدیک، فعال و پایدار با دنیای کسب و کار ادامه خواهیم داد. برای این منظور، ما برنامه های اداری ما را طراحی می کنیم تا به خواسته های اقتصادهای پویا و پیچیده امروز برسیم.

ما دوره هایی داریم که سخنرانان، مدیران و کارشناسان در دنیای کسب و کار را در کنار هم قرار می دهند و روابط بین دانشگاه و دنیای تجارت و صنعت را تقویت می کنند. در واقع، "ما با هم قوی هستیم!"

همیشه از شما حمایت می کنه

HKÜ CASE (مرکز پشتیبانی و توانایی تحصیلی)

Hasan Kalyoncu University "مرکز پشتیبانی و Hasan Kalyoncu University " را تأسیس کرد تا بتواند راهبردهای برنامه ریزی شغلی و فرصت های شغلی را به شما ارائه دهد.

همیشه بالاتر است

به عنوان بخشی از برنامه های فارغ التحصیل ما در موسسات علوم اجتماعی و علوم، ما ارائه شده است هر دو کارشناسی ارشد و Ph.D. برنامه ها.

توسعه چند جهته

دو برنامه مهم Hasan Kalyoncu University دانش آموزان را قادر می سازد تا درجه دو. به عنوان مثال، در حالی که در تحصیل در اقتصاد، یک دانش آموز نیز می تواند دوره های مدیریت کسب و کار را بگذراند، به طور بالقوه فارغ التحصیل با مدرک در هر دو اقتصاد و مدیریت کسب و کار. از سوی دیگر، برنامه کوچک، دانش آموزان را قادر می سازد که در دوره های مختلف از دانشکده های مختلف ثبت نام کنند، بنابراین دانش خود را در زمینه های مورد نظر خود افزایش می دهند.

برای یک زندگی سالم

کارکنان و دانشجویان می توانند از طیف وسیعی از فرصت های ورزشی در محل خود، در اوقات فراغت خود و از طریق فعالیت های سازمان یافته بهره مند شوند. مشارکت به عنوان یک مزیت ارزشمند برای سلامت جسمی و سلامت روانی ما تشویق شده است.

دانشگاه ما در حال حاضر دارای زمین فوتبال مصنوعی، بسکتبال، والیبال و زمین تنیس و امکانات تنیس روی میز است. تحولات برنامه ریزی شده دیگر شامل سالن ورزشی، استخر شنا در فضای باز و سرپوشیده و زمین گلف است. پس از اتمام ورزشگاه پیشنهادی، کلاس های گام و ایروبیک، ژیمناستیک، اسکواش، دیوار کوهنوردی، ورزشگاه شخصی، کافه تریا، مغازه ها و ماساژ و سونا.

همچنین در نظر گرفته شده است که دوره های توسعه ورزش در تمامی امکانات فوق برای دانش آموزان و کارکنان برگزار می شود.

مکان ها

Gaziantep

Address
Hasan Kalyoncu University
27100 Gaziantep, Gaziantep, بوقلمون