توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Truman Bodden Law School

Truman Bodden Law School در جورج تاون، پایتخت جزایر کیمن واقع شده است و از سال 1982 در حال فعالیت است.

دانشکده حقوق وابسته به دانشگاه لیورپول در انگلستان است که برنامه تحصیلات تکمیلی را تأیید و به آن اعطا می کند. دانشگاه لیورپول یک دانشگاه راسل گروه است (معادل لیگ ایالات متحده آمریکا) و به همین دلیل درجه بین المللی شناخته شده است.

ما چه کار میکنیم

هدف مدرسه حقوق در همکاری با دانشگاه لیورپول در ارائه مقطع تحصیلات تکمیلی آن است که دانش آموزان را با استانداردهای آموزش عالی حقوق بشر معادل با حاکمیت در انگلستان و سایر ارائه دهندگان آموزش قانونی در سراسر جهان قانون عرفی.

در این راستا، دانشکدۀ حقوق با هدف فراهم آوردن محیطی برای دانش آموزان خود است که آنها را تشویق می کند و قادر به دستیابی به دانش کامل و توانایی تحصیلی آنها می شود.

دوره های ارائه شده توسط دانشکده حقوق در نظر گرفته شده است که نه تنها برای کسانی که مایل به ورود به حرفه حقوقی بلکه کسانی که دارای انواع مختلف دیگر آرمان های حرفه ای مفید است.

مؤسسات مالی بین المللی علاوه بر ارائه خدمات مدرسه حقوقی است. LLM-کارشناسی ارشد حقوق در امور مالی بین المللی، همچنین به عنوان دیپلم کارشناسی ارشد، ارائه می شود تمام وقت و نیمه وقت، با ورود در ماه سپتامبر.

در سطح تحصیلات تکمیلی، مدرسه حقوق نیز در دوره چهارم دوره حرفه ای حرفه ای ارائه می دهد که پس از تکمیل مقالات رسمی، به عنوان وکیل قانونی جزایر کیمن به رسمیت شناخته می شود. این دوره همچنین در نظر دارد تا آموزش حقوقی را در سطح قابل مقایسه با آنچه در دوره های مشابه حرفه ای در انگلستان و در سراسر جهان قانون عرفی ارائه می شود، ارائه دهد.

هدف از تحصیل در مقطع کارشناسی این است که دانش آموزان را با درک کامل قوانین انگلیسی و جزایر کیمن و در عین حال توسعه مهارت های قابل انتقال، توانایی های تحقیق پیشرفته، مهارت های تجزیه و تحلیل، فکر منطقی، مختصر و توانایی های انتقادی فراهم آورند.

دانشکده حقوق به دنبال ارتقای آگاهی درباره مسائل قانونی، اخلاقی و اخلاقی مربوط به توسعه قوانین قانونی و در عمل قانون است.

جمعیت کارشناسی: تقریبا 100؛ نمایندگی نسبت کارکنان و دانش آموزان 10: 1

آخرین تاریخ به درخواست برای سپتامبر 2019 ورود: پایان ماه ژوئیه 2019

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLB

Truman Bodden Law School

مدرک لیسانس طولانی مدت ما یک برنامه بسیار محسوب می شود، که تنها LLB واجد شرایط دریافت شده و در واقع با دانشگاه لیورپول در منطقه کارائیب تدریس می شود. ... [+]

لیسانس حقوق - LLBبررسی اجمالی

مدرک لیسانس طولانی مدت ما یک برنامه بسیار محسوب می شود، که تنها LLB واجد شرایط دریافت شده و در واقع با دانشگاه لیورپول در منطقه کارائیب تدریس می شود. مزایای Truman Bodden Law School (TBLS) جزایر کیمن در مقطع کارشناسی ارشد، شامل تجربه تحصیل در یک رشته در یک بهشت جزیره با شیوه آرامش زندگی است.

همچنین به دانش آموزان مزیت اضافه شده برای به دست آوردن درجه دقیق اعتبار داده شده و تحت نظارت توسط یک دانشگاه معتبر انگلیس با جایزه آموزش گروهی کوچکی، توجه فردی و سیاست واقعی درب باز است. این واقعا محیط ایدهآل برای یک وکیل جوان برای تحصیل و رشد است که تحت نظارت تیم آموزشی دانشگاهی ما قرار دارد. دانشکده حقوق دارای بازخورد عالی از دانش آموزان فعلی است که معتقدند که لمس شخصی و کیفیت آموزش پذیرفته شده، "استثنایی" است.... [-]

جزایر کیمن جزایر کیمن آنلاین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

LLM

Truman Bodden Law School

کسب مدرک حقوق (LL.M) و یا دیپلم کارشناسی ارشد (PGDip) در امور مالی بین المللی در پنجمین مرکز بزرگ مالی جهان، مشهور است برای تخصص خود را در بخش خدمات مالی و چارچوب قانونی ... [+]

طرح کلی

LL.M و PGDip در امور مالی بین المللی: قانون و مقررات، مدارک تحصیلات تکمیلی جدید است که در ارتباط با دانشگاه لیورپول توسط Truman Bodden Law School ، گراند کیمن ارائه شده است.

این برنامه ها آموزش های حقوقی پیشرفته را ارائه می دهند و توسط گروه Truman Bodden Law School تدریس شده با سخنرانی تیم، همراه با منابع و تخصص گسترده ای از دانشگاه لیورپول ارائه می شود.

دو رشته تحصیلی ارائه می شود: LL.M یا دیپلم کارشناسی ارشد در امور مالی بین المللی: قانون و مقررات.... [-]

جزایر کیمن جزایر کیمن آنلاین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Truman Bodden Law School
Address
Truman Bodden Law School Old CIBC Building, 54 Edward St, 2nd & 3rd floor
George Town جزایر کیمن آنلاین, جزایر کیمن
وب سایت
تلفن
+1 345-945-0077