Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشجویان TUIASI دسترسی به مطالعات فنی شکاف بالا، به عنوان دانشگاه یکی از بهترین در کشور و شرق اروپا است. استادان بزرگ، دوره های مربوطه و آزمایشگاه های جدید در انتظار شما.

دانشگاه فنی، Gheorghe به Asachi از یاش دارای قدیمی ترین سنت در آموزش مهندسی در رومانی. از آنجا که پایه و اساس آن، TUIASI اولویت به تحقیق، رویکرد میان رشته ای، نوآوری، آموزش و، در طول دو دهه گذشته، بین المللی داده است. هدف اصلی ما از در حال توسعه فن آوری برای مردم در اطراف ما همواره در هسته پژوهش، آموزش و فعالیت های انتقال فن آوری TUIASI بوده است. این هدف ساخته شده است ما به طور مداوم ساخت و توسعه دانشگاه. این در حال حاضر در مورد 13.000 دانش آموزان، 23 مراکز تحقیقاتی و تعالی و 8 تیم های تحقیقاتی و آزمایشگاه های تحقیقاتی معتبر. TUIASI بیش از 303 موافقتنامه اراسموس با 25 کشور امضا کرده است، بنابراین شما مردم از سراسر جهان را تامین کند. و آیا شما می دانید که کتابخانه دانشگاه یکی از کتابخانه های زیبا ترین در جهان است، در رقابت با کسانی از کالج ترینیتی دوبلین کتابخانه در و کتابخانه ملی فرانسه است؟

این دانشگاه در سراسر نیازهای آموزشی دانش آموزان محور، به طور مداوم بهبود امکانات خود و برنامه های درسی خود را برای دیدار با خواسته های همیشه در حال تغییر در زمینه کار. TUIASI دارای روابط قوی با کسب و کار ملی و بین المللی، شرکت های بزرگ مانند مایکروسافت، دلفی، قاره، آمازون و بسیاری دیگر شد دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه فنی در اغلب تا پایان به عنوان کارآموز و یا کارکنان.

دانشکده

 • دانشکده های کنترل اتوماتیک و مهندسی کامپیوتر
 • دانشکده مهندسی شیمی و حفاظت از محیط زیست
 • دانشکده مهندسی عمران و ساختمان خدمات
 • دانشکده ماشین آلات ساخت و مدیریت صنعتی
 • دانشکده الکترونیک، مخابرات و فناوری اطلاعات
 • دانشکده مهندسی برق
 • دانشکده Hydrotechnics، ژئودزی و مهندسی محیط زیست
 • دانشکده مهندسی مکانیک
 • دانشکده مهندسی و علم مواد
 • دانشکده معماری
 • دانشکده نساجی - مهندسی چرم و مدیریت صنعتی

هسته TUIASI - جامعه آن

دانشگاه یک جامعه بسیار تنگ است. دانش آموزان، کارکنان اداری و معلمان را به صورت منظم ملاقات و کار با هم در پروژه مشترک - اتومبیل های مسابقه ساختمان یا راه اندازی مجدد یک نام تجاری ماشین رومانیایی - ARO -، سازه های جالب و سرگرم کننده، مانند یک ساختمان مدل ساخته شده از ماکارونی یا یک درخت کریسمس ساخته شده تا از اشکال مختلف 3D و همچنین پیوستن به نیروهای به رقابت در چالش های ریاضی و مهندسی بین المللی، از بازگشت به خانه در هر سال با طلا، برنز و نقره مدال.

این همکاری گسترش به دانشگاه - می جلسات هفتگی به دانش آموزانی که در محوطه دانشگاه به منظور بهبود شیوه زندگی و مسافرخانه خود زندگی می کنند وجود دارد. به درخواست دانش آموزان، دو سالن سخنرانی جدید در سال گذشته ساخته شده است، مجهز به اتصال به اینترنت سریع و باز در اواخر شب، و همچنین دو سراسر ایستگاه های شستشوی ساعت. در سال 2017، کارکنان دانشگاه در حال کار بر روی سیستم های پارکینگ دوچرخه هوشمند و احیای فضای سبز در داخل و اطراف محوطه دانشگاه.

13 انجمن های دانشجویی در TUIASI وجود دارد - BEST، AIESEC و یکی برای هر یک از 11 دانشکده - اختصاص داده شده به ترویج حقوق دانش آموزان، یادگیری فوق و غیر رسمی و، البته، داشتن تعداد زیادی از سرگرم کننده است. این سازمان ها اغلب انواع از رویدادهای فرهنگی و حرفه ای، مانند کارگاه های آموزشی، نشان می دهد، سفر و مسابقات ورزشی را نگه دارید.

امکانات

ما دائما در تلاش برای ایجاد یک فضای دوستانه، راحت و ایمن، تا دانش آموزان TUIASI را در اختیار خود طیف گسترده ای از امکانات در استانداردهای عالی داشته باشد. در محوطه دانشگاه، یکی از بزرگترین دانشگاه های در رومانی است که، شما سالن های محل اقامت مدرن، کافه تریا جدید با قیمت های مقرون به صرفه، یک مرکز مشاوره در آن دانش آموزان خوش آمدید به لذت بردن از تجربه های جدید را از طریق توسعه شخصی، حرفه ای و برنامه های داوطلبانه توسعه یافته توسط پیدا کنید دانشگاه، امکانات ورزشی با امتیازات ویژه برای دانش آموزان و خدمات خشکشویی رایگان از اتهام برای دانش آموزان TUIASI.

کتابخانه

تاسیس به عنوان یک مرجع و کتابخانه فنی پژوهش، TUIASI کتابخانه دارای یک کتابخانه مرکزی و شش شاخه. آن را به عنوان یکی از زیبا ترین در جهان به رسمیت شناخته شده و ادغام فن آوری جدید به علم و تحقیق سنتی است.

کتابخانه دارای حدود یک میلیون جلد کتاب آرشیو با توجه به فهرست و نمایه سازی شیوه های بین المللی و پشتیبانی از تدریس و پژوهش در طیف گسترده ای از موضوعات در مهندسی و تکنولوژی، علم، اقتصاد و قانون است.

اسکان و کافه تریا

مانند بسیاری از دانشجویان رومانیایی که از مناطق مختلف کشور و بسیاری از دانشجویان خارجی شما می توانید انتخاب کنید که به در محوطه دانشگاه زندگی می کنند. محل اقامت دانشگاه به معنای 21 خوابگاه ها در دانشگاه دانشجو تودور Vladimirescu، با بیش از 7500 مکان در 2،700 اتاق. همچنین، یک کافه تریا جدید و مدرن، که در آن شما می توانید مواد غذایی خوشمزه با قیمت ارزان خوردن وجود دارد.

خدمات بهداشتی

بهداشت خدمات دانشجویی (Policlinica Studenţească) ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات پزشکی به دانش آموزان و آن را در محوطه دانشگاه واقع شده است. تمامی دانشجویان بین المللی دسترسی به مشاوره رایگان از پزشکان و درمان در بیمارستان دارند.

شهرستان، دانشگاه و زندگی دانشجویی

شما می شود در Iasi، قلب مولداوی و یکی از شلوغ ترین، شهرستانها پر جنب و جوش ترین در رومانی مطالعه. مکان های بسیار معروف، مواد غذایی محلی خوشمزه و شب زنده داری بزرگ است که شما فورا به شما در عشق با سقوط. شما در خانواده سلطنتی تودور Vladimirescu، یک دانشگاه 8000 دانشجو که مانند یک شهرستان کوچک در شهرستان زندگی می کنند. در محوطه دانشگاه شما همه چیز شما نیاز داشته باشد: غذاخوری با مواد غذایی بزرگ و فوق العاده ارزان، سالن بدنسازی مدرن، زمین های بازی ها، کافه ها، کافه ها، باشگاه ها، شما انتخاب کنید! خوابگاه در فاصله پیاده روی از Iulius بازار (فروشگاه ها، رستوران، سینما، نقاشی 3D، و غیره) و جدیدترین تجاری و خرید مرکز شهرستان، PALAS هستند.

به هر حال، آیا می دانستید که رومانی بهترین سرعت اینترنت در اروپا؟ این برای اولین بار در این قاره و 10 در جهان قرار گرفت. با آنها در تماس با دوستان و خانواده و هرگز یک پست فیس بوک، یک تصویر نمایش مشخصات عمومی یا یک صدای جیر جیر در حالی که در محوطه دانشگاه از دست ندهید.

اوقات فراغت و ورزش

زندگی به عنوان یک دانش آموز TUIASI همه چیز در مورد کار، دوره ها و پژوهش نیست. ما ترویج یک تجربه شیوه زندگی سالم از طریق امکانات ورزشی و تفریحی، ارائه دو سالن مدرن و کاملا مجهز سالن ورزش، شش زمینه بازی، تناسب اندام و مرکز هوازی، و همچنین به عنوان یک محل که در آن شما می توانید فوتبال، والیبال و بسکتبال بازی کند.

TUIASI دارای یک تیم فوتبال اعطا کرده است که موفق به کسب قهرمانی دانشگاه ملی فوتبال 2014 و سپس سمت چپ روتردام، به نمایندگی از TUIASI در رقابت های بین المللی. پس از آن آسان به بازی ورزش های مورد علاقه خود را نگه دارید و یا حتی انتخاب کنید تا یک جدید در بسکتبال، بسکتبال خیابانی، والیبال یا بدمینتون تیم های ما.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • رومانیایی

بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

تماس
آدرس محل سکونت
Bulevardul Profesor Dimitrie Mangeron 67
Iași, Iași County, 700050 RO