University Of Zurich - Faculty of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه زوریخ

دانشگاه زوریخ (UZH) با 26،000 دانش آموزان ثبت نام آن است بزرگترین دانشگاه سوئیس. در سال 1833 تاسیس، UZH اولین دانشگاه اروپا که باید توسط یک سیستم سیاسی دموکراتیک. امروز، UZH یکی از دانشگاه های درجه نخست در جهان آلمانی زبان است. ساخته شده از هفت دانشکده پوشش برخی از 100 حوزه موضوعی مختلف، دانشگاه ارائه می دهد طیف گسترده ای از کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا. علاوه بر این، برنامه های آموزش مداوم UZH ارائه فرصت های یادگیری بسیار عالی است.

دانشکده حقوق با تشکر از سال های بسیاری از آن از تجربه امثال برنامه های دانش آموزان خود را تحصیلات آکادمیک در بالاترین سطح فراهم می کند. دانشکده حقوق، نه تنها ارائه می دهد وسیع ترین طیف وسیعی از تخصص های مختلف در سوئیس بلکه با شبکه های برجسته آن از استادان مشهور از سراسر جهان که سخنرانی بسیاری از برنامه ها و دوره برتری دارد.

امثال حقوق بین الملل کسب و کار از دانشگاه زوریخ امثال حقوق بین الملل کسب و کار از دانشگاه زوریخ یک دوره کارشناسی ارشد مربوط به عمل را در بالاترین سطح ارائه می دهد. شما این امکان را به را انتخاب کنید به مطالعه یکی از زمینه های زیر تخصص در عمق بیشتر: 1. بانکداری بین الملل و حقوق مالی (به زبان انگلیسی بر روی یک پایه تمام وقت و آلمانی بر روی یک پایه نیمه وقت ارائه شده) 2. معاملات بین المللی کسب و کار و انتقال فناوری (فقط به زبان آلمانی ارائه شده) 3. بین المللی دادخواهی و داوری (فقط به زبان آلمانی ارائه شده) 4. ترکیب و ادغام و قانون شرکت (فقط به زبان آلمانی ارائه شده) 5. قانون بین المللی ورزش (به زبان انگلیسی بر روی یک پایه تمام وقت و آلمانی بر روی یک پایه نیمه وقت ارائه شده) -> بخش تخصصی همچنین می توانید به عنوان یک دوره گواهی (CAS) حضور داشتند.

با مناطق با دقت انتخاب خود را از تخصص، امثال قانون کسب و کار بین المللی نیازهای قانونی از دنیای کسب و کار جهانی شده و آن را ...

  • می تواند تکمیل شود تمام وقت یا کار بر اساس - برتری با تجربه طولانی - است که توسط شبکه های عالی خود را از استادان مشهور بین المللی مشخص - ارائه می دهد وسیع ترین طیف وسیعی از تخصص در سوئیس - بین المللی با سفر به آمریکا، چین و گرا اتحادیه اروپا - پشتیبانی عالی ارائه می دهد شرکت کنندگان در آن در طول دوره مطالعه - بحث و گفتمان را تشویق می کند - پشتیبانی از ارز در میان دانشجویان و استادان از طریق تعطیلات آخر هفته فشرده در هتل ها سمینار - ارائه می دهد شرکت کنندگان مشاوره شخصی در طول برنامه مطالعه لذت می برد دسترسی به ارائه در دانشگاه زوریخ - سود از ارائه از اروپا انستیتو در دانشگاه زوریخ.

محل سوئیس دارای مقدار زیادی برای ارائه در شرایط تنوع فرهنگی، زبان، مناظر خیره کننده و، البته، مردم آن است. حدود 8.1 میلیون نفر زندگی می کنند در سوئیس وجود دارد و این کشور دارای چهار زبان رسمی: آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش.

سوئیس ثبات اقتصادی در دهه های گذشته برخوردار بوده است. علی رغم عدم سوئیس از منابع طبیعی و این واقعیت است که اقتصاد سوئیس به شدت وابسته به صادرات است، تولید ناخالص داخلی خود را برای هر ساکن بالاتر از در اکثر کشورهای صنعتی است. جمعیت سوئیس در کل استاندارد بالای زندگی لذت می برد و سوئیس یک شهرت قوی برای خدمات با کیفیت بالا در بسیاری از بخش ها از جمله بهداشت و درمان، صنعت، حمل و نقل عمومی، آموزش و پرورش، و غیره

در گزارش رقابت جهانی توسط مجمع جهانی اقتصاد در سوئیس 2015/2016 منتشر صدر رتبه بندی کلی. "Brainforce" نیز بسیار در سوئیس به ارزش و این است که موقعیت پیشرو سوئیس در "اتحادیه اروپا نوآوری رتبه بندی 2016" منعکس شده است.

زندگی دانشجویی تحصیل در زوریخ به معنی در پایتخت فرهنگی پر جنب و جوش و هیجان انگیز سوئیس زندگی می کنند. به مراتب بیشتر از یک مرکز کسب و کار و امور مالی، زوریخ نیز به عنوان "شهرستان کوچک بزرگ" شناخته شده است. دلیل این است که زوریخ ارائه می دهد تمام مزایای زندگی شهرستان و در همان زمان امکانات برای تفریح ​​جذاب در آستان آن با دریاچه فوقالعاده زیبا و کوه های اطراف.

مکان ها

زوریخ

University of Zurich - Faculty of Law

Address
University of Zurich
Hirschengraben 56


CH-8001 زوریخ, زوریخ, سویس
تلفن
+41 44 634 22 36