University Of Zurich - Faculty of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه زوریخ

دانشگاه زوریخ (UZH) با 28000 دانشجوی ثبت نام شده خود بزرگترین دانشگاه سوئیس است. UZH در سال 1833 تاسیس شد ، اولین دانشگاه اروپا بود که توسط یک سیستم سیاسی دموکراتیک تأسیس شد. امروز ، UZH یکی از برجسته ترین دانشگاه ها در جهان آلمانی زبان است. این دانشگاه که از هفت دانشکده در حدود 100 حوزه مختلف موضوعی تشکیل شده است ، طیف گسترده ای از کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری را ارائه می دهد. برنامه ها. علاوه بر این ، برنامه های آموزش مداوم UZH فرصت های عالی یادگیری را ارائه می دهند.

دانشکده حقوق

با تشکر از سالها تجربه LL.M. برنامه ها تحصیلات آکادمیک را در بالاترین سطح برای دانشجویان خود فراهم می کنند. دانشکده حقوق نه تنها طیف وسیعی از تخصص های مختلف را در سوئیس ارائه می دهد بلکه با شبکه برجسته خود از اساتید مشهور از سراسر جهان که بسیاری از برنامه ها و دوره ها را سخنرانی می کنند ، بسیار عالی است.sftj

LL.M. حقوق تجارت بین الملل دانشگاه زوریخ

LL.M. حقوق تجارت بین الملل دانشگاه زوریخ یک دوره تحصیلات تکمیلی مربوط به عمل را در بالاترین سطح ارائه می دهد.

LL.M با زمینه های تخصصی که با دقت انتخاب شده است. قانون تجارت بین الملل نیازهای قانونی دنیای تجارت جهانی را برآورده می کند و این:

  • می تواند تمام وقت یا مبتنی بر کار تکمیل شود.
  • با تجربه طولانی خود بسیار عالی است.
  • با شبکه عالی استادان مشهور بین المللی مشخص می شود.
  • گسترده ترین تخصص را در سوئیس ارائه می دهد.
  • با سفر به ایالات متحده ، چین و اتحادیه اروپا جهت گیری بین المللی دارد.
  • در طول دوره تحصیل از شرکت کنندگان خود پشتیبانی عالی می کند.
  • بحث و گفتمان را تشویق می کند.
  • از مبادلات بین دانشجویان و اساتید از طریق آخر هفته های فشرده در هتل های سمینار پشتیبانی می کند.
  • راهنمای شخصی شرکت کنندگان در طول برنامه مطالعه ، از دسترسی به پیشنهادات در دانشگاه زوریخ برخوردار است.
  • سود حاصل از پیشنهادات موسسه اروپا در دانشگاه زوریخ.

محل

سوئیس از نظر تنوع فرهنگی ، زبانها ، مناظر خیره کننده و البته مردم آن چیزهای زیادی برای ارائه دارد. تقریباً 8.1 میلیون نفر در سوئیس زندگی می کنند و این کشور دارای چهار زبان رسمی آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی و رومانش است. در دهه های گذشته سوئیس از ثبات اقتصادی برخوردار بوده است. علی رغم کمبود منابع طبیعی سوئیس و وابستگی شدید اقتصاد سوئیس به صادرات ، تولید ناخالص داخلی آن به ازای هر ساکن بیشتر از سایر کشورهای صنعتی است.

در کل ، جمعیت سوئیس از سطح بالای زندگی برخوردار است و سوئیس شهرت زیادی در خدمات با کیفیت بالا در بسیاری از بخش ها از جمله بهداشت ، صنعت ، حمل و نقل عمومی ، آموزش و غیره دارد. در گزارش رقابت جهانی منتشر شده توسط World Economy انجمن در سال 2015/2016 ، سوئیس در رتبه بندی کلی قرار دارد. "Brainforce" در سوئیس نیز بسیار ارزشمند است و این توسط موقعیت پیشرو سوئیس در "صفحه امتیازات اتحادیه نوآوری اروپا 2016" منعکس می شود.

Zurich Uni1

زندگی دانشجویی

تحصیل در زوریخ به معنای زندگی در پایتخت فرهنگی پر جنب و جوش و هیجان انگیز سوئیس است. زوریخ بیش از یک مرکز تجاری و مالی ، به عنوان "شهر بزرگ کوچک" نیز شناخته می شود. این بدان دلیل است که زوریخ با دریاچه فوق العاده زیبا و کوههای مجاور خود ، تمام مزایای زندگی در شهر و در عین حال امکانات تفریحی جذاب را در آستان خود ارائه می دهد.

مکان ها

زوریخ

University of Zurich - Faculty of Law

Address
University of Zurich
Hirschengraben 56


CH-8001 زوریخ, زوریخ, سویس
تلفن
+41 44 634 22 36

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید