University Of Zurich - Faculty of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه زوریخ

دانشگاه زوریخ (UZH) با 26،000 دانش آموزان ثبت نام آن است بزرگترین دانشگاه سوئیس. در سال 1833 تاسیس، UZH اولین دانشگاه اروپا که باید توسط یک سیستم سیاسی دموکراتیک. امروز، UZH یکی از دانشگاه های درجه نخست در جهان آلمانی زبان است. ساخته شده از هفت دانشکده پوشش برخی از 100 حوزه موضوعی مختلف، دانشگاه ارائه می دهد طیف گسترده ای از کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا. علاوه بر این، برنامه های آموزش مداوم UZH ارائه فرصت های یادگیری بسیار عالی است.

دانشکده حقوق با تشکر از سال های بسیاری از آن از تجربه امثال برنامه های دانش آموزان خود را تحصیلات آکادمیک در بالاترین سطح فراهم می کند. دانشکده حقوق، نه تنها ارائه می دهد وسیع ترین طیف وسیعی از تخصص های مختلف در سوئیس بلکه با شبکه های برجسته آن از استادان مشهور از سراسر جهان که سخنرانی بسیاری از برنامه ها و دوره برتری دارد.

امثال حقوق بین الملل کسب و کار از دانشگاه زوریخ امثال حقوق بین الملل کسب و کار از دانشگاه زوریخ یک دوره کارشناسی ارشد مربوط به عمل را در بالاترین سطح ارائه می دهد. شما این امکان را به را انتخاب کنید به مطالعه یکی از زمینه های زیر تخصص در عمق بیشتر: 1. بانکداری بین الملل و حقوق مالی (به زبان انگلیسی بر روی یک پایه تمام وقت و آلمانی بر روی یک پایه نیمه وقت ارائه شده) 2. معاملات بین المللی کسب و کار و انتقال فناوری (فقط به زبان آلمانی ارائه شده) 3. بین المللی دادخواهی و داوری (فقط به زبان آلمانی ارائه شده) 4. ترکیب و ادغام و قانون شرکت (فقط به زبان آلمانی ارائه شده) 5. قانون بین المللی ورزش (به زبان انگلیسی بر روی یک پایه تمام وقت و آلمانی بر روی یک پایه نیمه وقت ارائه شده) -> بخش تخصصی همچنین می توانید به عنوان یک دوره گواهی (CAS) حضور داشتند.

با مناطق با دقت انتخاب خود را از تخصص، امثال قانون کسب و کار بین المللی نیازهای قانونی از دنیای کسب و کار جهانی شده و آن را ...

  • می تواند تکمیل شود تمام وقت یا کار بر اساس - برتری با تجربه طولانی - است که توسط شبکه های عالی خود را از استادان مشهور بین المللی مشخص - ارائه می دهد وسیع ترین طیف وسیعی از تخصص در سوئیس - بین المللی با سفر به آمریکا، چین و گرا اتحادیه اروپا - پشتیبانی عالی ارائه می دهد شرکت کنندگان در آن در طول دوره مطالعه - بحث و گفتمان را تشویق می کند - پشتیبانی از ارز در میان دانشجویان و استادان از طریق تعطیلات آخر هفته فشرده در هتل ها سمینار - ارائه می دهد شرکت کنندگان مشاوره شخصی در طول برنامه مطالعه لذت می برد دسترسی به ارائه در دانشگاه زوریخ - سود از ارائه از اروپا انستیتو در دانشگاه زوریخ.

محل

سوئیس دارای مقدار زیادی برای ارائه در شرایط تنوع فرهنگی، زبان، مناظر خیره کننده و، البته، مردم آن است. حدود 8.1 میلیون نفر زندگی می کنند در سوئیس وجود دارد و این کشور دارای چهار زبان رسمی: آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش.

سوئیس ثبات اقتصادی در دهه های گذشته برخوردار بوده است. علی رغم عدم سوئیس از منابع طبیعی و این واقعیت است که اقتصاد سوئیس به شدت وابسته به صادرات است، تولید ناخالص داخلی خود را برای هر ساکن بالاتر از در اکثر کشورهای صنعتی است. جمعیت سوئیس در کل استاندارد بالای زندگی لذت می برد و سوئیس یک شهرت قوی برای خدمات با کیفیت بالا در بسیاری از بخش ها از جمله بهداشت و درمان، صنعت، حمل و نقل عمومی، آموزش و پرورش، و غیره

در گزارش رقابت جهانی توسط مجمع جهانی اقتصاد در سوئیس 2015/2016 منتشر صدر رتبه بندی کلی. "Brainforce" نیز بسیار در سوئیس به ارزش و این است که موقعیت پیشرو سوئیس در "اتحادیه اروپا نوآوری رتبه بندی 2016" منعکس شده است.

زندگی دانشجویی تحصیل در زوریخ به معنی در پایتخت فرهنگی پر جنب و جوش و هیجان انگیز سوئیس زندگی می کنند. به مراتب بیشتر از یک مرکز کسب و کار و امور مالی، زوریخ نیز به عنوان "شهرستان کوچک بزرگ" شناخته شده است. دلیل این است که زوریخ ارائه می دهد تمام مزایای زندگی شهرستان و در همان زمان امکانات برای تفریح ​​جذاب در آستان آن با دریاچه فوقالعاده زیبا و کوه های اطراف.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Law LLM »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

LL.M. Business Transactions and Technology Transfer

Campus پاره وقت زمان ثبت نام باز است سویس Zürich

[+]

سخنرانی دوره عمومی ساخت پایه و اساس تخصص البته پس از آن.

پیروی از قانون

دوره تخصصی

Internationale Geschäftsabwicklungen

دانشجویانی که علاقمند به تنها در نظر گرفتن دوره تخصصی را می توان اعطا گواهی مطالعات پیشرفته (CAS).

خلاصه ای از نکات کلیدی: 4 ترم در آلمان (و انگلیسی)، کلاس های بخشی را روز جمعه در بعد از ظهر و شنبه در صبح

[-]

LL.M. International Banking, Finance and Insurance Law

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  February 2019 سویس Zürich + {تعداد} بیشتر

[+]

سخنرانی دوره عمومی ساخت پایه و اساس تخصص البته پس از آن.

قانون مالیات بین الملل پیروی از قانون

فرم درخواست: www.LLM.uzh.ch

[-]

LL.M. International Sports Law

Campus تمام وقت پاره وقت 2 - 4  February 2019 سویس Zürich + {تعداد} بیشتر

[+]

OPTION 2

آموزش زبان: انگلیسی

تجربه حرفه ای دانش خوبی شفاهی و کتبی از زبان تدریس (آلمانی و انگلیسی). فرم درخواست: www.LLM.uzh.ch مهلت درخواست: لطفا از وب سایت ما را بررسی کنید

[-]

LL.M. Mergers & Acquisitions and Corporate Law

Campus پاره وقت August 2019 سویس Zürich

امثال ترکیب و ادغام و حقوقی شرکت های بزرگ [+]

واحد

پیروی از قانون

دوره تخصصی

Internationale Geschäftsabwicklungen

[-]

امثال کسب و کار بین المللی قانون

Campus تمام وقت پاره وقت 2 - 4  February 2019 سویس Zürich + {تعداد} بیشتر

LL.M. قانون تجارت بین الملل [+]

برای 20 سال امثال قانون کسب و کار بین المللی ارائه کرده است یک تجربه منحصر به فرد و با ارزش را به قانون فارغ التحصیلان از سراسر جهان که مایل به پیگیری امثال اجرایی برنامه است. با تقریبا 200 سال تجربه دانشکده حقوق از دانشگاه زوریخ در سراسر جهان برای تعالی از استادان و برنامه های آموزش و پرورش قانونی آن شناخته شده است. محل مدرسه، زوریخ، پایتخت اقتصادی و شهرستان پر جنب و جوش ترین سوئیس است و در قلب اروپا که اجازه می دهد تا دانش آموزان به راحتی سایر کشورهای اروپایی کشف و لذت بردن محیط های دیدنی و جذاب سوئیس واقع شده است.... [-]


تماس

University of Zurich - Faculty of Law

آدرس University of Zurich Hirschengraben 56
CH-8001 Zürich, Zurich, سویس
وب سایت http://www.ius.uzh.ch/en.html
تلفن +41 44 634 22 36