Leadership Community College KSA

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مقدمه ای بر LCC عربستان سعودی

کالج رهبری (LCC)، با آکادمی آکسفورد مطالعات زبان انگلیسی و کسب و کار (در سال 2005 تاسیس)، یک رهبر در کیفیت آموزش و پرورش دانشگاه جامعه برای دانش آموزان دبیرستانی و کار حرفه ای است.

کالج رهبری (LCC) یک مرکز آموزش دانشگاه مبله مدرن با کلاس های درس بزرگ، مرکز کامپیوتر اطلاعات، کتابخانه و یک سالن سخنرانی سالن مدرن است. این مرکز با سربار صوتی و تصویری و کامپیوتر آزمایشگاههای آموزشی برای آموزش مدیریت کسب و کار مجهز شده است. این پردیس در داخل سلطان بازار، که دارای یک دادگاه مدرن مواد غذایی، قهوه خانه ها، مغازه ها بوتیک مدرن و پارکینگ بزرگ.

LCC دانشکده آموزش تحصیلی متشکل از هر دو کارکنان دانشگاهی واجد شرایط داخلی و خارجی، که در درجه کسب و کار با MBA، کارشناسی ارشد و دکتری فارغ التحصیل شده اند درجه از عربستان سعودی، انگلستان، ایالات متحده، کانادا، اروپا، آسیا و استرالیا.

کالج رهبری (LCC) در حال حاضر پذیرش ثبت نام برای ورود به دیپلم خود را از برنامه های کسب و کار، که توسط عربستان سعودی فنی حرفه ای شرکت آموزش مورد تایید و بین المللی توسط شرکت ها UK پیرسون شناخته شده است. پیرسون، بزرگترین آزمون اعطای بدن بریتانیا ارائه می دهد مدارک دانشگاهی و حرفه ای که در سطح جهان به رسمیت شناخته شده و نیمکت مشخص شده، و جوایز Edexcel و مدارک BTEC پیرسون در حال حاضر شرکت یادگیری پیشرو در جهان، با 40000 کارمند در بیش از 70 کشور کار برای کمک به مردم تمام سنین برای پیشرفت آموزش و پرورش قابل اندازه گیری در زندگی خود از طریق یادگیری.

مکان ها

جده

LCC - Leadership Community College

Address
PO Box 140666
Batarji st. Al Zahra Dist. - Sultan Mall, Jeddah, Saudi Arabia

جده, استان مکه, عربستان سعودی
تلفن
+966 12 692 7225

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: