توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مقدمه ای بر LCC عربستان سعودی

کالج رهبری (LCC)، با آکادمی آکسفورد مطالعات زبان انگلیسی و کسب و کار (در سال 2005 تاسیس)، یک رهبر در کیفیت آموزش و پرورش دانشگاه جامعه برای دانش آموزان دبیرستانی و کار حرفه ای است.

کالج رهبری (LCC) یک مرکز آموزش دانشگاه مبله مدرن با کلاس های درس بزرگ، مرکز کامپیوتر اطلاعات، کتابخانه و یک سالن سخنرانی سالن مدرن است. این مرکز با سربار صوتی و تصویری و کامپیوتر آزمایشگاههای آموزشی برای آموزش مدیریت کسب و کار مجهز شده است. این پردیس در داخل سلطان بازار، که دارای یک دادگاه مدرن مواد غذایی، قهوه خانه ها، مغازه ها بوتیک مدرن و پارکینگ بزرگ.

LCC دانشکده آموزش تحصیلی متشکل از هر دو کارکنان دانشگاهی واجد شرایط داخلی و خارجی، که در درجه کسب و کار با MBA، کارشناسی ارشد و دکتری فارغ التحصیل شده اند درجه از عربستان سعودی، انگلستان، ایالات متحده، کانادا، اروپا، آسیا و استرالیا.

کالج رهبری (LCC) در حال حاضر پذیرش ثبت نام برای ورود به دیپلم خود را از برنامه های کسب و کار، که توسط عربستان سعودی فنی حرفه ای شرکت آموزش مورد تایید و بین المللی توسط شرکت ها UK پیرسون شناخته شده است. پیرسون، بزرگترین آزمون اعطای بدن بریتانیا ارائه می دهد مدارک دانشگاهی و حرفه ای که در سطح جهان به رسمیت شناخته شده و نیمکت مشخص شده، و جوایز Edexcel و مدارک BTEC پیرسون در حال حاضر شرکت یادگیری پیشرو در جهان، با 40000 کارمند در بیش از 70 کشور کار برای کمک به مردم تمام سنین برای پیشرفت آموزش و پرورش قابل اندازه گیری در زندگی خود از طریق یادگیری.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Leadership Community College KSA

دیپلم کسب و کار (تخصصی در قانون) ... [+]

ورود به برنامه دیپلم LCC به دانش آموزان 4 بار در سال باز است. دانشجویان جدید که مایل به برای دیپلم برنامه ثبت نام توصیه به تکمیل و ارسال فرم درخواست به عنوان اولین که ممکن است، قادر به برای مکان موجود محدود در ترم مورد نیاز خود را ثبت کنید.

ورود پذیرش مورد نیاز برای LCC

ورود برای ورود به دیپلم کسب و کار برای هر دو از اتباع عربستان سعودی و شرح از همه کشورها در خارج از کشور باز است.

در حال حاضر پذیرش تنها به دانش آموزان پسر باز است. برنامه ها برای باز کردن پذیرش برای دانش آموزان دختر از سپتامبر 2017.... [-]

عربستان سعودی جده
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی