توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پاریس 2 Panthéon-Assas از تنوع و حمایت از همکاری واقعی بین تحقیق، آموزش و کاربرد بهره می برد. این دوره های گسترده ای را در دوره های ابتدایی و ادامه تحصیل، تحصیلات در خارج از کشور و کارهای میدانی ارائه می دهد.

دانشگاه پاریس 2، پانتئون-آصس، به عنوان اولین دانشگاه حقوق فرانسه، به حمایت از سنتی که از آن برخاسته است، حفظ شده است، هرچند تلاش می کند سطح بالایی از رشته های خود را افزایش دهد: قانون خصوصی و جنایی، قانون عمومی، علوم سیاسی، قانون رومی، تاریخ حقوق، اقتصاد، مدیریت، علوم اطلاعات و ارتباطات.

مشارکت گسترده ما نه تنها با سازمان های بزرگ فرانسه، اروپایی و بین المللی، بلکه همچنین با شرکت های بزرگ مالی و صنعتی، تضمین کیفیت در زمینه های حرفه ای و تضمین پتانسیل حقیقی که ما شناخته ایم را تضمین می کنیم.

با توجه به نیازهای دانشجویان، این دانشگاه برنامه های آموزشی آکادمیک را در چارچوب LMD تطبیق داده و سازماندهی می کند. خدمات مختلف دیجیتال، آموزش، پایگاه داده کتابشناسی همیشه در حال رشد و جامع، خدمات مشاوره حرفه ای دوره ای و حرفه ای، و انتخاب فعالیت های ورزشی و فرهنگی اضافی، همگی برای همکاری و هماهنگ کردن هر تجربه دانشجویی در یک دانشگاه همکاری می کنند.

کالج اروپایی پاریس

در دانشگاه پاریس 2 و به عنوان بخشی از آن، کالج اروپایی پاریس یک تیم از استادان پاریس 2 را که متخصص در حقوق اروپا هستند و به خاطر تعالی آنها در زمینه آموزش و پژوهش، و همچنین ارتباط قوی خود با فرانسه، موسسات اروپایی و بین المللی، دنیای کسب و کار و حرفه حقوقی.

این دانشگاه در بخش لاتین قرار دارد و در قلب کرسی های قدرت و فرهنگ قرار دارد که پاریس مکان منحصر به فردی برای مطالعه دارد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Université Paris II Panthéon-Assas

LL.M. (کارشناسی حقوق) در قانون اروپا به دانشآموزان فرصتی برای به دست آوردن یک درک جامع از قانون اروپا در اکثر مناطق که متعلق به صلاحیت اتحادیه اروپا است. دوره های آموزشی ... [+]

اتحادیه اروپا یکی از پیچیده ترین و در عین حال جذاب ترین سازمان های اجتماعی-اقتصادی در جهان امروز است و در حال حاضر ضروری است که عملکرد و ماهیت نظام حقوقی آن را درک کنیم. اتحادیه اروپا به عنوان یک بازیکن بزرگ بین المللی در زمینه تجارت، همکاری، توانایی های مالی و انسانی، با کشورهای جهان در ارتباط است. اتحادیه اروپا همواره در حال رشد است و کارشناسان باهوش تر در این زمینه مورد نیاز هستند. LLM در قانون اروپایی دانشگاه پاریس II یک برنامه منحصر به فرد و مختصر است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، که به شما امکان می دهد تا به طور دقیق تر زمینه های مربوط به قانون را مطالعه و بینش های مربوط به پیامدهای سیاسی، قانونی و مالی را به همراه داشته باشید. یک گروه اروپایی مستقل از استادان بسیار متخصص، دوره های آموزشی را به شما آموزش می دهد و به شما امکان می دهد مهارت های لازم را برای مواجه شدن با چالش های هیجان انگیز و فرصت های زمان خود به دست آورید.... [-]

فرانسه Paris
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Paris, Île-de-France, FR