توضیحات رسمی را مطالعه کنید

109747_109732_img2018720872.jpg

درباره USJ

دانشگاه سعید جوزف بیروت (USJ) یک دانشگاه خصوصی خصوصی لبنانی است که در سال 1875 تأسیس شد. این دانشگاه و درجه آن به طور رسمی توسط دولت لبنان به رسمیت شناخته شده است، مطابق با مقررات آموزش عالی خصوصی که آموزش عالی در لبنان را اداره می کند.

  • این دانشگاه در سال 2009 توسط AERES تأیید شد (آژانس تحقیقاتی و تحقیقاتی در فرانسه).
  • این عضو انجمن دانشگاه های عرب، اتحادیه بین المللی دانشگاه ها، انجمن های دانشگاه های تماما یا فرعی زبان فرانسه، فدراسیون بین المللی دانشگاه های کاتولیک، فدراسیون های دانشگاه های کاتولیک اروپایی، انجمن موسسات آموزش عالی یسوعیون در اروپا و لبنان، اتحادیه اروپا و اتحاد جماهیر شوروی و انجمن دانشگاه یورو مود.
  • این دانشگاه دارای بیش از 200 موافقتنامه همکاری است. دانشگاه های مختلف، اعراب، اروپایی، آمریکایی، کانادایی، چینی یا ژاپنی هستند.
  • این دفتر مرکزی دائمی انجمن دانشکده های دندانپزشکی عربی است که توسط وابسته آن، دانشکده پزشکی دندانپزشکی میزبانی شده است.
  • این دفتر مرکزی دائمی کنفدراسیون اعراب برای دانشکده ها را اداره می کند
  • این دفتر مرکزی موسسه کنفوسیوس برای تدریس زبان و تمدن چینی است.
  • این دفتر مرکزی مرکز علمی ژاپن را اداره می کند.115533_SIOpagepubAinNajmdemiA42019-small.jpg

بیانیه ماموریت ایالات متحده آمریکا

مأموریت، چشم انداز و ارزش دانشگاه در منشور تعریف شده است. آنها در اطراف دو محور اصلی تمرکز می کنند: آموزش و پژوهش، اما محور سوم مشارکت مدنی نیز وجود دارد.

به این معنا، USJ موسسه آموزشی و تحقیقاتی است. این ترویج برتری است و قصد دارد دانشجویان خود را به بهترین کشور و منطقه تبدیل کند و در نتیجه فرصت های خود را برای آنها فراهم می کند. نه تنها این، بلکه آن را نیز برای تقویت گفتگو از طریق بیتوجهی فرهنگی و چندزبانه گرا، در حالی که باقی می ماند یک پناهگاه امن برای بازتاب و ساخت شخصیت است.

منشا مستلزم آن است که همه اعضای جامعه دانشگاهی متعهد به حمایت از آزادی شخصی باشند در حالی که هنوز در معرض مشارکت معنوی هستند. اعضای همه مذاهب، که انحصارطلبی بودن آن به جامعه لبنانی منحصر بفرد است، از شرکت در این حامیان دعوت می شود، که این موضوع یک موضوع اصلی احترام متقابل و دانش است. این منشور همچنین بیان می کند که ایالات متحده آمریکا، بدون توجه به تمایزات اجتماعی و قومی، به همه اعضای جامعه خدمت می کند، که اهمیت آن برای حفظ تنوع در دانشکده ها و دانشجویان آن را توضیح می دهد. ایالات متحده آمریکا از پیروی از یک ایدئولوژی خودداری می کند، و به جای آن می خواهد این دانشگاه را فضای باز برای گفتگو و تبادل اطلاعات بگذارد، تا زمانی که آزادی ها نقض نشود و فعالیت های دانشگاهی مختل نشود. این امیدوار است که به جامعه ای که متعلق به آن است، به عنوان مسکن نفوذ کند.

USJ همچنین اهمیت زیادی برای "مأموریت سوم" خود که قبلا ذکر شد، اهمیت می دهد: مشارکت مدنی. این دانشگاه پیشگام در این زمینه است، با پیروی از نمونه هایی از جمله، اما نه به موارد زیر محدود شده است:

  • نظام نمایندگی متناسب در انتخابات دانشجویان به منظور بهتر نمایندگی از تمام طرف های سیاسی و تشویق مردم بیشتر برای شرکت در زندگی دموکراتیک استفاده می شود
  • برنامه داوطلبانه "Opération 7ème jour" که ترویج تعامل مدنی و یادگیری ارزش های اجتماعی، ملی و انسانی است

فعالیت های فرهنگی سازمان یافته دانشجویان مختلف؛ این ها همه را قادر می سازند تا مهارت ها و استعدادهای خود را به نمایش بگذارند و زندگی دانشجویی را بسیار پر جنب و جوش تر نشان دهند.

109745_109728_28513.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Saint Joseph University of Beirut

LL.M در قانون کسب و کار از دانشکده حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه سنت جوزف یک سال تحصیلات تکمیلی است (با امکان گسترش برنامه بیش از 2 سال در برخی موارد). هدف آن ارائه یک پیش ... [+]

معرفی

LL.M در قانون کسب و کار از دانشکده حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه سنت جوزف یک سال تحصیلات تکمیلی است (با امکان گسترش برنامه بیش از 2 سال در برخی موارد). هدف آن ارائه یک پیش زمینه جامع علمی برای دانشجویان و متخصصان حقوقی است که به طور روان در هر دو زبان فرانسه و انگلیسی، که در زمینه حقوق کسب و کار متخصص هستند و مایلند مهارت و حرفه خود را در شرکت های حقوقی، بانک ها یا شرکت های بزرگ کشورهای عربی افزایش دهند خارج از کشور... [-]

لبنان بیروت
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Film SIO

Address
بیروت, استان بیروت, لبنان