Read the Official Description

Eötvös Loránd University Eutvös Lorand (ELTE) - از لحاظ تعداد دانشجویان و کارکنان، کیفیت آموزش و تحقیقات و روابط بین الملل آن - مؤسسۀ معتبر آموزش عالی عمومی در مجارستان است که به طور مداوم از زمان تأسیس آن در سال 1635 به طور مداوم فعالیت می کند. دانشگاه تحقیقاتی در مجارستان، این موسسه عالی ترین دانشگاه در میان متقاضیان و همچنین متقاضیان پنج جایزه نوبل و شخصیت های برجسته در فن آوری، سیاست عمومی و فرهنگ در مجارستان است. ELTE روابط بین المللی گسترده ای دارد. این توافقنامه های دوجانبه برای همکاری و تبادل اطلاعات با حدود 600 همکاران موسسه عالی آموزش دارد. این عضو فعال شبکه های بین المللی معتبر بین المللی است و در برنامه های تحصیلی مشترک قرار دارد. در حال حاضر، 29000 دانش آموز در هشت دانشکده در ELTE با حدود 3000 دانشجوی بین المللی از بیش از 100 کشور مطالعه می کنند. ELTE ارائه می دهد 45 برنامه های کارشناسی، 101 برنامه های کارشناسی ارشد، 295 جفت اصلی آموزش معلمان و بیش از 60 درجه برنامه های ارائه شده به زبان های خارجی (به طور عمده انگلیسی) به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. ELTE بزرگترین مجتمع علمی مجارستان با 16 مدرسه دکتری و 126 برنامه دکترا است.

آنی اسپارتت / Unsplash

آمار درباره ELTE

 • بهترین دانشگاه مجارستان بر اساس سخنران و ارزیابی دانش آموزان
 • این در رده بندی رتبه بندی دانشگاه مجارستان قرار گرفته است که 15 تا 25 ساله است
 • تحقیقات بازار نشان می دهد که این یکی از محبوب ترین مارک های مجارستان است
 • بالاترین رتبه دانشگاه مجارستان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی ARWU
 • تنها دانشگاه مجارستان در میان 200 دانشگاه برتر اروپا که در رتبه بندی دانشگاه لیدن تشکیل شده است
 • ELTE ارائه می دهد گسترده ترین طیف وسیعی از آموزش عالی در مجارستان است
  • 8 دانشکده
  • 38 برنامه کارشناسی کارشناسی
  • 96 برنامه کارشناسی ارشد
  • 80 برنامه ترکیبی دوره کارشناسی کارشناسی ارشد
  • 8 مدرسه آموزش و پرورش و مهد کودک، 3 مدارس آموزش معلمان مشهور کشور
  • 13 162 دوره
  • 64 زبان در دانشکده علوم انسانی
  • بیش از 50 برنامه زبان خارجی
 • بزرگترین مجتمع علمی مجارستان
 • 73 سخنران علمی (20٪ از همه دانشگاهیان مجارستانی)
 • 16 دکترا مدارس 118، Ph.D. برنامه ها
 • 5 کالج
 • محبوب ترین دانشگاه مجارستان
 • 28،400 دانش آموز
 • 20٪ از تمام فارغ التحصیلان برای پذیرش ELTE در سال 2015 اعمال می شود
 • با توجه به 86٪ از دانش آموزان ما، ELTE فراهم می کند بهترین دوره ها در زمینه های مربوطه خود را در کشور است

روابط بین المللی

دانش آموزان ELTE از بیش از 70 کشور مختلف می آیند.

به عنوان یک شریک قابل اعتماد از 450 موسسه آموزش عالی و یک عضو فعال 9 سازمان معتبر بین المللی دانشگاه ها، ما در سراسر جهان همواره قوی هستیم.

تحرک

با استفاده از برنامه های برجسته ما مانند Erasmus، CEEPUS، Grant of EEA و نروژ، Campus مجارستان و همکاری های دوجانبه، بیش از 1000 دانشجوی ما به خارج از کشور می آیند و هر ساله از خارج از کشور می آیند.

یادگیری از بهترین

ELTE به طور منظم میزبان تعدادی از کنفرانس های بین المللی است و تاکید ویژه ای بر دعوت از محققان برجسته زمینه های مختلف به کارگاه های فشرده و مجموعه سخنرانی ها می دهد.

برنامه های مشترک

برنامه کارشناسی ارشد EIT ICT Labs و برنامه استاد ریاضی در دانشکده ادبیات دانشکده علوم انسانی (اولین برنامه Erasmus Mundus هماهنگ شده توسط دانشگاه مجارستان) دو نمونه برجسته از برنامه های ما هستند که گواهینامه ها را در همکاری با بهترین دانشگاه های اروپایی ارائه می کنند.

مرکز بین المللی مطالعات فرانسوی

بر اساس توافق دوجانبه فرانسه و مجارستان، هدف اصلی مرکز Interuniversitaire d'Études Francaise (CIEF) حمایت از آموزش زبان فرانسه و ادبیات و فرهنگ فرانسه است. کتابخانه ای از مواد روش شناسی آموزشی در مجارستان است.

EIT آزمایشگاه های ICT

این MA و Ph.D. برنامهی فناوری اطلاعات و ارتباطات براساس همکاری بین دانشگاهها و شرکتهای اروپایی است و بوداپست را تنها در کشورهای منطقه مرکزی و شرقی اروپا دارد. ELTE رهبر گروه شریک وابسته بوداپست است.

دانشگاه های تابستانی

دانشگاه تابستانی مجارستان ELTE حوضه کارپاتین جوانان اقلیت های مجارستانی در کشورهای همسایه را فرصتی برای گسترش دانش علمی خود را در یک منطقه خاص از زمینه های مربوطه خود ارائه می دهد: برنامه محبوب بیش از 150 نفر در هر سال دارد. ELTE ارائه می دهد دوره های مختلف دیگر، از قبیل ELTE تابستان دانشگاه زبان و فرهنگ مجارستان، ارزیابی فناوری بهداشت، دانشگاه هایدلبرگ - ELTE مشترک برنامه دانشگاه تابستان.

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Eötvös Loránd University

هدف این برنامه، شکل دادن به متخصصان حقوقی مشهور جهان است که آماده است تا در چارچوب جهانی و با اطمینان به چالش کشیدن برای حل مسائل پیچیده در یک محیط بین المللی نظارتی با س ... [+]

هدف این برنامه، شکل دادن به متخصصان حقوقی مشهور جهان است که آماده است تا در چارچوب جهانی و با اطمینان به چالش کشیدن برای حل مسائل پیچیده در یک محیط بین المللی نظارتی با سطح بالایی از اعتماد به نفس بپردازد.

این اولین LL.M در حقوق اروپا و بین المللی کسب و کار در مجارستان است و ارائه می دهد آموزش جامع پوشش قانونی پیچیده قانونی از اقتصاد اروپا و بین المللی است.

LL.M حقوق و مقررات بین المللی اروپا و بین المللی برای آماده سازی گروه بین المللی متخصصان حقوقی برای چالش های جهانی قرن بیست و یکم طراحی شده است. این برنامه دانش و مهارت های پیشرفته را با جهت گیری بین المللی ترکیب می کند. این کمک خواهد کرد که مهارت های تحلیلی و همچنین بین فردی شرکت کنندگان را در زمینه هایی مانند استدلال منطقی، استدلال و حل و فصل اختلافات توسعه دهد.... [-]

مجارستان District V.
Eötvös Loránd University

هدف این برنامه، شکل دادن به کارشناسان حقوقی مشهور بین المللی است که آماده است تا در چارچوب جهانی و با اعتماد به نفس به چالش کشیدن برای رسیدگی به مسائل پیچیده در یک محیط ن ... [+]

هدف این برنامه، شکل دادن به کارشناسان حقوقی مشهور بین المللی است که آماده است تا در چارچوب جهانی و با اعتماد به نفس به چالش کشیدن برای رسیدگی به مسائل پیچیده در یک محیط نظارتی بین المللی با سطح اطمینان بالایی دست یابد.

حقوق بشر بخش مهمی از نظم قانونی اتحادیه اروپا شده است که همراه با نیاز روزافزون اجتماعی برای حفاظت بهتر است. در حال حاضر بین المللی در مورد اصول و معیارهای حقوق بشر هم به طور فزاینده ای بر شکل گیری سیاست های اقتصادی تأثیر می گذارد.... [-]

مجارستان District V.

دوره

Eötvös Loránd University

برنامه درسی مدرن و پیشرفته طراحی شده است تا دانش آموزان را برای شناخت مسائل مالی مداوم در دنیایی که در آن زندگی می کنند طراحی کنیم. کارکنان آموزشی ما تضمین کننده آموزش مت ... [+]

برنامه درسی مدرن و پیشرفته طراحی شده است تا دانش آموزان را برای شناخت مسائل مالی مداوم در دنیایی که در آن زندگی می کنند طراحی کنیم. کارکنان آموزشی ما تضمین کننده آموزش متعادل متعادل از لحاظ نظریه و عمل هستند. این برنامه در همکاری با استادان برجسته اروپایی مانند پروفسور دکتر فرانس والیستندیل (استاد افتخاری قانون ELTE، رئیس دانشگاه سابق IBFD، معاون سابق KU Leuven بلژیک) پروفسور دکتر اککارت ریمر (موسسه دانشگاه عمومی هیدلبرگ) مالی و مالیات)، پروفسور دکتر مارکو گرگگی (اداره امور دانشگاه دانشگاه فرارا)، پروفسور دکتر نیل بومنس (KU Leuven بلژیک)، دکتر دکتر متیاس والتا (استاد دانشگاه دانشگاه دوسلدورف) و دکتر دانیل وررو (Postdoc استاد دانشگاه دانشگاه وین)... [-]

مجارستان District V.

Meet ELTE - English version