Karoli Gaspar University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سلف قانونی دانشگاه ما اصلاح کلامی آکادمی بوداپست، در سال 1855 تاسیس شد و وضعیت دانشگاه توسط پارلمان مجارستان در سال 1900 اعطا شده است. در سال 1993 مجمع عمومی کلیسای اصلاح مجارستان در زمان تصمیم به ایجاد یک دانشگاه multifaculty، و این تصمیم بعد از آن در سال در سپتامبر 21 توسط پارلمان جمهوری مجارستان به تصویب رسید. از طریق ایجاد دانشگاه Karoli به گاسپار، کلیسای اصلاح شده مجارستانی اهداف پدران خود را انجام داده است. دانشگاه ما، در روح از scientiarium UNIVERSITAS، با هدف بالا بردن وضعیت تنها کلیسای نیست، بلکه ملت، از طریق آموزش و پرورش، آموزش و کار علمی آن است.

تعهد دانشگاه Karoli به گاسپار است برای انجام سنت برجسته اصلاح دانشکده شاروشپاتاک (در سال 1531 تاسیس شده بود)، پاپا (تاسیس در 1531)، دبرسن (تاسیس در 1538)، Kolozsvár رفت (تاسیس in1622) و Nagyenyed (تاسیس در 1632 ). علاوه بر آموزش و پرورش از وزرای دین، به منظور تحقیقات علمی، آموزش برای موقعیت مدرس و برای درجه دکترای فلسفه، و اعطای درجه، اهداف و مقاصد آن به ارائه سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد عمومی آموزش و پرورش در زمینه های مختلف و شاخه های بورس و قادر به انجام تحقیقات علمی، مطابق با سنت های فوق و در روح اصلاحات.

کمیته اعتباربخشی مجارستانی، در NO.1 تصمیم 2000 ژوئن 6 با توجه به استاندارد آموزش و پرورش و تحقیقات دانشگاهی در دانشگاه Karoli به گاسپار انجام شده، وضعیت معتبر دانشگاه ما را به عنوان یک نتیجه از این واقعیت مسلم است که فعالیت های آموزشی و پژوهشی خود را با قوانین مطابقت در حال حاضر در زور و هستند، علاوه بر این، با توجه به نظر مجارستان کمیته اعتباربخشی و با دستورالعمل های خود را بر روی استانداردهای آموزشی.

با هم، ممکن است ما الهام بخش در مسیر دانش، اخلاق و یا حسن نیت دریافت خواهید کرد.

هر مطالعه سطح سوم شامل یک بخش قابل توجهی، مشارکت در آموزش و پرورش بین المللی است. دانشگاه ما قرار می دهد تاکید ویژه بر فرصت برای مطالعات پاره وقت به عنوان برنامه های تبادل.

برنامه های متعددی از اتحادیه اروپا را مشارکت فعال دانش آموزان در برنامه تحرک ممکن است. پس از تأسیس دانشگاه ما، ما برای اولین بار توسعه روابط با کشورهای منطقه هلندی، اما در حال حاضر ما ارتباطات ما با کشورهای همسایه، در خارج از کشور و با دانشگاه های مذهبی و عمومی در سراسر اتحادیه اروپا گسترش یافته است.

ما دریافت حمایت مالی و حرفه ای به طور مداوم از سقراط و برنامه یادگیری مادام العمر / اراسموس، لئوناردو داوینچی و یا برنامه های CEEPUS کمیسیون اروپا. دانشکده های ما حفظ عمدتا روابط دانش آموز و تحرک معلم اما ما در نظر پیشرفت های بیشتر مانند ماژول های آموزشی مشترک، توسعه برنامه درسی و تکامل برنامه مطالعه جدید. هدف ما این است که برای تقویت ابعاد اروپا به رسمیت شناختن کامل از اعتبارات به دست آورد در خارج از کشور، توسعه کیفیت آموزش و تدریس زبان خارجی، گسترش پروژه را بر اساس روابط بین المللی، مقایسه ساختارهای مختلف آموزشی و سیاست ها و استفاده از معمولا بینش به دست آورد.

درباره بوداپست مجارستان و

این منطقه از مجارستان به سختی 100،000 کیلومتر مربع با 10 میلیون نفر جمعیت، که زبان است در هیچ جای دیگر در جهان سخن گفته است. با وجود و یا با توجه به این منحصر به فرد، که مردم مجارستان در مرکز اروپا برای بیش از 1100 سال زندگی می کنند. که ثروت های طبیعی، فرهنگی و تاریخی در مجارستان را تجربه کرد در غلظت بالای خود را از سایت های میراث جهانی یونسکو، بسیاری از آنها را می توان در پایتخت پیدا شده است منعکس شده است.

بوداپست یک کندو از موسیقی سطح بالا و هنر، با یکی از بهترین خانه های اپرا در جهان و یک میزبان از موزه ها و گالری است. جشنواره های آن از همه نوع (ممکن است آنها را هنرهای زیبا، موسیقی، و یا سلیقه در غذا) را در محل تمام طول سال. دریاچه Balaton، ایده آل برای قایقرانی و آفتاب گرفتن، بزرگترین دریاچه در مرکز اروپا است. نزدیک شهر آبگرم معروف از Heviz در آن شما می توانید لذت بردن از حمام کردن در دریاچه حرارتی طبیعی حتی در اعماق زمستان لذت بردن است. چشمه مجارستان قدمت فرهنگ حمام به دوران روم باستان حمایت کرده اند تماس. آیا شما بعد از آرامش، رفع خستگی، جوان سازی و یا بازیابی هستند، مجارستان نمی تواند موفق به رفع نیازهای خود.

اگر دوست دارید به فعال نگه دارید و بازگشت به طبیعت، مسیرهای مشخص شده اند بی شماری برای پیاده روی، دوچرخه سواری و یا اسب سواری، اغلب از طریق مناظر خیره کننده وجود دارد.

این کشور زادگاه جهان معروف مخترعان، دانشمندان، کاشفان، آهنگسازان و ستاره های ورزشی است.

ایمیل: international@kre.hu و llm@kre.hu.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Law LLM »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

LLM در قانون کسب و کار اروپا و بین المللی

Campus تمام وقت October 2018 مجارستان Budapest

A-سطح کارشناسی ارشد برنامه معتبر یک ساله با تمام وقت ارائه دوره روزانه برای وکلا در قلب مرکزی اروپا توسط دانشکده حقوق دانشگاه گاسپار Karoli به از کلیسای اصلاح شده در مجارستان، بوداپست. [+]

یک دوره یک ساله در مقطع کارشناسی ارشد در انگلیس با ارائه دوره های دوره ای روزانه برای وکلا در قلب اروپا مرکزی توسط دانشکده حقوق دانشگاه Károli Gáspár از کلیسای اصلاح شده در مجارستان، بوداپست.

مدت زمان: سپتامبر 2018 تا ژوئن 2019 محل تدریس: بوداپست، مجارستان (EU) مهلت درخواست: 30 آوریل 2018 ساختار برنامه

این یک برنامه تمام وقت 60 اعتبار ECTS است. این برنامه 24 دوره مختلف را با تمرکز بر جنبه های مختلف قانون تجارت اروپا و بین المللی ارائه می دهد. حدود نیمی از همه دوره ها اختیاری با انواع مختلف تخصص هستند. استادان حرفه ای مشهور از زمینه خود را، هر دو به عنوان دانشگاهیان و پزشکان از شرکت های حقوقی، قضایی و سطح بالا سازمان های حقوقی بین المللی یا داخلی می باشد. استادان بازدید از تعدادی از کشورهای دیگر نیز در این برنامه گنجانده شده اند. این برنامه با دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان امتحان نهایی به پایان می رسد.... [-]