توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Karoli Gaspar University یک دوره کارشناسی ارشد یک ساله LLM را به زبان انگلیسی ارائه می دهد که دوره های آموزشی روزانه را برای وکلا در قلب مرکز اروپا، بوداپست فراهم می کند.

  • مدت زمان: سپتامبر 2019 تا ژوئن 2020
  • محل برگزاری آموزشی: بوداپست، مجارستان (اتحادیه اروپا)
  • مهلت درخواست: 30 آوریل 2019

Karoli Gaspar University

سلف حقوقی دانشگاه ما، آکادمی اصلاح الهیات بوداپست بود که در سال 1855 تأسیس شد و در سال 1900 مجلس مجارستان را به دانشگاه اعطا کرد. در سال 1993 مجمع عمومی کلیسای اصلاح مجارستان تصمیم گرفت تا دانشگاه چند دانشکده را تاسیس کند این تصمیم بعدا در سال 21 سپتامبر پارلمان مجارستان مجددا تصویب شد. از طریق ایجاد دانشگاه کالیلی گاسپار، کلیسای اصلاح شده مجارستانی اهداف پدران خود را برآورده کرده است. دانشگاه ما، در روح دانش دانشگاهی، قصد دارد از طریق فعالیت های آموزشی، تحصیلی و تحصیلی خود نه تنها کلیسا، بلکه ملت را نیز افزایش دهد.

تعهد دانشگاه کرولی گاسپار به پیروی از سنت های برجسته کالج اصلاح شده از سالسپاتک (که در سال 1531 تأسیس شد)، پاپا (در سال 1531 تأسیس شد)، دهبرن (در سال 1538 تأسیس شد)، کالوچسوار (در سال 1622 تأسیس شد) و ناگییدن (در سال 1632 تأسیس شد) ) علاوه بر تحصیلات وزیران مذهب، برای اهداف تحقیق علمی، آموزش برای موقعیت سخنران و درجه دکترا فلسفه و اعطای درجه، اهداف و اهداف آن، ارائه پایه BA و MA سطح آموزش و پرورش در زمینه های مختلف و شاخه های تحصیلی و توانایی انجام تحقیقات علمی، مطابق با سنت های فوق و روح اصلاحات.

کمیته اعتبار مجارستان، در تصمیم شماره 1 از 6 ژوئن 2000 در مورد استاندارد آموزش و پرورش و تحقیقات علمی انجام شده در دانشگاه Károli Gáspár، وضعیت دانشگاه خود را به عنوان یک نتیجه از این واقعیت است که فعالیت های آموزشی و پژوهشی ما مطابق با قوانین در حال حاضر در حال اجرا هستند و علاوه بر این، مطابق با نظر کمیته مجریه مجارستان و با دستورالعمل های خود را در مورد استانداردهای آموزشی.

با هم، ممکن است الهام بخش ما در مسیر دانش، اخلاق یا حسن نیت باشد.

هر سطح تحصیلات سطح سوم شامل یک مولفه مهم و مشارکت در آموزش بین المللی می شود. دانشگاه ما تاکید ویژه ای بر فرصت های مطالعات نیمه وقت به عنوان برنامه های تبادل می کند.

برنامه های متعددی از اتحادیه اروپا مشارکت فعال دانشجویان در برنامه های تحرک را ممکن می سازد. پس از پایه گذاری دانشگاه ما ابتدا روابط را با منطقه هلندی توسعه دادیم، اما در حال حاضر ارتباطات ما با کشورهای همسایه، خارج از کشور و با دانشگاه های مذهبی و عمومی در سراسر اتحادیه اروپا گسترش یافته است.

ما پشتیبانی مداوم مالی و حرفه ای از برنامه های یادگیری سقراط و درازمدت / اراسموس، برنامه های لئوناردو داوینچی یا CEEPUS کمیسیون اروپا را دریافت می کنیم. ادارات دانشگاه ما عمدتا روابط تحرک دانشجویی و معلمان را حفظ می کنند، اما ما پیشرفت هایی همچون مدول های آموزشی مشترک، توسعه برنامه درسی و تکامل برنامه های جدید را در نظر می گیریم. هدف ما تقویت ابعاد اروپایی با شناخت کامل اعتبارات به دست آمده در خارج از کشور، توسعه کیفیت آموزش و تدریس زبان خارجی، گسترش پروژه های مبتنی بر روابط بین الملل، مقایسه ساختارها و سیاست های مختلف آموزشی و استفاده از به طور معمول به دست آورده بینش

درباره بوداپست و مجارستان

منطقه مجارستان به سختی 100000 کیلومتر مربع با 10 میلیون نفر ساکن است که زبان آن هیچ جایی در جهان وجود ندارد. با وجود یا به دلیل این منحصر به فرد، مردم مجارستان در بیش از 1100 سال در مرکز اروپا زندگی می کنند. ثروت های طبیعی، فرهنگی و تاریخی که در مجارستان تجربه می شود، در غلظت زیاد سایت های میراث جهانی یونسکو، که بسیاری از آنها در پایتخت یافت می شود، منعکس می شوند.

بوداپست جوهره ای از موسیقی و هنر درجه یک است که یکی از بهترین اپرای جهان و چندین موزه و گالری است. جشنواره های آن همه نوع (شاید هنر، موسیقی، یا غذا خوب باشند) در طول سال اتفاق می افتند. دریاچه بالاتون، ایده آل برای قایقرانی و آفتاب گرفتن، بزرگترین دریاچه در مرکز اروپا است. در نزدیکی شهر آبپز معروف حویز است که در آن شما می توانید لذت بردن از حمام در یک دریاچه طبیعی طبیعی حتی در عمق زمستان لذت ببرید. چشمه های مجارستان از یک فرهنگ حمام که قدمت آن به دوران رومیان است پشتیبانی می کنند. آیا شما بعد از آرامش، استراحت، جوان سازی و یا بهبودی، مجارستان نمیتواند به نیازهای شما پاسخگو باشد.

اگر دوست دارید فعالیت داشته باشید و به طبیعت بازگردید، مسیرهای مشخصی را برای پیاده روی، دوچرخه سواری یا اسب سواری وجود دارد که اغلب از طریق مناظر خیره کننده است.

این کشور محل تولد مخترعان مشهور جهان، دانشمندان، کاشفان، آهنگسازان و ستاره های ورزشی است.

ایمیل: international@kre.hu و llm@kre.hu.

Szechenyi outdoor thermal baths during the morning light without people in Budapest, HungaryChain bridge on Danube river in Budapest city. Hungary. Urban landscape panorama with old buildings and domes of operaBudapest, Hungary - Beautiful aerial skyline view of Buda Castle Royal Palace and South Rondella at sunset with Szechenyi Chain Bridge over River Danube, Matthias Church and Parliament of Hungary

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Karoli Gaspar University

یک دوره یک ساله در مقطع کارشناسی ارشد، با ارائه دوره های دوره ای روزانه برای وکلا در قلب مرکز اروپا، توسط دانشکده حقوق دانشگاه کورلی گاسپار از کلیسای اصلاح شده در مجارستا ... [+]

یک دوره یک ساله در مقطع کارشناسی ارشد در انگلیس با ارائه دوره های دوره ای روزانه برای وکلا در قلب اروپا مرکزی توسط دانشکده حقوق دانشگاه Károli Gáspár از کلیسای اصلاح شده در مجارستان، بوداپست.

مدت زمان: سپتامبر 2018 تا ژوئن 2019محل برگزاری آموزشی: بوداپست، مجارستان (اتحادیه اروپا)مهلت درخواست: 30 آوریل 2018ساختار برنامه

این یک برنامه تمام وقت 60 اعتبار ECTS است. این برنامه 24 دوره مختلف را با تمرکز بر جنبه های مختلف قانون تجارت اروپا و بین المللی ارائه می دهد. حدود نیمی از همه دوره ها اختیاری با انواع مختلف تخصص هستند. مدرسان حرفه ای مشهور در زمینه خود هستند، هم دانشگاهیان و هم کارشناسان شرکت های حقوقی، قوه قضائیه و سازمان های حقوقی بین المللی و داخلی. استادان بازدید از تعدادی از کشورهای دیگر نیز در این برنامه گنجانده شده اند. این برنامه با دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان امتحان نهایی به پایان می رسد.... [-]

مجارستان بوداپست
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Károli Gáspár Református Egyetem
Address
H-1091 Budapest, Kálvin tér 9.
بوداپست, مجارستان