Business School Netherlands, Nigeria

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

مدرسه بازرگانی هلند نیجریه (BSNN) در اکتبر 2003 به عنوان یک ارائه دهنده خدمات آموزشی در نیجریه تاسیس شد. این مدرسه کسب و کار متخصص، دقیق تمرین روش یادگیری علمی به نام "یادگیری اکشن" است.

هدف از یادگیری اکشن، کمک به آموزش عالی در یادگیری مدیریت است؛ و تسهیل در توسعه مهارت های مدیران آفریقا، دانش، توانایی تحقیق و توانایی در انجام اقدامات با توجه به مشکلات، چشم انداز و چالش های موجود در سازمان های خود.

برنامه های ارائه شده توسط مدرسه کسب و کار هلند نیجریه دارای ویژگی ذاتی روش یادگیری اکشن است و این ثابت کرده است که یکی از عوامل حیاتی است که در حال حاضر مدرسه کسب و کار مدرسه به عنوان پیشرو ارائه دهنده مطالعات MBA، شناخته شده در اروپا و با شدت رویکرد مربوط به توسعه مدیریت موثر.

سازمان

تا به امروز، BSNN دارای بیست و سه مجموعه دانشجویان MBA در شهر اوتا و ابوجا و بیش از 400 شرکت کننده در برنامه های توسعه مدیریت یادگیری اکشن 2 یا 3 روزه (همچنین به عنوان کلاس های کارشناسی ارشد) شناخته شده است و بیش از 14 دانش آموز در مدرسه 6 ماهه برنامه توسعه صلاحیت.

چشم انداز و مأموریت

چشم انداز BSN نیجریه یک ارائه دهنده جهانی تجربیات یادگیری متفاوت هیجان انگیز است که مدیران را قادر می سازد تا سریعتر از نرخ غالب تغییرات یاد بگیرند در حالی که ماموریت کمک به آموزش عالی در یادگیری مدیریت است. و تسهیل در توسعه مهارت های مدیران آفریقا، دانش، توانایی تحقیق و توانایی در انجام اقدامات با توجه به مشکلات، چشم انداز و چالش های موجود در سازمان های خود.

اعضای کارکنان

کسانی که با مدرسه کسب و کار هلند مشغول به کار هستند، بیش از حد مشتاقند که روش روش یادگیری اکشن را در محیط روزانه خود اعمال کنند. روز به روز کارکنان علاقه مند به توسعه خود هستند، تا اطمینان حاصل شود که ما به عنوان یک سازمان، رتبه برتر خود را در بین بهترین ارائه دهندگان MBA حفظ می کنیم.

مکان ها

لاگوس

Address
8 Adekunle Fajuyi Way, Ikeja GRA
لاگوس, لاگوس, نیجریه

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: