Utrecht University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Utrecht University

Utrecht University که در سال 1636 تأسیس شد ، یک دانشگاه تحقیقاتی معتبر بین المللی است ، که به طور مداوم در هلند شماره یک ، چهاردهمین در قاره اروپا و 100 رتبه برتر بین المللی در سراسر جهان و عضو لیگ مشهور دانشگاههای تحقیقاتی اروپا است.

جامعه دانشگاهی مبتکر و بین المللی با محوریت

پیوستن به Utrecht University به عنوان دانشجو ، شما را به بخشی از یک جامعه دانشگاهی مبتکر و بین المللی با محوریت تبدیل می کند - که حاصل آن 12 نفر از برندگان جایزه نوبل نیست - که مشغول تدریس و تحقیق در زمینه های برتر و چند رشته ای هستند. دانشمندان اوترخت که سهم برجسته ای در جامعه داشته اند شامل کریستین آیجمان ، برنده جایزه نوبل ، یکی از کشف کننده های ویتامین است. دیوید دو ویید ، متخصص اعصاب ، که به خاطر کشف خود به تحسین ملی و بین المللی دست یافت ، نشان داد كه نوروپپتیدها (پروتئین های كوچك) فعالیت و رفتار مغز را كنترل می كنند. و آخرین برنده جایزه نوبل جرارد هووت ، دانشمند برجسته در زمینه فیزیک نظری. آنها همچنین شامل یوهانا وستردیک ، اولین استاد زن در هلند است.

آموزش شخصی و تعاملی

در Utrecht University شما الگویی از آموزش با کیفیت را تجربه خواهید کرد که متکی بر تدریس شخصی و تعاملی مبتنی بر تأمل و انتقاد انتقادی و مناظره ، انعطاف پذیری و سطح انتخاب دانشجویان است و همچنین پیشرفت حرفه ای دائمی برای اساتید.

دانش آموزان و برنامه ها

Utrecht University بیش از 30،000 دانشجو از 118 کشور جهان دارد. شما می توانید از بین 10 برنامه لیسانس انگلیسی تدریس شده و تقریباً 100 برنامه کارشناسی ارشد انگلیسی تدریس کنید - وسیع ترین طیف وسیعی از برنامه های تحصیلات تکمیلی انگلیسی در هلند. برنامه های کارشناسی برنامه های 3 ساله منتهی به لیسانس هنر (BA) یا مدرک لیسانس علوم (BSc) است. برنامه کارشناسی ارشد در Utrecht University یک برنامه 1 یا 2 ساله است که منجر به دریافت مدرک علوم (کارشناسی ارشد) ، مدرک هنر (MA) یا مدرک حقوق (LLM) می شود. در بالای برنامه کارشناسی ارشد ، می توانید در برنامه نوآوران جوان شرکت کنید: یک دوره انتخابی 15 افتخار ECTS در سطح کارشناسی ارشد.

رشته حرفه ای

ارتباط با رشته حرفه ای به طور مداوم در برنامه های درسی برنامه های کارشناسی ارشد UU جاسازی شده است. یک مرکز خدمات شغلی از انتقال شما به بازار کار کارشناسی ارشد هلندی یا بین المللی پشتیبانی می کند.

5 مکان شاد برای زندگی

انگلیسی در هلند به طور گسترده صحبت می شود. اوترخت یک شهر زیبا قرون وسطایی است که در مرکز هلند واقع شده است. آمستردام و فرودگاه شیپول کمتر از نیم ساعت با هتل فاصله دارند و اتصالات قطار آسان در سراسر اروپا وجود دارد. با این دلایل خوب است که سفر بی بی سی ، اوترخت را در "5 خوشحال ترین مکان Iive" قرار داد.

چگونه درخواست شود؟

روند درخواست ما بصورت آنلاین انجام می شود. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند درخواست ، به وب سایت ما مراجعه کنید.

تماس با ما

اگر در مورد برنامه های ما سؤالی دارید ، لطفا با ما در تماس باشید. خدمات دانشجویی Utrecht University ، (دوشنبه تا جمعه ، 10 صبح - 4 بعدازظهر)

تلفن: +31 30 253 7000
ایمیل: study@uu.nl.
آدرس بازدید کنندگان: UU for U، Services Student، Heidelberglaan 6، de Uithof / Utrecht

مکان ها

اوترخت

Utrecht University

Address
Domplein,29
3512 JE اوترخت, اوترخت, هلند
تلفن
+31 30 253 3550