Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا قانون را در کاتولیک پورتو مطالعه کنید؟

در سال 1978، دوره تحصیل در قانون اولین کسی بود که در پورتو ارائه می شد. به تدریج، نه تنها توسط معلمان و دانشجویان، بلکه با ابتکارات و امکانات عالی آن، معتبر بودن ملی و بین المللی به دست آورده است.

امروز، دوره دوره های آموزشی ارائه می دهد آموزش پهنای باند و اجازه می دهد تا دانش آموزان برای انتخاب مسیرهای مختلف حرفه ای.

در همان زمان، ایجاد گزینه های متمایز در انتهای دوره، دانشجویان را به شاخه های تخصصی علمی حقوقی هدایت می کند. این دوره، دانش آموز را به یاد می آورد، به خوبی فکر می کند، ذهن حقوقی حقوقی را ایجاد می کند و نه تنها مفسران فنی محدود به دانش دقیق قانون.

هدف از دانشکده حقوق کاتولیک پورتو، در حقیقت، تئوری اساسی را با استفاده عملی از قانون متصل می کند.
• سنت و مدرنیته - با اعتقاد به سنت سختگویی و برتری، دانشکده حقوق کاتولیک پورتو به شدت متعهد به نوآوری و مدرنیته است.
• معلمان - برای بیش از سی سال، ما یک جامدۀ معلمان را تشکیل داده ایم که بین المللی در دانشگاه های معتبر اروپا و آمریکای شمالی آموزش دیده اند.
• آموزش متقاطع - با بهره گیری از این واقعیت که ما در یک محوطه با مدارس دیگر قرار می گیریم، می توانیم دانش آموزانمان را آموزش های متقابل (از جمله روانشناسی، مدیریت، اقتصاد، بازاریابی، علوم سیاسی و اخلاق زیستی) را تضمین کنیم. علاوه بر این، ما برای توسعه مهارتهای گروهی، تسلط به زبان های خارجی، استفاده از فن آوری اطلاعات، توسعه مهارت های ارتباطی، خلاقیت، توانایی حل مسائل جدید، تفکر انتقادی، مذاکره و رهبری، در میان دیگر مهارت های نرم افزاری کار می کنیم. . دانش آموزان در مدرسه حقوق کاتولیک پورتو نه تنها سطح بالایی از آموزش فنی را به دست می آورند بلکه می آموزند که افراد آزاد، مسئول و مستقل باشند.
• تجارب بین المللی - به عنوان بخشی از نگرش "آموزش وکلا در سراسر جهان"، ما از ارتقاء بین المللی بین دانش آموزان حمایت می کنیم.
• رویکردهای عملی - با تعهد ما برای تئوریزه کردن و تطبیق دادن، ما دارای متخصصین حقوق قانونی برای آموزش مسائل عملی و سمینارها هستند.

بین المللی کردن

دانشکده حقوق کاتولیک پورتو، موسسه ملی و بین المللی است.


هدف از دانشکده حقوق، ایجاد یک مدرسه ای است که برای تغییر، دائما به دنبال کمک به دانش آموزان در دستیابی به اهداف شغلی خود است و متعهد به ارائه معلمان و محققان خود به بهترین شرایط ممکن برای پیگیری حقیقت علمی است.

دانشکده حقوق کاتولیک پورتو قویا متعهد به تقویت فعالیت های بین المللی است، در حالیکه شبکه خود را از مشارکت های بین المللی و افزایش تعداد دانشجویان بین المللی گسترش می دهد.128666_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

مکان ها

پورتو

Address
Rua de Diogo Botelho,1327
4169-005 پورتو, منطقه پورتو, پرتغال