Peking University School of Transnational Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره STL

Peking University School of Transnational Law ("STL") در چین منحصر به فرد و در جهان بی Peking University School of Transnational Law است ، و یک مدرک JD به سبک آمریکایی را به طور کامل به زبان انگلیسی ، در کنار یک مدرک JM چینی ارائه می دهد. STL همچنین یک LL.M ارائه می دهد. برنامه ای با یک برنامه درسی غنی از دوره های تأکید بر قانون و عمل فراملی ، قانون چین و سنت های حقوقی ، و سایر دوره های پیشرفته طراحی شده برای تجهیز فارغ التحصیلان STL از هر ملیت برای رهبری در قرن 21.

140236_STLPics-BuildingExterior.jpg

دانشگاه پکن

دانشگاه پکن ("PKU") قدیمی ترین دانشگاه در چین و یکی از معتبرترین و معتبرترین دانشگاه های تحقیقاتی در جهان است. رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS و Times of Higher Education هر دو PKU را به عنوان 23 دانشگاه مشهور از نظر علمی برای سال 2021 رتبه بندی کرده اند.

محل

STL در شهر شنژن در جنوب واقع شده است. شنزن که یک کلانشهر با رشد سریع 12 میلیون نفر است از زمان تأسیس به عنوان اولین منطقه ویژه اقتصادی چین در سال 1979 در حال افزایش است. اکنون ، شنژن نه تنها مرکز اصلی پرجمعیت ترین استان چین ، گوانگدونگ است ، بلکه همچنین یک رهبر بازار در سراسر چین و یک منطقه منحصر به فرد که در آن سیستم های حقوقی بزرگ جهان ادغام می شوند و بر رفتار فرامرزی تأثیر می گذارند. این شهر محل اقامت بیوتکنولوژی ، تدارکات و صنایع جدید انرژی است و شرکت های برتر مانند هواوی و تنسنت در اینجا مستقر هستند. در صحنه جهانی ، شنژن نشان خود را نیز داده است. در سال 2008 ، این شهر به عنوان شهر طراحی یونسکو نامگذاری شد ، و در سال 2011 ، میزبان بیست و ششمین یونیورسیاد تابستانی بود .

140235_PKUSZ-Techtrip.jpg

شنژن از نظر جغرافیایی و اقتصادی از نزدیک با هنگ کنگ که مرز مشترک آن است ، یکپارچه است. گزینه های گسترده حمل و نقل عمومی این دو شهر را از مرکز شهر بهم متصل می کند ، یکی از آنها می تواند از طریق اتوبوس ، مترو و کشتی از هنگ کنگ بازدید کند. منطقه شنژن-هنگ کنگ با تولید ناخالص داخلی بیش از 650 میلیارد دلار ، یکی از بزرگترین کلانشهرهای جهان است.

شنژن با موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد ، روح نوآورانه و چشم انداز برتر ، به تدریج به شهری پیشرفته در ارتباط با جهان تبدیل شده است.
https://www.scmp.com/news/china/politics/article/3023330/ پکن-بیست-طرح-اصلاح-جزئیات-ساخت-شهر-شنژن-

دانش آموزان، دانشکده ها و حرفه ها

دانش آموزان برجسته از سراسر جهان برای پذیرش به STL رقابت می کنند. دانشکده چند ملیتی دانشکده حقوق از دانشمندان و تمرینکنندگان مشهور جهان از چین، ایالات متحده، اتحادیه اروپا و دیگر نقاط جهان است. فارغ التحصیلان STL به شدت به دنبال موقعیت با شرکت های بین المللی حقوقی و شرکت های بزرگ، که منجر به شرکت های حقوقی چینی، شرکت های بزرگ، و عمده سازمان های غیر دولتی بین المللی است.

برنامه درسی برش لبه

امضاي STL امضاي JD / JM دو ساله است. برنامه درسی JD، که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، در محتوا به برنامه های آموزشی JD از بهترین مدارس دولتی ایالات متحده، با عمق بیشتری در تاریخ و قانون حقوقی چینی، مشابه است. برنامه درسی JM دوره های اصلی قانونی چینی را فراهم می کند و به طور عمده در چینی آموزش داده می شود. بیشتر دانش آموزان چینی در برنامه دوگانه STL JD / JM ثبت نام می کنند؛ اکثر دانشجویان بین المللی در برنامه سه ساله JL ثبت نام کرده اند. هر دو برنامه درسی بر مهارت ها و دانش حقوقی برای قرن بیست و یکم تأکید دارند: (1) قانون و عمل بین المللی، (2) صلاحیت فرهنگی و (3) مسئولیت های حرفه ای وکلا در این زمینه. هیچ مدرک قانونی در هیچ کجا بهتر از فارغ التحصیلان برای بخش خصوصی، بخش عمومی یا کار قانونی کار عمومی در چین، ایالات متحده، انگلستان یا کشورهای مشترک المنافع بریتانیا نیست.

این برنامه شامل حداقل سه چهارم مطالعات تمام وقت در محل اقامت و سال دوم برای کارآموزی، ادامه تحصیل یا پروژه های تحقیقاتی به تنهایی دانشجو است. اگرچه در پايان دو سال تحصيلي تسليم شده است، اما بعد از آن، مسکن ميتواند تکميل شود.

140233_STLPics-ClasswithProfessorJinZining.jpg

فرصت های آموزشی بین المللی

تجربه STL در واقع چند ملیتی و متقابل فرهنگی است، بدون اینکه از PKU زیبایی پردرآمد دانشآموزان شنژن خارج شود. در همان زمان، دانش آموزان STL از فرصت های متعدد برای تحصیل در خارج از کشور در مدارس پیشرو در سراسر جهان استفاده می کنند که PKU و STL از روابط تبادل لذت می برند.

رهبران جهانی

فارغ التحصیلان STL از سالهای تحصیل خود بعنوان وکیلی منحصراً مجهز به رهبری در دنیای بهم پیوسته امروز ، با دانش و شناخت عمیق از قوانین چینی و غربی و سنتهای قانونی و مهارتهای عملی لازم برای موفقیت بین فرهنگی برخوردارند. Peking University School of Transnational Law (STL) تنها دانشکده حقوق در جهان است که یک برنامه دو درجه ارائه می دهد که در آن دانشجویان مدرک Juris Doctor (JD) مدل آمریکا را در کنار مدرک کارشناسی ارشد چینی Juris (JM) به پایان می رسانند. دانشجویان برای تکمیل این برنامه چهار ساله باید به دو زبان انگلیسی و ماندارینی باشند و با تسلط در سیستم های حقوقی دو ابرقدرت جهان ، ایالات متحده آمریکا و چین فارغ التحصیل شوند. STL همچنین یک مدرک LLM ارائه می دهد که ترکیبی از حقوق بین الملل ، قانون چین و حقوق غرب است و به دانشجویان بین المللی این فرصت را می دهد تا در کنار دانشجویان بالاترین موفقیت چین که به عنوان شریک شرکت های حقوقی بزرگ ، نخبگان سیاسی ، رهبران شریک می شوند ، تحصیل کنند. در سازمان های بین المللی و مدیران بازرگانی هر دو برنامه درسی بر مهارت و دانش وکالت برای قرن 21 تأکید دارند: (i) قانون و عمل فراملی ، (2) صلاحیت بین فرهنگی و (III) مسئولیت های حرفه ای وکلا در این زمینه ها. هیچ دانشکده حقوق در هیچ کجا فارغ التحصیلان را برای بخش خصوصی ، بخش دولتی یا کارهای حقوقی با منافع عمومی در چین و ایالات متحده ، حقوق عمومی و قانون مدنی ، شرق و غرب ، همه در یک برنامه درسی مجهز نمی کند.

مکان ها

شنژن

Peking University School of Transnational Law

Address
Peking University School of Transnational Law, Room 410, 2199 Lishui Road, Peking University, University Town
Xili, Nanshan District

518055 شنژن, گوانگدونگ, چین
تلفن
86 (755) 2603 2287

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید