توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آبراهام لینکلن یک نهاد آنلاین ارائه در سراسر کشور معتبر مدرک برنامه دکتر، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دیپلم / گواهی است.

آهنگ های مدرک آنلاین ALU را عملی و مقرون به صرفه هستند، با استفاده از پیشرفته، تکنولوژی تعاملی آسان برای یادگیری،. کسب مدرک خود را به طور کامل آنلاین در قانون، عدالت کیفری، کسب و کار، فناوری اطلاعات، مطالعات حقوقی، و بیشتر.

کسب قانون آنلاین شما مدرک

ALU یکی از مدارس برتر قانون کالیفرنیا ارائه یک به طور کامل آنلاین درجه مدرک دکترای حقوق است - ما یک پیشگام افتخار در آموزش از راه دور قانونی است. ALU است با کمیته نوار محققین از نوار ایالت کالیفرنیا در رده مدرسه آموزش از راه دور unaccredited ثبت شده است.

دانشگاه اینترنتی ALU: مراقبت، اتصال، ایجاد ماموریت ALU است که به ارائه فرصت های یادگیری مادام العمر برای دانش آموزانی که ممکن است توسط موسسات آموزشی سنتی محروم.

هدف از هر ALU اعضای هیئت علمی و کارکنان عضو است که برای ارائه جذاب، آموزش مربوطه و واقعی، حمایت از دانشجویان شخصی. مدرسان اهميت دادن در مورد شرایط منحصر به فرد دانش آموزان. ALU متصل با دانش آموزان با ارائه یک حس تعلق و جشن موفقیت دانش آموز و کمک به جوامع ما در خدمت. ما افتخار می کنیم نرخ احتباس ما و روابط فارغ التحصیلان ما هستند.

دانشگاه آبراهام لینکلن الهام بخش و دانش آموزان ما را تشویق می کند به تسخیر چالش ها و رسیدن به کمال بالقوه خود را با دستیابی به اهداف خود در جامعه دانشگاهی یادگیری مادام العمر. با انجام این کار، ما را بهبود بخشد و به جوامع ما کمک می کنند و ايجاد كردن آینده ما به دنبال.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

حقوق شناسی

Abraham Lincoln University

برنامه دکترای نیاز به 140 واحد سه ماهه و به اتمام است بیش از حدود چهار سال است. پس از گذراندن امتحان سال اول-دانشجویان حقوق (FYLSX، همچنین به عنوان "کودک نوار" شناخته شده ... [+]

مدرک دکتر درجه

برنامه دکترای نیاز به 140 واحد سه ماهه و به اتمام است بیش از حدود چهار سال است. پس از گذراندن امتحان سال اول-دانشجویان حقوق (FYLSX، همچنین به عنوان "کودک نوار" شناخته شده است)، عمومی نوار آزمون (GBX، همچنین به عنوان کالیفرنیا نوار آزمون شناخته می شود)، ارزیابی شخصیت اخلاقی، چند حالته آزمون حرفه ای مسئولیت (MPRE) و در عقب افتادگی با تعهدات حمایت از خانواده نیست، فارغ التحصیلان واجد شرایط برای تبدیل شدن به ALU اعضای کامل از نوار ایالت کالیفرنیا هستند و واجد شرایط برای تمرین در کالیفرنیا هستند. ... [-]

آمریکا لس آنجلس
سپتامبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دانشنامه

Abraham Lincoln University

دیپلم در برنامه مطالعات حقوقی بنیاد در زمینه قانون لازم برای به دست آوردن یک موقعیت ورود به سطح به عنوان یک دستیار حقوقی یا حقوقی در یک محیط مربوط به قانون فراهم می کند. ... [+]

دیپلم آنلاین در برنامه مطالعات حقوقی

دیپلم در برنامه مطالعات حقوقی بنیاد در زمینه قانون لازم برای به دست آوردن یک موقعیت ورود به سطح به عنوان یک دستیار حقوقی یا حقوقی در یک محیط مربوط به قانون فراهم می کند. آنلاین ما در در دانشگاه کلاس یک محیط یادگیری شتاب در حوزه مطالعات حقوقی فراهم می کند. دانش آموزان حقوقی یک دانشجوی حساب با Westlaw داده می شود و در انجام تحقیقات حقوقی آنلاین کارآمد تبدیل شده است. کسب درجه خدمات حقوقی خود را آنلاین و پیشبرد کار خود را. تماس با یک پذیرش ALU امروز نماینده به یاد بگیرند که چگونه به درجه آنلاین در مطالعات حقوقی شما می توانید با یک مسیر شغلی جدید هیجان انگیز برای آینده شما فراهم می کند.... [-]

آمریکا لس آنجلس
سپتامبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
2 ترم ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی