Abraham Lincoln University

Online Law School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آبراهام لینکلن یک نهاد آنلاین ارائه در سراسر کشور معتبر مدرک برنامه دکتر، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دیپلم / گواهی است.

آهنگ های مدرک آنلاین ALU را عملی و مقرون به صرفه هستند، با استفاده از پیشرفته، تکنولوژی تعاملی آسان برای یادگیری،. کسب مدرک خود را به طور کامل آنلاین در قانون، عدالت کیفری، کسب و کار، فناوری اطلاعات، مطالعات حقوقی، و بیشتر.

کسب قانون آنلاین شما مدرک

ALU یکی از مدارس برتر قانون کالیفرنیا ارائه یک به طور کامل آنلاین درجه مدرک دکترای حقوق است - ما یک پیشگام افتخار در آموزش از راه دور قانونی است. ALU است با کمیته نوار محققین از نوار ایالت کالیفرنیا در رده مدرسه آموزش از راه دور unaccredited ثبت شده است.

دانشگاه اینترنتی ALU: مراقبت، اتصال، ایجاد ماموریت ALU است که به ارائه فرصت های یادگیری مادام العمر برای دانش آموزانی که ممکن است توسط موسسات آموزشی سنتی محروم.

هدف از هر ALU اعضای هیئت علمی و کارکنان عضو است که برای ارائه جذاب، آموزش مربوطه و واقعی، حمایت از دانشجویان شخصی. مدرسان اهميت دادن در مورد شرایط منحصر به فرد دانش آموزان. ALU متصل با دانش آموزان با ارائه یک حس تعلق و جشن موفقیت دانش آموز و کمک به جوامع ما در خدمت. ما افتخار می کنیم نرخ احتباس ما و روابط فارغ التحصیلان ما هستند.

دانشگاه آبراهام لینکلن الهام بخش و دانش آموزان ما را تشویق می کند به تسخیر چالش ها و رسیدن به کمال بالقوه خود را با دستیابی به اهداف خود در جامعه دانشگاهی یادگیری مادام العمر. با انجام این کار، ما را بهبود بخشد و به جوامع ما کمک می کنند و ايجاد كردن آینده ما به دنبال.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Law Diplomas » بازدید کنید Law حقوق شناسی » بازدید کنید Online DBA » بازدید کنید Online BBAs » بازدید کنید Online کارشناسی(BA) » بازدید کنید Online MBA » بازدید کنید Online Certificates » بازدید کنید Online Diplomas » بازدید کنید Online دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید کاردانی علوم » بازدید کنید کاردانی هنر » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

حقوق شناسی

دکتر مدرک (قانون)

Online Campus پاره وقت September 2019 آمریکا Los Angeles + {تعداد} بیشتر

برنامه دکترای نیاز به 140 واحد سه ماهه و به اتمام است بیش از حدود چهار سال است. پس از گذراندن امتحان سال اول-دانشجویان حقوق (FYLSX، همچنین به عنوان "کودک نوار" شناخته شده است)، عمومی نوار آزمون (GBX، همچنین به عنوان کالیفرنیا نوار آزمون شناخته می شود)، ارزیابی شخصیت اخلاقی، چند حالته آزمون حرفه ای مسئولیت (MPRE) ، و عدم در عقب افتادگی با ... [+]

مدرک دکتر درجه

برنامه دکترای نیاز به 140 واحد سه ماهه و به اتمام است بیش از حدود چهار سال است. پس از گذراندن امتحان سال اول-دانشجویان حقوق (FYLSX، همچنین به عنوان "کودک نوار" شناخته شده است)، عمومی نوار آزمون (GBX، همچنین به عنوان کالیفرنیا نوار آزمون شناخته می شود)، ارزیابی شخصیت اخلاقی، چند حالته آزمون حرفه ای مسئولیت (MPRE) و در عقب افتادگی با تعهدات حمایت از خانواده نیست، فارغ التحصیلان واجد شرایط برای تبدیل شدن به ALU اعضای کامل از نوار ایالت کالیفرنیا هستند و واجد شرایط برای تمرین در کالیفرنیا هستند. ... [-]


دانشنامه

دیپلم آنلاین در برنامه مطالعات حقوقی

Online پاره وقت September 2019 آمریکا Los Angeles

دیپلم در برنامه مطالعات حقوقی بنیاد در زمینه قانون لازم برای به دست آوردن یک موقعیت ورود به سطح به عنوان یک دستیار حقوقی یا حقوقی در یک محیط مربوط به قانون فراهم می کند. آنلاین ما در در دانشگاه کلاس یک محیط یادگیری شتاب در حوزه مطالعات حقوقی فراهم می کند. دانش آموزان حقوقی یک دانشجوی حساب با Westlaw داده می شود و در انجام حقوقی آنلاین کارآمد تبدیل شدن به ... [+]

دیپلم آنلاین در برنامه مطالعات حقوقی

دیپلم در برنامه مطالعات حقوقی بنیاد در زمینه قانون لازم برای به دست آوردن یک موقعیت ورود به سطح به عنوان یک دستیار حقوقی یا حقوقی در یک محیط مربوط به قانون فراهم می کند. آنلاین ما در در دانشگاه کلاس یک محیط یادگیری شتاب در حوزه مطالعات حقوقی فراهم می کند. دانش آموزان حقوقی یک دانشجوی حساب با Westlaw داده می شود و در انجام تحقیقات حقوقی آنلاین کارآمد تبدیل شده است. کسب درجه خدمات حقوقی خود را آنلاین و پیشبرد کار خود را. تماس با یک پذیرش ALU امروز نماینده به یاد بگیرند که چگونه به درجه آنلاین در مطالعات حقوقی شما می توانید با یک مسیر شغلی جدید هیجان انگیز برای آینده شما فراهم می کند.... [-]


ویدئو ها