American University Washington College of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فرصت جامعه نوآوری.

طراحی شده برای فارغ التحصیلان حقوق بین الملل و داخلی، LL.M. برنامه ها دارای برنامه های انعطاف پذیر است که شامل یک مجموعه غنی از دوره های تخصصی تخصصی و سمینارها و فرصت های یادگیری تجربی است. به عنوان یک دانش آموز، شما توسط یک انجمن مدرسه حقوقی که منحصر به فرد همکاری می کند، از جمله دانشکده هایی که از آموزش و پرورش و یک شبکه جهانی LL.M. فارغ التحصیلان LL.M. برنامه های AUWCL شامل یک مجموعه غنی از دوره ها، فرصت های یادگیری تجربی و رویدادهای خاص است که فرصت های ارزشمندی برای دانش آموزان برای تعامل با وکلا، سیاست گذاران، رهبران کسب و کار و دیپلمات ها ارائه می دهد. ما از شما دعوت می کنیم کشف کنید که یک مدرک از AUWCL می تواند برای شما انجام دهد.

دانشجویان بین المللی LL.M. برنامه های AUWCL می توانند برای آزمون NY Bar واجد شرایط باشند. اکثر این دانشجویان موسسات حقوقی آمریکا، تحقیقات حقوقی و نوشتن، اخلاق قانونی و دو دوره در اصول نظام ایالات متحده را در بر می گیرند.

نحوه درخواست

LL.M. الزامات واجد شرایط بودن

به منظور واجد شرایط برای LL.M.، متقاضیان باید:

· یک داکتر جوری (JD) را از یک مدرسه حقوقی ایالات متحده که توسط انجمن حقوقی آمریکا (ABA) یا اولین مدرک قانونی از یک مدرسه حقوق خارجی با معیارهای معادل مورد تایید قرار گرفته است نگهداری کنید.

· قبل از مهلت درخواست، یک فرم درخواست تکمیل شده همراه با اسناد حمایتی ارسال کنید

· متقاضیان بین المللی نیاز به مهارت زبان انگلیسی را دارند

· متقاضیان به LL.M. در حقوق بین الملل

LL.M. فرصت های تحصیلی

  • نیازمندی ها و کمک هزینه تحصیلی: همه پنج دانشجو LL.M. برنامه ها بورس تحصیلی را ارائه می دهند این کمک های تحصیلی جزئی برای تعداد محدودی از LL.M. دانش آموزان. درخواست های کمک هزینه تحصیلی باید با LL.M. کاربرد. بورس تحصیلی براساس شایستگی تحصیلی و نیاز مالی صورت می گیرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی، لطفا وبسایت بورس تحصیلی خود را بررسی کنید.

  • صندوق فارغ التحصیلان ILSP: LL.M. در مطالعات حقوق بین الملل شش بورس تحصیلی کامل ارائه می شود. کمک هزینه تحصیلی صندوق فارغ التحصیلان به دانشجویان تازه پذیرفته شده اعطا می شود که نشان دهنده تعهد آکادمیک به پیشرفت مسائل در قوانین بین المللی است. درخواست های کمک هزینه تحصیلی باید با یک برنامه LLM تکمیل شود به درخواستهای ناقص ترتیب اثر داده نمی شود. مهلت اعمال می شود 1 مارس برای جایزه سقوط و 1 اکتبر برای جایزه بهار. صفحه کمک هزینه تحصیلی فارغ التحصیلان را برای قوانین دقیق و اطلاعات کاربردی در مورد چگونگی اعمال می توانید ببینید.

  • LL.M. جوایز در قانون

  • بورس تحصیلی تابستان: متقاضیانی که در یک برنامه تابستان در مدرسه حقوق ما شرکت کرده اند ممکن است واجد شرایط دریافت بورس تحصیلی خاص باشند.

آخرین مهلت

با توجه به شرایط ویزا، LL.M. برنامه ها یک مهلت قبل از درخواست برای همه متقاضیان بین المللی که نیاز به درخواست ویزا دارند درخواست می کنند.

مهلت پذیرش پایانی

· دانشجویان بین المللی مه 1

· شهروندان ایالات متحده / دانشجویان دائم ساکن در 1 ژوئیه *

مهلت برای پذیرش بهار

· دانشجویان بین المللی 1 اکتبر

· دانشجویان شهروند آمریکایی / دائم ساکنان 1 نوامبر *

· Hybrid LL.M. دسامبر 1

* در شرایط خاص، برنامه می تواند مهلت درخواست برای شهروندان ایالات متحده و ساکنان دائمی را گسترش دهد. لطفا مستقیما با اداره تحصیلات تکمیلی تماس بگیرید تا ببینید آیا واجد شرایط برای این استثنا هستید. با توجه به زمان پردازش ویزا، هر متقاضی که نیاز به ویزا دارد، باید به تاریخ مهلت ارسال شده پیوست.

· نسخه های رسمی رکوردهای علمی

متقاضیان باید مدارک رسمی و یا کتب کامل کلیه مدارک تحصیلی، فارغ التحصیلان، و کارشناسی کارشناسی، شامل رکورد تمام دوره ها، امتحانات و علامت ها را به صورت کامل ضبط کنند.

"رسمی" به معنی یک نسخه از اسناد اصلی که توسط یک افسر مدرسه یا توسط یک دفتر اسناد رسمی تأیید شده است. نسخه های فکس شده و فتوکپی مدارک تحصیلی پذیرفته نخواهد شد. متن رونوشت باید در زبان مادری مدرسه نوشته شود. اگر این زبان انگلیسی نیست، اسناد باید با یک ترجمه گواهی شده همراه باشد. موسسات باید مدارک مورد نیاز را مستقیما به اداره پذیرش تحصیلات تکمیلی ارسال کنند.

متقاضيان بين المللي که از طريق LSAC از طريق اينترنت استفاده ميکنند، ميتوانند از طريق خدمات مونتاژ اسناد LSAC، رونوشت ارسال کنند این سرویس در هزینه ثبت نام LSAC برای استفاده از خدمات آنلاین گنجانده شده است. علاوه بر این، متقاضیان بین المللی که از سیستم LSAC استفاده می کنند، می توانند برای پرداخت هزینه های اضافی (برای ثبت نام برای خدمات تایید و ارزیابی رونویسی بین المللی LSAC) ثبت نام کنند (لازم نیست). با استفاده از این سیستم، LSAC تأیید و ارزیابی سوابق تحصیلی بین المللی خواهد شد.

گرچه لازم نیست، LL.M. برنامه ها همچنین رونوشت ها و کپی های مدارک تحصیلی از EducationUSA و WES را می پذیرند. متقاضی باید به طور مستقیم با WES تماس بگیرد تا تسلیم شود. اطلاعات بیشتر در مورد EducationUSA و WES را در اینترنت پیدا کنید.

· 2 نامه توصیه

متقاضیان باید حداقل دو توصیه نامه را از استادان حقوق، کارفرمایان یا دیگران که با شرایط تحصیلی و حرفه ای متقاضی آشنا هستند، ارسال کنند. مراجع شخصی پذیرفته نخواهد شد. متقاضی باید مراتب را با LL.M. برنامه و هر مرجع به طور خاص در مورد توانایی متقاضی برای انجام تحصیلات حقوقی فارغ التحصیل. متقاضی همچنین باید توضیح دهد که کمیته پذیرش وزن نامه های مهم را افزایش می دهد. نامه های توصیه می توانند همراه با نرم افزار در پاکت نامه مهر و موم شده و یا مستقیما به دفتر پذیرش تحصیلات تکمیلی ارسال شوند.

· بیانیه شخصی

متقاضیان می بایست 1-2 صفحه مقاله تک فاصله ای ارائه دهند که به موارد زیر می پردازد:

· چرا میخواهید LL.M. را دنبال کنید. در American University Washington College of Law .

· چگونه شما فکر می کنید LL.M. به شما در دستیابی به اهداف حرفه ای و شخصی کوتاه مدت و بلند مدت کمک می کند.

· چه مشاغل و تجربیات دیگری که به اعتقاد شما در رابطه با درخواست شما مرتبط هستند.

· هزینه درخواست 55.00 دلار

هر درخواست برای پذیرش باید با یک درخواست 55 دلاری همراه باشد که می تواند به صورت آنلاین از طریق فرم درخواست آنلاین پرداخت شود. هزینه درخواست غیر قابل استرداد است. در صورت لزوم، یک چک یا سفارش پول آمریکا که به کالج واشنگتن واشنگتن پرداخت می شود، می تواند به صورت ایمیل از طریق برنامه ارسال شود. تمام چک ها باید بر روی یک بانک که دارای شعبه ای در ایالات متحده است کشیده شود. چک های مسافرتی توماس کوک و بارکلی همچنین فرم های پرداخت قابل قبول هستند. نقدی قابل قبول نیست

· اثبات رسمی صلاحیت در زبان انگلیسی

بدون در نظر گرفتن شهروندی، متقاضیانی که زبان اول انگلیسی نیستند باید آزمون امتحان TOEFL، IELTS، PTE، یا کانزاس را بپذیرند و حداقل امتیازات زیر را بدست آورند.

استثنا های این سیاست به متقاضیان اعطا می شود که:

· A مدرک تحصیلی درجه اول را از موسسه ای که انگلیسی زبان آموزش و یک زبان رسمی کشور است که در آن دانشگاه واقع شده است، انگلیسی (فهرست کامل کشورهای واجد شرایط برای استثنا را مشاهده کنید) یا

· ب مدرک کارشناسی، استاد یا دکترا را از موسسه ای که توسط یک آژانس اعتباربخشی منطقه ای ایالات متحده تایید شده است (لطفا وب سایت را برای فهرست کامل کشورها بررسی کنید).

نمرات آزمون زبان انگلیسی ممکن است بیش از دوسال نداشته باشد. لطفا از سایت های زیر دیدن کنید تا تاریخ تست را ترتیب دهید یا درخواست نمرات را به دانشگاه آمریکایی ارسال کنید.

· تست انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) کد موسسه برای American University Washington College of Law 8188 و کد واحد 03 است.

· سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی (IELTS)

· آزمون Pearsons انگلیسی (PTE)

حداقل امتیازات زبان انگلیسی

برای پذیرش در نظر گرفته شده، حداقل نمرات مورد نیاز به شرح زیر است:

TOEFL 84 ibt یا 563 کاغذ بر اساس

· IELTS 6.5

· PTE Academic 56

· کانزاس 70 یا بالاتر در هر بخش؛ 350 یا بالاتر در نمره کل

لطفا توجه داشته باشید: نمرات بالا حداقل امتیاز برای پذیرش است. ملاقات حداقل امتیاز مورد نیاز اجازه ورود به برنامه را نمی دهد. اگر حداقل حداقل شرایط را برآورده نکنید، لطفا با اداره پذیرش تحصیلات تکمیلی در مورد برنامه های زبان انگلیسی در دسترس از طریق دانشگاه آمریکایی تماس بگیرید.

مکان ها

واشنگتن

Address
4300 Nebraska Ave NW
Washington DC 20016

واشنگتن, منطقه کلمبیا, آمریکا