توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فرصت جامعه نوآوری.

طراحی شده برای فارغ التحصیلان حقوق بین الملل و داخلی، LL.M. برنامه ها دارای برنامه های انعطاف پذیر است که شامل یک مجموعه غنی از دوره های تخصصی تخصصی و سمینارها و فرصت های یادگیری تجربی است. به عنوان یک دانش آموز، شما توسط یک انجمن مدرسه حقوقی که منحصر به فرد همکاری می کند، از جمله دانشکده هایی که از آموزش و پرورش و یک شبکه جهانی LL.M. فارغ التحصیلان LL.M. برنامه های AUWCL شامل یک مجموعه غنی از دوره ها، فرصت های یادگیری تجربی و رویدادهای خاص است که فرصت های ارزشمندی برای دانش آموزان برای تعامل با وکلا، سیاست گذاران، رهبران کسب و کار و دیپلمات ها ارائه می دهد. ما از شما دعوت می کنیم کشف کنید که یک مدرک از AUWCL می تواند برای شما انجام دهد.

دانشجویان بین المللی LL.M. برنامه های AUWCL می توانند برای آزمون NY Bar واجد شرایط باشند. اکثر این دانشجویان موسسات حقوقی آمریکا، تحقیقات حقوقی و نوشتن، اخلاق قانونی و دو دوره در اصول نظام ایالات متحده را در بر می گیرند.

نحوه درخواست

LL.M. الزامات واجد شرایط بودن

به منظور واجد شرایط برای LL.M.، متقاضیان باید:

· یک داکتر جوری (JD) را از یک مدرسه حقوقی ایالات متحده که توسط انجمن حقوقی آمریکا (ABA) یا اولین مدرک قانونی از یک مدرسه حقوق خارجی با معیارهای معادل مورد تایید قرار گرفته است نگهداری کنید.

· قبل از مهلت درخواست، یک فرم درخواست تکمیل شده همراه با اسناد حمایتی ارسال کنید

· متقاضیان بین المللی نیاز به مهارت زبان انگلیسی را دارند

· متقاضیان به LL.M. در حقوق بین الملل

LL.M. فرصت های تحصیلی

  • نیازمندی ها و کمک هزینه تحصیلی: همه پنج دانشجو LL.M. برنامه ها بورس تحصیلی را ارائه می دهند این کمک های تحصیلی جزئی برای تعداد محدودی از LL.M. دانش آموزان. درخواست های کمک هزینه تحصیلی باید با LL.M. کاربرد. بورس تحصیلی براساس شایستگی تحصیلی و نیاز مالی صورت می گیرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی، لطفا وبسایت بورس تحصیلی خود را بررسی کنید.

  • صندوق فارغ التحصیلان ILSP: LL.M. در مطالعات حقوق بین الملل شش بورس تحصیلی کامل ارائه می شود. کمک هزینه تحصیلی صندوق فارغ التحصیلان به دانشجویان تازه پذیرفته شده اعطا می شود که نشان دهنده تعهد آکادمیک به پیشرفت مسائل در قوانین بین المللی است. درخواست های کمک هزینه تحصیلی باید با یک برنامه LLM تکمیل شود به درخواستهای ناقص ترتیب اثر داده نمی شود. مهلت اعمال می شود 1 مارس برای جایزه سقوط و 1 اکتبر برای جایزه بهار. صفحه کمک هزینه تحصیلی فارغ التحصیلان را برای قوانین دقیق و اطلاعات کاربردی در مورد چگونگی اعمال می توانید ببینید.

  • LL.M. جوایز در قانون

  • بورس تحصیلی تابستان: متقاضیانی که در یک برنامه تابستان در مدرسه حقوق ما شرکت کرده اند ممکن است واجد شرایط دریافت بورس تحصیلی خاص باشند.

آخرین مهلت

با توجه به شرایط ویزا، LL.M. برنامه ها یک مهلت قبل از درخواست برای همه متقاضیان بین المللی که نیاز به درخواست ویزا دارند درخواست می کنند.

مهلت پذیرش پایانی

· دانشجویان بین المللی مه 1

· شهروندان ایالات متحده / دانشجویان دائم ساکن در 1 ژوئیه *

مهلت برای پذیرش بهار

· دانشجویان بین المللی 1 اکتبر

· دانشجویان شهروند آمریکایی / دائم ساکنان 1 نوامبر *

· Hybrid LL.M. دسامبر 1

* در شرایط خاص، برنامه می تواند مهلت درخواست برای شهروندان ایالات متحده و ساکنان دائمی را گسترش دهد. لطفا مستقیما با اداره تحصیلات تکمیلی تماس بگیرید تا ببینید آیا واجد شرایط برای این استثنا هستید. با توجه به زمان پردازش ویزا، هر متقاضی که نیاز به ویزا دارد، باید به تاریخ مهلت ارسال شده پیوست.

· نسخه های رسمی رکوردهای علمی

متقاضیان باید مدارک رسمی و یا کتب کامل کلیه مدارک تحصیلی، فارغ التحصیلان، و کارشناسی کارشناسی، شامل رکورد تمام دوره ها، امتحانات و علامت ها را به صورت کامل ضبط کنند.

"رسمی" به معنی یک نسخه از اسناد اصلی که توسط یک افسر مدرسه یا توسط یک دفتر اسناد رسمی تأیید شده است. نسخه های فکس شده و فتوکپی مدارک تحصیلی پذیرفته نخواهد شد. متن رونوشت باید در زبان مادری مدرسه نوشته شود. اگر این زبان انگلیسی نیست، اسناد باید با یک ترجمه گواهی شده همراه باشد. موسسات باید مدارک مورد نیاز را مستقیما به اداره پذیرش تحصیلات تکمیلی ارسال کنند.

متقاضيان بين المللي که از طريق LSAC از طريق اينترنت استفاده ميکنند، ميتوانند از طريق خدمات مونتاژ اسناد LSAC، رونوشت ارسال کنند این سرویس در هزینه ثبت نام LSAC برای استفاده از خدمات آنلاین گنجانده شده است. علاوه بر این، متقاضیان بین المللی که از سیستم LSAC استفاده می کنند، می توانند برای پرداخت هزینه های اضافی (برای ثبت نام برای خدمات تایید و ارزیابی رونویسی بین المللی LSAC) ثبت نام کنند (لازم نیست). با استفاده از این سیستم، LSAC تأیید و ارزیابی سوابق تحصیلی بین المللی خواهد شد.

گرچه لازم نیست، LL.M. برنامه ها همچنین رونوشت ها و کپی های مدارک تحصیلی از EducationUSA و WES را می پذیرند. متقاضی باید به طور مستقیم با WES تماس بگیرد تا تسلیم شود. اطلاعات بیشتر در مورد EducationUSA و WES را در اینترنت پیدا کنید.

· 2 نامه توصیه

متقاضیان باید حداقل دو توصیه نامه را از استادان حقوق، کارفرمایان یا دیگران که با شرایط تحصیلی و حرفه ای متقاضی آشنا هستند، ارسال کنند. مراجع شخصی پذیرفته نخواهد شد. متقاضی باید مراتب را با LL.M. برنامه و هر مرجع به طور خاص در مورد توانایی متقاضی برای انجام تحصیلات حقوقی فارغ التحصیل. متقاضی همچنین باید توضیح دهد که کمیته پذیرش وزن نامه های مهم را افزایش می دهد. نامه های توصیه می توانند همراه با نرم افزار در پاکت نامه مهر و موم شده و یا مستقیما به دفتر پذیرش تحصیلات تکمیلی ارسال شوند.

· بیانیه شخصی

متقاضیان می بایست 1-2 صفحه مقاله تک فاصله ای ارائه دهند که به موارد زیر می پردازد:

· چرا میخواهید LL.M. را دنبال کنید. در American University Washington College of Law .

· چگونه شما فکر می کنید LL.M. به شما در دستیابی به اهداف حرفه ای و شخصی کوتاه مدت و بلند مدت کمک می کند.

· چه مشاغل و تجربیات دیگری که به اعتقاد شما در رابطه با درخواست شما مرتبط هستند.

· هزینه درخواست 55.00 دلار

هر درخواست برای پذیرش باید با یک درخواست 55 دلاری همراه باشد که می تواند به صورت آنلاین از طریق فرم درخواست آنلاین پرداخت شود. هزینه درخواست غیر قابل استرداد است. در صورت لزوم، یک چک یا سفارش پول آمریکا که به کالج واشنگتن واشنگتن پرداخت می شود، می تواند به صورت ایمیل از طریق برنامه ارسال شود. تمام چک ها باید بر روی یک بانک که دارای شعبه ای در ایالات متحده است کشیده شود. چک های مسافرتی توماس کوک و بارکلی همچنین فرم های پرداخت قابل قبول هستند. نقدی قابل قبول نیست

· اثبات رسمی صلاحیت در زبان انگلیسی

بدون در نظر گرفتن شهروندی، متقاضیانی که زبان اول انگلیسی نیستند باید آزمون امتحان TOEFL، IELTS، PTE، یا کانزاس را بپذیرند و حداقل امتیازات زیر را بدست آورند.

استثنا های این سیاست به متقاضیان اعطا می شود که:

· A مدرک تحصیلی درجه اول را از موسسه ای که انگلیسی زبان آموزش و یک زبان رسمی کشور است که در آن دانشگاه واقع شده است، انگلیسی (فهرست کامل کشورهای واجد شرایط برای استثنا را مشاهده کنید) یا

· ب مدرک کارشناسی، استاد یا دکترا را از موسسه ای که توسط یک آژانس اعتباربخشی منطقه ای ایالات متحده تایید شده است (لطفا وب سایت را برای فهرست کامل کشورها بررسی کنید).

نمرات آزمون زبان انگلیسی ممکن است بیش از دوسال نداشته باشد. لطفا از سایت های زیر دیدن کنید تا تاریخ تست را ترتیب دهید یا درخواست نمرات را به دانشگاه آمریکایی ارسال کنید.

· تست انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) کد موسسه برای American University Washington College of Law 8188 و کد واحد 03 است.

· سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی (IELTS)

· آزمون Pearsons انگلیسی (PTE)

حداقل امتیازات زبان انگلیسی

برای پذیرش در نظر گرفته شده، حداقل نمرات مورد نیاز به شرح زیر است:

TOEFL 84 ibt یا 563 کاغذ بر اساس

· IELTS 6.5

· PTE Academic 56

· کانزاس 70 یا بالاتر در هر بخش؛ 350 یا بالاتر در نمره کل

لطفا توجه داشته باشید: نمرات بالا حداقل امتیاز برای پذیرش است. ملاقات حداقل امتیاز مورد نیاز اجازه ورود به برنامه را نمی دهد. اگر حداقل حداقل شرایط را برآورده نکنید، لطفا با اداره پذیرش تحصیلات تکمیلی در مورد برنامه های زبان انگلیسی در دسترس از طریق دانشگاه آمریکایی تماس بگیرید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

American University Washington College of Law

این برنامه ماهیت قوانین بین المللی حقوق بشر به عنوان یک کشور چند فرهنگی و چند زبانه است که در آن مدافعان حقوق بشر، وکلا و نمایندگان دولت مورد بحث و شکل دادن به استاندارده ... [+]

در طول 15 سال گذشته هماهنگی برنامه برای مطالعات پیشرفته آکادمی حقوق بشر و حقوق بشردوستانه بین المللی، ما را شناسایی کرده اند نیاز به روشن برای آموزش و آموزش برای حرفه ای، به خصوص در خارج از کشور، با یک علاقه خاص در حقوق بشر است.

این برنامه ماهیت قوانین بین المللی حقوق بشر به عنوان یک کشور چند فرهنگی و چند زبانه است که در آن مدافعان حقوق بشر، وکلا و نمایندگان دولت مورد بحث و شکل دادن به استانداردهای جدید از کرامت انسانی به رسمیت می شناسد که همه کشورهای جامعه بین المللی آنها باید احترام بگذارند. های LL.M حقوق بشر و حقوق بشردوستانه کامل به زبان اسپانیایی موفق به صراحت به ضرورت یک متخصص در قوانین بین المللی حقوق بشر در ایالات متحده و سراسر جهان آموزش.... [-]

آمریکا واشنگتن
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
پاره وقت
18 - 24 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University Washington College of Law

دانشگاه آمریکایی دو مسیر مختلف حقوق بشر را ارائه می دهد - LL.M. Hybrid در حقوق بین الملل حقوق بشر و حقوق انسانی و ویژه حقوق بشر در برنامه مطالعات حقوق بین الملل. هر دو بر ... [+]

دانشگاه آمریکایی دو مسیر مختلف حقوق بشر را ارائه می دهد - LL.M. Hybrid در حقوق بین الملل حقوق بشر و حقوق انسانی و ویژه حقوق بشر در برنامه مطالعات حقوق بین الملل . هر دو برنامه در حال حاضر نیاز به آموزش تخصصی در حقوق بین المللی حقوق بشر در ایالات متحده و در سراسر جهان دارند. برنامه ترکیبی با هر دو اجزای سایت (مسکونی) و آنلاین، برای یک برنامه درسی با کیفیت بالا با فرمت انعطاف پذیر و راحت امکان پذیر است. دانش آموزان در هر دو برنامه با بیش از 40 کارشناس مشهور جهان، از جمله کارشناسان حقوق بشر و حقوق بشری که از دانشگاه های علمی، دادگاه های بین المللی، سازمان های جامعه مدنی و سازمان های بین المللی برخوردارند، ارتباط برقرار می کنند.... [-]

آمریکا واشنگتن
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
پاره وقت
18 - 24 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University Washington College of Law

به عنوان یکی از حقوق بین الملل پیشرو LL.M. برنامه های در ایالات متحده، برنامه مطالعات بین المللی حقوقی، تعدادی از تخصص ها شامل قوانین تجاری بین المللی، تجارت بین المللی و ... [+]

جایی که جهان برای تحصیل در قانون ملاقات می کند

به عنوان یکی از حقوق بین الملل پیشرو LL.M. برنامه های آموزشی در ایالات متحده، برنامه مطالعات بین المللی حقوق (ILSP) ارائه می دهد آموزش جامع است که شامل مجموعه ای غنی از دوره های آموزشی و سمینار های بین المللی، فرصت های یادگیری تجربی، و رویدادهای خاص است که تعامل با وکیل های بین المللی، دیپلمات ها، رهبران کسب و کار و سیاست گذاران. هیات علمی و مدیریت ما ارتباطات قوی با سازمان های بین المللی، دولتی و غیر دولتی در منطقه شهری واشنگتن و خارج از کشور برقرار کرده است.... [-]

آمریکا واشنگتن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University Washington College of Law

استاد حقوق مدون (Procurement LL.M. Program) در American University Washington College of Law که توسط برنامه حمایت از محاکمه استیفن و وینشتاین مدرک قانون در نظر گرفته شده ... [+]

استاد حقوق مدون (Procurement LL.M. Program) در American University Washington College of Law که توسط برنامه حمایت از محاکمه استیفن و وینشتاین مدرک قانون در نظر گرفته شده است، ترکیبی از یک جزء آکادمیک دقیق و گستره آموزش های عملی در زمینه دادرسی است. این برنامه ارائه می دهد مجموعه ای از دوره ها، externships، و فرصت های برای تحصیل حقوقی حقوقی و به دست آوردن تجربه تدریس. تمرکز مهم Advocacy LL.M. برنامه استفاده از فناوری مدرن در دادرسی و آموزش وکالت محاکمه اخلاقی است. برنامه درسی برنامه نوآورانه به فارغ التحصیلان در آماده سازی تمام جنبه های دادرسی کمک خواهد کرد.... [-]

آمریکا واشنگتن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University Washington College of Law

در قلب واشنگتن دی سی، LL.M. در برنامه قانون ... [+]

LL.M. با تفاوت

American University Washington College of Law قانون امور خارجه و حکومت (LL.M.) شما را آماده می کند تا مسائلی را که در تقاطع قانون، سیاست، و تمام سطوح حکومت از طریق بررسی وسیع در مورد عمومی قانون در ایالات متحده

این LL.M. با تفاوت. برای فارغ التحصیلان حقوق داخلی و بین المللی که علاقمند به دولت و سیاست آمریکا هستند، پویایی دموکراسی و معنای حاکمیت قانون، LL.M. در قانون و حکومت، دانشجویان به بررسی گسترده و عمیق مهمترین مسائل سیاست عمومی در زمان می پردازند. اصول آموزشی سازماندهی ما این است که وکلا و تحلیلگران تهیه شده در زمینه قوانین قانونی، نه تنها درک دقیقی از موضوعات خاص دارند، بلکه همچنین تسلط بر نظریه ها، نیروهای سیاسی و واقعیت های نهادی که قانون عمومی را در ایالات متحده تعریف می کنند.... [-]

آمریکا واشنگتن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University Washington College of Law

American University Washington College of Law (AUWCL) مدرک کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) را در مالکیت معنوی (IP Law) از طریق یکی از مراکز پیشرو جهان برای مطالعه حقوق مالکیت ... [+]

American University Washington College of Law (AUWCL) یک مدرک کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) را در مالکیت معنوی از طریق یکی از مراکز پیشرو جهان برای مطالعه حقوق مالکیت معنوی و قانون اطلاعات ارائه می دهد. برنامه های کاربردی در حال حاضر برای بورس عدالت اطلاعات پذیرفته شده اند - یک بورس تحصیلی، کارآموزی و برنامه مربیگری برای نامزدهای برجسته.

متقاضیان برجسته می توانند برای اعضای رسمی دادگستری اطلاعات واجد شرایط باشند که شامل حمایت از مسکن تا نیمی از اعتبارات مورد نیاز، و همچنین مشاوره و فرصتی برای سازماندهی یک رویداد مربوط به منطقه تخصص است.... [-]

آمریکا واشنگتن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

AUWCL Ribbon Cutting Highlight Video 2 12 16