توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده حقوق مدل: قانون ما بین الملل، حقوق سلامت، و برنامه های قانون مالکیت معنوی در میان بالا در کشور می باشد. مجله فقیه ملی ما را در میان مدارس 25 قانون بالا که ارائه بهترین فرصت قانون منافع عمومی را نام برد. این مجله همچنین ما را در میان اولین بار "رول افتخار از دانشکده های حقوق» خود را که ارائه بهترین آموزش عملی ذکر شده است.

هیجان انگیز محل سکونت: ما در قلب دانشگاه دایره، یک محله پر رونق فرهنگی در کلیولند، اوهایو واقع شده است. "باز گشت پر شده با هنر و فرهنگ" کلیولند کردم آن انتخاب شده، در میان شهرستانها در سراسر جهان، به عنوان یک محل برای بازدید در سال 2015 در نیویورک تایمز، لس آنجلس تایمز، فودر و سفر و اوقات فراغت.

برنامه درسی گسترده: ما ارائه می دهیم درجه JD، LLM و SJD. دانش آموزان LLM بسیاری از کلاس های خود را با دانش آموزان JD و SJD است. ما ارائه می دهیم چهار درجه LLM: قوانین بین الملل کسب و کار، قانون مالکیت معنوی، ایالات متحده و مطالعات حقوقی جهانی و حقوق بین الملل کیفری.

سابقه افتخار: درجه در ایالات متحده و مطالعات حقوقی جهانی، برای اولین بار در پاییز 1992 ارائه شده، در میان درجه LLM برای اولین بار در ایالات متحده پیشنهاد به طور انحصاری برای فارغ التحصیلان دانشکده های حقوق خارجی بود. دیگر درجه LLM برای تقریبا 10 سال ارائه شده است. ما همکاری با دانشکده های حقوق منجر خارج از کشور - مانند دانشگاه Comillas با پاپی در مادرید، دانشگاه میدلسکس در لندن، دانشگاه پاریس DAUPHINE، دانشگاه چین در شرق علوم سیاسی و حقوق در شانگهای، و دانشگاه جنوب غربی علوم سیاسی و حقوق در Chongqin - از که بسیاری از دانش آموزان LLM ما ثبت نام.

حضور رو به رشد ما: ما از 1،000 دانش آموزان LLM از ده ها کشور در پنج قاره فارغ التحصیل شده اند. فارغ التحصیلان ما تمرین و تدریس حقوق در شرکت های پیشرو قانون، شرکت ها، و دانشگاه ها. در 2015-2016، دفتر مطالعات حقوقی خارجی فارغ التحصیل 73 LLMs و 25 نفر SJD ثبت نام کرد.

کارشناس دانشکده: دانشکده حقوق ما 25 در کشور در اثر علمی قرار گرفت. آنها کارشناسان خود در زمینه اشاره کرد و اولین اولویت آنان موفقیت دانش آموزان ما است. ما یک محیط دوستانه استقبال که همکاری بین اساتید، مدیران، کارکنان، دانشجویان و فارغ التحصیلان تشویق می کند. هنگامی که شما در دانشکده حقوق ما بپیوندید، شما بخشی از خانواده قانونی ما هستند.

یک نهاد متصل: ما بخشی از دانشگاه کیس وسترن رزرو، یک موسسه تحقیقاتی رتبه بسیار بالایی با بیش از 5،800 دانش آموزان فارغ التحصیل و حرفه ای و بیش از 5،000 دانشجوی مقطع کارشناسی. دانشگاه نیز در منزل به مدرسه Weatherhead مدیریت، مدرسه مورد مهندسی، دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی، فرانسیس پین مدرسه بولتون پرستاری، دانشکده پزشکی، دانشکده تحصیلات تکمیلی، جک، Joseph و مورتون مدرسه مندل کاربردی علوم اجتماعی، و کالج هنر و علوم. دانشگاه ما ثبت نام بیش از 1،800 دانشجویان بین المللی از کشور در سراسر جهان.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Case Western Reserve University School of Law

تمرکز بر قانون ایالات متحده، با برنامه درسی انعطاف پذیر، بهترین امثال آماده سازی برای امتحان نوار ایالات متحده است. ... [+]

کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) در ایالات متحده و مطالعات حقوقی جهانی امثال آن است برنامه با هدف به وکلا خارجی یک پایه در قانون ایالات متحده است. ما خیاط برنامه درسی به پس زمینه و منافع هر دانش آموز. از آنجا که برنامه درسی انعطاف پذیر است، ما LLMs آماده شدن برای یک امتحان نوار آمریکا برای انتخاب امثال توصیه در مطالعات حقوقی جهانی ایالات متحده و با کلاس در افراد در نوار تست شده است.

این برنامه یک ساله نیاز به تمام وقت حضور و غیاب و 24 ساعت اعتبار از اعتبارات البته.... [-]

آمریکا کلیولند
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Case Western Reserve University School of Law

تمرکز بر قوانین بین المللی و دادرسی کیفری، حقوق بشردوستانه بین المللی و حقوق امنیت ملی است. externship ترم دوم برای دانشجویان شروع در ترم. ... [+]

LLM در حقوق بین الملل کیفری - برای هر دو فارغ التحصیلان خارجی و

توسط کارشناسان برجسته در زمینه تدریس، این برنامه دانش آموزان که در رشته حقوق را نگه دارید با داشتن دانشی عمیق از قوانین بین المللی و دادرسی کیفری، حقوق بشردوستانه بین المللی و قانون امنیت ملی فراهم می کند. این آنها را مجهز خواهد به عمل به قانون جنایی بین المللی قبل از دادگاه های بین المللی و یا دادگاه های ملی. این برنامه یک ساله است که در دانشکده حقوق ما است، اما دانش آموزان باید این گزینه گرفتن ترم دوم و در یک دادگاه بین المللی. درجه نیز موجود است به دانش آموزان آمریکایی در صورت پاره وقت و بیش از دو سال است.... [-]

آمریکا کلیولند
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Case Western Reserve University School of Law

تمرکز بر روی اختراعات، علائم تجاری، کپی رایت، و اسرار تجاری. ... [+]

کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) در حقوق مالکیت معنوی طراحی شده است برای ارائه فارغ التحصیلان دانشکده های حقوق خارجی با درک عمیق از آموزه ها و سیاست ایالات متحده قانون مالکیت معنوی، از جمله اختراعات، علائم تجاری، حق چاپ و اسرار تجاری.

مالکیت معنوی تبدیل شده است تمرکز در بازار و اطلاعات اقتصاد جهانی، ارائه برخی از مسائل مهم و پیچیده پیش سیستم های حقوقی، و همچنین به عنوان کسب و کار، سرگرمی و فن آوری جوامع است.... [-]

آمریکا کلیولند
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Case Western Reserve University School of Law

تمرکز بر قانون کسب و کار ایالات متحده به عنوان به معاملات بین المللی اعمال می شود. ... [+]

کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) در حقوق تجارت بین المللی طراحی شده است را فارغ التحصیلان دانشکده های حقوق خارج از ایالات متحده یک فرصت برای تحصیل در ایالات متحده قانون کسب و کار به عنوان به معاملات بین المللی اعمال می شود.

این برنامه دانش آموزان برای موقعیت خود را در شرکت های حقوقی بین المللی آماده می کند، در خانه بخش های حقوقی شرکتهای چند ملیتی، پست های دولتی و دیگر برای سود و سازمان های غیر انتفاعی انجام کسب و کار بین المللی است.... [-]

آمریکا کلیولند
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره

Case Western Reserve University School of Law

چهار هفته، معرفی تابستان به آمریکا قانون مشترک و پژوهش های حقوقی ایالات متحده، نوشتن و تجزیه و تحلیل، و فرصتی برای بهبود مهارت های قانونی زبان انگلیسی است. ... [+]

موسسه زبان و قانون تابستان، یک چهار هفته تجربه آموزش فشرده به طور انحصاری برای حرفه ای های حقوقی خارجی و دانش آموزان است. موسسه طراحی شده است:

معرفی دانش آموزان به تمرین و مطالعه قانون در ایالات متحده؛ دانش آموزان با معرفی عملی به ایالات متحده پژوهش های حقوقی و تجزیه و تحلیل؛ و بهبود مهارت های زبان انگلیسی دانش آموزان از طریق یک انگلیسی یکپارچه برای برنامه اهداف حقوقی.

روزانه در دانشکده حقوق، که در محوطه دانشگاه شهری دیدنی از دانشگاه کیس وسترن رزرو در مرکز فرهنگی دانشگاه دایره کلیولند واقع انجام، موسسه برنامه های پیشرفته در نظر گرفته شده برای گسترش و دانشجویان خارجی لهستانی 'در حال حاضر قوی مهارت های ارتباطی انگلیسی در حالی که معرفی آنها به عمل به قانون مشترک آمریکا و آماده سازی آنها برای سختی مطالعه مدرسه قانون در آمریکاست.... [-]

آمریکا کلیولند
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

LLM Residential Program at Case Western Reserve University

Why Cleveland?