Case Western Reserve University School of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده حقوق مدل: قانون ما بین الملل، حقوق سلامت، و برنامه های قانون مالکیت معنوی در میان بالا در کشور می باشد. مجله فقیه ملی ما را در میان مدارس 25 قانون بالا که ارائه بهترین فرصت قانون منافع عمومی را نام برد. این مجله همچنین ما را در میان اولین بار "رول افتخار از دانشکده های حقوق» خود را که ارائه بهترین آموزش عملی ذکر شده است.

هیجان انگیز محل سکونت: ما در قلب دانشگاه دایره، یک محله پر رونق فرهنگی در کلیولند، اوهایو واقع شده است. "باز گشت پر شده با هنر و فرهنگ" کلیولند کردم آن انتخاب شده، در میان شهرستانها در سراسر جهان، به عنوان یک محل برای بازدید در سال 2015 در نیویورک تایمز، لس آنجلس تایمز، فودر و سفر و اوقات فراغت.

برنامه درسی گسترده: ما ارائه می دهیم درجه JD، LLM و SJD. دانش آموزان LLM بسیاری از کلاس های خود را با دانش آموزان JD و SJD است. ما ارائه می دهیم چهار درجه LLM: قوانین بین الملل کسب و کار، قانون مالکیت معنوی، ایالات متحده و مطالعات حقوقی جهانی و حقوق بین الملل کیفری.

سابقه افتخار: درجه در ایالات متحده و مطالعات حقوقی جهانی، برای اولین بار در پاییز 1992 ارائه شده، در میان درجه LLM برای اولین بار در ایالات متحده پیشنهاد به طور انحصاری برای فارغ التحصیلان دانشکده های حقوق خارجی بود. دیگر درجه LLM برای تقریبا 10 سال ارائه شده است. ما همکاری با دانشکده های حقوق منجر خارج از کشور - مانند دانشگاه Comillas با پاپی در مادرید، دانشگاه میدلسکس در لندن، دانشگاه پاریس DAUPHINE، دانشگاه چین در شرق علوم سیاسی و حقوق در شانگهای، و دانشگاه جنوب غربی علوم سیاسی و حقوق در Chongqin - از که بسیاری از دانش آموزان LLM ما ثبت نام.

حضور رو به رشد ما: ما از 1،000 دانش آموزان LLM از ده ها کشور در پنج قاره فارغ التحصیل شده اند. فارغ التحصیلان ما تمرین و تدریس حقوق در شرکت های پیشرو قانون، شرکت ها، و دانشگاه ها. در 2015-2016، دفتر مطالعات حقوقی خارجی فارغ التحصیل 73 LLMs و 25 نفر SJD ثبت نام کرد.

کارشناس دانشکده: دانشکده حقوق ما 25 در کشور در اثر علمی قرار گرفت. آنها کارشناسان خود در زمینه اشاره کرد و اولین اولویت آنان موفقیت دانش آموزان ما است. ما یک محیط دوستانه استقبال که همکاری بین اساتید، مدیران، کارکنان، دانشجویان و فارغ التحصیلان تشویق می کند. هنگامی که شما در دانشکده حقوق ما بپیوندید، شما بخشی از خانواده قانونی ما هستند.

یک نهاد متصل: ما بخشی از دانشگاه کیس وسترن رزرو، یک موسسه تحقیقاتی رتبه بسیار بالایی با بیش از 5،800 دانش آموزان فارغ التحصیل و حرفه ای و بیش از 5،000 دانشجوی مقطع کارشناسی. دانشگاه نیز در منزل به مدرسه Weatherhead مدیریت، مدرسه مورد مهندسی، دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی، فرانسیس پین مدرسه بولتون پرستاری، دانشکده پزشکی، دانشکده تحصیلات تکمیلی، جک، Joseph و مورتون مدرسه مندل کاربردی علوم اجتماعی، و کالج هنر و علوم. دانشگاه ما ثبت نام بیش از 1،800 دانشجویان بین المللی از کشور در سراسر جهان.

مکان ها

کلیولند

Case Western Reserve University School of Law

Address
Case Western Reserve University School of Law
Foreign Graduate Legal Studies
11075 East Blvd44106-7148 کلیولند, اوهایو, آمریکا
تلفن
+1 216-368-2083

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید