توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشکده حقوق کلمبیا

دانشکده حقوق کلمبیا به خاطر فطرت فکری برنامه درسی و علم پیشگامان دانشکده خود مشهور است. توانایی رسم از منابع گسترده بین رشته ای دانشگاه تحقیقاتی برجسته و مرحله جهانی شهر نیویورک - دانش آموزان ما آموزش های حقوقی خود را آماده می کنند تا درگیر مسائل چالش برانگیز جهان در سراسر مرزها، حوزه های قضایی، موضوعات، بخش ها و صنایع باشند.

دانشکده مشهور

استادان ما، محققان برجسته و متخصصین برتر در حوزه هایشان هستند، سیاست های عمومی و عمل قانون در سراسر جهان را شکل می دهند.


تحقیقات نوآورانه

مراکز و برنامه های پژوهشی دانشگاه کلمبیا منعکس کننده طیف گسترده ای از تخصص های مورد استفاده در دانشکده ما است. مراکز و برنامه های ما بر اساس بورس تحصیلی دقیق است تا زمینه های پایه، در حال ظهور و میان رشته ای قانون را بررسی کند. آنها سیاستگذاران، قضات، رهبران کسب و کار و دانشگاهیان را از سراسر جهان تشکیل می دهند و دانش آموزان فرصت هایی را برای کار مستقیم با اعضای هیئت علمی و متخصصین تحقیقاتی فراهم می کنند.


مدرسه حقوق جهانی

دانشکده حقوق کلمبیا در مرکز پژوهش های بین المللی و فعالیت های حرفه ای قرار دارد. اعضای هیئت علمی ما، مراکز و موسسات تاثیرات خود را فراتر از محوطه دانشگاه و جامعه بین المللی گسترش می دهند. دانش آموزان ما به مجموعه ای از فرصت های جهانی گرا دسترسی دارند که در شهر نیویورک و در سراسر جهان وجود دارد. فارغ التحصیلان ما به خوبی برای کارهای بین المللی که در بخش های عمومی، خصوصی و غیر انتفاعی قرار دارند، آماده هستند.


سنت خدمات عمومی

یکی از اولین مدارس قانون با الزامات طرفدار بونو، قانون کلمبیا تعهد به حمایت از خدمات عمومی دارد.

ابتکارات عدالت اجتماعی (SJI) فراهم می کند خدمات حرفه ای و برنامه ریزی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقه مند به منافع عمومی، حقوق بشر بین المللی، خدمات عمومی / دولت و کار داوطلبانه قانونی است. SJI همچنین برنامه Pro Bono School of Law School of Columbia را اجرا می کند و دانشجویان را با پروژه های تحت نظارت وکیل در خدمت عمومی و همچنین برنامه تامین مالی تابستان تحت عنوان دانشکده حقوق پیوند می دهد.


یادگیری تجربی

یادگیری تجربی یک شیوه اساسی مدرسه حقوق کلمبیا است که دانش آموزان را برای رسیدن به وکلا اخلاقی موثر می سازد.

از کلاس 2019، استانداردهای استانداردهای انجمن آمریکایی ملزم به رعایت هر دانش آموز JD حداقل 6 اعتبار تجربی برای فارغ التحصیل شدن است.

برنامه های بالینی و تحصیلات عالی مدرسه قانون دانش آموزان را قادر می سازد تا مشکلات قانونی دنیای واقعی را حل کنند.

خدمات شغلی

فارغ التحصیلان قانون کالمبوووال به دنبال بهترین کارفرمایان جهان هستند. دانشجویان ما نقش رهبری در سازمان های عدالت اجتماعی برجسته، شرکت های حقوقی، سازمان های غیر دولتی، نهادهای دولتی و موسسات دانشگاهی ایفا کرده اند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Columbia University, Columbia Law School

دانشگاه کلمبیا LL.M. در قانون تجارت جهانی، یک برنامه هیبریدی سریع طراحی شده برای وکلا با تجربه بالا، آماده برای پیشرفت شغلی خود، ایجاد یک شبکه جهانی و رهبری در معاملات پی ... [+]

رئیس پیشگام کلمبیا LL.M. برنامه

دانشگاه کلمبیا LL.M. در قانون تجارت جهانی، یک برنامه هیبریدی سریع طراحی شده برای وکلا با تجربه بالا، آماده برای پیشرفت شغلی خود، ایجاد یک شبکه جهانی و رهبری در معاملات پیچیده بین المللی است.

در این برنامه فشرده، شما یک بنیاد متخصص در قانون کسب و کار ایالات متحده کسب خواهید کرد و درک خود را از این که چگونه این مفاهیم انتقادی قانونی در چارچوب بین المللی عمل می کنند، پیش می برید. شما از دانشکده حقوقی مشهور کلمبیا مطلع خواهید شد و با گروهی از وکلا از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.... [-]

آمریکا منهتن
مارس 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
7 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی