Emory Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1916، دانشگاه اموری یک دانشکده حقوق با یک دانشکده از معلمان بزرگ با مدرک از موسسات برجسته ترین دوره، یک کتابخانه با بیش از 5000 جلد و یک کلاس از بیست و هفت دانش آموز ایجاد کرد.

امروزه، دانشکده حقوق دانشگاه اموری ، یک دیدگاه عملی و انضباطی را در راستای مطالعه قانون با تعهد به ارائه دانش آموزان فرصت های یادگیری تجربی خود دارد که در نقش های متنوع و غیرمتمرکز این قانون در جامعه ما، جامعه و جهان نقش مهمی ایفا می کند. تمرکز دانش آموزان محور Emory Law ، برنامه های ابتکاری، externship، و تعهد به تحقیقات علمی، اطمینان حاصل می کند که فارغ التحصیلان ما پس از فارغ التحصیلی آماده تاثیر فوری می شوند.

مأموریت

از طریق بورس تحصیلی، تدریس و غوطه ور شدن در جهان و جوامع آن، ماموریت Emory Law این است:

  • ایجاد بورس تحصیلی و آموزش دانشجویان در مورد نقش قانون در تعریف و حل مشکلات اجتماعی؛ ساختار درگیری؛ طراحی موسسات موثر قانونی، سیاسی و بازار؛ اطلاع رسانی و محدود کردن دولت ها؛ و یادآوری تعهدات اجتماعی.
  • پیشرفت حاکمیت قانون و مزایای حاصل از پاسخگویی، حقوق فردی، عدالت اجتماعی، بازارهای پر رونق و توسعه اقتصادی.
  • رهبران را پرورش دهید که از طریق نقش در قوه قضائیه، دولت، آموزش و پرورش قانونی، قوانین منافع عمومی، شرکت ها و شرکت های حقوقی در خدمت جامعه هستند.
  • تهیه دانش آموزان برای حرفه های مختلف و شرایط قانونی، سیاسی، اجتماعی و بازار همیشه با ارائه آموزش دقیق که تئوری، دکترین و یادگیری تجربی را ادغام می کند.
  • ارتقاء تعالی با تلاش برای تنوع دانشجویان، هیات علمی و کارکنان و تسهیل بهره وری علمی و تبادل بین رشته ای با اعضای دانشگاه، جامعه دانشگاهی گسترده تر در ایالات متحده و خارج از کشور و حرفه ی حقوقی.

تاریخ

سال تاسیس

پروفسور هرشل والت آرانت و اسقف وارن عدن كاندلر، رييس دانشگاه اموري، خواستار ايجاد يك مدرسه قانوني شدند كه در مقابله با مدارس قانوني دانشگاه هاي شناخته شده در سطح كشور هستند، تاكيد بر "اخلاق و آرمان هاي حرفه اي باستان و افتخار" ، "و تشویق خدمات قانون است.

در سال 1916، هیئت امنا هیئت اموری، مدرسه جدید LQC Lamar School of Law را به نام "LQC" نامگذاری کرد. لامار از کالج اموری در سال 1845 فارغ التحصیل شد و دارای مدرک کارشناسی به عنوان یک استاد، محقق و وکیل بود. محل اصلی (در حال حاضر کارلوس هال) یکی از ساختمان های اصلی در چهارگوشه اموری بود. ساختمان هنری هارنبوستل، هنرمند برجسته هنرهای زیبای هنر، طراحی شده است که دارای یک پلکان مرکزی زیبا و نمای سنگ مرمر گرجستان است. بیست و هشت دانش آموز در پاییز سال 1916 ثبت نام کردند.

تحت رهبری ساموئل سی ویلیامز، اولین دبیر، دانشکده حقوق اولین بار در گرجستان به عضویت در انجمن دانشکده حقوق آمریکا اعطا شد. انجمن آمریکایی آمریکایی اموری را در سال 1923 به عنوان یک مدرسه "کلاس A" طبقه بندی کرد. تنها مدارس دیگر در جنوب شرقی که با این نام شناخته می شدند، دانشگاه ویرجینیا و دانشگاه واشنگتن و لی بودند.

E. Smythe Gambrell، فارغ التحصیل دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد، در سال 1924 به دانشکده ادبیات پیوست. او تا زمان عصر جنگ جهانی دوم در دانشکده خدمت می کرد و بعد هدیه ای را فراهم ساخت که ساختمان ساختمانی مدرن امروز (Gambrell سالن، که در حافظه پدر و مادرش نامگذاری شده است.

مکان ها

آتلانتا

Address
Clifton Road,1301
30322 آتلانتا, جورجیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید