George Washington University, Law School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

از آنجا که اولین کلاس خود را در سال 1865 ثبت نام کرد، دانشکدۀ حقوق دانشگاه جورج واشنگتن، برخی از بهترین عقیده را در زمینه طیف علمی حقوقی ایجاد کرده است.

این سنت همچنان ادامه دارد، چرا که فارغ التحصیلان حقوق GW از دانش و مهارت هایی که در اینجا به دست می آورند برای استفاده از گفتمان انتقادی قانونی زمان های ما استفاده می کنند. این مدرسه توسط انجمن باربری آمریکایی تأیید شده است و عضو هیئت مدیره انجمن دانشکده های حقوق آمریکا است. مدرسه حقوق در محوطه دانشگاه GW واقع در محله مرکز شهر شناخته شده به عنوان Foggy Bottom واقع شده است.

تاریخ

در سالهای اولیه جمهوری، زمانی که سرمايه جدید سرمايهی ملکی نه تنها مجموعه کوچکی از ساختمانهای عمومی بود که از سوی مراتع جدا شده بود، پرزیدنت جورج واشنگتن از کنگره برای ایجاد یک دانشگاه ملی در محل حکومت حمایت کرد.

هدف وی آموزش نسل های آینده کارمندان دولت بود و از این طریق جعل هویت ملی مبتنی بر "اصول دوستانه دولت جمهوری و آزادی های واقعی و واقعی بشر". وی در وصیت نامه خود 50 سهام از سهام شرکت کانال Potowmack را برای وقف دانشگاهی به جای گذاشته است "که جوانان ثروتمند و استعداد از تمام قسمت های آن ممکن است برای تکمیل آموزش خود در کلیه شاخه های ادبیات مودبانه اعزام شوند - در هنر و علوم - در دستیابی به دانش در اصول سیاست

اگر چه چند دهه قبل از آنکه دانشگاه جورج واشنگتن با قانون کنگره تاسیس شود، دانشکدۀ حقوق دانشگاه جورج واشنگتن که در سال 1865 تأسیس شد، اولین دانشکده حقوق در منطقه کلمبیا بود. امروز، مدرسه همچنان به آرزوهای نخستین رئیس جمهور کشور می پردازد.

دی سی

اولین دانشکده حقوق در پایتخت

دانشجویان فرصت های بی نظیری برای یادگیری از دانشکده های متخصص و بازدید کنندگان برجسته و پیگیری کارورزی ، کارآموزی و اشتغال دارند ، در عین حال از فرهنگ پر جنب و جوش شهر ، زندگی شبانه و ناهار خوری لذت می برند.

زندگی با سابقه بیش از 145 سال در قلب واشنگتن ، دی سی ، زندگی در دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن به طور جدایی ناپذیری با زندگی جامعه پیرامون خود در ارتباط است. پردیس ما تنها چهار بلوک از کاخ سفید دارد و با دسترسی آسان بانک جهانی ، وزارت دادگستری ، وزارت امور خارجه ، دادگاه های فدرال و محلی و سازمان های بی شماری غیر انتفاعی و غیردولتی امکان پذیر است. دانشجویان GW حقوق ، فرصت های بی نظیری برای یادگیری از دانشکده های متخصص و بازدید کنندگان برجسته و پیگیری کارورزی ، کارآموزی و اشتغال دارند ، در عین حال از فرهنگ پر جنب و جوش در شهر ، زندگی شبانه و ناهار خوری برخوردار هستند.

121473_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg

از دین

به قانون GW خوش آمدید!

دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن ، که در سال 1865 تاسیس شد ، یکی از بزرگترین ، مشهورترین و متنوع ترین اعضای آکادمی حقوقی است. من از شما دعوت می کنم در پردیس و اجتماع ما کاوش کنید تا یک دانشکده حقوق را که عمیقاً ریشه در سنت دارد ، بسیار پاسخگو به تغییرات در آموزش حقوقی و حرفه حقوقی است ، و کاملاً متعهد به تولید وکلا تأثیرگذار و ایده های تحول آمیز هستید. دانش آموزان به این دلیل که می خواهند دنیا را تغییر دهند ، به قانون GW می آیند و به عنوان متخصصانی که برای نوشتن ، دفاع ، نوآوری ، ایجاد و دنبال کردن بالاترین آرمانهای قانون و عدالت آمادگی دارند فارغ التحصیل می شوند.

با مراجعه به وب سایت ما ، روشهای بسیاری را مشاهده خواهید کرد که موسسه کلاس جهانی دانشجویان را برای واقعیت های بازار قانونی جهانی آماده می کند. GW Law واقع در قلب پایتخت کشور ما ، دستورالعمل عالی عالی را با برنامه نویسی نوآورانه و فرصت های فراوان برای کارآموزی ، امور خارجه ، کارآموزی ، و شبکه سازی فراهم می کند.

یک دانشکده در سطح جهانی. در هسته اصلی تجربه GW Law ، یک آموزش عالی است که ترکیبی از بورس تحصیلی ، دکترین و تمرین را به عهده دارد. کمک به پیشرفت دانشجویان ما به وکلا با تأثیرگذاری ، دانشکده برجسته ای است که نه تنها کتاب ها و مقالات گسترده ای را منتشر می کنند ، بلکه بطور فعال در حال شکل گیری منظر حقوقی هستند. اساتید شناخته شده ملی و بین المللی ما مرتباً در دادرسی در دادگاه عالی ایالات متحده ، دادگاه های بین المللی و سایر دادگاه ها درگیر می شوند. آنها همچنین تفسیر تخصصی را برای رسانه های خبری ارائه می دهند ، در مورد کاپیتول هیل شهادت می دهند ، به عنوان مشاور دولت های مختلف خدمت می کنند و بسیاری از فعالیت های دیگر را که غنی سازی زندگی دانشگاهی مدرسه است ، دنبال می کنند.

جایی که قانون ساخته شده است قانون GW از نظر جغرافیایی کاملاً در موقعیتی قرار گرفته است تا یک تجربه آموزشی حقوقی منحصر به فرد در واشنگتن را ارائه دهد. موقعیت مکانی ما - در مرکز حقوق ملی و بین المللی ، مقامات ارشد دولت ، دادگستری دیوان عالی - اجازه می دهد تا چهره های کلیدی واشنگتن در کلاس های ما مکرر شوند ، در کنفرانس های دانشگاه ما شرکت کنند و سالانه در بیش از 100 رویداد ویژه در دانشکده حقوق ما صحبت کنند.

تجربه در دنیای واقعی. بدن دانشجویی درگیر ما متنوع ، پشتیبانی ، خلاق ، خلاق و کارگر است. در قانون GW ، ما به دانشجویانمان مجموعه های عمیقی از فرصت ها را برای تحصیل ، تحقیق ، بحث و گفتگو و سؤال از قانون و اصول قانونی در کلاس و خارج از دنیای واقعی فراهم می کنیم. بسیاری از دانشجویان در کلینیک های حقوقی انجمن جیکوب برنز GW شرکت می کنند ، و در موارد واقعی تحت نظارت دانشکده ، مشتری را نمایندگی می کنند. آنها همچنین در مسابقات وکالت ، مجلات حقوقی ویرایش شده دانشجویی ، پروژه های طرفداری و صدها مکان در آژانس های دولتی و مؤسسات برجسته ملی و بین المللی در منطقه واشنگتن شرکت می کنند.

تغییر جهان امیدواریم بخشی از جامعه ما را در نظر بگیرید. من شما را ترغیب می كنم كه عمیق تر حفاری كنید و یاد بگیرید كه چه چیزی قانون GW را به مقصد ایده آل برای دستیابی به مهارتهایی تبدیل می كند كه شما را قادر به تغییر جهان می كند. لطفاً به صورت حضوری از ما دیدن کنید تا در امکانات ما گشت و گذار کنید و درک بهتری از اینکه چه کسی هستیم ، چه کاری انجام می دهیم ، و چگونه می توانید برای پیوستن به ما درخواست کنید. من مشتاقانه منتظر استقبال شما از دانشکده حقوق هستیم.

به گرمی،

کریستوفر آلن بریس

موقت دین ، معاون تحویل امور دانشکده و استاد حقوق

مکان ها

واشنگتن

Address
H Street Northwest,2000
20052 واشنگتن, منطقه کلمبیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید