توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیانیه مأموریت

Indiana University Robert H. McKinney School of Law مستقر در پردیس علوم تحقیقات شهری و علوم بهداشتی ایندیانا است. ما به عنوان تنها مدرسه حقوق در پایتخت پر جنب و جوش ما، متعهد به دسترسی، مقرون به صرفه، تنوع و تعالی در آموزش و پرورش قانونی عمومی است. دانشکده حقوق مک کینلی دانش آموزان و جامعه خود را به عنوان مرکز آموزش حقوقی و تحقیق علمی خدمت می کند. دانش آموزان ما دوره ای دقیق از تحصیل را در محیط خدمات دولتی و مشارکت اجتماعی قرار می دهند. با تقویت یک حس بالقوه از یکپارچگی و آگاهی از یک حرفه ی قانونی که همیشه در حال رشد است، ما دانش آموزان را قادر می سازیم تا به عنوان شهروندان، حرفه ای ها و رهبران موفق شوند.

شناخت بین المللی

IU McKinney LL.M. برنامه اخیرا توسط حقوقدان بین المللی به رسمیت شناخته شده است که آن را در سه مدرک معتبر LL.M. فهرست جایزه برنامه:

 • فرصت های شغلی
 • بهترین مدرسه حقوق مدرسه
 • بهترین ارزش

بیانیه اهداف آموزشی

فارغ التحصیل McKinney آماده خواهد شد:

 • بر اساس یک پایگاه موجود دانش و مهارت های حقوقی برای موفقیت در مسیر حرفه ای تحصیلات تکمیلی خود،
 • تمرین صدای حرفه ای صدا و انجام مسئولیت های اخلاقی؛
 • نشان دادن سطح بالایی از مهارت در تجزیه و تحلیل قانونی، استدلال، تحقیق و نوشتن؛
 • تظاهرات در ارتباطات خوراکی در زمینه حقوقی؛
 • خدمت به عنوان یک رهبر یا عضو تیم کمک در تنظیمات حرفه ای؛
 • انتقال آسان به قانون عمل یا دیگر دولت، غیر انتفاعی و یا اشتغال بخش خصوصی؛
 • اهرم شبکه روابط حرفه ای؛ و
 • قدردانی می کنم که برتری به عنوان یک وکیل مستلزم تلاش فردی و تمام طول عمر است.

چرا قانون IU McKinney؟

تصمیم گیری در مورد اینکه در آن شما آموزش های قانونی را دنبال می کنید، بقیه زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهند. در قانون McKinney، ما فکر می کنیم که بهترین ترکیب ممکن از زمین های نظری و آموزش عملی، کار سخت و سرگرم کننده را در یک محیط چالش انگیز و حمایتی پیدا کنید.

ما با ارائه تعالی عالی و فرصت حرفه ای:

دانشکده فوق العاده: استادان قانون مک کینلی متخصصان در زمینه های مورد علاقه خود هستند و مشتاق هستند تا به شما در تسلط در مفاهیم حقوقی و یادگیری «فکر کردن به یک وکیل» بپردازند. اکثر کارهای حرفه ای در قانون قبل از آموزش، شناخت نظري و عملی قانون. تماس با دانشکده برای بحث در مورد آرمان های دانشگاهی و اهداف شغلی خود را!

برنامه درسی جامع و نوآورانه: پس از تکمیل پایه تحصیلات قانونی خود در سال اول خود، انواع دوره های فوق لیسانس در حوزه های محبوب و همچنین 120 انتخاب سالیانه، از جمله سمینارهای کوچک و موضوعات پیشرفته وجود دارد. همه پیشنهادات دوره ما را بررسی کنید.

یادگیری تجربی: یادگیری با انجام یک جزء حیاتی آموزش مدرن حقوقی است. در IU McKinney، شما فرصت زیادی برای دست یابی به تجربه قانونی خواهید داشت. ما هفت درمانگاه زندگی می کنند، دادگاه محاکمه، بررسی های قانونی، آموزش مهارت، کار حرفه ای و انواع مختلفی از ادیان و ادارات ارائه می دهیم. ببینید که چگونه می توانید قانون را در عمل قرار دهید. دانشجویان ما تنها مدرسه قانون در شهر پایتخت دسترسی اولویت به فرصت های پیشرفته دارند.

در مرکز این همه: محل ما در شهرداری ایندیاناپولیس - قلب دولت ایالتی و کسب و کار - همه چیز را در مورد تجربه دانشجویی تقویت می کند. این یکی از امن ترین و چشمگیر ترین شهرهای کشور است. ورزش، هنر، فضاهای سبز، موزه ها، خرید و خیلی بیشتر در انتظار شما در Circle City.

مقرون به صرفه و کمک هزینه تحصیلی سخاوتمندانه: هزینه های برآورد شده برای برنامه ما را می توان در وب سایت ما یافت. هزینه کم هزینه تحصیل در مدرسه دولتی همراه با کم هزینه زندگی در ایندیاناپولیس و بورس تحصیلی سخاوتمند اغلب IU McKinney را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند.

اتمسفر حمایتی: اعضای هیات علمی و کارکنان ما، به جز 10،000 نفر فارغ التحصیلان ما (ملاقات برخی از آنها) که در سرتاسر صنایع مختلف و حرفه ای کار می کنند، می خواهند که شما موفق شوید و ما بهترین کار را انجام خواهیم داد تا ببینیم که انجام می دهید!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Indiana University Robert H. McKinney School of Law

ما متوجه شده ایم که دانشجویان اغلب به برنامه وارد می شوند که مطمئن نیستند کدام آهنگ برای آنها بهتر باشد، بنابراین شما به LL.M وارد می شوید. برنامه و یک مسیر خاص از مطالعه ... [+]

تجربه کاری عملی در یک درصد از هزینه

آیا شما به دنبال یک تجربه آموزشی هیجان انگیز و درجه اول هستید؟ IU McKinney را به توقف بعدی در مسیر خود به یک حرفه حقوقی تحقق بخشید. رتبه بندی شده توسط

نشان دهنده بهترین چیزی است که یک آمریکایی LL.M. می تواند پیشنهاد دهد. در اینجا برخی از دانشجویان و فارغ التحصیلان فعلی ما می گویند:

مرکز شهر ما در قلب دولت و کسب و کار دولتی همه چیز را در مورد تجربه دانش آموزان تقویت می کند و علت ریشه ای موفقیت دانش آموزان و دانشجویان ما است. به عنوان تنها مدرسه قانون در پایتخت، دانش آموزان ما از بیش از 350 فرصت / فرصت کارآموزی هر ترم از پست های دولت فدرال و ایالتی به شرکت های حقوقی و شرکت های بزرگ و نفوذ بهره مند می شوند.... [-]

آمریکا Indianapolis
آگوست 2019
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

LLM program

Day in the life

IU McKinney Law Program on Law and State Government

Online program

General Info

Intro to Indy

Legal writing

IU Robert H. McKinney School of Law
Address
Lawrence W. Inlow Hall 530 W. New York Street Indianapolis, IN 46202-3225
Indianapolis, Indiana, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 317-274-8523