Loyola University New Orleans College of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیش از 100 سال از دانشگاهیان، عدالت و خدمات.

در سال 1914، کالج لویولا قانون درهای خود را باز شده است و باز کردن ذهن حرفه ای قانون آینده از زمان. در اینجا، در سالن ها و کلاس های درس دانشگاه بالای شهر نیواورلئان کالج، ما سنت یسوعیون از دقت علمی، دستیابی به عدالت و خدمت به دیگران از طریق برنامه های قانون مدنی و مشترک ABA معتبر ما بیشتر است. قضات فدرال، ایالتی و محلی سیاستمداران، شرکای شرکت حقوقی، وکیل مدافع شرکت ها، و مدیران آنها همه مشاغل قانون درخشان خود را با یک آموزش لویولا آغاز شده است. همانطور که ما قرن دوم ما آغاز خواهد شد، ما نگاه به جلو به آموزش نسل بعدی از متخصصان حقوقی متعهد به استفاده از قانون را به تفاوت در جهان است.

دانشکده حقوق در دانشگاه لویولا نیواورلئان از دانشگاه لویولا در Vimeo و.

دانشگاهیان

شروع در اینجا. برو هر جا.

ما می دانیم که دانش آموزان راه های منحصر به فرد خود را دارند. به همین دلیل کالج لویولا قانون ارائه می دهد ثروت از گزینه های متناسب اهداف هر دانش آموز.

ما یکی از معدود مدارس در کشور ارائه می دهد که برنامه های درسی در هر دو قانون مدنی و مشترک، به شما گزینه از وکالت در لوئیزیانا، در سراسر کشور، و یا در سراسر جهان. سه برنامه های مدرک مشترک و نه گواهینامه در زمینه های تخصصی به شما دانش و اعتبار شما نیاز به تمرین نوع قانون است که منافع شما را بدهد. و چون ما می دانیم که برای برخی از دانش آموزان از رفتن به مدرسه قانون تمام وقت یک گزینه نیست با توجه به خواسته های زندگی، ما ارائه می دهیم برنامه شب و روز پاره وقت، بنابراین شما می توانید مدرک خود را در شرایط خود را دریافت کنید.

برنامه های مدرک

 • درجه دکترای حقوق
 • امثال در قانون ایالات متحده
 • امثال فردی مطالعه برای فارغ التحصیلان USJD

برنامه های مدرک ترکیبی

 • مدرک دکترای حقوق (JD) / کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)
 • مدرک دکترای حقوق (JD) / کارشناسی ارشد مدیریت دولتی (MPA)
 • مدرک دکترای حقوق (JD) / کارشناسی ارشد برنامهریزی شهری و منطقهای

برنامه های گواهی

 • گواهی در قانون مدنی و قانون مشترک
 • گواهی در قانون محیط زیست
 • گواهی مطالعات بین المللی حقوقی
 • گواهی حقوق، فناوری، و کارآفرینی
 • گواهی در عدالت اجتماعی
 • گواهی در قانون مالیات
 • گواهی در مهاجرت و شهروندی قانون و عمل
 • گواهی در قانون سلامت

کلینیک قانون

کلینیک قانون استوارت H. اسمیت و مرکز عدالت اجتماعی

چرا نیواورلئان؟

نیواورلئان یک شهرستان پر جنب و جوش خود را در آن است، و جامعه حقوقی آن فقط به عنوان فعال است. تعدادی از شرکت های منطقه ای و ملی دارای دفاتری در نیواورلئان، مانند بسیاری از بزرگ، متوسط، و بوتیک شرکت های حقوقی در لوئیزیانا است.

دانشکده حقوق ارائه می دهد بسیاری از مناطق مختلف تمرکز برای خدمت به یک جمعیت متنوع از شرکت ها، کارآفرینان، منافع زیست محیطی، هنرمندان، سازمان های دولتی محلی و فدرال، نیازهای نظامی، منافع بین المللی، خانواده ها، و جامعه بزرگ است.

نیواورلئان یک مرکز مهم برای نظام های قضایی فدرال و ایالتی است. در سطح دولت، آن خانه از دادگاه لوئیزیانا عالی، چهارم دادگاه لوئیزیانا های استیناف و دادگاه های منطقه متعدد با صلاحیت مدنی و کیفری است. در سطح فدرال، آن خانه از پنجم دادگاه مدار ایالات متحده استیناف و دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه شرق لوئیزیانا، و همچنین دادگاه های مختلف اداری فدرال است.

نیواورلئان، با سنت های خود و چشم انداز هیجان انگیز، به عنوان پس زمینه مناسب برای یادگیری و کار به سمت عدالت است.

موزه ها

نیواورلئان خانه را به تعدادی از موزه های درجه یک، از جمله جنگ جهانی دوم موزه ملی، نیواورلئان موزه هنر، موزه هنرهای جنوبی آگدن، هنرهای معاصر مرکز نیواورلئان، کابیلدو (Cabildo) است.

جشنواره

برخی از جشنواره های منحصر به فرد ترین و محبوب ترین کشور در نیواورلئان بر اساس، از جمله مردی Gras، جاز نیواورلئان و میراث جشنواره، تجربه افسون موسیقی + هنر، جشنواره محله فرانسوی، و ده ها تن دیگر.

MUSIC

هر چند نیواورلئان مدت طولانی است که کانون آمریکایی جاز و موسیقی بلوز در نظر گرفته شده است، این شهرستان دارای بیش از 80 سالن موسیقی زنده که میزبان بازی را به قوم، کاخون، فانک، راک، و R & B موسیقی.

غذا

نیواورلئان دیگ ذوب آشپزی نهایی ملت است! بیش از 1000 رستوران دهانه بزرگ منطقه نیواورلئان. آیا شما به دنبال برای کریول و کاخون تخصص، سنتی جنوب خانه پخت و پز، برش، لبه دلخوشیها الطعام، به سبک اروپایی کرایه، و یا تازه ترین غذاهای دریایی در جنوب، شما قطعا آن را در بزرگ آسان پیدا

ورزش ها

شهر Crescent خانه به تیم فوتبال نیواورلئان پرستاران NFL است، نیواورلئان پلیکان NBA تیم بسکتبال، تیم بیس بال نیواورلئان Zephyrs AAA، و تیم نیواورلئان Jesters ملی لیگ برتر فوتبال. برای یک لیست کامل از تیم های ورزشی نیواورلئان و حوادث، لطفا www.sportsnola.com مراجعه کنید.

بازدید

ما از شما دعوت به کشف دانشگاه لویولا جدید کالج اورلئان قانون در فرد است. لطفا Tori به Luwisch تماس به برنامه بازدید و یا جلسه گروه اطلاعات فردی به تجربه و شمایل از لویولا و نیواورلئان.

مکان ها

نیواورلان

Address
526 Pine Street,
70118 نیواورلان, لوئیزیانا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید