توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیش از 1.5 میلیون دانش آموز خوش آمدید به مطالعه بدون استرس

105976_Magoosh01.jpg

ما در حال آماده سازی آزمون هستیم

... و لذت بردن از انجام آن

مأموریت ما ساده است: ایجاد محصولاتی که دانش آموزان را در همه جا به آمادگی لذت بخش، مقرون به صرفه و موثر می رساند.

همانطور که تقاضا برای نمرات آزمون بالا افزایش یافته است، پذیرش در مدارس بالا تقریبا غیر قابل دسترس برای کسانی است که نمی توانند هزینه کلاس های آمادگی گران و آموزگاران را پرداخت کنند. ما در حال تغییر آن است که با کمک به میلیون ها دانش آموز در سرعت خود و در زمان خود - بدون در نظر گرفتن محل، موقعیت اجتماعی، و یا پس زمینه.

وقت آن است که دانش آموزان بیشتری از پاداش آموزش پیشرفته بهره ببرند. هدف ما غنی سازی جامعه از طریق ایجاد آموزش بیشتر در دسترس و کمک به بیشتر کسانی است که رویای پیشرفت تحصیلی، موقعیت بهتر و شیوه زندگی پرطرفدار را می بینند، آنچه را که می خواهند، به دست می آورند.


قابل دسترسی: ما دانشجویان بیش از 185 کشور را داریم! صرف نظر از زمینه شما، جایی که شما زندگی می کنید یا مسیر خود را به تحصیلات عالی می توانید با Magoosh تحصیل کنید. ما افتخار می کنیم که محصولی با کیفیت بالا بدون قیمت عظیم ارائه دهیم.

موثر: نتایج مهم، به ویژه برای آماده سازی آزمون. با Magoosh ، شما همیشه با بیشتر به روز، مواد درجه بالا مطالعه می شود. ما از تکنیک های مبتنی بر داده ها بر اساس میلیون ها پاسخ دانش آموزان برای بهبود سوالات و درس های ما استفاده می کنیم.

لذت بردن: ما بر این باوریم که یادگیری باید سرگرم کننده و با ارزش باشد. تیم ما از کارشناسان و مدرسان آمادگی تست نه تنها هوشمندانه هستند، بلکه مشتاق به یادگیری جالب و سرگرم کننده هستند.

105977_Magoosh02.jpg

پس دادن

ما افتخار می کنیم که با بیش از 20 غیر انتفاعی شرکت کنیم تا آمادگی آزمون های با کیفیت بالا را برای جوامع کم درآمد فراهم کنیم.

105975_Magooshgiveback.jpg

افکار رهبران ما

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره

Magoosh

ما کوتاهترین فاصله بین شما و یک نامه پذیرش هستیم! نمره LSAT خود را حداقل با 5 امتیاز بهبود دهید. ... [+]

ما کوتاه ترین فاصله بین شما و یک نامه پذیرش است

نمره LSAT خود را حداقل با 5 امتیاز بهبود دهید.

مطالعه در هر نقطه، در هر زمان بر روی دسکتاپ و یا تلفن همراههر زمانی که شما گیر کرده اید، ایمیل را امتحان کنیدکاملا در PC، Mac، Android و iOS پشتیبانی می شود درسهای ویدیویی عمیق که مفاهیم، ​​مشکلات و کلید های میانبر را پوشش می دهندیک تیم پاسخگو از معلمان از راه دور سوالات خود را از طریق ایمیل پاسخ می دهد قیمت بی نظیر در آزمون آمادگی: ¼ قیمت رقباآماده سازی با کیفیت بالا به طور انحصاری توسط متخصصان LSAT انجام شده است آماده سازی با مواد مورد اعتماد ترین... [-]
آمریکا Berkeley
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 - 12 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

The Magoosh Mission