توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره McGeorge

McGeorge وکلا برای شرکت های بزرگ و کوچک قانون، سازمان های دولتی و ادارات حقوقی شرکت در کالیفرنیا، در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان را آموزش می دهد. این علامت ما از سال 1924 بوده و امروز از هر زمان دیگری درست است.

همانطور که جهان کوچکتر و پیچیده تر می شود، McGeorge با استحکام آموزش دانشجویان ما برای موقعیت های رهبری در اقتصاد جهانی قرن بیست و یکم پاسخ می دهد.

116970_RS49113_McGeorgePhotoshoot2162.jpg

موفقیت ما بر روی یک استاد برجسته، دانشجویان با کیفیت بالا، دانشجویان متعهد و فعال، و یک دانشگاه زیبا و بزرگ با کلاس های پیشرفته و امکانات دانشجویی ساخته شده است.

با این حال، آن را نیز بر روی یک چشم انداز ساخته شده است. McGeorge نهاد در حال حرکت است، یک مدرسه حقوق پویا است که در حال تغییر و رشد است برای رفع چالش های اقتصاد جهانی و آموزش وکلا که خواهد شد رهبران فردا.

117054_McGeorgeCommencement20177.jpg

چرا McGeorge را انتخاب کنید؟ از آنجا که شما برای موفقیت آماده خواهید بود

دانشکده

 • 45 استاد تمام وقت و 50 پاره وقت است که در رشته های خود به افتخارات ملی و بین المللی دست یافته اند.
 • اعضای هیئت علمی که طی پنج سال گذشته 30 کتاب را منتشر کرده اند، یکی از بالاترین نمرات در بین مدارس دولتی در کشور است.
 • استادانی که دارای مقامات عمده ای در دولت هستند، شرکت های حقوقی و تمام بخش های صنعت را تشکیل می دهند و دانش خود را در اختیار دانش آموزان خود قرار می دهند.
 • حضور الهام بخش دادگستری دیوان عالی ایالات متحده آنتونی م. کندی (Ret.)، طولانی ترین عضو اعضای هیات علمی در حال حاضر است.

116971_RS49033_McGeorgePhotoshoot282.jpg

دانشگاهیان

 • بهترین قانون تجارت بین المللی در غرب
 • پرونده های دفاع مقدماتی و برنامه های حل اختلاف
 • قانون برنامه و سیاست دولتی کالیفرنیا و دولت فدرال
 • شدت آموزش، با 43٪ ساعت بیشتر از نیاز ABA برای درجه JD
 • تاکید بر نوشتن، با دو سال کامل کلاس نوشتن.
 • تعادل آموزش های نظری و آموزش مهارت های مرتبط با تمرین.

تعداد متقاضیان با نمرات LSAT در محدوده 80٪ یا بالاتر بیش از دو برابر شده است.

115338_115324_McGeorgeCampus201498.jpg

برای تور مجازی پردیس اینجا را کلیک کنید

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

University of the Pacific

LLM در Practical Business Transnational به منظور تمرین در زمینه حقوق تجارت بین المللی، وکلا را آموزش می دهد. این مدرک وکلا برای حرفه ای در اقتصاد جهانی را آماده می کند. ... [+]

LLM در Practical Business Transnational به منظور تمرین در زمینه حقوق تجارت بین المللی، وکلا را آموزش می دهد. این مدرک وکلا برای حرفه ای در اقتصاد جهانی را آماده می کند.

یک برنامه برجسته دسترسی به مرکز جهانی مک گورور برای کسب و کار است

نکات مهم برنامهتجربه عملی را بدست آوریدلذت بردن از کلاس های با دانش آموزان JDاز تخصص هیات علمی در زمینه حقوق بین الملل بهره مند شویدکار با مدیر کارشناسی ارشددسترسی به پایگاه گسترده مک گوره فارغ التحصیلان که در شرکت های حقوقی بین المللی در بیش از 40 کشور کار می کنندپیوستن به جامعه دانشجویان حقوق، دانشکده مک گوره و فارغ التحصیلان و دریافت کمک ویژه در تنظیم زندگی دانشجویی در ایالات متحده... [-]
آمریکا Sacramento
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the Pacific

LLM در قانون و سیاست ایالات متحده به طور خاص برای وکلای بین المللی یا فارغ التحصیلان قانون طراحی شده است که به طور کلی مقدمه ای بر قانون ایالات متحده می باشد. شما پایه و ... [+]

LLM در قانون و سیاست ایالات متحده به طور خاص برای وکلای بین المللی یا فارغ التحصیلان قانون طراحی شده است که به طور کلی مقدمه ای بر قانون ایالات متحده می باشد. شما پایه و اساس قانون ایالات متحده را مطالعه خواهید کرد و آماده باشید تا از حقوق کارکنان و مشتریان مطلع شوید.

نکات مهم برنامهدوره های آموزشی با دانشجویان JD امکان مشاهده مستقیم آموزش وکالت آمریکایی را فراهم می کندبا کارگردان برنامه های تحصیلات تکمیلی و بین المللی کار کنید تا بتوانید دوره ی انتخاب خود را انتخاب کنید تا بتوانید امتحان باری را بپذیریدپایه و اساس قانون ایالات متحده را مطالعه کنید تا آمادگی خود را برای نشان دادن آگاهی از قانون ایالات متحده به کارمندان و مشتریان ارائه دهیددسترسی به پایگاه جامع McGeorge از فارغ التحصیلان از سراسر جهانپیوستن به جامعه دانشجویان حقوقی، اعضای هیات علمی و فارغ التحصیلان و دریافت کمک ویژه در تنظیم زندگی دانشجویی در ایالات متحدهبرنامه تحصیلی... [-]
آمریکا Sacramento
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Elena Smirnova — Choosing the McGeorge LLM Program

Helmo Weiss Student

Thais Gomes Doki Student

Address
Sacramento Campus, 3200 Fifth Ave.
CA 95817 Sacramento, California, آمریکا