توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1873 تاسیس شد، دانشگاه مرسر قانون دارای یک سنت طولانی تولید وکلا عمل آماده که آماده برای تمرین و متعهد به خدمت هستند. مدرسه شهرت به عنوان یک ارائه دهنده بسیار عالی آموزش و پرورش قانونی با تمرکز بر تعامل دانشجو و استاد به دست آورده است.

دانشکده حقوق مرسر یک میراث افتخار نوآوری، تعالی، و خدمات، و آن را بر این میراث ساخت برای پاسخگویی به چالش فعلی مواجه شده حرفه قانونی است.

اعضای هیئت علمی و کارکنان ما منجر به راه در حال توسعه برنامه درسی، آموزش، و پژوهش که حرکت می کند حرفه جلو در حالی که ماندن درست به هویت تاریخی ما را به عنوان یک محل است که ارزش تعامل شخصی، آموزش مهارت ها، و اخلاق و حرفه ای.

whylaw_1

چرا قانون مرسر

سفر خود را به تبدیل شدن به یک وکیل مرسر اینجا آغاز می شود - آشنا شدن با مردم فوق العاده، برنامه ها و مکان های که قانون مرسر متمایز در میان همسالان خود. آنچه ما را از دیگر دانشکده های حقوق متمایز می کند؟ انتخاب آگاهانه ما در برنامه درسی ما ساخته شده است، دانشکده پایین به زمین که تدریس و فرهنگ نزدیک گره که باعث می شود یادگیری لذت بخش و موفقیت قابل دسترسی.

شاید این چیزها باید در میان دانشکده های حقوق و استاندارد باشد. آنها نیستند، اما ما در حال در سراسر کشور برای آنها شناخته شده است. این ترکیب فوتی و فوری از آموزش برجسته، آموزش عالی، و پشتیبانی بی همتا ادامه به حرکت دانشکده حقوق مرسر و دانش آموزان خود را به جلو.

ما واقعا از علاقه شما نسبت دانشکده حقوق مرسر و امیدوارم که سفر خود را با ما در وب سایت ما شما را به وادار به ما سر بزنید و بیشتر بدانید.

منحصر به فرد جامعه

در دانشکده حقوق مرسر، دانش آموزان، جامعه کوچک حمایت لذت ببرید. هیئت علمی و کارکنان به موفقیت های فردی هر دانش آموز متعهد است. درب اساتید را به دانش آموزان باز است، و دانش آموزان از درجه غیر معمول توجه فردی بهره مند شوند. بسیاری از نوار Macon و آتلانتا به عنوان اعضای هیئت علمی کمکی در خدمت. دانش آموزان به استفاده از فرصت externship متعدد؛ و دستیاری قضات ایالتی و فدرال در دسترس هستند.

ما بخشی از یک دانشگاه خصوصی پویا که ویژگی های برنامه های تحصیلات تکمیلی دیگر مانند پزشکی، کسب و کار، و داروسازی. برجسته موسیقی و هنرهای ارائه. و یک برنامه ورزشی قوی. دانشگاه مرسر عضو کنفرانس جنوبی و تنها دانشگاه خصوصی در گرجستان به میدان یک برنامه بخش NCAA 1 است. با بیش از 8300 دانش آموز ثبت نام در 12 مدرسه و کالج در دانشگاه در مکن، آتلانتا، و ساوانا، و در چهار منطقه مراکز دانشگاهی سراسر کشور، مرسر به طور مداوم در میان موسسات پیشرو کشور را با نشریات از جمله اخبار آمریکا و گزارش جهانی و رتبه بندی بررسی پرینستون.

نزدیکی دانشکده حقوق به آتلانتا در یک فاصله کوتاه فراهم می کند تمام فرصت های از شهرستان های بین المللی است. آتلانتا میزبان شرکت های متعدد قانون، چند فورچون 500 ستاد، عملیات های مختلف دولت، و مجموعه ای از ورزش و سالن فرهنگ.

در دانشکده حقوق مرسر ما بهترین از هر دو جهان: یک مدرسه کوچک در یک جامعه حمایت، با قابلیت اتصال به یکی از شهرستانها با نفوذ ترین کشور است. دانشکده حقوق مرسر ارائه می دهد دانش آموزان خود این فرصت را به کسب اطلاعات بیشتر، و زندگی می کنند بیشتر است، در یک محیط است که ارزش کار سخت، collegiality، و خدمات عمومی است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Mercer University School of Law

کارشناسی ارشد در فقه تطبیقی ​​درجه (MCJ) در تجارت بین المللی و قانون تجارت در مرسر دانشکده حقوق دانشگاه یک برنامه مشخص طراحی شده تا وکلا خارجی هر دو آموزش علمی و عملی است ... [+]

کارشناسی ارشد در فقه تطبیقی

کارشناسی ارشد در فقه تطبیقی ​​درجه (MCJ) در تجارت بین المللی و قانون تجارت در مرسر دانشکده حقوق دانشگاه یک برنامه مشخص طراحی شده تا وکلا خارجی هر دو آموزش علمی و عملی است.

ویژگی های برنامه:

البته یک سال از تحصیل در آتلانتا مرسر و Macon پردیس (ژوئن - مه) گواهی آموزش زبان انگلیسی آموزش علمی و عملی با تاکید بر کسب و کار بین المللی و قانون تجارت گزینه ای برای شرکت در یک Externship در آتلانتا با کسب و کار تجاری، شرکت حقوقی، و یا سازمان دولتی ... [-]
آمریکا Macon
سپتامبر 2019
تمام وقت
1 year
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Mercer Law: In Good Company