توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Mildred Elley بیش از 100 سال است که برنامه های تمرکز حرفه ای را در منطقه سرمایه بزرگتر آموزش می دهد .

بیانیه مأموریت

مأموریت Mildred Elley ، ارائه آموزش حرفه ای حرفه ای و آموزش فنی است تا دانش آموزان از زمینه های مختلف تحصیلی، فرهنگی و شخصی بتوانند در یک اقتصاد جهانی همیشه تغییر پیدا کنند. Mildred Elley تلاش می کند تا فرصتهای شغلی را برای دانشجویان فراهم کند و در تمام فارغ التحصیلان ما میل به آموزش و یادگیری مادام العمر را به وجود آورد.

اهداف سازماني

برنامه درسی: برای ارائه یک تجربه تحصیلی جامع که ترکیبی از آموزش حرفه ای و هنر و علوم لیبرال برای آماده سازی بهتر دانشجویان برای حرفه های مختلف در زمینه های مختلف حرفه ای در سلامت و سلامتی، کسب و کار و تکنولوژی و خدمات به دیگران و برای پیشرفت بیشتر آموزش عالی

دانشکده: برای ایجاد یک استاد برجسته متشکل از افرادی که با تجربه و آمادگی بسیار واجد شرایط و اختصاص داده شده به توسعه دانش آموزان فردی هستند.

دانش آموزان: برای ارائه طیف گسترده ای از خدمات دانشگاهی و دانشجویی، از جمله مشاوره تحصیلی، کمک مالی، آموزش، مشاوره حرفه ای، فعالیت های سازمان یافته و خدمات پشتیبانی که برای توسعه دانش آموزان فردی و یادگیری درازمدت اختصاص یافته است.

منابع: برای حمایت از محیط یادگیری دانشگاهی با امکانات دانشجویی محور، ارائه منابع فن آوری قوی و اطمینان از یک جامعه یادگیری امن، احترام متقابل، متنوع و کالج برای دانش آموزان، استادان و کارکنان.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره

Mildred Elley

Paralegal یک قطعه حیاتی از هر تیم پشتیبانی حقوقی است. Paralegals انجام تحقیقات قانونی کارشناس، پیش نویس اسناد، نگهداری فایل ها، تعامل با مشتریان و همچنین ارائه پشتیبانی ا ... [+]

Paralegal یک قطعه حیاتی از هر تیم پشتیبانی حقوقی است. Paralegals انجام تحقیقات قانونی کارشناس، پیش نویس اسناد، نگهداری فایل ها، تعامل با مشتریان و همچنین ارائه پشتیبانی اداری. برنامه مطالعات Paralegal دانش آموزان درجه و گواهی را به برنامه های کاربردی کامپیوتر ضروری در زمینه حقوقی معرفی می کند.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اصول قانون و مبانی را برای اطمینان از اینکه شرکت حقوقی، آژانس دولتی یا سازمان در چارچوب قانونی قابل اجرا، عمل می کند، یاد می گیرد. دانش آموزان درجه و گواهی مهارت های ارتباطی، نوشتن، حل مناقشات و مذاکرات قانونی را یاد خواهند گرفت. دانش آموزان Paralegal Students مهارت های رایانه ای مناسب برای تحقیقات قانونی و حمایت از دادرسی را یاد خواهند گرفت. آنها همچنین از مهارت های رایانه ای برای سازماندهی و نگهداری اسناد، نمایشگاه ها و شهادت شهادت استفاده خواهند کرد. از آنجا که پاراللاگ ها با مشتریان نزدیک، شاهدان و مشاوران مخالف کار می کنند، دانشجوی مدرک و گواهینامه مهارت های بین فردی را برای ایجاد روابط خوب ایجاد می کند و به مشتریان و شاهدان اجازه می دهد تا با دانشجویان مقطع کارشناسی راحت صحبت کنند. انتقاد به یک دانشجوی آزمایشی مهارت های تحقیقاتی و یادگیری برای جمع آوری واقعیت های مورد برای کمک به تهیه پیش نویس مدارک قانونی است. تمام این مهارتها در برنامه مطالعاتی Paralegal Mildred Elley متمرکز خواهند بود.... [-]

آمریکا Albany New York
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی