توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج می سی سی پی، وابسته به کلیسای تعمیدی ​​می سی سی پی، یک، شرکت، دانشگاه مسیحی خصوصی علوم و هنر لیبرال است. به عنوان قدیمی ترین موسسه آموزش عالی در می سی سی پی، MC دارای سابقه ای طولانی از تعهد به تعالی دانشگاهی و علت مسیح.

چشم انداز ما

چشم انداز ما این است که به عنوان یک دانشگاه به رسمیت شناخته شده برای برتری آکادمیک و تعهد به علت مسیح شناخته شده است.

تاریخ ما

کالج می سی سی پی در سال 1826 تاسیس شد و قدیمی ترین مؤسسه آموزش عالی در ایالت می سی سی پی است.

چرا MC؟

مجله پول اخیرا MC # 12 در فهرست "20 تا از بهترین کالج های خصوصی برای کمک شایستگی" رتبه بندی کالج می سی سی پی بزرگترین دانشگاه خصوصی دولت با بیش از 5،000 دانش آموزان است. در سال 1831، MC اولین کالج مختلط در ایالات متحده به اعطای درجه به یک زن تبدیل شد. کالج می سی سی پی مقرون به صرفه تر از شما ممکن است با هزینه کمتر و برنامه بورس تحصیلی سخاوتمندانه فکر می کنم. جوایز MC حدود 53 میلیون $ در بورس های تحصیلی و کمک های مالی در هر سال. MC ارائه می دهد بیش از 80 گزینه در مقطع کارشناسی، بیش از 15 برنامه های تحصیلات تکمیلی، یک مدرسه قانون کلاس اول، یک برنامه دستیار پزشک و بیشتر. 16: 1 نسبت دانشجو به دانشکده. شما را پیدا خواهد کرد که یک درجه از کالج می سی سی پی دارای وزن با کارفرمایان و می تواند شما را به هر نقطه که می خواهید بروید تخته فنری. دانش آموزان MC پذیرش به دانشکده پزشکی در بیش از دو برابر میانگین ملی به دست آورید. نزدیک به 100٪ فارغ التحصیلان پرستاری پیدا کردن کار ظرف سه ماه از فارغ التحصیلی. هیئت بین المللی ماموریت رتبه MC به عنوان یک 10 مدرسه بالا که از آن فارغ التحصیل شده و مبلغان تحت ملاقات هستند. دانش آموزان MC بیش از 30،000 ساعت در هر سال داوطلب.

با اندازه ما بدن دانش آموز، کم هزینه حضور و غیاب، و شهرت علمی قوی، MC پیدا نادر در زمینه آموزش عالی مسیحی است. هدف ما این است به دم مسیح را در هر جنبه ای از فرهنگ ما - در کلاس درس، در سراسر زندگی دانشجویی، و در دل دانش آموزان ما.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Mississippi College

قانون MC ارائه می دهد چندین امثال مختلف برنامه های مدرک برای متقاضیان با پیشینه های گوناگون و منافع، از جمله مطالعات سنتی، مطالعات حقوقی آمریکا، بین المللی و مطالعات اروپ ... [+]

امثال برنامه

قانون MC ارائه می دهد چندین امثال مختلف برنامه های مدرک برای متقاضیان با پیشینه های گوناگون و منافع، از جمله مطالعات سنتی، مطالعات حقوقی آمریکا، بین المللی و مطالعات اروپا، و دفاع. برنامه ها برای داوطلبانی که مایل به استفاده کامل از اندازه کوچک کلاس MC قانون، جامعه پژوهش پویا، فعالیت های فوق برنامه، و محل در پایتخت به دنبال اهداف شخصی و حرفه ای خود طراحی شده است. علاوه بر بررسی وب سایت، لطفا LLM@mc.edu تماس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فرصت. ... [-]

آمریکا جکسون
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی