توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1909 بنا نهاده شده، دانشگاه کالج اوکلاهما قانون یکی از دانشکده های حقوق عمومی بزرگ در ایالات متحده با بخش های کوچک و اندازه کلاس که تشویق یک حس قوی از جامعه، دانشکده انجام با تخصص های بین المللی و امکانات دولت از هنر های اتاق مطالعه، اتاق دادگاه و کلاس های درس مجهز شده است با آخرین فن آوری.

به عنوان تنها دانشکده های دولتی حقوق اوکلاهما، قانون OU در حال حاضر خانه تحصیلی از حدود 500 دانش آموزان در مدرک دکترای حقوق از ثبت نام، کارشناسی ارشد حقوق، کارشناسی ارشد مطالعات حقوقی و برنامه های درجه دو مختلف است.

دانشگاه مرکز قانون اوکلاهما نهاد پدر و مادر از دانشکده حقوق است. مرکز حقوق همچنین شامل دونالد E. دعا کتابخانه حقوق، کلینیک حقوقی OU، گروه حقوقی معاون آموزش و پرورش، اوکلاهما قوانین و سرخپوستان آمریکایی بررسی قانون.

ماموریت

دانشگاه کالج اوکلاهما حقوق، به عنوان بخشی از مرکز قانون اوکلاهما، به دنبال ارائه یک جامعه روشنفکری پویا در دستیابی به قانون و عدالت به آموزش و یادگیری، پژوهش و خدمات اختصاص داده شده به عنوان دانش آموزان خود آموزش های حقوقی خود را در آماده سازی برای ترکیب اعمال قانون، قضایی و خدمات موقعیت های رهبری در اوکلاهما، ملت و جهان است.

تاریخچه

دانشکده حقوق پیشرفت کرده است بسیار کمی از جولین C. مونت آن را تاسیس و در سال 1909. از آغاز آن فروتن از دین مونه، دو اعضای هیات علمی و 47 دانش آموزان، دانشکده حقوق رشد کرده است برای تبدیل شدن به نهاد قانونی برجسته در دولت است. در سال 1914، به لطف لابی های پی در پی از قانون گذاران ایالتی توسط دانشجویان حقوق برای کمک های مالی ساخت و ساز آن، کالج را به خانه اول دائمی آن، مونت تالار نقل مکان کرد.

47،000 فوت مربع قانون انبار، به عنوان آن محبت شناخته شده بود، خانه را به کالج برای 62 سال بود. به عنوان خانه از دانشکده حقوق، آن شاهد بسیاری از حوادث در اوکلاهما (و آمریکا) تاریخ، از جمله پذیرش از پس از آن، آینده OU نایب السلطنه آدا لوئیس Sipuel فیشر، اولین زن سیاه و سفید مراجعه کننده به دانشکده حقوق شد، در سال 1948 . دیگر فارغ التحصیلان قابل توجه عبارتند از سابق آمریکا، سناتور و رئیس جمهور فعلی OU دیوید L. بورن، اوکلاهما فرمانداران سابق فرانک کیتینگ و براد هنری و اوکلاهما شهرستان سابق دادستان منطقه و در حال حاضر رئیس سابق اندرو M. کوتاه و کتهای.

با وجود فیلم مربع اضافی ساخته شده بر روی پشت مونت هال، مرکز قانون، که دانشکده حقوق و نهادهای مرتبط با آن به در سال 1971 نامیده می شود، را outgrew ساختمان، مجبور نقل مکان به خانه فعلی خود را در Timberdell جاده در سال 1976. اما به همین جا ختم نمی شود. اضافه کردن سرخپوستان آمریکایی بررسی قانون برای تکمیل تاسیس اوکلاهما بررسی قانون، گسترش آموزش و پرورش قانونی بالینی، و به طور کلی تلاش برای دیدار با خواسته های افزایش آموزش حقوقی در اواخر قرن 20th باعث قانون OU به یک بار دیگر امکانات آن بزرگ تر شدن.

در اکتبر سال 1999، زمین در ساخت و ساز و نوسازی پروژه 19 میلیون $ که در نهایت 80،000 فوت مربع به مرکز اضافه شده است، شامل 58،000 فوت مربع دونالد E. دعا کتابخانه حقوق و 250 صندلی دادگاه دیک بل شکسته شد. کتابخانه جدید ویژگی های اتاق چپمن خواندن، پس از اتاق مطالعه در مونت سالن مدل، با کف پارکت یادآور طبقه در موزه لوور. دونالد E. دعا کتابخانه قانون، که به روی عموم باز، دارای بزرگترین مجموعه قانون، عمومی یا خصوصی، در دولت است. دادگاه دیک بل یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین دادگاه در منطقه، اگر نه ملت است، و میزبان زندگی می کنند آزمایشات از دادگاه های مختلف در مرکز اوکلاهما است. دادگاه بل از هر دو دادگاه اوکلاهما تجدید نظر کیفری (از جمله درخواست تجدید نظر مجازات اعدام) و دادگاه استیناف ایالات متحده برای مدار 10، و همچنین به عنوان محاکمات مدنی از دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه غرب اوکلاهما میزبان موارد استیناف است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

The University of Oklahoma - College of Law

واقع در تقاطع انرژی در ایالات متحده، قانون OU به مدت طولانی در قانون انرژی تخصصی ارائه می دهد و این امثال به وکیل علاقه مند به کار در قانون انرژی است. ... [+]

قانون OU در خط مقدم در ارائه آن از دوره قانونی با تمرکز بر انرژی و منابع طبیعی است. با بسیاری از شرکت های انرژی و منابع طبیعی که مقر آن در اوکلاهما، قانون OU تعداد زیادی از فارغ التحصیلان را به زمینه های مربوط به انرژی و شیوه های هر سال می فرستد. قانون OU دانش آموزان آماده به رهبران در انرژی و منابع طبیعی قانون و سیاست، کمک در توسعه پایدار همه اشکال انرژی و منابع طبیعی در یک روش سازگار با محیط زیست به عهده دارد. امثال در انرژی و منابع طبیعی می تواند در یک سال از مطالعه تمام وقت یا دو سال تحصیل پاره وقت به پایان رسید. ... [-]

آمریکا نورمن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Oklahoma - College of Law

واقع در قلب منطقه اصلی هند، قانون OU یک محیط ایده آل فراهم می کند برای مطالعه قوانین آمریکا بومی و مسائل مربوط به مردمان بومی ... [+]

واقع در قلب منطقه اصلی هند، قانون OU یک محیط ایده آل برای مطالعه قوانین آمریکا بومی و مسائل مربوط به مردمان بومی را فراهم می کند. اوکلاهما شامل نزدیک به چهل قبیله ای کشور و دومین جمعیت بومی آمریکا در ایالات متحده است. با توجه به حضور خود و تاریخ منطقه، قانون هند را تحت تاثیر قرار عملا تمام زمینه های حقوقی، و آن را درست پر جنب و جوش و در حال رشد. امثال در مردم بومی قانون را می توان در یک سال از مطالعه تمام وقت یا دو سال تحصیل پاره وقت به پایان رسید. ... [-]

آمریکا نورمن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
The University of Oklahoma - College of Law

تخصص تخصصی حقوق قانونی ایالات متحده به وکلا تحصیل کرده در خارج از کشور اجازه می دهد که تحصیلات عمومی را در قانون ایالات متحده و مسائل حقوقی کسب کند. دانش آموزان تشویق می ... [+]

تخصص تخصصی حقوق قانونی ایالات متحده به وکلا تحصیل کرده در خارج از کشور اجازه می دهد که تحصیلات عمومی را در قانون ایالات متحده و مسائل حقوقی کسب کند. دانش آموزان تشویق می شوند که برنامه های درسی را متناسب با نیازهای فردی خود تنظیم کنند و ممکن است دوره هایی برای کمک به دانشجویان برای پذیرش امتحان در ایالات متحده انتخاب شوند.

دوره های تخصصی تخصصی مطالعات حقوقی ایالات متحده ممکن است شامل پروتکل های مدنی، قراردادها، قانون اساسی، قانون کیفری، قانون مالکیت و صدور احکام، و غیره باشد. ... [-]

آمریکا نورمن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Experience OU Law