توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Paralegal مزیت .EDU

مرکز مطالعات پیشرفته حقوقی از سال 1987 به طور انحصاری در آموزش و پرورش و آموزش پارلگالها متخصص بوده است. با توجه به توانایی فارغ التحصیلان و شهرت اعضای هیئت علمی و کارکنان، جامعه حقوقی این مرکز را به عنوان رهبر در آموزش Paralegal . در زیر فهرستی از مزایای بیشتری است که می توانید در انتخاب مرکز مطالعات حقوقی پیشرفته انتظار داشته باشید.

مجوزها

با رشد سریع تر از رشد متوسط ​​شغل برای زوجین، رقابت شغلی میان والدین پیش بینی می شود که در آینده قابل پیش بینی باشد. این افزایش تقاضای شغلی نیاز به تحصیل و آموزش مناسب برای موفقیت در این حرفه را افزایش می دهد. CALS 24 دوره تدریس Paralegal گواهی و دانشیار جامع برنامه های کاربردی را ارائه می دهد تا افرادی را که علاقه مند به قانون هستند، به حرفه خود به عنوان Paralegal .

فارغ التحصیل در 8 ماه

برنامه گواهی Paralegal طراحی شده است تا دانش آموزان را با یک مسیر مقرون به صرفه و قابل دسترس برای تبدیل شدن به یک Paralegal . این برنامه برای ارائه آموزش در زمینه های کارآمد و سخت تر از قانون، ساده است. دانش آموزان می توانند کلاس های خود را 100٪ به صورت آنلاین و یا در کلاس های هوستون، تگزاس برای تجربه کلاس درس سنتی شرکت کنند.

اعتبار ملی

اعتباربخشی فرایند بررسی کیفی خارجی است که توسط آموزش عالی برای بررسی کالج ها، دانشگاه ها و برنامه های آموزشی برای تضمین کیفیت و بهبود کیفیت مورد استفاده قرار می گیرد. مرکز از سال 1987 به طور مستمر تأیید شده است.

گزینه آنلاین 100٪

آموزش تعاملی آنلاین ما یک رویکرد جدید به آموزش آنلاین Paralegal دهد. در هر کجا که هستید با رایانه، لپ تاپ، اپل، آی فون و اتصال پهنای باند به کلاس ها مراجعه کنید. دانش آموزان قادر به دیدن و شنیدن آموزگاران و همکلاسی های خود در زمان واقعی هستند، که امکان بحث و تعامل کامل در کلاس درس را فراهم می کند. ما کلاس را برای شما آورده ایم.

کمک مالی

تصمیم گیری برای رفتن به کالج می تواند برخی سوالات مالی را افزایش دهد. چه اتفاقی می افتد اگر هزینه های بیشتری از شما فکر می کنید می توانید هزینه کنید؟ چه نوع کمک مالی می تواند دریافت کند؟ دانش آموزانی که در CALS شرکت می کنند می توانند برای دریافت کمک هزینه تحصیلی برای وجوه صندوق IV اعطا کنند.

کالج تخصصی Paralegal

اگر بخواهید زندگی حرفه ای Paralegal را شروع کنید، می توانید یک کار سخت و دشواری برای سعی کنید که تحصیلات Paralegal خود را انتخاب کنید. برنامه های Paralegal زیادی وجود دارد؛ چطور انتخاب میکنید که برای شما بهترین است؟ با انتخاب یک کالج تخصص منحصرا در آموزش و پرورش Paralegal شما می توانید با اعتماد به نفس که تحصیلات و موفقیت شما اولویت مدرسه است ادامه دهید.

خدمات شغلی

هر دانش آموز Paralegal که برای فارغ التحصیل شدن و در موقعیت خوب آماده می شود، فرصت های کمک شغلی را در بازارهای سنتی و غیر سنتی ارائه می دهد. تیم خدمات حرفه ای ما به طور مستقیم با کارفرمایان کار می کند تا به پر کردن Paralegal و دیگر موقعیت های مرتبط با قانون دست Paralegal . کمک به فارغ التحصیلان حرفه های Paralegal خود را آغاز می کند اولویت ما است.

ماموریت ما

ماموریت CALS این است که دانشآموزان را با مهارتها و دانش عملی و اخلاقی مورد نیاز برای پیشرفت به عنوان زبان آموزان و نیازهای جوامع قانونی، دولتی و شرکتهای سازمانی، ارائه دهند.


اهداف ما

فارغ التحصیلان CALS پس از اتمام برنامه مطالعه خود قادر خواهند بود:

  • حرفه حقوقی را بعنوان Paralegal وارد کنید
  • به طور موثر وکلا در ارائه خدمات حقوقی کمک می کنند.
  • نمایش دانش فنی در آماده سازی سند و تحقیقات قانونی.
  • نمایش مهارت های افزایش یافته و دانش برنامه های کاربردی قابل اجرا
  • استانداردهای اخلاقی و اصول را نشان دهید.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

گواهی

Paralegal

دوره 8 ماهه گواهینامه Paralegal دانش آموزان را با 24 دوره ترم مربوط به دوره های تخصص در مقطع لیسانس فراهم می کند و با در نظر گرفتن شرایط یا مدت زمان لازم برای برنامه های ... [+]

دوره 8 ماهه گواهینامه Paralegal دانش آموزان را با 24 دوره ترم مربوط به دوره های تخصص در مقطع لیسانس فراهم می کند و با در نظر گرفتن شرایط یا مدت زمان لازم برای برنامه های مربوط به مقامات و سازمان های Paralegal شناخته می شود.

کلاس های آنلاین هر هفته یک سخنرانی زنده تعاملی را می بینند که در آن دانش آموزان می توانند از مربیان خود دیدن، شنیدن و سوال کردن را بیاموزند. ما کلاس را برای شما آورده ایم. کلاس های مبتنی بر پردیس سنتی نیز در دسترس هستند.... [-]

آمریکا هوستون
سپتامبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
8 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Paralegal