Penn State Dickinson Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

قانون دیکنسون پن استیت به تولید وکلا حرفه آماده مجهز به دانش اعتقادی، مهارت های عملی، و شایستگی فراقانونی لازم به اکسل در بازار قانونی به طور فزاینده جهانی متعهد است. نشانه های یک آموزش و پرورش قانون دیکنسون یک برنامه درسی نوآورانه است که، از همان روز اول مدرسه قانون، به شدت متکی بر یادگیری تجربی برای آماده سازی دانش آموزان ما به قانون عمل، و جامعه تشویق و پشتیبانی.

در کارلایل، پنسیلوانیا تاسیس شد، در سال 1834، قانون دیکنسون قدیمی ترین مدرسه حقوق در پنسیلوانیا و پنجم در کشور قدیمی ترین است. بیش از 182 سال گذشته، فارغ التحصیلان حقوق دیکنسون شامل وکلای برجسته ترین، قضات، دولت این کشور و رهبران شرکت های بزرگ، و مربیان قانونی است. 1997 ادغام با دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا ما شهرت، شبکه، و درجه های مشترک برنامه های مکمل میراث دیکنسون قانون به عنوان یک رهبر نوآورانه در آموزش و پرورش تجربی گسترش یافته است.

برای اطمینان از اینکه ما می توانیم آموزش های مفید برای دانش آموزانمان فراهم کنیم، قانون دیکنسون هر LL.M. هم گروه در 20 دانش آموز. این اندازه کلاس عمدا کوچک تضمین می کند که دانش آموزان توجه متمرکز از دانشکده دریافت، را تضمین می کند فرصت کافی برای یادگیری در تنظیمات عمل، و به وعده ی دانشکده حقوق را به بهترین موقعیت دانش آموزان خود را برای تامین امنیت اشتغال در یک بازار رقابتی.

اصول اساسی

دانشکده حقوق دیکنسون پن استیت اصول اساسی زیر، که منعکس کننده و راهنمای ارزش ها و آرمان موسسه اتخاذ کرده است: 1. به جلیقه در دانش آموزان ما کل طیف وسیعی از مهارت های لازم جهت وکالت به طور موثر به عنوان حرفه ای قانونی در سطوح محلی، ایالتی، ملی، فراملی و بین المللی در قرن بیست و یکم را انجام دهد.

 1. به شرکت در یک تلاش مداوم برای دانش و خرد که ما نه تنها با دانش آموزان ما بلکه با کارشناسان حقوقی، محققان، سیاستگذاران، و دیگران، مطابق با نقش دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی به اشتراک بگذارید.
 2. به میل و رغبت به دانشگاه و محلی، ایالتی، ملی و تلاش های بین المللی برای بهبود درک جهانی، زندگی و رفاه دانش آموزان ما، و جهانی که در آن زندگی می کنند، کمک خواهد کرد خدمات ما است.
 3. به تلاش، به صورت روزانه، به پرورش حس اجتماعی و حمایت متقابل بین و در میان اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان، و در تعاملات ما در خارج از مدرسه قانون.

برنامه تحصیلی

امثال برنامه 24 اعتبار، یک دوره سال تحصیلی مطالعه است. دانش آموزان باید در حداقل 12 واحد در هر ترم ثبت نام و ممکن است در بیش از 17 واحد در هر ترم ثبت نام. دوره های بنیادی این برنامه شما معرفی به روش تحلیلی منحصر به فرد ما. سپس از دانش آموزان ممکن است دوره ها از برنامه درسی "وکیل به عنوان ..." ما تقسیم بر زمینه های تخصصی مورد مطالعه انتخاب کنید، و ایجاد آهنگ های شخصی بر اساس زمینه های مورد علاقه.

LL.M. دانش آموزان ممکن است در مجموعه ای غنی از دوره های ارائه شده در برنامه درسی مدرسه قانون ثبت نام، از جمله دوره تمرکز مطالعه در یکی از زمینه های تخصصی زیر:

 • حمایت و نگه داشتن در آلمان
 • داوری، میانجیگری و مذاکره
 • قانون کسب و کار
 • قانون اساسی و اداری
 • حقوق جزا و روش
 • قانون امنیت
 • قانون منافع عمومی
 • قانون مالیات
 • قانون سالمند

LL.M. مطالعه مستقل و یادگیری تجربی

امثال دانش آموزان ممکن است دوره های مطالعه مستقل برای تا 3 واحد در هر یک ترم در طول دو ترم از امثال، و بیش از یک کل 4 واحد برنامه است.

با تأیید دانشیار امور علمی، LL.M. دانش آموزان ممکن است در دوره های یادگیری تجربی در مدرسه حقوق، شامل برنامه های حرفه ای، برنامه های بالینی و کارآموزی ثبت نام کنند.

امثال دانش آموزان ممکن است اعمال شوند برای یک ترم سوم مطالعه قانونی با هدف تکمیل یک برنامه یادگیری تجربی یا آماده شدن برای امتحان نوار ایالات متحده باقی بماند.

کارآموزی

از آنجا که مدرسه قانون دیکنسون کمتر از 20 مایل از مرکز ایالت و کمتر از دو ساعت از واشنگتن دی سی واقع، دانش آموزان ما این فرصت را به کارآموز با شرکت های حقوقی ملی؛ سازمان های دولتی در سطح محلی، ایالتی، و فدرال؛ شرکت های خصوصی؛ و سازمان های غیرانتفاعی و در انجام این کار، برای به دست آوردن یک حس جوامع قانونی شهری، برون شهری و روستایی است.

ترم در تمرین

دانشجویان حقوق دیکنسون فرصت را به ادامه انتقال از دانش آموزان امیدوار به تمرین وکیل با شرکت در ترم در تمرین دانشکده حقوق را داشته باشد. این برنامه اجازه می دهد همهجانبه دانش آموزان به صرف یک ترم کار تمام وقت در انواع مختلف از تنظیمات حقوقی در هریسبورگ؛ ایالت واشنگتن؛ و یا محل بین المللی است. دادن گذشته شامل:

 • دادگاه کیفری بین المللی برای یوگسلاوی سابق (لاهه، هلند)
 • کمیساریای سازمان ملل متحد برای پناهندگان (کیپ تاون، آفریقای جنوبی)
 • کانون وکلای بین المللی (لندن)
 • دیده بان حقوق بشر
 • خدمات درآمد داخلی
 • کمیسیون بورس و اوراق بهادار
 • وزارت دادگستری ایالات متحده، اجرای بخش محیط زیست
 • وزارت دادگستری ایالات متحده، حقوق بشر و ویژه تعقیب بخش
 • وزارت خزانه داری آمریکا، دفتر کنترل دارایی های خارجی
 • کمیسیون فرصت اشتغال برابر آمریکا
 • پروژه در دولت نظارت (افشاگر آژانس حمایت)
 • پنسیلوانیا دفتر دادستان کل
 • سیستم ایالتی پنسیلوانیا آموزش عالی
 • مرکز حقوقی خشونت خانگی YWCA

دانشکده

دانشجویان حقوق دیکنسون از هیات علمی تمام وقت مشخص و اختصاصی تکمیل شده توسط دانشکده کمکی از تمرین وکلای مدافع و قضات یاد بگیرند. به طور قابل توجهی، تمام اعضای هیات علمی تمام وقت سال ها وقت صرف تمرین قانون، و آنها همچنان به تعامل ملی و بین المللی با حرفه های حقوقی از طریق طرفدار بونو دادخواهی، میانجیگری، کمیته های مشورتی و بورس تحصیلی.

دانشکده معتقد است که ماموریت های علمی و تدریس خود باید مکمل یکدیگر است. به عنوان دانشمندان درگیر، آنها قبول کنند که داشتن یک درک قوی از تئوری به توانایی دانش آموزان ما به کار حرفه ای به عنوان حقوقی در یک فضای قانونی به طور فزاینده جهانی، متنوع و پیچیده ضروری است.

این دانشکده به طور کامل به جامعه و به حمایت از موفقیت دانش آموزان ما متعهد است. مدتها قبل از آن در رواج شد، هیئت علمی سیاست درهای باز است که دانش آموزان را تشویق به جلوگیری از دفاتر دانشکده بدون یک ملاقات برنامه ریزی در آغوش گرفت.

منافع عمومی و نرم افزار بونو

قوانین حرفه ای رفتار ملزم هر وکیل، صرف نظر از مساحت عمل خود را، به ارائه خدمات حقوقی به کمتر. قانون دیکنسون تایید این نیاز و معتقد است که کمک به محرومان یکی از قطعات با ارزش ترین کار یک وکیل است. میلر مرکز دانشکده حقوق را برنامه های رایگان تضمین می کند که دانش آموزان فرصت مشارکت در کار حرفه ای بونو علاقه عمومی به عنوان اوایل ترم اول خود را دارند. قانون دیکنسون بودجه جوایز کمک هزینه تحصیلی برای کار تابستان منافع عمومی، و پل یاران و بازپرداخت وام کمک برنامه کمک دانش آموزان مدرسه به دنبال کار تمام وقت منافع عمومی پس از فارغ التحصیلی

یک جامعه فراگیر

ما باور داریم که تنوع غنی تجربه آموزشی همه است. ما به عنوان مردم استقبال از فرهنگ و شیوه زندگی متنوع متعهد به عنوان ما به آماده سازی آنها برای تبدیل شدن به نسل بعدی از وکلای عمل آماده هستند. به عنوان یک جامعه فراگیر، قانون دیکنسون تنوع تعریف گسترده شامل اقلیتهای نژادی و قومی، زنان، افراد معلول، اعضای جامعه LGBTQ، به جانبازان، دانشجویان نسل اول، فراگیران بزرگسال، و هر نوع دیگر که تابعیت را تجربه کرده اند، به حاشیه رانده، و یا جداسازی در جوامع دانشگاهی به دلیل وضعیت هویت خود را.

ما خوشحال به حمایت از انواع سازمان میل دانشجویی، از جمله:

 • انجمن دانشجویان قانون سیاه و سفید (BLSA)
 • لاتین / انجمن دانشجویان حقوق (LLSA)
 • نظامی قانون انجمن (MLC)
 • یاغی (انجمن دانشجویان LGBTQ)
 • قانون انجمن زنان (WLC)

علاوه بر این، دوره های هسته ای دیکنسون قانون ادغام چشم اندازهای متنوع و بررسی رابطه تنوع به قانون، روند قانونی، و عمل است. از طریق ارائه برنامه دانشکده حقوق و فعالیت های فوق برنامه آن، دانشجویان حقوق دیکنسون قادر به توسعه شایستگی فرهنگی و درک بهتر نقطه نظرات اقلیت.

شبکه فارغ التحصیلان

شما نه تنها بخشی از این میراث طولانی و افتخار فارغالتحصیلان دیکنسون قانون میشوید، بلکه شما نیز عضو شبکه ملی فارغ التحصیلان دولتی بیش از 700،000 خواهید شد، که بزرگترین شبکه فعال فارغ التحصیلان پرداخت شده در جهان است. قانون دیکنسون LL.M. فارغ التحصیلان کار در سراسر جهان.

امکانات

خانه تاریخی به طور کامل بازسازی دیکنسون قانون در کارلایل، پنسیلوانیا، شده است عمدا برای پیشبرد تعهد دانشکده حقوق به جامعه. این مرکز گواهی LEED را دریافت ویژگی های دولت از هنر، کلاس های درس و اتاق سمینار؛ دادگاه بحث امضا با رصدخانه 200 صندلی. یک اتاق جلسه قانونی؛ سه طبقه H. پسر بچه مونتاگ، جونیور کتابخانه حقوق؛ اتاق گروه مطالعه؛ عوام ریج؛ یک حیاط؛ و یک کافه. همه کلاس های درس با تکنولوژی سمعی و بصری پیچیده است که اجازه می دهد تا دانشجویان و اساتید برای برقراری ارتباط در زمان واقعی با همکاران و حرفه ای در سراسر جهان مجهز شده است.

خدمات حرفه ای

برای کمک به دانشجویان مذاکره بازار کار چالش امروز، قانون دیکنسون ارائه می دهد تعدادی از منابع که در بالا و فراتر خدمات حرفه ای سنتی است. شبکه های گسترده ای از فارغ التحصیلان وفادار از هر دو کشور پنی و قانون دیکنسون متعهد به کمک به دانش آموزان ما در حرفه های مورد نظر خود می شود. فارغ التحصیلان حقوق دیکنسون لذت بردن از مشاغل با ارزش در مناطق متنوع از عمل قانون، و همچنین در کسب و کار و صنعت، دولت و دانشگاه.

کمک های مالی و بورس های تحصیلی

تعداد محدودی از بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی برای تحصیلات عالی LL.M. نامزدهای. LL.M. هزینه تحصیل، هزینه ها و هزینه های برآورد شده در برنامه ذکر شده است وب سایت قانون دیکنسون.

LL.M. پذیرش

LL.M. کمیته پذیرش در قانون Dickinson State State در ایالات متحده، برنامه های کاربردی را به صورت مستمر بررسی می کند. اگر چه کمیته پذیرش تلاش می کند که متقاضیان را که پرونده های آنها ناقص است، اطلاع دهند، در نهایت متعهد متقاضی برای اطمینان از تاخیر در تکمیل درخواست خود می باشد. در حالی که اکثر دانش آموزان به دنبال ثبت نام در نیمۀ پاییز (اوت) هستند، قانون دیکنسون ایالت پنسیلوانیا گزینه ای را برای شروع LL.M فراهم می کند. برنامه در ترم بهار (ژانویه). تصمیمات در مورد کمک مالی و بورس تحصیلی برای قانون دیکنسون دولت ایالات متحده LL.M. برنامه به صورت ناپیوسته منتشر می شود و به اطلاع اعضای شرکت LL.M می رسد. برنامه

ما LL.M. گروه کوهورت به طور عمدی با کمترین تعداد 20 دانشجو نگهداری می شود تا ارتباطات بیشتری با دانش آموزان JD و دانشکده حقوق و نیز قضات و وکلا در حریسبرگ و واشنگتن ایجاد شود.

دانشگاه ایالتی پن به طور مداوم در میان موسسات پژوهشی و آموزشی برتر در جهان قرار گرفت. بیا با ما در قانون دیکنسون ایالت پنسیلویزیونی مطالعه کنید!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد LL.M. برنامه در قانون دیکنسون دولت پین، با سارا گیلن، هماهنگ کننده برنامه های بین المللی تماس بگیرید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید LLM »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

کارشناسی ارشد حقوق

Campus تمام وقت زمان ثبت نام باز است آمریکا Carlisle

LL.M. برنامه در قانون دیکنسون ایالتی پن ایالت، دانش آموزان و وکلا را در خارج از ایالات متحده آموخته است که درک سطح بالایی از نظام حقوقی آمریکا را آموزش می دهد. دوره های پایه برنامه شما را به روش های تحلیلی منحصر به فرد ما معرفی می کند. سپس دانشجویان می توانند دوره های آموزشی خود را از برنامه ی "وکیل به عنوان" انتخاب کنند که توسط رشته های تخصصی تخصصی تقسیم شده و آهنگ های شخصی براساس حوزه های مورد علاقه ایجاد شود. [+]

LL.M. برنامه در قانون دیکنسون ایالتی پن ایالت، دانش آموزان و وکلا را در خارج از ایالات متحده آموخته است که درک سطح بالایی از نظام حقوقی آمریکا را آموزش می دهد. دوره های پایه برنامه شما را به روش های تحلیلی منحصر به فرد ما معرفی می کند.

برای اطمینان از اینکه ما می توانیم آموزش های مفید برای دانش آموزانمان فراهم کنیم، قانون دیکنسون هر LL.M. هم گروه در 20 دانش آموز. این اندازه عمدتا کوچک کلاس، تضمین می کند که دانش آموزان توجه متخصص از استاد را دریافت می کنند، فرصت های زیادی را برای یادگیری در تنظیمات تمرین تضمین می کنند، و قول مدرسه حقوق را برای بهترین موقعیت دانش آموزان خود برای تأمین شغل در بازار رقابتی تطبیق می دهد.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
150 South College St., Carlisle, PA 17013
Carlisle, Pennsylvania, US
رسانه های اجتماعی