توضیحات رسمی را مطالعه کنید

قانون دیکنسون ایالت پن ایالت متعهد به تهیه وکیل حرفه ای است که مجهز به دانش آموزی، مهارت های عملی و مهارت های غیرقانونی لازم برای پیشرفت در بازار قانونی جهانی است. نشانه های تحصیلات قانون دیکنسون یک برنامه درسی نوآورانه است که از همان روز اول مدرسه حقوق، به شدت به یادگیری تجربی کمک می کند تا دانش آموزان را برای اجرای قانون و جامعه محترم و حمایت کننده، تکیه کند. در سال 1834 در کارلایل، پنسیلوانیا تاسیس شد، قانون دیکنسون قدیمی ترین مدرسه حقوق در پنسیلوانیا و پنجمین از قدیمی ترین در کشور است. در طول 182 سال گذشته، فارغ التحصیلان قانون دیکنسون شامل وکلای برجسته کشور، قضات، رهبران دولت و شرکت های بزرگ و مربیان حقوقی بوده اند. ادغام سال 1997 با ایالت پن، اعتبار، شبکه و برنامه های مشترک خود را گسترش داد و میراث قانون دیکنسون را به عنوان رهبر نوآورانه در آموزش تجربی افزود. برای اطمینان از اینکه ما می توانیم آموزش های مفید برای دانش آموزانمان فراهم کنیم، قانون دیکنسون هر LL.M. هم گروه در 20 دانش آموز. این اندازه عمدتا کوچک کلاس، تضمین می کند که دانش آموزان توجه متخصص از استاد را دریافت می کنند، فرصت های زیادی را برای یادگیری در تنظیمات تمرین تضمین می کنند، و قول مدرسه حقوق را برای بهترین موقعیت دانش آموزان خود برای تأمین شغل در بازار رقابتی تطبیق می دهد.

اصول هسته دانشکده حقوق دیکنسون، ایالت پن، اصول هسته ای زیر را تصویب کرده است، که منعکس کننده و هدایت ارزش ها و آرمان های این نهاد است:

1. برای دانش آموزان ما تمام طیف وسیعی از مهارت های حقوقی بنیادی که در قرن بیست و یکم ضروری است به طور موثری به عنوان متخصصان حقوقی در سطوح محلی، ایالتی، ملی، بین المللی، و بین المللی به کار گرفته شود.

2. مشغول تلاش دائمی برای دانش و خرد است که ما نه تنها با دانش آموزانمان بلکه همچنین متخصصان حقوقی، محققان، سیاستگذاران و دیگران همکاری می کنیم، که با نقش دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی همخوانی دارد.

3. با مهربانی از خدمات ما به دانشگاه و تلاش های محلی، ایالتی، ملی و بین المللی برای بهبود درک جهانی، زندگی و رفاه دانشجویان ما و جهان که در آن زندگی می کنند، کمک می کند.

4. به طور روزانه تلاش کنید که احساس جامعه و حمایت متقابل بین دانش آموزان، دانش آموزان و کارکنان و همچنین در تعاملات خود را خارج از مدرسه حقوق بگیرید.

برنامه تحصیلی

LL.M. برنامه یک دوره آموزشی 24 ساله است. دانش آموزان باید حداقل 12 اعتبار در هر ترم ثبت نام کنند و ممکن است در بیش از 17 نمره در هر ترم ثبت نام کنند. دوره های پایه برنامه شما را به روش های تحلیلی منحصر به فرد ما معرفی می کند. سپس دانشجویان می توانند دوره های آموزشی خود را از برنامه ی "وکیل به عنوان" انتخاب کنند که توسط رشته های تخصصی تخصصی تقسیم شده و آهنگ های شخصی براساس حوزه های مورد علاقه ایجاد شود. LL.M. دانش آموزان ممکن است در مجموعه ای غنی از دوره های ارائه شده در برنامه درسی مدرسه قانون ثبت نام، از جمله دوره تمرکز مطالعه در یکی از زمینه های تخصصی زیر:

 • داوری، واسطه و مذاکره
 • قانون کسب و کار
 • قانون اساسی و قانون اداری
 • قانون جرم و روش
 • قانون سایبر، حفظ حریم خصوصی
 • قانون سالمندان
 • قانون و سیاست سلامت
 • مالکیت معنوی
 • دادگاه بین المللی دادگستری
 • قانون منافع عمومی
 • قانون امنیت
 • قانون مالیات
 • دادرسی و دادرسی دادگاه

112723_cropped.png

LL.M. مطالعه مستقل و یادگیری تجربی LL.M. دانشجویان می توانند در هر ترم در دوره های تحصیلی مستقل حداکثر 3 اعتبار شرکت کنند و بیش از کل 4 اعتبار در طول دو نیمسال LL.M. برنامه با تصویب معاون دانشیار امور دانشگاهی ، LL.M. دانش آموزان می توانند در دوره های یادگیری تجربی که در دانشکده حقوق ارائه می شود ، ثبت نام کنند ، از جمله برنامه های طرفداری ، بالینی و کارآموزی. LL.M. دانش آموزان می توانند با هدف تکمیل یک برنامه یادگیری تجربی یا آمادگی برای امتحان وکالت در ایالات متحده ، برای ترم سوم تحصیلات حقوقی بمانند.

کارآموزی از آنجا که مدرسه حقوق دیکنسون کمتر از 20 مایل از سرمايه دولتی و کمتر از دو ساعت از واشنگتن دی سی واقع شده است، دانشجویان ما این فرصت را دارند تا با شرکت های حقوقی ملی کار کنند؛ آژانس های دولتی در سطوح محلی، ایالتی و فدرال؛ شرکت های خصوصی؛ و سازمان های غیر انتفاعی - و در انجام این کار، برای به دست آوردن حس جوامع شهری، حومه، و جوامع قانونی روستایی.

دانشجویان حقوق دیکنسون در نیمهی دوم، فرصت دارند تا با گذراندن دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشکده حقوق، از دانش آموز امیدوار کننده به سمت وکالت تمرین کنند. این برنامه های همه جانبه اجازه می دهد دانش آموزان صرف یک ترم کار تمام وقت در انواع مختلف قانونی در Harrisburg، پنسیلوانیا؛ ایالت واشنگتن؛ یا یک محل بین المللی قرارهای گذشته شامل موارد زیر است:

 • دادگاه بین المللی جنایی برای یوگسلاوی سابق (لاهه، هلند)
 • کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد (کیپ تاون، آفریقای جنوبی)
 • انجمن بین المللی بار (لندن)
 • دیده بان حقوق بشر
 • خدمات درآمد داخلی
 • کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده
 • وزارت دادگستری ایالات متحده، بخش اعمال زیست محیطی
 • وزارت دادگستری، بخش حقوق بشر و دادستانی ویژه ایالات متحده
 • وزارت خزانه داری ایالات متحده، دفتر کنترل دارایی های خارجی
 • کمیسیون فرصت های شغلی برابر ایالات متحده
 • پروژه نظارت بر دولت (آژانس حمایت از خبرنگاران)
 • دفتر دادستان کل پنسیلوانیا
 • نظام آموزش عالی ایالت پنسیلوانیا
 • مرکز حقوقی خشونت خانگی YWCA

دانشکده حقوق دانشکده دیکنسون از یک دانشکده تمام وقت متمایز و اختصاصی که توسط یک استاد اعم از وکلا و قضات انجام می شود، یاد می گیرد. به طور قابل توجهی، تمام اعضای هیات علمی تمام وقت سال هایی را در زمینه حقوق مشغول به تحصیل هستند و همچنان در دادگاه های حرفه ای و قانونی در سطح ملی و بین المللی مشارکت می کنند، میانجیگری، کمیته های مشورتی و بورس تحصیلی. هیات علمی معتقد است که مأموریت های علمی و آموزشی آنها باید مکمل باشند. همانطور که دانشمندان مشغول به کار هستند، آنها معتقدند که داشتن درک جامع از نظریه برای توانایی دانش آموزان ما برای کار کردن به عنوان متخصصان قانونی در یک محیط قانونی فزاینده جهانی، متنوع و پیچیده ضروری است. اعضای هیئت علمی کاملا متعهد به جامعه و حمایت از موفقیت دانشجویان ما هستند. مدتها قبل از آنکه رؤیایی شود، هیات علمی یک سیاست باز گشت را پذیرفت و دانشجویان را تشویق کرد که بدون حضور یک برنامه ریزی شده توسط هیات علمی متوقف شوند.

منافع عمومی و طرفداران بونو قوانین رفتار حرفه ای، هرکدام از وکیل را، بدون در نظر گرفتن حوزه فعالیت خود، برای ارائه خدمات حقوقی به نماینده زیر، ملزم می کند. قانون دیكینسون این الزام را تایید می كند و معتقد است كه كمك به افراد فقیر، یکی از بخش های پركارآمدی كار وكیل است. برنامه Miller Center Pro Bono School School School مدرکی را فراهم می کند که دانش آموزان در اوایل ترم اول خود فرصت های خود را برای مشارکت عمومی در حرفه حرفه ای بکار گیرند. کمک مالی Dickinson Law برای کمک به کارهای تابستانی در تابستان، و برنامه کمک رسانی دانشجویان پل و مدرسه به دانش آموزان کمک می کند تا پس از فارغ التحصیلی، کار تمام وقت را دنبال کنند.

112721_Studentorgfair2.jpg


انجمن دانشجویان سیاه (BLSA) یک انجمن فراگیر ما بر این باوریم که تنوع غنی از تجربه تحصیلی همه است. ما متعهد به استقبال مردم از فرهنگ ها و شیوه های گوناگون گوناگون هستیم، زیرا ما آماده سازی آنها برای تبدیل شدن به نسل بعدی وکلا آماده به کار است. به عنوان جامعه جامع، قانون دیکنسون به تنهایی تعریف می کند که شامل اقلیت های نژادی و قومی، زنان، افراد معلول، اعضای جامعه ی LGBTQ، جانبازان، دانش آموزان نسل اول، دانش آموزان بالغ و هر کس دیگری که دارای وابستگی، حاشیه راندن یا انزوا بوده اند در جوامع دانشگاهی به دلیل وضعیت هویت آنها. ما از حمایت از انواع سازمان های وابسته به دانشجویان خوشحال هستیم، از قبیل:

 • لاتین / انجمن دانشجویان حقوق (LLSA)
 • قوه قضاییه نظامی (MLC)
 • OutLaw (انجمن دانشجویان LGBTQ)
 • شورای حقوق زنان (WLC)

علاوه بر این، دوره های اصلی دیکنسون قانون، دیدگاه های گوناگون را در هم می آمیزند و ارتباط تنوع را با قانون، روند قانونی و عمل بررسی می کنند. از طریق ارائه برنامه های آموزشی دانشکده حقوق و فعالیت های فوق العاده آن، دانش آموزان دیکینسون حقوق می توانند صلاحیت های فرهنگی را توسعه و دیدگاه های اقلیت را بهتر درک کنند.

شبکه فارغ التحصیلان نه تنها بخشی از این میراث طولانی و افتخار فارغ التحصیلان دیکینسون قانون می شود بلکه شما نیز عضو شبکه ملی فارغ التحصیلان دولتی بیش از 700،000 می شود که بزرگترین شبکه فعال فارغ التحصیلان پرداخت می شود. قانون دیکنسون LL.M. فارغ التحصیلان کار در سراسر جهان.

امکانات Dickinson Law به طور کامل خانه تاریخی بازسازی شده در کارلایل، پنسیلوانیا، به طور عمدی طراحی شده است تا تعهد مدرسه حقوق را به جامعه افزایش دهد. این مرکز دارای گواهینامه LEED دارای کلاس های درس و کلاس های سمینار است. یک دادگاه امضاء با یک رصدخانه 200 صندلی؛ یک اتاق جلسه قانونی؛ هادلی Lady Montague، Jr. کتاب قانون سه داستان؛ اتاقهای گروهی؛ ریج رایج؛ یک حیاط؛ و یک کافه. تمام کلاس های درس با تکنولوژی پیچیده سمعی و بصری مجهز شده اند که دانش آموزان و استادان را قادر می سازد در زمان واقعی با همکاران و متخصصان سراسر جهان ارتباط برقرار کنند.

خدمات حرفه ای برای کمک به دانشجویان در مذاکره در بازار کار چالش انگیز امروز، قانون دیکنسون تعدادی از منابع را ارائه می دهد که بالاتر از خدمات حرفه ای سنتی است. شبکه های گسترده ای از فارغ التحصیلان وفادار از هر دو کشور پنی و قانون دیکنسون متعهد به کمک به دانش آموزان ما در حرفه های مورد نظر خود می شود. فارغ التحصیلان دیکنسون قانون کار حرفه ای را در زمینه های گوناگون در امور حقوقی، و همچنین در کسب و کار و صنعت، دولت و دانشگاه ها، لذت می برند.

کمک های مالی و بورس های تحصیلی تعداد معدود بورسیه های مبتنی بر شایستگی برای LL.M با موفقیت بالا در دسترس است. نامزدهای. LL.M. شهریه برنامه ، هزینه ها و هزینه های برآورد شده در وب سایت قانون دیکینسون ذکر شده است.

LL.M. پذیرش LL.M. کمیته پذیرش در قانون Dickinson State State در ایالات متحده، برنامه های کاربردی را به صورت مستمر بررسی می کند. اگر چه کمیته پذیرش تلاش می کند که متقاضیان را که پرونده های آنها ناقص است، اطلاع دهند، در نهایت متعهد متقاضی برای اطمینان از تاخیر در تکمیل درخواست خود می باشد. در حالی که اکثر دانش آموزان به دنبال ثبت نام در نیمۀ پاییز (اوت) هستند، قانون دیکنسون ایالت پنسیلوانیا گزینه ای را برای شروع LL.M فراهم می کند. برنامه در ترم بهار (ژانویه). تصمیمات در مورد کمک مالی و بورس تحصیلی برای قانون دیکنسون دولت ایالات متحده LL.M. برنامه به صورت ناپیوسته منتشر می شود و از اطلاعیه پذیرش به LL.M. پیروی می کند. برنامه ما LL.M. گروه کوهورت به طور عمدی با کمترین تعداد 20 دانشجو نگهداری می شود تا ارتباطات بیشتری با دانش آموزان JD و دانشکده حقوق و نیز قضات و وکلا در حریسبرگ و واشنگتن ایجاد شود. دانشگاه ایالتی پنی به طور مداوم در میان موسسات تحقیق و آموزش عالی در جهان رتبه بندی شده است. بیا با ما در قانون دیکنسون ایالت پنسیلویزیونی مطالعه کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد LL.M. برنامه در Penn State Dickinson Law ، با سارا گیلن، هماهنگ کننده برنامه های بین المللی تماس بگیرید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Penn State Dickinson Law

LL.M. برنامه در قانون دیکنسون ایالتی پن ایالت، دانش آموزان و وکلا را در خارج از ایالات متحده آموخته است که درک سطح بالایی از نظام حقوقی آمریکا را آموزش می دهد. دوره های پ ... [+]

LL.M. برنامه در قانون دیکنسون ایالتی پن ایالت، دانش آموزان و وکلا را در خارج از ایالات متحده آموخته است که درک سطح بالایی از نظام حقوقی آمریکا را آموزش می دهد. دوره های پایه برنامه شما را به روش های تحلیلی منحصر به فرد ما معرفی می کند.

برای اطمینان از اینکه ما می توانیم آموزش های مفید برای دانش آموزانمان فراهم کنیم، قانون دیکنسون هر LL.M. هم گروه در 20 دانش آموز. این اندازه عمدتا کوچک کلاس، تضمین می کند که دانش آموزان توجه متخصص از استاد را دریافت می کنند، فرصت های زیادی را برای یادگیری در تنظیمات تمرین تضمین می کنند، و قول مدرسه حقوق را برای بهترین موقعیت دانش آموزان خود برای تأمین شغل در بازار رقابتی تطبیق می دهد.... [-]

آمریکا کارلایل
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
150 South College St., Carlisle, PA 17013
Carlisle, پنسیلوانیا, US
Social Media