Pepperdine University School of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با تشکر از دانشکده ها و برنامه های شناخته شده ملی و محل واقعا الهام بخش، مطالعه قانون در دانشگاه Pepperdine یک تجربه ی یک نوع است. یاد بگیرید که چرا Pepperdine شما را برای یک حرفه حرفه ای قانون آماده می کند، به طریقی که هیچ مدرسه دیگر نمی تواند با بررسی ویژگی های منحصر به فرد ما.

یادگیری تجربی

ما فقط به "فکر کردن به یک وکیل فکر نمی کنیم"، بلکه برای تمرین به عنوان یکی. Pepperdine به خاطر عقیده مردمی که مدارس دولتی نیاز به آموزش مهارت های ضروری دارند، رتبه 8 در کشور (بالاترین رتبه در کالیفرنیا) توسط ملی حقوقی برای یادگیری تجربی دارد. ما به طور جدی به رهبری این اتهام به آموزش و پرورش قانونی ادامه می دهیم.

توجه شخصی

امروزه عمل قانون نیازمند مهارتهای ارتباطی، استانداردهای اخلاقی و استقامت است که دانشجویان سال اول اغلب هنوز توسعه نیافته اند.

موسسه ما برای سرمایه گذاری در موسسه حرفه ای پرریس، میلیون دلاری جدید، شروع به ارزیابی و تجهیز دانش آموزان برای اولین بار در محوطه دانشگاه می کند.

مربیگری و آموزش کافی

استادان ما دارای تمرکز دوگانه تحقیق / آموزش هستند. نظرسنجی پرینستون به تازگی دانشکده ما رتبه ششم را در کشور با بالاترین امتیاز ممکن برای دسترسی به ما رتبه بندی کرده است.

کارشناسان شناخته شده در سطح ملی

با تشکر از نسبت کم دانش آموزان ما، دانش آموزان ما از راهنمایی هایی که از پژوهشگران و کارشناسان منتشر شده در زمینه دریافت می کنند، بهره مند می شوند.

برنامه های طراحی شده برای تمرین

ما برنامه های تحصیلی گسترده و زمینه های تخصصی را برای رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای ارائه می دهیم. گزینه های درجه مشترک ما در رابطه با مدارس برتر دانشگاه پپدرین برای کسب و کار، الهیات و سیاست های عمومی ارائه می شود.

 • 1 مدرک کارشناسی ارشد
 • 3 Juris Doctor گزینه ها
 • 7 گزینه LLM درجه
 • 5 موسسات
 • 5 برنامه گواهی
 • 5 پیشنهادات تحصیلی مشترک
 • 10 کلینیک داخلی

موسسه Straus برای حل اختلافات

به عنوان میانجیگری، داوری و مذاکرات همچنان به دلیل محبوبیت در دادرسی و امور بین الملل به شدت منفجر می شود، موسسه Straus of Peperdine برای حل اختلاف، سالانه سیزدهمین سمینار را به عنوان برنامه حل اختلاف در سطح بالا در کشور، با راه اندازی تمرکز جدید LLM در داوری بین المللی جشن گرفت.

مکان الهام بخش مطالعه

لذت بردن از هیجان یک شهر سریع گام همراه با محیط آرام Malibu. واقع در 35 مایلی شمال غربی لس آنجلس - یک مرکز پررونق برای عمل حقوقی و فرهنگ بین المللی - پردیس 830 هکتار ما نمایشگاه های نفس گیر و امکانات کتابخانه 40،000 فوت مربع را ارائه می دهد.

محل ایمان

Pepperdine میراث مسیحی خود را جشن می گیرد و این واقعیت است که چنین پایه می تواند گفت و گو را به جای پایان دادن به آن باز کند. اعضای هیئت علمی ما شامل اعضای هیئت مذهبی متعددی هستند.

موسسه Glazer مطالعات یهودی به طور جدی بحث در مورد یهودیت را با کنفرانس ها و برنامه های خارج از کشور گسترش می دهد.

تمرکز ما بر جانبازان

Pepperdine نه تنها به کسانی که خدمت کرده اند، بلکه به طور فعال این افراد را برای حس مسئولیت مدنی، تعهد و حرفه ای خود جذب می کند. برنامه Ribbon زرد Pepperdine سربازان با آموزش رایگان را فراهم می کند.

32 سرباز در سال تحصیلی 2018-2019 ثبت نام کرده اند و 6 سرباز که سالیانه 1 سال خود را آغاز کرده اند.

جامعه ای که تجربه را بالا می برد

در دانشکده حقوق Pepperdine، کلاس ورودی متنوعی را میسازیم که دیدگاه ما را برای مطالعهی چالش برانگیز و موفقیتآمیز نشان میدهد. قانون Pepperdine جایی است که همسالان شما هم به شما چالش می کنند و هم از شما حمایت می کنند.

 • ثبت نام JD مجموع: 482
 • زنان: 52٪
 • تنوع: 33٪

LLM، MDR و برنامه های گواهی

LLM و Pepperdine در برنامه های حل اختلافات (MDR) دانش آموزان را از سراسر جهان جذب می کنند. دانش آموزان از فارغ التحصیلان اخیر به متصدیان و قضاتی که از برنامه های چینی، کره، روسیه، یونان، مولدووا، اسپانیا، پاکستان، اردن، انگلستان، آلمان، سوئد و غیره حضور داشته یا تغییر کرده اند، متفاوت هستند.

Pepperdine دانشمندان را از سازمان های معتبر مانند فولبرایت، موسوی، سازمان کشورهای آمریکایی و بنیاد روتاری جذب کرده است.

سرمایه گذاری در ارزش

قانون Pepperdine همچنان در ادراک عمومی افزایش می یابد - سه تن از فارغ التحصیلان ما در دو سال گذشته به عنوان قضات فدرال تایید شده اند و ما تنها یکی از 13 مدرسه حقوق است که در سال گذشته افزایش درخواست ها را تجربه کردیم؛ در واقع، فقط چهار مدرسه حقوق دیگر برنامه های کاربردی را با نرخ بالاتر افزایش دادند.

پردیس ما

دانشگاه پرینستون در دانشگاه کمپردون دانشگاه 830 هکتار واقع شده در جامعه ساحلی مالیبو، کالیفرنیا، پردیس زیباترین دانشگاه در کشور است.

قانون Pepperdine در پردیس فارغ التحصیلی دانشگاه است و دارای کتابخانه قانون 40،000 فوت مربع با دیدگاه های اقیانوس، همچنین اتاق های کنفرانس، کلاس های درس، سالن غذاخوری، خدمات فن آوری های فراوان و مسکن در محوطه دانشگاه است.

نزدیکی به لس آنجلس یک مزیت اضافه است. این شهر با یکی از قویترین جوامع حقوقی در جهان، دسترسی به فرصت های آموزشی و کارآموزی در زمینه های مختلفی مانند املاک، حقوق بین الملل، سرگرمی و ورزش را برای چندین نام به شما ارائه می دهد. هر دو Malibu و لس آنجلس فرهنگ، غذا و فعالیت های تفریحی را ارائه می دهند که از یک شیوه زندگی سالم در نزدیکی یکی از زیباترین خطوط ساحلی جهان پشتیبانی می کنند.

تجربه Pepperdine قانون

ما از دانشجویان آینده نگر به دیدار دانشگاه ما خوش آمدید و تشویق می کنیم تا ببینید چه قانون Peperdine را ارائه می دهد. بازدید های روزانه ما شامل موارد زیر است:

 • در مورد برنامه های متعددی از قانون Pepperdine و جامعه قوی با در نظر گرفتن یک تور که توسط یک دانش آموز فعلی هدایت می شود، یاد بگیرید
 • با تمرکز بر یک محیط یادگیری صمیمی ما با نشستن در یک کلاس حقوق سال اول که توسط یکی از اعضای هیات علمی ما آموزش داده شده است، تجربی می یابد
 • جلسه یک به یک با مشاور پذیرش برای دریافت درخواست شما و سوالات پذیرش پاسخ داده شده است
 • کشف اینکه چگونه درجه ای از قانون Pepperdine می تواند به شما در تلاش های آینده کمک کند

مکان ها

مالیبو

Address
24255 Pacific Coast Highway, Malibu, CA 90263
مالیبو, کالیفرنیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید