توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به کالج ایالتی پولک خوش آمدید

کالج ایالتی پولک، در سال 1964 تاسیس شده است، یک نهاد چند دانشگاه در خدمت بیش از 20،000 دانش آموزان با مدرک لیسانس علوم کاربردی، کارشناسی، کاردانی در هنر و دانشیار در درجه علم، و همچنین طیف گسترده ای از گزینه های گواهی و آموزش نیروی کار است. کالج نیز به اجرا در سه دبیرستان منشور.

مزایای پولک دولت شامل کلاس های کوچک؛ دست بر یادگیری؛ اعضای هیئت علمی؛ روز و شب کلاس؛ گزینه های آنلاین. شهریه های مقرون به صرفه. کمک مالی عالی، یک جامعه متنوع و پر جنب و جوش زندگی دانشجویی، از جمله فرصت های هنرهای زیبا، باشگاه ها، و دو و میدانی بین.

ما محل مناسب برای افزایش یابد. ما پولک.

پولک کالج ایالتی ماموریت پولک کالج ایالتی، یک نهاد کیفیت رانده می شود، تغییر زندگی از طریق قدرت آموزش و پرورش با ارائه دسترسی به کاردانی و کارشناسی مقرون به صرفه درجه، گواهی شغلی و برنامه های اشتغال نیروی کار، تحویل داده شده توسط متنوع، استادان و کارکنان واجد شرایط است.

پولک دولت چشم انداز دانشکده ترویج برتری و دانش آموز به موفقیت از طریق نوآوری، ارزش و تعامل.

ارزشهای اصلی کالج ایالتی پولک

خدمت رسانی تمامیت دانش تنوع رهبری

پذیرش و کمک کالج ایالتی پولک حفظ "درهای باز" سیاست و ممکن است هر فارغ التحصیل دبیرستان با دارنده گواهینامه دیپلم مقدماتی یا GED اعتراف. دانش آموزان ممکن است پولک دولت در طول هر واژه را وارد کنید، و کالج نیز ارائه می دهد انواع نوآورانه، جایگزین انعطاف پذیر برای برنامه ریزی سنتی، از جمله آنلاین، آخر هفته، شتاب، گزینه ها و مینی ترم پسند تغییر. ما ارائه می دهیم دانش آموزان از گزینه های مختلف برای تامین مالی و پرداخت پول برای کالج از جمله کمک های مالی، وام، و کمک هزینه تحصیلی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

گواهی

Polk State College

سیستم مدیریت برنامه درسی (CMS) اجرای قانون برنامه استخدام عمومی آموزش های مرتبط با کار در سطح ورود به نامزدهای موقعیت مامور اجرای قانون فراهم می کند. ... [+]

سیستم مدیریت برنامه درسی (CMS) اجرای قانون استخدام عمومی برنامه های آموزشی مربوط به شغل در سطح ورود به نامزدهای موقعیت مامور اجرای قانون فراهم می کند. برنامه درسی است که توسط وزارت فلوریدا کمیسیون جنایی استاندارد عدالت و آموزش اجرای قانون تجویز، مطابق با اساسنامه فلوریدا. این برنامه نیاز به ثبت نام افراد به لحاظ فیزیکی و ذهنی قوی، منصف، و دائما هشدار.

پس از اتمام این برنامه، دانش آموز باید گواهینامه آزمون فلوریدا افسر دولت قبل از دریافت گواهینامه موقت منتقل می کند. این شرکت برای صدور گواهینامه اشتغال به عنوان یک مامور اجرای قانون در محلی، شهرستان، و سازمان های اجرای قانون دولت مورد نیاز است.... [-]

آمریکا Bartow Lake Wales Lakeland Winter Haven  + 1 بیشتر
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Polk State Health Sciences