توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تجربه دیپلماسی

فقط چند دقیقه از شهر نیویورک و در قلب واشنگتن، دی سی، دانشکده Seton سالن از دیپلماسی و روابط بین الملل یک مکان ایده آل برای مطالعه امور جهانی و عمل دیپلماسی دست اول در یک محیط حرفه ای، پویا و فرهنگی غنی است. نامزدهای فارغ التحصیل از سراسر ایالات متحده و 25 کشور در سراسر جهان به هر دو مطالعه گرد هم می آیند و اعمال یک برنامه آموزشی چند رشته که بر مطالعات جهانی، حل تعارض، اقتصاد بین المللی و رهبری است.

کارآموزی اختصاص داده شده و خدمات حرفه ای دفاتر مدرسه از طریق یک در یک مشاوره، کارگاه های آموزشی، فارغ التحصیلان مربیگری، و راهنمایی با فرصت های کارآموزی رقابتی، کمک هزینه تحصیلی و حرفه ای در خدمات عمومی، کسب و کار، قانون، و بخش غیر انتفاعی حمایت از توسعه حرفه ای دانش آموزان.

از طریق یک اتحاد منحصر به فرد با سازمان ملل متحد انجمن از ایالات متحده آمریکا، این مدرسه دانش آموزان طیف گسترده ای از مزایای علمی و حرفه ای، از جمله برنامه تابستان سازمان ملل متحد در شهر نیویورک، ترم در واشنگتن دی سی، سمینارهای بین المللی و بیشتر.

فقط 14 مایل از شهر نیویورک، از EPI-مرکز روابط بین المللی، برتری علمی Seton سالن است برای تمایز توسط پرینستون را نقد، اخبار آمریکا و گزارش جهانی و بلومبرگ تجارت خاص شده است.

  • اضافه کردن یک هیئت در تور مطالعه بین المللی
  • بحث در مورد نگرانی جهانی حیاتی با رهبران جهان
  • کارآموزی حرفه ای کامل، به صورت محلی و یا در خارج از کشور
  • استفاده از دانش کلاس درس به شرایط دنیای واقعی
  • فرض نقش مهم رهبری در محوطه دانشگاه
  • ساخت اعتماد به نفس لازم را به تفاوت در زمینه های کسب و کار، ارتباطات، دیپلماسی، دولت، قانون و یا بخش غیر انتفاعی
  • امکان استفاده از مزایای اتحاد ما با بنیاد سازمان ملل و سازمان ملل متحد انجمن

دانشکده دیپلماسی پذیرای سنت دیرین Seton سالن از آموزش و پرورش ارزش های مبتنی بر و تعهد به توسعه رهبران خدمتگزار برای جامعه جهانی است. در سال 1856 تاسیس شد، Seton سالن در میان قدیمی ترین دانشگاه کاتولیک در ایالات متحده است. دانشگاه خانه را به ده مدرسه ارائه نزدیک به 200 برنامه های تحصیلات تکمیلی و دوره کارشناسی به 10،000 دانش آموزان در همه نژادها و مذاهب.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

دانشکده دیپلماسی و Seton سالن دانشکده حقوق ارائه یک برنامه مدرک مشترک منجر به درجه کارشناسی ارشد هنر در دیپلماسی و روابط بین الملل و مدرک دکترای حقوق. درجه مشترک یک فرصت ... [+]

دانشکده دیپلماسی و Seton سالن دانشکده حقوق ارائه یک برنامه مدرک مشترک منجر به درجات کارشناسی ارشد هنر در دیپلماسی و روابط بین الملل و مدرک دکترای حقوق. درجه مشترک یک فرصت منحصر به فرد برای دانش آموزان به ترکیب آموزش های حقوقی با درک کامل از پویایی سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی امور بین المللی ارائه شده است. در یک بازار کار رقابتی، دریافت کنندگان مدرک مشترک دارای آموزش و تخصص است که آنها را به ایستادگی کردن. این برنامه ممکن است در چهار سال و یک تابستان تکمیل، به جای پنج سال معمولا برای تکمیل جداگانه از هر دو درجه مورد نیاز است.... [-]

آمریکا South Orange
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Introduction to the School of Diplomacy

International Internship Scholarship Impact

Semester in Washington, D.C.

Seton Hall Diplomacy UN Summer Program

School of Diplomacy and International Relations
Address
400 South Orange Avenue
07079 South Orange, New Jersey, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 (973) 275-2515