SMU Dedman School of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

SMU Dedman School of Law که در سال 1925 تأسیس شده است ، یک SMU Dedman School of Law عالی درجه یک است که در دالاس ، تگزاس واقع شده است و فقط در چند دقیقه با مرکز شهر در محله ای با درخت قرار دارد. برنامه های کارشناسی ارشد دانشکده حقوق ، که در سال 1949 تأسیس شده است ، در آموزش برخی از رهبران برجسته در سراسر جهان نقش مهمی ایفا کرده است. ما به شبکه فارغ التحصیلان جهانی ما افتخار می کنیم - بیش از 2،000 فارغ التحصیل از 80 کشور جهان که دارای مقام های برجسته ای در دولت ، رویه قانونی ، تجارت ، دادگستری و آموزش های حقوقی در سراسر جهان هستند. SMU Dedman Alumni Network عکس از SMU Dedman School of Law

برنامه های تحصیلات تکمیلی فوق العاده

SMU Dedman School of Law برنامه های تحصیلات عالی را برای وکلای آمریکایی و خارجی آموزش می دهد. LL.M. و برنامه های SJD، حرفه های حرفه ای قانون، آموزش، و خدمات عمومی را با تدریس تجزیه و تحلیل و مهارت حل مسائل برای رسیدگی به خواسته های پیچیده دنیای ما، افزایش می دهد. این برنامه ها درک دانش آموزان از نظریه ها و سیاست های قانونی را افزایش می دهد، افق های قانونی دانش آموز را گسترش می دهد و توسعه تحقیقات حقوقی و مهارت های نوشتن را تشویق می کند.

تحصیل در Vibrant Dallas، تگزاس

SMU Dedman Law دانش آموزان بین المللی را فرصتی برای تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه پر جنب و جوش، مختلف و علمی با استفاده از تحصیل در دالاس - نه تنها مرکز تجارت بین المللی، بلکه یک مرکز فرهنگی پویا واقع در نیمه راه شرق و غرب ساحل متحده ایالت ها در یک منطقه شناخته شده برای آب و هوای خفیف و آفتابی آن است. دالاس نهمین شهر بزرگ و دالاس / Ft است. Metroplex ارزش چهارمین بزرگترین منطقه شهری در ایالات متحده را تشکیل می دهد. این یک شهر پیچیده با یک بازار شغلی پرجمعیت، کیفیت بالای زندگی و هزینه نسبتا کم هزینه زندگی است. این یک محل عالی برای زندگی و تحصیل است!

دانشکده پذیرفته شده در سطح جهانی

این دانشکده شامل دانشمندان و مبتکران در زمینه های مختلفی از جمله قانون اساسی ، حقوق شرکت ها ، حقوق جزا ، قانون محیط زیست ، قانون بهداشت ، مالکیت معنوی ، قانون امنیت ملی ، قانون نفت و گاز ، قانون منافع عمومی و قانون مالیات است. این دانشمندان به طور مرتب با حضور در کمیته های کنگره ، کار با سازمان های نظارتی ایالتی و فدرال ، بحث و گفتگو در دادگاه های ایالتی و فدرال ، کار با مدیران شرکت ها و غیرانتفاعی ها و به طور مرتب در رسانه ها برای ترجمه تحقیقات خود یا ارائه تفسیر در مورد داستان های مهم به طور منظم درگیر جهان می شوند. از روز تحصیل قانون در SMU به دانشجویان این امکان را می دهد تا به دانشکده استثنایی مشغول تحقیق به موقع و برهانی بپردازند که اغلب توسط سالها تجربه آگاه می شود. 21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpg عکس از SMU Dedman School of Law

تجربه یادگیری

علاوه بر برنامه آموزشی متنوع ما، دانشجویان از مزایای بسیاری از فعالیت های خارج از کلاس می خواهند. در SMU Dedman Law، تجربه یادگیری شما از طریق کنفرانس ها و سخنرانی های بین المللی سالانه غنی خواهد شد و شخصیت های برجسته بین المللی را در محوطه دانشگاه برای بحث در مورد مسائل حقوقی جهانی مطرح می کند. بین المللی LL.M. دانش آموزان کلاس های خود را با دانشجویان آمریکایی JD می گیرند و در برنامه Inns of Courts شرکت می کنند - برنامه ای است که در طول گرایش معرفی می شود که در آن دانشجویان با همکاران، دانش آموزان، رهبران دانشجویان، مشاوران شغلی و فارغ التحصیلان برای تجربه جامعه در طول زمان خود، در SMU Dedman School of Law . یک عضو هیئت علمی به عنوان مشاور ارشد شخصی شما خدمت خواهد کرد. تمرین وکلا از بخش حقوق بین المللی انجمن دالاس نیز به عنوان مربی برای دانش آموزان ما خدمت می کنند.

فارغ التحصیلان بین المللی

فارغ التحصیلان بین المللی SMU Dedman School of Law در سراسر جهان تاثیر می گذارند. شبکه بین المللی فارغ التحصیلان ما شامل بیش از 2000 فارغ التحصیل در بیش از 80 کشور است. این حرفه ها را می توان در بالاترین سطوح دولت، قانون حقوقی و کسب و کار یافت. فارغ التحصیلان بین المللی SMU طیف وسیعی از سیستم های حقوقی را شامل می شوند از جمله آمریکای مرکزی و جنوبی، مکزیک، کانادا، اروپا، آفریقا، هند، آسیای جنوب شرقی، چین، شرق میانه و امپراتوری اقیانوس آرام. ما برای تنوع جغرافیایی جهانی در دانشجویان دانشجویی تلاش می کنیم و سطح بالایی از توجه و پشتیبانی فردی را برای هر دانش آموز بین المللی فراهم می کنیم.

 • Sobchok Sukharomna '81 رئیس دیوان عالی کشور ، تایلند
 • دکتر شن Shiaoming '81 مشاور حقوقی بین المللی Mackenzie & Albritton LLP
 • وزیر محترم SM Krishna '59 وزیر امور خارجه برای هند (2009-2012)
 • Siriporn Chaiyasuta '85 مشاوره عمومی ، شورون اروپا ، اوراسیا و اکتشافات و تولید محدود خاورمیانه
 • Moath Alhussain '11 Assoc. مشاور ، شرکت صنایع پایه سعودی
 • آنتونیو م. گارزا '83 سفیر پیشین ایالات متحده در مکزیک
 • دكتر هلوت سحمان '66 رئیس و رئیس جمهور ، گروه BW
 • دکتر حسن اوکور '07 معاون سابق ، دانشکده حقوق قطر
 • جینسونگ لی '88 رئیس جمهور ، دادگاه قانون اساسی کره
 • Yukio Horigome '71 دادگستری دیوان عالی کشور ژاپن
 • Hans Heppe '97 شریک بین المللی ، کنسول افتخاری آلمان Locke Lord LLP

زندگی دانشجویی

دانشکده حقوق در گوشه شمال غربی دانشگاه مرکزی SMU قرار گرفته است - با ساختمان های کلاس درس، ساختمان اداری و کتابخانه قانون، آنچه که «قانون چهارم» نامیده می شود تشکیل شده است. این محل ایده آل دسترسی آسان به بسیاری از دانش آموزان فوق العاده SMU از جمله خدمات ناهارخوری، مرکز تناسب اندام برتر و مرکز خدمات بهداشتی.

شرایط پذیرش آزمون

دانشجویان بین المللی که مایل به تمرین قانون در ایالات متحده هستند و صلاحیت قبولی در نوار یکی از ایالت ها یا منطقه کلمبیا را دارند ، باید خود را با شرایط پذیرش نوار در حوزه قضایی خاص که در آن برنامه ریزی می کنند ، آشنا کنند. شرایط ورود به نوار از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است. برخی از ایالت ها متقاضیان داشتن مدرک JD را لازم می دانند و برخی دیگر تنها به تعداد معدود اعتبار دوره درسی از یک دانشکده حقوق در این کشور نیاز دارند. تگزاس اکنون اجازه می دهد تا وکلائی با تحصیلات عالی و خارجی که دارای مدرک LL.M هستند را گذراند. مدرک تحصیلی برای امتحان نوار تگزاس. کتابخانه حقوقی UNDERWOOD بزرگترین مجموعه حقوق خصوصی در جنوب غربی را در خود جای داده است. فارغ التحصیلان برجسته قانون ALUMNI SMU شامل دادگستری دادگاه عالی تگزاس ، اعضای کنگره ایالات متحده ، سفیر ، فرماندار ، وزرای امور خارجه و اعضای بالاترین دادگاهها در سراسر جهان ، و همچنین شرکای موسسات حقوقی برجسته و مشاوره عمومی در شرکتهای بزرگ هستند. ما به عنوان اولین دانشکده حقوق در دالاس ، ما خوشبختانه در یک شهر با اقتصاد پر رونق ، بسیاری از دفترهای بزرگ شرکت ها و یک جامعه حقوقی برجسته قرار داریم. SMU Dedman School of Law همچنان در تلاش برای توسعه قرن بعدی رهبران است. 21430_28439363.jpg عکس از SMU Dedman School of Law

مکان ها

دالاس

Bobbye Heine, Assistant Director for Graduate Legal Programs, Email: bheine@smu.edu

Address
3315 Daniel Avenue
75205 دالاس, تگزاس, آمریکا
تلفن
+1 214-768-2658

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید