Suffolk University Law School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای بیش از 100 سال ، قانون Suffolk برخی از برجسته ترین متخصصان حقوقی کشور را تولید کرده است. با تأکید بر تمرین در دنیای واقعی و یادگیری تجربی ، قانون Suffolk یک مکان بی بدیل برای شروع ، ساخت و راه اندازی یک حرفه و زندگی موفق در قانون است.


120465_suffolk1.jpgبه عنوان یکی از بزرگترین دانشکده های حقوق در ایالات متحده ، Suffolk Law دارای یک برنامه درسی گسترده است که یک بنیاد علمی قوی را با تخصص در زمینه های تخصصی ترکیب می کند. تحصیلات شما شامل برنامه های یادگیری دستی ، دانشکده های شناخته شده ملی و پزشکان حقوقی واقعی است که تئوری را با تمرین برای ساخت دانشجویان برای کار در قرن بیست و یکم آماده می کند.

مأموریت

Suffolk University Law School ، واقع در بوستون ، به استقبال دانشجویان از همه پیشینه ها و شرایط و آموزش آنها برای تبدیل شدن به وکلا بسیار ماهر و اخلاقی که آمادگی لازم برای خدمت در جوامع محلی خود ، سراسر کشور و سراسر جهان را دارند ، اختصاص دارد. از آنجا که نقش وکالت از زمان تأسیس سوفولک در سال 1906 تکامل یافته و گسترش یافته است ، دانشکده حقوق می کوشد مهارت های لازم برای تأمین نیازهای متغیر حرفه را در یک جامعه به طور فزاینده متنوع ، جهانی و وابسته به فناوری توسعه دهد. به عنوان یکی از بزرگترین دانشکده های حقوقی کشور ، Suffolk با فراهم کردن پایه و اساس اساسی در آموزش حقوقی ، وسعت دوره ها و برنامه ها و آموزش عالی توسط یک دانشکده متنوع و در دسترس که درگیر بورسیه و خدمت به حرفه و جوامع خود است ، این چالش را برطرف می کند. . هدف سوفولک این است که دانشجویان خود را به یک آموزش عالی عالی حقوقی ، الهام از تعهد به عدالت و فراهم آوردن فرصت برای فارغ التحصیلان خود برای دستیابی به آرزوهای شغلی خود فراهم کند.

120466_suffolk2.JPG

مکان ها

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید