St. John’s University School of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

قانون سنت جان

قانون سنت جان جامعه‌ای فراگیر ، پذیرفته و استقبال است که منعکس کننده تنوع غنی در زادگاه ما کوئین ، نیویورک ، "استان جهانی" است. از کلاس درسی تا کارآموزی و کار بالینی در این زمینه برای تحصیل در خارج از کشور ، دانشجویان ما مهارت های قانونگذاری ، تخصص هدفمند و ارتباطات حرفه ای لازم برای فارغ التحصیلی از تمرین را آماده می کنند ، همه با حمایت از دانشکده برجسته ما ، مشاوران شغلی اختصاصی ، و شبکه فارغ التحصیلان جهانی. نتایج اشتغال و امتحانات وکالت ما به طور مداوم ما را در بین دانشکده های برتر حقوق نیویورک قرار می دهد و هر چه مسیر شغلی را انتخاب کنید ، دانش آموزان ما ارزشهای سنت جان وینسنتی سنت را با خود به همراه می آورند ، درک اینکه این قانون حرفه ای است که از طریق آنها می توانند عادلانه و بهتر زندگی کنند. جهان

132680_132520_www.stjohns.edu733AnitaStudentsHall20360x240.jpgدانشکده حقوق دانشگاه سنت جان / دانشکده حقوق دانشگاه سنت جان

مأموریت

مطابق با مأموریت وینسنتین از دانشگاه سنت جان ، دانشکده حقوق سنت جان در تلاش است: از طریق تعهد به تدریس دقیق ، تحقیق علمی و کاربرد نوآورانه دانش ، به تفکر علمی دست یابد. ایجاد یک جامعه متنوع با تأکید بر احترام به حقوق و عزت هر شخص. دانش آموزان را به جستجوی دلایل بی عدالتی اقتصادی و اجتماعی و یافتن راه حل های سازگار ، مؤثر و مشخص تشویق کنید. دانش آموختگان را با مهارت و ارزش های لازم برای مشارکت موفق در یک حرفه حقوقی جهانی وقف کن

تاریخ ما

دانشکده حقوق دانشگاه سنت جان در 28 سپتامبر سال 1925 درهای خود را باز کرد. این مرکز که 55 سال پس از افتتاح دانشگاه سنت جان توسط جامعه وینسنتین تأسیس شد ، در ابتدا این مدرسه را به آموزش فرزندان افرادی که از دسترسی به اقتصادی منع شده بودند ، اختصاص داد. و فرصت های آموزشی در سال اول دانشکده حقوق ، کلاس ها در ساختمان ترمینال در خیابان 50 دادگاه ، بروکلین برگزار می شد. کلاسها آنقدر سریع پر شدند که تقریباً بلافاصله انبساط لازم بود. در آگوست 1926 ، مدرسه فضای اضافی را در ساختمانهای همسایه اجاره داد. به زودی حتی آنها سرریز شدند و مدرسه نیاز به تأسیسات جدیدی داشت که در آن رشد کند. متعاقباً به یک ساختمان چهارده طبقه جدید در خیابان ۹۶ Schermerhorn در مرکز شهر بروکلین منتقل شد.

در اواخر دهه 1960 ، برنامه های دانشکده و دانشکده های فارغ التحصیل در کمال رشد ، کل دانشگاه دوباره احساس محدودیت کرد. در سال 1970 ، دانشکده حقوق یک ساختمان مقدماتی برای ساختمان جدید خود در پردیس کوئینز برگزار کرد ، جایی که امروز بیشتر دانشگاه در آن قرار دارد. دانشکده حقوق در سال 1972 به خانه جدید خود نقل مکان کرد و با یافتن فضای بیشتر برای کلاس های درس ، کتابخانه حقوقی گسترده و دفاتر دانشکده رو به رشد. قانون سنت جان بعداً به لطف سخاوتمندانه نیکوکار لئون فینلی ʼ29 ، H85HON ، مجدداً گسترش یافت و فینلی هال را ایجاد کرد. با سخاوتمندی جروم ʼ48 ، 84HON و Maxine ʼ98HON بلسون ، ساختمان قدیمی تر بازسازی شد. ساختمان های ترکیبی ، سالن های بنسون و فینلی ، یک مرکز جذاب و جادار برای دانشکده حقوق فراهم می کنند.

132681_132522_www.stjohns.edu417jumphomepageslide.jpgدانشکده حقوق دانشگاه سنت جان / دانشکده حقوق دانشگاه سنت جان

دانشکده حقوق در حال حاضر دارای بیش از 15،000 فارغ التحصیل زنده است و دانش آموزان از بیش از 200 کالج و دانشگاه در سراسر جهان را به خود جلب می کند. اعضای فعلی دانشجویی با حدود 800 نفر ، دانشجویان متشکل از سوابق تحصیلی را تشکیل می دهند ، که همگی در مؤسسات دانشگاهی کارشناسی ارشد کرده اند و بسیاری از آنها قبل از شروع مطالعات حقوق خود شاغل هستند.

قانون سنت جان یک آموزش استثنایی را فراهم می کند ، که اساس آن در استدلال حقوقی ، نوشتن ، مهارت ها و اخلاق استوار است. دانش آموزان از طریق 19 مرکز و کلینیک دانشکده تجربه می کنند ، موضوعات مهم را یاد می گیرند که به آنها کمک می کند تا در حرفه جهانی و فناوری امروز موفق شوند ، در خارج از کشور در پردیس های سنت جان در اروپا تحصیل کنند و از طریق مجلات به تولید و انتشار بورس های تحصیلی کمک کنند. و انتشارات ، همه در حالی که توسط یک دانشکده ، مدیریت و کارمندان اختصاصی راهنمایی و راهنمایی می شوند.

دانشکده حقوق کاملاً بی وقفه بر روی نتایج متمرکز شده است که بیشتر از همه برای دانشجویان ، خانواده های آنها و فارغ التحصیلان مهم است. سنت جان در مقام عالی در ایالت برای گذر از نوار کاری و اشتغال قرار دارد و فارغ التحصیلان برای کمک به دانشجویان فعلی ، سخاوتمندانه از وقت و منابع خود را اهدا می کنند. دانشکده تمام وقت 43 دانشکده در مجلات برتر کشور منتشر می شود و کتب مختلفی را در زمینه موضوعات مختلف به چاپ رسانده است ، همگی ضمن برنده شدن در ستایش دانشجویان از نظر کیفیت تدریس و تدریس آنها. دانشکده کمکی ، که از بیش از 100 وکیل و قاضی تشکیل شده است ، به تدریس موضوعات برتر و تزریق برنامه درسی با آموزش مهارت می پردازد.

از ابتدای حقیر خود در بروکلین ، دانشکده حقوق سنت جان همچنان فرصت آموزشی را فراهم می کند و دانش آموزان فارغ التحصیل شده را برای چالش های قرن بیست و یکم مناسب می دانند.

132682_132521_www.stjohns.edu59kimathi360x240.jpgدانشکده حقوق دانشگاه سنت جان / دانشکده حقوق دانشگاه سنت جان

مکان ها

نیویورک

Address
8000 Utopia Parkway
11439 نیویورک, نیویورک, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید