توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به دانشکده حقوق دانشگاه سنت توماس

قانون اساسی دانشگاه سنت توماس در سال 1984 تأسیس شد و توسط انجمن حقوقی آمریکا به تصویب رسیده است و عضو انجمن دانشکده حقوق آمریکا است. این بخش بخشی از یک دانشگاه کاتولیک و یک دانشکده حقوق است که در آن ارزش ها مهم هستند.

سنت توماس قانون وکلا و فارغ التحصیلان قادر به استفاده از اصول قانونی برای حل و حل مشکلات یک جامعه به طور فزاینده پیچیده و در حال تغییر است. برنامه تحصیلی سختگیرانه از مدرسه حقوق، بر یادگیری و تحصیلات مادام العمر در یک محیط شخصی و مراقبتی تأکید دارد. برای این منظور، ما همچنان متعهد به تعالی در آموزش، بورس تحصیلی و خدمات اجتماعی می باشیم.

سنت توماس قانون فرصت های کلینیکی، اخلاقی و کارآموزی را برای افزایش آموزش قانونی دانشجویان ارائه می دهد.

60476_pexels-photo-613508.jpeg

آمار

بنیانگذار

دانشگاه سنت توماس در سال 1961 به عنوان مدرسه بیسایین به دستور فرشتگان آگوستین تاسیس شد. هنگامی که وضعیت دانشگاه به دست می آمد، نام موسسه به دانشگاه سنت توماس تغییر یافت و منعکس کننده میراث کوبایی آن بود. این دانشگاه ریشه های خود را به Universidad de Santo Tomas de Villanueva، که در سال 1946 در هاوانا، کوبا، توسط آمریکایی های Augustinians با کمک از اروپایی های Augustinians تاسیس شد، ریشه دارد.

دانشکدۀ حقوق دانشگاه سنت توماس یکی از دو مدرسه حقوقی قانونی کاتولیک در جنوب دانشکده حقوق دانشگاه جورج تاون در واشنگتن است.

60477_justice-law-case-hearing-159832.jpeg

نسبت دانشجویان و دانشکده ها

15 تا 1

مجلات علمی دانشجویی

  • بررسی قانون سنت توماس
  • مرور حقوق حقوق بین الملل بین فرهنگی
  • مجله مجتمع دادرسی (آنلاین)

سازمان های دانشجویی

بیش از سیصد سازمان دانشجویی، بسیاری در پروژه های عمومی خدمات گسترده ای دارند.

کتابخانه

مرکز اطلاعات حقوقی، مرکز فکری دانشکده حقوق دانشگاه سنت توماس است. کتابخانه قانون با مجموعه های مشهور خود و منابع پیشرفته، مجموعه گسترده ای از خدمات و دعوت از فضاهای آموزشی، عمیقا متعهد به مأموریت های تحقیق و تدریس دانشکده حقوق است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

St. Thomas University School of Law

به LL.M خوش آمدید برنامه حقوق بشر بین فرهنگی در دانشکده حقوق دانشگاه سنت توما! این نوآوری LL.M. این برنامه برای ارائه آموزش های جامع در مورد مسئله مهمی از زمان ما طراحی ش ... [+]

خوش آمدید!

این نوآوری LL.M. این برنامه برای ارائه آموزش های جامع در مورد مسئله مهمی از زمان ما طراحی شده است: حفاظت از کرامت انسانی در سراسر خطوط سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی. وکلا، مقامات دولتی، معلمان، فعالان حقوق بشر، و بازرگانان و زنان با تعهد به حقوق بشر و عدالت اجتماعی، به دانشکده حقوق دانشگاه سنت توماس در میامی دعوت شده اند تا درجه پیشرفت در یکی از پویایی ترین زمینه های بین المللی قانون: حقوق بشر بین فرهنگی.... [-]

آمریکا باغ های میامی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

St. Thomas University School of Law - Alumni Spotlight

Address
St. Thomas University School of Law 16401 NW 37th Ave, Miami Gardens, FL 33054
باغ های میامی, فلوریدا, آمریکا