Texas Tech University School of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فناوری تگزاس دانشکده حقوق دانشگاه دارای تاریخ غنی پوشا بیش از 45 سال است. در 1930s، آلوین R. آلیسون، که خود را "وکیل کشور از لولند،" نمی تواند تحمل به حضور یکی از سه دانشکده های حقوق وکلای آمریکا انجمن معتبر در تگزاس است. به جای تحصیل در مدرسه حقوق، او مجوز قانون خود را با apprenticing تحت یک وکیل محلی به مدت دو سال و عبور از تگزاس نوار آزمون در سال 1934 به دست آورده.

مبارزه خود را برای تبدیل شدن به یک وکیل تلاش خود را برای ایجاد یک مدرسه حقوق در غرب تگزاس در مادر آلما خود، تگزاس کالج فن آوری الهام گرفته است. تگزاس انجمن هیئت مدیره ریچارد B. Amandes به عنوان مدرسه از اولین رئیس قانون در سال 1966 استخدام، و در سال 1967، کلاس اول، متشکل از 72 دانش آموزان، ثبت نام در تگزاس قانون انجمن. پس از اتصال ABA (321 شمالی کلارک سنت، شیکاگو، 60654-7598؛ (312) 988-5000) مجوز رسمی به مدرسه در ماه اوت سال 1970، که مجوز رسمی از دادگاه عالی تگزاس در سال 1968 به دنبال اعطا می شود. در سال 1969، تگزاس قانون انجمن عضویت در انجمن دانشکده های حقوق آمریکا (1614 20 خیابان، NW، واشنگتن دی سی 20009-1001، (202) 296-8851) به دست آورد.

از آنجا که باز، دانشکده حقوق هزاران نفر از دانش آموزان، از جمله اولین زن به ریاست یک اداره مهم فدرال اجرای قانون، حقوقی نظامی بالاترین رتبه ارتش، و برخی از litigators برتر کشور فارغ التحصیل شده است.

تگزاس قانون فناوری ارائه می دهد یک برنامه بالینی قوی، سه مرکز دانشگاهی، نه برنامه دو درجه، سه برنامه غلظت، یک برنامه منطقه externship، یک برنامه عمل حقوقی به رسمیت شناخته شده، و یک برنامه حمایت رقابتی است که 31 قهرمانی ملی و بین المللی به دست آورده.

دوم در رضایت دانشجویان در میان مدارس قانون ایالات متحده و شش بار رتبه "بهترین دانشکده حقوق ارزش" های رتبه بندی فقیه ملی، جای تعجب نیست که تگزاس قانون فناوری جذب استادانی که پرشور در مورد آموزش می باشد. در واقع، استادان فناوری تگزاس قانون دپارتمان تعالی دانشگاه در جایزه آموزش در دو سال از چهار سال گذشته به دست آورد، و پنج استاد با تعالی رئیس جمهور در جایزه آموزش از سال 2010 شناخته شده است. پرینستون را نقد تا اساتید فناوری تگزاس قانون در میان در دسترس ترین، و برای سه سال متوالی در کشور به نام، تگزاس قانون فنی در-25 دانشکده های حقوق برای دانش آموزان اسپانیایی زبان های ذکر شده بود چشم انداز اسپانیایی زبان در مجله آموزش عالی. با دانش آموزان کیفیت، دانشکده با استعداد، و کارکنان اختصاص داده شده، دانشکده حقوق همچنان به تولید وکلای با استعداد که در سراسر کشور، منطقه و کشور کار می کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید حقوق شناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

حقوق شناسی

دکتر فقهی (JD)

Campus تمام وقت 5 - 6  September 2018 آمریکا Lubbock

دکتر جورج (JD) درجه مورد نیاز برای پذیرش در نوار تقریبا در تمام ایالات متحده و حوزه های قضایی است. برنامه JD طراحی شده است تا یک زمینه کلی در قانون ارائه شود. برنامه درسی مدرسه قانون به اندازه کافی گسترده است که ممکن است دانش آموزان از طریق انتخاب انتخابی خود بر یک منطقه خاص از قانون تأکید کنند. [+]

دکتر جورج (JD) درجه مورد نیاز برای پذیرش در نوار تقریبا در تمام ایالات متحده و حوزه های قضایی است. برنامه JD طراحی شده است تا یک زمینه کلی در قانون ارائه شود. برنامه درسی مدرسه قانون به اندازه کافی گسترده است که ممکن است دانش آموزان از طریق انتخاب انتخابی خود بر یک منطقه خاص از قانون تأکید کنند. علاوه بر برنامه های گواهینامه در قانون کسب و کار، قانون بهداشت، و قانون و علم، این موارد شامل موارد زیر است:... [-]


ویدئو ها

Students from around the world at Texas Tech School of Law

Students from around the world at Texas Tech School of Law

Students from around the world at Texas Tech School of Law