The Fletcher School, Tufts University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

متعهد به یک عمر تأثیر جهانی

بیش از 85 سال ، دانشکده حقوق و دیپلماسی فلچر برای آموزش و آماده سازی افراد برای مناصب رهبری و نفوذ ملی و بین المللی تلاش کرده است. جامعه ما با درک عمیق و چند جانبه از مهمترین چالش های جهان و با رعایت اصول راهنمایی برای منافع متقابل ، امنیت و عدالت ، تلاش می کند تا ثبات و رونق جامعه پیچیده و فزاینده جهانی قرن بیست و یکم را حفظ کند.

شکل دادن به آینده ، با هم

دانش آموزان ، اساتید و فارغ التحصیلان مدرسه فلتچر تلاش می کنند تا میراث تغییر پایدار و معنادار در جهان را به وجود آورند. آنها با چشم انداز جهانی و در جستجوی فردا عادلانه تر و عادلانه با سازمان های دولتی ، تجاری و بین المللی همکاری می کنند.

مهارت های تخصصی برای جهانی در حال تغییر

برنامه ها و برنامه های درسی فلچر توسط پزشکان روابط بین الملل با عمر زیاد - نه تنها در کلاس بلکه در حوزه - تدریس و تدریس می شود. یک تحصیلات تکمیلی بسیار فارغ التحصیل فارغ التحصیل که از بینش های زمینی آگاه می شود و با طیف گسترده ای از فرصت های تجربی تقویت می شود ، دانش آموزان فلتچر را با ابزارها و دیدگاه های موردنیاز خود برای ایجاد تفاوت در حتی آشفته ترین آب و هوای جهانی فراهم می کند.

سرمایه گذاری در پتانسیل شما

فعالیت در عرصه بین الملل و خدمت به نفع هرچه بیشتر باشد ، کاری کوچک نیست - و نیز آموزش فلچچر نیست. اما آنهایی که آماده هستند آستین خود را ببندند و خود را به یک تجربه سخت و همهجانبه اختصاص دهند ، به زودی می فهمند که یک آموزش و پرورش مبتنی بر مهارت در سطح جهانی دارای مزایایی است که فراتر از مدرک تحصیلات تکمیلی است. این درها را برای فرصت های جدید برای تأثیر ماندگار جهانی در طول عمر کامل حرفه های فوق العاده معنی دار باز می کند.

مأموریت محور آموزش

جهان از زمان مدرسه فلتچر در سال 1933 درهای خود را تغییر داده است. ما نیز تکامل یافته و رشد کرده ایم ، اما رسالت اصلی ما نیز بدون تغییر است: آموزش حرفه ای هایی که متعهد به حفظ ثبات و رفاه یک مجموعه پیچیده ، چالش برانگیز و جهانی هستند. جامعه. ما همچنان آماده سازی دانش آموزان برای برتری در موقعیت های نفوذ ، ایجاد زمینه های جدید در مشاغل محلی که در آن به جوامع محلی ، ملی و بین المللی خدمت می کنند ، می پردازیم و راه حل های عادلانه و سودمند برای برخی از چالش برانگیزترین چالش های جهان را دنبال می کنیم.

ماموریت محور ، دانش آموز هدایت می شود

فلسفه آکادمیک فلچر بر این عقیده بنا شده است که دانش آموزان به بهترین وجه مجهز هستند تا مشخص کنند که دانش ، مهارت ها و مهارت های خاصی برای موفقیت چیست. دوره تحصیلی تک تک دانش آموزان متناسب با علایق خاص و اهداف شغلی سفارشی می شود.

هر ساله با بیش از 175 دوره درسی و 22 رشته تحصیلی (از جمله یک گزینه خود طراحی شده) ، دانشجویان فلتچر به ندرت مسیر دقیق آکادمیک را ترسیم می کنند. گزینه های Fletcher به اندازه علاقه ها و خواستهای دانشجویان ما متنوع است.

دنیا را بشناس

وابستگی متقابل جهانی یک واقعیت اساسی زندگی در قرن بیست و یکم است. از بازسازی جوامع پس از درگیری و تقویت بازارها در اقتصادهای نوظهور ، گرفته تا تحلیل تهدیدات امنیتی و ارتقاء حقوق بشر ، چالش های روزگار ما از مرزها و رشته ها فراتر می رود. چالش های مشترک برای این مشکلات - بررسی آنها از هر زاویه چشم انداز حرفه ای جهانی.

آینده را شکل دهید

آیا پرداختن به چالش های سیاست بین الملل از جمله تغییر اوضاع یا حفر موضوعات مهم تر مانند تأثیر جرم فراملی در فرآیندهای صلح ، یک آموزش فلتچر به سمت حل مشکلات در دنیای واقعی است. این بدان معناست که یک رویکرد عملی ، آگاهانه با دانش و تجربه آگاه باشید ، اما همچنین یک گام به عقب بازگردید و سؤالات عمیق تری داشته باشید.

فلسفه آموزشی ما ، گرچه تأثیرگذار است ، بیش از آنکه به سادگی پیدا کردن راه حل برای مشکلات خوب تعریف شده باشد. ما همچنین آرزو می کنیم تا ابتدا بدانیم که چرا مشکلات وجود دارد و از همان منظر که آنها به مشکلات تبدیل شده اند. با استفاده از این عمق فهم و چارچوب بین رشته ای ، دانشجویان ما یک چشم انداز جهانی را ایجاد می کنند که به آنها امکان می دهد تا مسئولان امور بین المللی مسئول و مؤثر باشند.

تنوع و گنجاندن در Fletcher

به جامعه ای بپیوندید که تفاوت را جشن می گیرد

تنوع و شمول در هسته اصلی تجربه Fletcher است و نقش مهمی در تجهیز دانش آموزان ما به چشم انداز جهانی مورد نیاز برای خدمت به عنوان تغییر دهنده و رهبر دارد. جامعه ما بر پایه و اساس پشتیبانی متقابل ، احترام ، شمول ، و همکاری ساخته شده است ، و ما معتقدیم که به طور فعال جستجوی چشم اندازها ، فرهنگ ها و تجارب فراتر از چهارچوب مرجع خود ما برای درک واقعی مسائل مربوط به جهان بسیار مهم است.

در فلچر ، ما اعتقاد داریم كه ما به دلیل اختلافات خود قوی تر شده ایم و این اختلافات می تواند درهای فرصتهای جدید را برای ایجاد تغییرات پایدار و معنی دار در مقیاس جهانی باز كند.

در گفتگو شرکت کنید

ما در طول سال مجموعه ای از فعالیت ها و رویدادها را برای کمک به تقویت صداها و ایده های متنوع در سراسر دانشگاه برگزار می کنیم. تشکل های دانشجویی و دانشجویی فرصتی برای ایجاد ارتباطات معنی دار فراهم می کنند و ما سیاست هایی را ایجاد کرده ایم تا فلتچر مکانی امن برای هر یک از اعضای جامعه ما باشد.119702_FletcherSchool_schoolprofilepageimage.jpg

مکان ها

مدفورد

Address
Packard Avenue,160
02155 مدفورد, ماساچوست, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید