UConn School of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه از UConn قانون یکی از دانشکده های حقوق عمومی در کشور است. محوطه دانشگاه خود، ذکر شده در ثبت ملی مکان های تاریخی، احتمالا زیبا ترین هر مدرسه قانون در ایالات متحده است. کتابخانه حقوق یکی از بزرگترین در جهان و به تازگی در میان 50 شگفت انگیز ترین کتابخانه های دانشگاه در جهان توسط بهترین استادان برنامه نامگذاری شده بود. دو مایل از مرکز Hartford، دانشکده حقوق در یک محله از خانه های بزرگ ویکتوریا، که در آن بسیاری از دانش آموزان، کارکنان و اعضای هیات علمی زندگی واقع شده است.

در سال 1921 بنا نهاده شده، دانشکده حقوق است که توسط کانون وکلای آمریکا معتبر و عضو انجمن دانشکده های حقوق آمریکا است. این ارائه می دهد آموزش حرفه ای با بالاترین کیفیت که فارغ التحصیلان آن برای یک عمر از خدمات انجام در هر حرفه ای آنها را انتخاب کنید، از جمله نوار، دولت، کسب و کار، و آموزش و پرورش آماده می شود. برنامه مدرسه بر نظم و انضباط فکری و توسعه مهارت های تحلیلی حرفه ای مورد نیاز برای پاسخگویی موثر به چالش ادامه تغییر در قانون و در جامعه آن را عمل می کند.

آموزش و پرورش قانونی از UConn قانون نشان دهنده اعتقاد به این که زندگی ذهن بهتر است با کیفیت بالا گفتمان مدنی در میان دانشجویان و استادان انجام شده بر روی یک مقیاس کوچک تحریک می شود. برنامه درسی غنی است دوره های آموزشی، اما کلاس خود بسیار کوچک است. هر دانش آموز فرصت برای کشف قانون و تئوری در فضایی برای ترویج روح همکاری و همکاری است. فکری بلند پروازانه، دانشجویان حقوق از UConn لذت بردن از مزایای بده و بستان شخصی با همکلاسی ها و دانشکده های کلاس های کوچک ساخته شده است.

مدرسه دانش آموزان خود را آماده به عمل به قانون در هر حوزه قضایی، بدون تاکید ویژه بر قانون کانکتیکات است. پس زمینه های گوناگون، تخصص و روش های فکری دانشکده اطمینان طیف گسترده ای از سبک های تدریس و فرمت ها از جمله آموزش بالینی، آموزش مهارت ها، کار میان رشته ای، و دوره های و کارگاه های آموزشی به روش مشکل است. مدرسه قانون به تصویب رسید یک طرح علمی، تنظیم استراتژی های ما برای سال های آینده و برجسته هر دو نقاط قوت ما و برنامه های ما برای تقویت و ساخت و ساز مناطق ما را از بزرگترین تمایز.

چهار مجلات علمی در محوطه دانشگاه وجود دارد، هر مدیریت، ویرایش، و منتشر شده توسط دانش آموزان است. آنها قانون را کانکتیکات نقد و بررسی، مجله حقوق بیمه کانکتیکات، کانکتیکات، مجله حقوق بین الملل و مجله حقوق کانکتیکات منافع عمومی می باشد.

پردیس است چند دقیقه دور از پایتخت دولت، دادگاه ها و سازمان ها، و دفاتر شرکت های حقوقی هارتفورد و شرکت ها. دانش آموزان باید دسترسی به تمام این نهادها برای مطالعه، externships، آموزش بالینی و عمل، و اشتغال است.

مکان ها

هارتفورد

University of Connecticut School of Law

Address
University of Connecticut School of Law
55 Elizabeth Street

CT 06105-2290 هارتفورد, کانکتیکات, آمریکا
تلفن
+1 860-570-5172

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید