توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه می سی سی پی از قانون در سال 1854 تحت حمایت دولت چهارم دانشکده حقوق در کشور تبدیل شد، تقریبا ده سال بعد از دانشگاه درهای خود را در سال 1848 افتتاح شد. قوه مقننه دولت "گروه حقوق" را به عنوان آن را با عنوان شد، تاسیس شد به رسمیت شناخته شده نیاز به آموزش قانون رسمی در می سی سی پی، و.

در ژانویه 2011، برنامه قانون را به یک خانه جدید به نام برای رابرت سی خیاط، استاد حقوق که به عنوان رئیس دانشگاه 1995-2009 خدمت کرده بود نقل مکان کرد. یک ساختمان گواهی LEED را دریافت واقع در انتهای جنوب از دانشگاه و با نیازهای دانش آموزان در ذهن طراحی شده، معماری آن می آمیزد و با زیبایی از دانشگاه اوله خانم.

چرا قانون UM؟

آماده سازی شما برای تمرین

برنامه حرفه ای مهارت های آموزش ما به شما ارائه می دهد طیف گسترده ای از گزینه بنابراین شما می توانید آموزش های حقوقی خود را به جا آینده خود را طراحی کنند. ما ارائه می دهیم اجزای زیر است:

مراکز و درمانگاه: هفت برنامه مدرسه ارائه تجربه عملی و آموزش علمی در حوزه هایی از قانون کسب و کار به ارائه خدمات به نیازمندان است.

فرصت انتشار: مجله حقوق می سی سی پی، مجله حقوق فضا و ورزش بررسی قانون ارائه فرصت به سنگ تیز کردن مهارت های نوشتن قانونی است. کمک مالی مرکز ملی قانون دریای همچنین خانه های سه فرصت اصلی برای چاپ و نشر دانشجویی: شنی، آب ورود و قانون و سیاست دریای گرانت مجله.

موت انجمن دادگاه: رتبه در 25 بالا در سراسر کشور برای چهار سال گذشته، دادگاه موت، آموزش فشرده فراهم می کند در حمایت استیناف، اعزام تیم به مسابقات میان مدارس در سراسر کشور. هیئت مدیره حمایت محاکمه ما و تیم مذاکره هر دو فرصت رقابت نخبگان برای دانش آموزان علاقه مند در دادگاه های صوری و حل اختلاف جایگزین ارائه دهد. تیم محیط زیست قانون دادگاه موت، ما در یک ردیف برنده مسابقه ملی دو سال!

مهارت های جلسه: ارائه مهارت های فشرده آموزش دو هفته اول هر ترم بهار در طیف گسترده ای از دروس انتخابی از مهارت های کسب و کار به دادگاه تهیه پیش نویس، رفتار متقابل تمرین و حقوقی اسپانیایی.

برنامه Externship: دانش آموزان با وکیل استثنایی قرار داده و به دست آوردن حمایت آموزشی کلاس درس. برنامه ها شامل خدمات Externship عمومی، دادستانی Externship، قضایی Externship و کسب و کار تنظیم مقررات Externship.

نرم افزار طرح بونو: تمرکز بر رهبری خدمتگزار ساختمان در حرفه و آموزش های حقوقی شرکت کنندگان در مهارت های حقوقی خاص. پروژه های اخیر شامل ولایت، اصلاح های حمایت از کودکان، سرپرستی فرزند و توسعه یک برنامه از مالیات کمک.

برنامه تمرین انفرادی: این برنامه دانش آموزان با مهارت ها و اعتماد به نفس برای باز کردن یک دفتر وکالت بلافاصله پس از فارغ التحصیلی. دوره های آموزشی، مربیان و حمایت مداوم تجهیز دانش آموزان علاقه مند را با مهارت های حرفه ای لازم و فراست کسب و کار موفق.

دانشگاهیان عالی: برنامه های آموزشی ما طراحی شده اند به رسانه برای تحقیق و نگارش به دانش آموزان. مشارکت در سمینارها گروه کوچک و تجارب شبیه سازی تضمین می کند دانش آموزان ما درگیر و درک توسعه قانون، نهادهای قانونی و مسائل اخلاقی. ما ارائه می دهیم مدرک دکترای حقوق، مدرک دکتر / استاد از مالیات و مدرک دکتر / کارشناسی ارشد حسابداری، و همچنین به عنوان یک برنامه گواهی در قانون جنایی. مشاهده برنامه درسی کامل ما.

خدمات حرفه ای: دفتر خدمات حرفه ای کمک می کند تا دانش آموزان توسعه برنامه های شغلی فردی، فراهم می کند آموزش در مهارت های شغلی، جستجو و تسهیل دسترسی به کارفرمایان و منابع اشتغال، و همچنین به طور فعال استخدام شرکت های حقوقی، قضات، سازمان های دولتی، سازمان های منافع عمومی و دیگر آینده نگر قانونی کارفرمایان به مصاحبه و استخدام فارغ التحصیلان ما. فارغ التحصیلان شده اند به مطب خصوصی بزنند و نیز شغل پاداش در ناسا، مرکز فضایی Stennis، مجلس سنای ایالات متحده، KPMG، دادگاه مالیاتی و منطقه ای ایالات متحده و دادگاه های ایالتی می سی سی پی در بر داشت.

رهبری دانش آموز: بیش از 20 تشکل های دانشجویی، مانند انجمن قانون دانشجو مدرسه بدن، جامعه قانون اساسی آمریکا، انجمن سیاه قانون دانش آموزان و جامعه قانون محیط زیست، ارائه تعادل از فرصت های تحصیلی، اجتماعی و خدمات، کمک به توسعه مهارت های رهبری برای کمک به شما در حرفه های حقوقی خود را.

شهر دانشگاهی سرد

توسط سفر و اوقات فراغت مجله به عنوان یکی از نام "صفحه 10 جالبترین شهرهای دانشگاهی در امریکا،" آکسفورد دارای جاذبه های مانند کسانی که در دادگاه میدان، روآن بلوط ویلیام فاکنر و جشنواره سالانه هنرهای دو دکر، آن را به ترکیب ایده آل از تاریخی و باسن. اگر دوست دارید در خارج از منزل، شما ماهیگیری، کمپینگ و ورزش های آبی در سارد دریاچه پیدا کنید. اگر شما لذت بردن از حضور در رویدادهای ورزشی، پس از آن از tailgating در بیشه نمی توان شکست داد! در واقع، ورزش مصور آن را امتیاز شماره 3 از 100 همه چیز را به قبل از فارغ التحصیلی است.

بسیار مقرون به صرفه

با کمک درسی مقرون به صرفه برای ساکنان می سی سی پی و غیرساکن، دانش آموزان از مدرسه فارغ التحصیل قانون ما با یک بار بدهی کمتر از میانگین ملی، اجازه می دهد آنها را به خدمات عمومی و یا دیگر مناطق عمل به آسان تر. مجله PreLaw به ما پنجم در کشور در فهرست خود را از بهترین ارزش حقوق دانشکده قرار گرفت.

دولت از هنر، امکانات

طراحی شده برای افزایش تجربیات بالینی برای دانشجویان، مرکز قانون ما تنها ساختمان گواهی LEED را دریافت در دولت است. این سیستم دارای یک سالن دانشجویی و حیاط، مجموعه سازمان های دانشجویی، اتاق مطالعه گروه، خدمات حرفه ای اتاق مصاحبه، دادگاه موت، مجموعه، کافه ها، اتاق ناهار خوری. کلاس های درس با تکنولوژی پیشرفته ارائه یک محیط یادگیری برجسته برای دانش آموزان ما. این مرکز همچنین دارای سوئیت برای کلینیک های حقوقی مختلف ما، مجله حقوق می سی سی پی، و دارای یک سالن سخنرانی محل استقرار 220 نفر.

قوی فارغ التحصیلان شبکه

ما نزدیک به 7،000 فارغ التحصیلان زندگی در تمرین در سراسر جهان، ارائه یک سیستم شبکه جامد برای دانش آموزان به دنبال یک کار، یک مربی و یا در دنیای واقعی تجربه می کنند. فارغ التحصیلان قابل توجه عبارتند از نویسنده جان گریشام، شهردار ممفیس AC وارتون، سناتور راجر ترکه یا چوب کوتاه و تاد کوکران، و مشاور ارشد دستیار برای ناسا Stennis مردیت Blasingame.

دانشکده: بورس تحصیلی بر اساس تجربه در دنیای واقعی

از آنجا که از تجربه خود را به عنوان تمرین وکلا و پژوهش لبه برش خود، اعضای هیات علمی ما در آماده کردن دانش آموزان برای عمل حقوقی اکسل. آنها همچنین منافع گوناگون و تجربه برای خدمت به دانش آموزان ما و جوامع اطراف آن، و همچنین جامعه جهانی را داشته باشد. فراتر از کلاس درس، دانشکده مدرسه قانون است در خط مقدم در حال ظهور بورس تحصیلی در تعدادی از رشته.

دسترسی جهانی

نه تنها دانش آموزان ما به دست آوردن شغل های بزرگ در سراسر جنوبی، بسیاری از فارغ التحصیلان ما شده اند به عمل خصوصی و خدمات عمومی در سراسر کشور و جهان است. دامنه ما به سواحل غرب و فراتر از آن کشیده شده از سواحل شرق.

فرهنگ و مهمان نواز

ما به طور مستمر شنیدن دانشکده حقوق ما، دولت، و دانش آموزان یکی از دوستانه در اطراف. ما به موفقیت دانش آموزان ما اختصاص داده شده، و با نسبت کم دانشجو به استاد در هیئت علمی، دانشجویان از هر فرصتی برای به دست آوردن کمک و حمایت آنها نیاز داشته باشد. و امکانات جدید ما تعامل جامعه برای تشویق هر دو در میان دانشجویان و بین دانشجویان و استادان طراحی شده است به طور خاص.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

The University of Mississippi - School of Law

دانشگاه می سی سی پی از قانون یک رهبر جهانی در هوا و فضا قانون آموزش، پژوهش و خدمات عمومی است. ... [+]

دانشگاه می سی سی پی از قانون یک رهبر جهانی در هوا و فضا قانون آموزش، پژوهش و خدمات عمومی است.

این امثال رشته برای هر دو ایالات متحده و فارغ التحصیلان دانشکده حقوق در خارج آموزش دیده علاقه مند در یک برنامه آموزشی دقیق قانونی در ایالات متحده، بین المللی، و قانون هوا و فضا تطبیقی ​​طراحی شده است. این اولین و تنها امثال است برنامه در آمریکا ارائه یک قانون هوا و فضا ترکیب مدرک حقوق کارشناسی ارشد در دانشکده حقوق ABA معتبر.... [-]

آمریکا Oxford
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

The History of the University of Mississippi School of Law