توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UNC School of Law در سال 1845 تأسیس شد و بخشی از دانشگاه کارولینای شمالی در Chapel Hill، اولین دانشگاه دولتی کشور است. این مدرسه از سال 1928 توسط انجمن بارسلونا تایید شده است.
قانون کارولینای وکلا و رهبران برجسته برای خدمت به مردم و مؤسسات کارولینای شمالی، ملت و جهان آماده می شود. این مدرسه به مراکز و ابتکارات متعدد مراجعه می کند و در زمینه حقوق مدنی، بانکی، قانون محیط زیست، حقوق مالکیت معنوی، قانون کارآفرینی و اوراق بهادار، مطالعات انتقادی، ورشکستگی و نظم قانون اساسی ارائه می دهد.
دانشکده حقوق UNC قصد دارد یک مدرسه حقوق عمومی عالی باشد. به سوی این هدف، چهار ماموریت دنبال می شود:

  • برای آماده سازی وکلا و رهبران برجسته برای بار، نیمکت، تمام تنظیمات عمومی و خصوصی و خدمات عمومی،
  • برای ایجاد مشارکت های حقوقی و سیاستی در سطح ملی و بین المللی از طریق یک برنامه بلند پروازانه تحقیق و بورس تحصیلی
  • برای تحمیل ارزش های اخلاقی مادام العمر، تعهد به عدالت و تعهد پایدار به خدمات حرفه ای و عمومی و
  • برای خدمت به حرفه حقوقی، مردم و موسسات کارولینای شمالی، ملت و جهان.

برای دانش آموزان باهوش بالا، دانشکده حقوق UNC اغلب انتخاب مناسب است. هنگامی که آنها دانشگاه پردازی مشهور خود را ترک می کنند، آنها به عنوان طرفداران اعتماد به نفس و عدالت عمل می کنند.
فارغ التحصیلان ما با تمایز در سراسر جهان کار می کنند. ما تعداد زیادی از متخصصان قانونی مشهور ملی و محققان برجسته در میان اعضای هیئت علمی ما را می دانیم، که می دانند که یک درک عمیق، کاربردی و منصفانه از قانون باید با تسلط بر مهارت های عملی قانونی همراه باشد.
ما همه دانشجویان آینده نگر را تشویق می کنیم تا چشم انداز رقابتی آموزش و پرورش قانونی را مورد بررسی قرار دهند و برای افرادی که خواستار اثبات فرصت استثنایی هستند، ما منتظریم تا پرونده ما و شنیدن شما را ببینیم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

University of North Carolina School of Law

یک سال LL.M. درجه کارشناسی ارشد حقوق برای وکلا خارجی است که قبلا در مقاطع تحصیلی ابتدایی در دانشگاه های کشور خود تحصیل کرده اند. این برنامه وکلا بین المللی را فرصتی برای ... [+]

یک سال LL.M. درجه کارشناسی ارشد حقوق برای وکلا خارجی است که قبلا در مقاطع تحصیلی ابتدایی در دانشگاه های کشور خود تحصیل کرده اند. این برنامه حقوقدانان بین المللی را فرصتی برای تسلط بر زمینه های کلیدی قانون آمریکا در یکی از مدارس عالی قانون کشور، دانشگاه کارولینای شمالی در Chapel Hill (UNC-CH) ارائه می دهد. LL.M. دانشجویان حقوق قانونی را در قانون آمریکایی از طریق مراکز شناخته شده کانون حقوق دانشگاه UNC و زمینه های قدرت علمی در زمینه های قانونی که در تقاضای بالا در سراسر جهان هستند (مانند قانون بانکداری و مالی، قانون انرژی و منابع طبیعی و قوانین آی. آی. LL.M. دانش آموزان بیشتر کلاس های خود را با دانشجویان JD می خوانند، و آنها را قادر می سازد تا در هنگام یادگیری قوانین آمریکایی دیدگاه های بین المللی خود را به اشتراک بگذارند. LL.M. دانش آموزان ممکن است بر یک مسیر خاص تخصص ارائه شده در چند منطقه انتخابی قانون تمرکز کنند؛ یا LL.M. دانش آموزان می توانند پوشش کلی سیستم حقوق عمومی ایالات متحده را دنبال کنند. محدودیت رسمی برای اندازه LL.M نیست. همگروه هر ساله. با این حال، ما یک برنامه جدیدتر است و بنابراین، کوچکتر از سایر LL.M. برنامه های تحصیلی. با توجه به این اندازه کوچکتر از برنامه، LL.M. دانشجویان LL.M. مدیریت برنامه، LL.M. مدیر دانشکده و دانشکده حقوق دانشکده. LL.M. دانش آموزان منابع اضافی دو نفر از اعضای دین و یک محقق نوشتۀ افتخاری را به عنوان مربیان همکار و مشاوران دانشجویی به LL.M. ارائه می کنند. دانش آموزان.... [-]

آمریکا چاپل هیل
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی